Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

osa
8. nov 2008

pokukajte toto, kym zacnete 😉 http://lunarium.co.uk/jonas.php

didusa.risulo
autor
8. nov 2008

ahoj osa, ja len zdravim a to tu uz nikto nie je 😉

didusa.risulo
autor
8. nov 2008

osa a co to je?klikla som na to ale nerozumiem tomu

osa
8. nov 2008

to je kalendar Dr. Jonasa, "pomaha" pri otehotneni, prip. pohlavie na zelanie, rizika a tak 😕 Ale netvrdim, ze to funguje...

didusa.risulo
autor
8. nov 2008

osa ale mi to vypisuje nieco po anglicky a nerozumiem tomu viem len pasivne mam tam nieco pisat den mesiac rok aj minuty ale neveim co to odo mna chce

osa
8. nov 2008

ale zadavaš tam datúm,mesiac,rok narodenia presnu hodinu narodenia a datum od kedy to chceš vyplniť vyhodí ti presne aj faktor rizikovy a či je to chlapec alebo dievča skus
a este na tom lunarium je aj Time zone of Birth, tam si treba zadať Amsterdam, Paris, Rome (ak si sa narodila na slovensku), a to isté do Current Time Zone (ak sa nachádzaš teraz na slovensku). A ak si sa narodila v letnom čase, treba aj označiť políčko Daylight Saving Time at Birth - to je či bol letný čas, keď si sa narodila. To ti môžu výsť úplne iné výsledky...

didusa.risulo
autor
8. nov 2008

a do toho dalsieho policka mam napisat co zas kedy som sa narodila a mesiac a rok?a co je G a B a risk?

osa
8. nov 2008

girl, boy 😉

csikike
8. nov 2008

Ahojte kocky, mozem sa pridat? aj my planujeme v tom case splaodit surodenca tomikovi 😵

osa
8. nov 2008

vpravo cas narodenia, vlavo datum a dole od kedy to chces, napr. odo dnes, alebo od januara ked ste sa tak dohodli 😉

didusa.risulo
autor
8. nov 2008

neviem aky datum to chce odo mna do toho druheho ramceka a ked mi vyhodi tabulku co znamena ten datum a ten cas a risk?

boze uz som trapna, ale fakt neviem

osa
8. nov 2008

no datum od kedy Ti ma vypocitat snazenie 🙂

osa
8. nov 2008

potom vo vyslednej tabulke mas datum a hodinu kedy sa mas snazit, risk je riziko poskodenia plodu, cim mensie cislo, tym lepsie, ale asi tak do tej 2-ky, no a pohlavie

osa
8. nov 2008

nie si trapna, kludne sa pytaj, ale neber to prilis vazne, mne to napr. s prvou nevyslo, myslim pohlavie... 😕

didusa.risulo
autor
8. nov 2008

24.11.2008 11:47 pm G? 1
24.12.2008 5:38 pm B? 1
23.01.2009 1:34 pm G 2
22.02.2009 9:42 am B 1
24.03.2009 4:01 am G 2
22.04.2009 7:10 pm B? 3
22.05.2009 6:59 am G? 0
20.06.2009 4:11 pm G 6
19.07.2009 11:45 pm B 1
18.08.2009 6:41 am G 4
16.09.2009 1:51 pm B 5
15.10.2009 10:04 pm G 1

didusa.risulo
autor
8. nov 2008

vlozila som tabulku ale to si nevsimaj, ja som myslela ze do tej poslednej mam dat zaciatok menzesu,

didusa.risulo
autor
8. nov 2008

to je neaka blbost, napriklad dnes mam ovulku, tak tam nemam dat dnesny datum?[potom mi tozvyhodi sprostost, ja som debil

didusa.risulo
autor
8. nov 2008

csikike ahoj pridaj sa 😉

osa
8. nov 2008

on je astrolog, takze s ovulaciu to nema vela spolocneho, prave zeny co nevedia otehotniet a skusaju to podla jonasa sa cuduju, ze im to snazilkovanie vychadza mimo beznych vhodnych dni, ale vies ako niekomu vyjde, niekomu nie

osa
8. nov 2008

ja som to kukala hlavne koli pohlaviu, nebudem sa toho drzat ani na den, nie este hodinu... 😀

osa
8. nov 2008

csikike my sme cakali tak nejak spolocne, tak mozme zas 😉

didusa.risulo
autor
8. nov 2008

toto som objavila ja, celkom sa mi to lubi

didusa.risulo
autor
8. nov 2008

tam chodte na sluzby a vypocet p0lodnych dni,

cukruska1920
9. nov 2008

Ahojte....ja sa pridavam do temy o druhe sa sice chceme zacat snazit ale nie tak doslovne....o prve sme prisli v 8tt tak vo februari sa chceme zacat pokusat odznova...dufam ze tenotkrat so stastnym koncom...a este k tomuu jonasovi....ten cas co tam je je doba snazenia ale nie presna....treba sa snazit nie menej ako 6 hodin a nie viac ako 12 hodin od toho casu 😉

didusa.risulo
autor
9. nov 2008

cukruska, vitaj, tak dufam, ze ti to vyjde

ja som od dnes zacala merat BT, 😅

cukruska1920
9. nov 2008

didus...ja som si merala aj predtym a po mrche na ktoru cakam si zacnem zas.....ale len tak pre info aky mam cyklus a po novom roku uz naostro

bardott
10. nov 2008

Ahojte holky. Tak ak môžem, rada by som sa pridala do tejto témičky. Mám doma 6ročného chlapčeka a taktiež uvažujeme nad tým, že od Februára začneme snažilkovať. Zatial mi fungovala mrchy ako hodinky ale práve tento mesiac nič, úplne nič...... 😠 ... tehu niesom a som s toho dajako na nervy. Nemáte náhodou niektorá z vás podobnú skúsenosť ? Pááá

didusa.risulo
autor
10. nov 2008

bardot ahoj a vitaj, a kolko ti meska mcha?lieky si neuzivala ziadne?a mali ste sex nechraneny?teda ze by si mohla byt tehu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre