• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

December 2006, 2 časť

4. apríla 2014 
tekutiny treba ale aj poriadny vagón pampersiek, preistotu nosím vždy zo sebou troje veci na prezlečenie a mimimálne 10 plienok, za chvílu si budem musieť kúpiť kufor na kolieskach :grinning:
23. máj 2008 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: no to je vlastne pravda...nic ti nezostava len naucit na nocnik a tak neskrachovat a mat o kilo lahsi kocar aj dieta :grinning: :grinning:
24. máj 2008 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: ... nam sa po par tyzdnoch vratilo pekne nocne spanie: 12 hodin... este pred par dnami spavala v noci maximalne 10... Mirka toho tiez pije dost... cez noc priblizne 0,5 litra a cez den liter... a snazime sa ju naucit na chut mlieka.. momentalne skusame acidko jahodove... kedze ho pijava aj moj manzel...

oli... nad pneumokokami stale iba uvazujem... snad v juni...nad zltackou som neuvazovala... ale od dnes velmi vazne nad ockovanim proti kliestovej encefalitide (ci ako sa to vola)... dnes som slecne nasla kliestika... a aj ked som sa snazila... kusok v nej ostal... na chirurgii nieco vyskrabali... ale stale mam pocit, ze tam nieco ostalo.... a bojim sa (kontrola o dva dni) :confounded:
24. máj 2008 o 13:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adetka jooooooj, strasne vam drzime palce!!!! :confused: :confused: :confused: a kde ste to chytili??chodite do lesa alebo normalne v parku??juj cert by vzal aj tie hnusne klieste! :angry: :angry: :angry:
24. máj 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po nasej Hanke kliest iba lozil ked sme boli pred 2 tyzdnemi opekat v lese :zipper_mouth:
24. máj 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento rok to vizerá že budú kliešte!!! minulý rok nič, a tento rok v mojom okolí a dokonca v BA pri paneláku už 3 kamoška čo malo jej dieťa kliešťa, ešte že tu v BA nie su nosičmi zápalu mozg.blan.
24. máj 2008 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erička všetko najlepšie k tvojim dnešným krásnym jubilejným narodeninkám :sunglasses:
25. máj 2008 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej dakujeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taaaaaak uz mam 50tku na krku.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2008 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra o 12,00 v rádiu Regina v programe pre jubilantov na tvoje želanie ti dám zahrať tvoju oblúbenú "v dolinááááách" od majstra Duchoňa :grinning:
25. máj 2008 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neeeeeeeee ja cem radsej otvarajte kasiiiino dostal som chut na viiino na na nanananana nanaaaaaaaaa :grinning:
25. máj 2008 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pripajam ku gratulacii :wink: :grinning: vitaj v klube :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2008 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :grinning: :grinning: :frowning2: :grinning:
25. máj 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika gratulujeme aj my :wink:
25. máj 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika.... kongratulation :grinning:
25. máj 2008 o 10:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte! ste nejako ponocovali...... :wink: ako za starych dobrych cias..... :grinning: :grinning:
erika, gratulacia aj od nas! :slight_smile:
25. máj 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujemmmmmmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. máj 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uffff tretia jazda za mnou a ja som cela :grinning: dokonca uz aj minule a aj teraz jazdim po celom meste :zipper_mouth:
minule max iba 40 ale dnes mi dovolil pridat uz aj na 50 :grinning:
25. máj 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuz len tak dalej a zachvilu ta muz z auta nebude moct dostat :grinning:
25. máj 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda zuz... ked tak rychlo budete pridavat rychlost... tak o chvilku budes piratkou ciest v Bratislave... :wink:
26. máj 2008 o 09:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adet, myslim si ze s pridavanim rychlosti som uz skoncila :grinning: asi viac mi uz nedovoli :grinning: :zipper_mouth:
a kati, neboj ja sa rada necham vyvazat :grinning: :grinning: :grinning: ja s tym nemam problem :grinning:
26. máj 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes mame rok a pol!!! :wink:
booze,ale to leti....
26. máj 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathalie gratulujeme clarke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. máj 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujeme...ako sa inak mate?my spolikovo,idu nam asi dalsie zubky...a pomaly by som ju uz chcela odstavit..strasne zle spinkava...by cuckala stale... :frowning2:
elise,este kojis?
26. máj 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali ahojky práve mi malý zaspinkal :pensive:
máme už ôsmy zúbok 4 - ku :grinning: dalšie 2 očáky by mali každú chvílu vykuknúť a ešte sa tlačí stolička, dalsienka má naliate ale masírkujeme umývaním zubkou tou prstovou kefkou :wink:
nathalie ja stále kojím v noci už len občas ale večer a ráno pravidelne, ked som sním doma celý den ja atak počas dňa si hocikedy cucne :slight_smile: zatial mito vyhovuje :wink:
26. máj 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: ...

nathalie... Clarke dodatocne vsetko naj k rocku a pol... :dizzy_face:

elise... aj my mame osem zubkov... aj ked nam ten osmy vysiel akurat pred troma dnami... ostatne su zatial ticho...
27. máj 2008 o 07:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika gratulujem k narodeninam sice oneskorene ale predsa :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
27. máj 2008 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory dakujem :dizzy_face: :grinning:

inak dnes mi volala kamoska, uplne je z toho hotova, sla s malym na polhodinu do mesta a maly chytil 3 klieste pod stromami v centre prahy!!!teraz uvazujeme aky repelent kupit co je vhodny pre male deti aj na kozu! :confounded:
27. máj 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika, ja by som skor volila ockovanie :zipper_mouth:
27. máj 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz vznikla tema o klistoch tak som tam napisala!!no o tom ockovani budem teda rozhodne uvazovat zuz, ver mi!!!!!!!!! toto je nonsens ako sa rozmnozili klieste!
27. máj 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
erika tiez dodatocne gratulujem k narodkam :slight_smile:
zuz ty si robis vodicak? ja ked som robila tak som aj menila autoskolu lebo som nezniesla ked mi pocas jazdy zacal ujko pichat prst do ucha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som chcela dat Alex zaockovat proti encefalitide, ale dr., povedala, nech si rozmyslim ktore ockovanie este chcem lebo tak to vyzera ze budeme na ockovani kazdy mesiac :sweat_smile: :slight_smile:

inak este k tym kliestom....prvy krat v zivote ma kusol kliest a hned som chytila boreliozu :unamused:
27. máj 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok