• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

24. júla 2009 
zumi nechcem ta lakat ale ja som mala pozitivne testy den pred mrskou s dvomi krasnymi // :grinning:
27. jan 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala // 4dni pred menzesom
27. jan 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

aspi no neviem ako u teba ale u vela zien, tei co meraju v ustach maju nizsiu teplotu ako v posve,,

kondi ak stupne po ovulke teplota to je len dobre, cca od 36.8 ale nad 37 je este lespsie tesne pred mrchou ked sa bude drzat hore je dobre no ale ak mrcha nepride a teplota sa bude drzat hore stale, tak moze ist o tehu s velkou pravdepodobnostou

pici do frasa tam, som cakala co povie lekar na teba
27. jan 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno nevydrzim a urobim skor, ale pockam este vacsinou mi meska dva dni
27. jan 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prave som si robila ten lady tester a ukazala sa mi paprad total husta...nechapem tomu a to mam zajtra dostat
27. jan 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zumi... ty chodis do skoly?

didus... neviem co povie. ale doky je fesak... xixi
normalne som zaspala

tento mesiac zopar z vas caka ze mrcha nepride.. ja naopak dufam ze mrcha pride aby sme mohli plodit....
27. jan 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zumi a mozno mas plodne dni teraz, su zeny ktore otehotnia tesne pred mrchou
27. jan 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didus ja viem o tom ze v ustach je nizsia ako v posve ved som to pisala. Ale ked ja mam 36,6 v ustach tak je to zhruba 37 ako keby som merala v posve. Ja si mozem najst // a budem mat 36,6 uplne vpohode nemusim mat 37 pretoze v ustach mam vzdy menej od zaciatku cyklu od zaciatku merania. Moje teploty idu od 36,0 kdezto ty mozes mat v grafe najnizsie 36,5. A tym padom moje najvyssie mozu byt tych 36,6 kdzeto tebe budu skakat okolo 37 a vysie. :wink:
27. jan 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemozu sa tie paprade tvorit aj ked je zena teho ved ovulacia vylucuje zlte teliesko presne ako zacinajuce tehotenstvo nie. A na zaklade toho zlteho telieska nefunguju aj tie ovu testy?
No zumi kasli na paprade a chod cikat na tehot.test :grinning:
27. jan 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, no je to fakt haluz...je to mozne didi pocula som o tom, ze zeny mozu otehotniet aj pred mrchou.
27. jan 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze mozu.. paprade sa ukazuju ked je ovulacia... tak som z toho drbko teraz
27. jan 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zumi mas ovu test tak ho ocikaj teda strc do mocu a ked budes mat aspon //jednu slabu a sruhu silnu alebo obe uz aj silne tak mas ovulku a si pripad :grinning:
27. jan 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si urobit ten ovu test a ked mi vyjdu // tak som jasny pripad :grinning:
27. jan 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som tu par dni nebola....didusa dik za rady....mliecko este davam v noci ale rano ani cez den uz nie...ani si uz skoro nespomenie :slight_smile: ...aj citim ze uz sa ho tvori menej :wink:
27. jan 2009 o 22:15  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zumi hned napis
27. jan 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ovu test vysiel negativny :frowning2: takze ten tester je zavadzajuci :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zumi ani slaba druha ciarka nebola?ani tienik?tak potom nechapem tomu testeru co to je za blbost, pisi mala tusim ovu si myslela, A NA TESTEi nic nebolo
27. jan 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Didusa,aka rano bola teplotka?????
28. jan 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj jarka, no ja neklesam,vraj by som uz mala zacat ,takze idem s malym von a do lekarne,drz mi palce, potom sem pridi nakuknut ako som dopadal
28. jan 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drzim palce aby bol testik pozitivny :slight_smile: Urcite hned napis vysledok.Budem netrpezlivo cakat.S malym nejdem von lebo prsi :frowning2:
28. jan 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som velmi zvedava didi :slight_smile:
28. jan 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didus.. tak co nove?
28. jan 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. jan 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neni to sice ranny moc, ale neviem, prsia mam ako pred vybuchom, teplotka neklesa, uz ani priznaky nemam, boli ma brucho, len som vyhadzana a cecky bolia, ale na hovado,

jarka dufam, ze bude tvoj pripad a ukaze mi neskor, ale zajtra testujem zas a prvym mocom ale este stale cakam ci nevybehne aspon tienik ako u riska // do pol hodiny
28. jan 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didusa,vies ze som aj ja mala prve dva testiky negativne.Pozitivny bol az par dni po termine menzesu....tak este je nadej :slight_smile:
Inac,aj sa som bola vyhadzana a inac nikdy nie som.To som bola prekvapena,ze co tie vyrazky a vidis ako to skoncilo :slight_smile: dufam ze tak bude aj s tebou.
28. jan 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jarka ja som vyhadzana, flakata no proste ble
28. jan 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj ja som bola,ked som mala naposledy dostat mrchu...no ale som nedostala a tvar sa vycistila :slight_smile: Uvidis ze bude tak aj s tebou :wink:
28. jan 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jarka uvidime,ale chcem // tento mesiac, uz nechcem mrchu :frowning2:
28. jan 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby.. ja mam tvar jak maly pubisko.. a tehu nie som.. tak to je nejake nespravodlive nemyslite?
28. jan 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pici ale ty si vysadila hak a to sa dalo ocakavat
28. jan 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok