• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

December 2006, 2 časť

4. apríla 2014 
neviem ci som vasm pisala, ze mala je dozickami smerom dolu otocena, tak mam pocit, a som si skoro na 100% ista ze sa vcera otocila, strasne sa hybala, prehadzovala a teraz ma kope smerom do zaludka co doteraz vobec a od vcera ma nekopla do krcku co bolo doteraz furt :dizzy_face: tak sa velmi tesim, lebo by som chcela rodit prirodzene
20. máj 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak neboj ona sa by sa pretočila, mne sa lukasko den pred dohodnutým cisárskym prehodil dolu hlavičou tak sme čakali na normálny pôrod :wink:
20. máj 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a touž som bola psichicky pripravená ana cisarák :grinning:
20. máj 2008 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh a mne sa malá 10 dní pred porodom pretočila naspäť nožičkami dolu :grinning: takže toto by som vobec neriešila tak skoro :grinning:
20. máj 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akatka neboj aj keby sa neotočila, ja som cisarák prežila a nebolo to až také strašné takže druhý krát sa už nebudem tak báť, len to má nevýhodu že na druhé dieťatko musím minimálne dva roky počkať
20. máj 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi zda ze keby mohla tak by aj pupkom vyskocila, tak sa tam otaca :grinning:
20. máj 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adamko ani keby chcel sa uz mesiac pred porodom nemohol otocit, tak mal vrazenu hlavicku v mojej panve chudatko :grinning:
dnes pri prebalovani ma dost silno kopol do bruska, hned mi na tom mieste stvrdlo, nic moc pocit :confounded:
20. máj 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati dúfam že je to už v poriadku a bruško netvrdne :wink:
21. máj 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam za sebou dalsiu skusku, len tak tak ale mam :sweat_smile:

kolko vam vydrzia spat pobede deti? adamko spi uz len raz a vecsinou menej ako 1,5 hodiny :rolling_eyes: a to vstava o 7mej a chodi spat po 21tej
21. máj 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Hanka vstava okolo deviatej, spava cez den raz asi 2 hodinky obcas aj 3 potiahne a spavat chodi o deviatej :grinning:
a kati gratulujeme ku skuske :wink:
21. máj 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati gratulujeme ku skúške dôležité je že je :wink:
21. máj 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, no sak 2ka neni zla znamka, mohlo byt aj horsie :grinning:

zuz to ti dost spava, ten nas slape ako na baterky keby bol :rolling_eyes: :slight_smile:
21. máj 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati... gratulujeeeem.... a Mirka chodi spavat okolo 21.00... vstava uz okolo 6.30... a spava raz od 0,45 do 3 hodin...
21. máj 2008 o 18:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja vas chcem len pozdravit lebo som tu dlho nebola a ani som si nestihla precitat prispevky dufam ze sa mate vsetky fajn mam teraz trosku hekticke obdobie a vobec nechodim na net len maily pozriet a utekam.
Dufam ze sa to ukludni a pridem aj sem.
Bozkavam vase deticky :slight_smile: :sunglasses:
21. máj 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katiii, som Ti vravela ze dnes nemate chodit poobede na strkovec a ty hned muza s adamkom posles pod moje kolesa :grinning:
mam za sebou uspesne prvu jazdu.. no poviem Vam este asi 99 budem potrebovat :grinning: a snad potom aj mimo toho parkoviska pojdem :grinning:
bacha zajtra jazdim zasa :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi som myslela ze tak neskoro pobede si uz bezpecne doma :sweat_smile: :grinning: zajtra sa zase chystaju, tak im dam instrukcie ze len po chodikoch a oblukom sa vyhybat tomu parkovisku :grinning:
21. máj 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no od 17:30 do 19:00 :wink: vsak niekto musi varovat Hanku a kto iny ako muz a ten moze az po praci :grinning:
no dnes som veru po chodnikoch este nejazdila :grinning: :grinning: :grinning:
ale ak zajtra budem musiet zrychlit tak aj to moze byt :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
inak sa divim ze som v tom strese ich zahliadla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2008 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny dnik vam prajem,
kati blahozelam ku skuske, poznam. aj ja som si hovorila, ze hlavne spravit a potom ma mrzelo ked bolo trochu horsie. a nakoniec niektori tak studuju celych pat rokov bez deti, tehotenstva atd a vycitky nemaju. Tak si hovor, ze si super. :slight_smile:
Zuz po 99 jazdach ta uz zamestanju ako instruktorku :wink:
22. máj 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz ip :wink: pre pobavenie, kamoška mala jazdu tak som ti to dala do ip, aj ked som rozmýšlala že to hodím aj sem nech sa aj ostatné pobavia :grinning:
22. máj 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiwus, moj pripad by to nebol :grinning:
elis, dik to je fakt pobavenie a zistenie ze som tiez podobny antitalent :grinning:
22. máj 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz neboj to všetko zvládneš :wink: :wink: :wink:
22. máj 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a budeš dobrá šoférka uvidíš :dizzy_face: :dizzy_face: chce to len jazdiť :dizzy_face: :dizzy_face:
22. máj 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem nás podržať trošku hore lebo klesáme na druhú stranu :wink:
22. máj 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky kde ste všetky :confused:
23. máj 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som tu, dalsia jazda bez ujmy na zdravy za mnou, a to ma po celom ruzinove povliekol :zipper_mouth: po tych naj krizovatkach a cestach :zipper_mouth:
a v nedelu mam tretiu jazdu :grinning:
23. máj 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte opat raz. Secko dodatocne citam :wink: Mate sa vsetky dobre tak to som rada. Moja vstava medzi 6-7h, pak ide spat o 12h-15h a pak o 20h uz hajde do postielky. My so zaspavanim problem absolutne nemame, zaspava bez zamrnknutia sama v postielke.. zato ale v noci sa stale budi. Cca 3x. Je hore iba minutku a vobec mi to uz ani nepride ze je hore, ale predsa len uz by mohla prespat celu.
23. máj 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
som práve chcela napísať o kolkej moje dieťa vstáva a v tej chvíli začala malá pluť tarhoňu a si myslí aké je to zábavné :angry: môžem zase vysávať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2008 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
tak vidim, ze sa mate vsetky dobre.
akatka kraaaasne brusko :slight_smile:
Alex vstava okolo 7-mej, poobede od 13-15tej a potom vecer zaspime do 21-vej
Je velmi ukecana, vie toho vela povedat.Najnovsie sa naucila traktor-to povie taktor/ je tam naznak toho r :slight_smile: /
inak hovori mama, tato, babo, havo, miau / macicka/, balon, banan, jablcko, chrumky su chru chru, caj povie kam :sweat_smile: :confused: , auto, gol-lopta, ampa-lampa, guli guli -vsetko gulate ovocie/ hrozno, ceresne atd/
chcem sa opytat vsetky mate zaockovane deti proti pneumokokom? aj proti zltacke?
23. máj 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nás čaká očkovanie proti pneumokokom v júni, nad žltačkou som nerozmýšlala, poradím sa s dr., miškové najoblúbenejšie slovo je tačík (čajík) už som z toho zúfalá lebo miško vypije aj 7 fliaš (260ml) denne a tomu tú flašu skovávam, neviem čo urobím v lete keď bude ešte teplejšie budem museť objednať polievacie auto aby chodilo za nami do parku :slight_smile:
23. máj 2008 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adkaw 7 flias?? :grinning: :grinning: :grinning: páni to je dobreeeee :grinning: :sunglasses: to nevadi, ved cim viac tekutin tym lepsie...
23. máj 2008 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok