• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

December 2006, 2 časť

4. apríla 2014 
jeeej masinka tak vy sa snazite o tretie? :sweat_smile: :sunglasses: Mne zatim staci :sweat_smile:
1. feb 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@masinka gratulujem :slight_smile: som sem dosla len kuknut co a ako, a vam sa celkom rychlo zadarilo :sunglasses:
28. feb 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. feb 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@masinka jeeeej tak nech ste zdravi a nech vsetko prebehne v poriadku :dizzy_face: gratulujeme :wink:
2. mar 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@masinka gratulácia aj od nás super, nech je všetko v poriadku a užívaj si tehulkovanie:slight_smile:
3. mar 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte rada by som sa kvam pridala..pisem aj s mamickami oktober 2010-mam synceka oktobroveho.no aj dcerku narodenu 31.12.2006..tak ako aj vy vase deturence narodene v decembri.. :slight_smile:
8. mar 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristinagregorova no vitaj u nas , len tato tema tu nejako zamrzla, vsetko sa to presunulo na FB
26. mar 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise
@aktak

dakujem baby :grinning:
26. mar 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@masinka jeej..dakujem ti..hej vsimla som si ze tu nikto nieje...skoda :frowning2:
27. mar 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@masinka ... jeeeeej... gratulujeeeem :slight_smile: ... nech ti tehotenstvo prebieha co najpokojnejsie :wink:
30. mar 2011 o 17:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adetka diky, no na zaciatku sme si uzili nejake komplikacie, ale uz to hadam bude OK. ked doleti bocian, tak ho drapnem za krk a nepustim ho, kym mi neslubi ze s dalsim ditkom poleti rovno k vam :wink:
30. mar 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adetka gratulujem nech je všetko ok :wink:
3. apr 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adetka gratulujem :sunglasses: :sunglasses: a opät december :wink: tak nech vsetko prebehne OK :slight_smile:
4. apr 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@masinka, @elise, @k.a.t.k.a. .. dakujem... snad sa podari uspesne donosit... bo pocity mam rozne :slight_smile:
4. apr 2011 o 11:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adetka aj my gratulujeme :slight_smile:
4. apr 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@masinka @adetka gratulujem baby a prajem bezproblémové tehotenstvo :wink:
6. apr 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adetka jeeeeeej super gratulujeme, bocian sa tusim zlakol ze ho @masinka fakt chyti pod ten krk :grinning: drzte sa, nech je vsetko ok prajem obom :wink:
19. apr 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujeme masinke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a aj adetke?? woooooow :slight_smile:
21. apr 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:
Masinka, Adetka gratulujem :slight_smile: A hlavne myslite pozitivne :slight_smile:
My sme zostali pri dvoch a viac uz neplanujeme.Ja si teraz popestujem uz len svagrove :slight_smile:
13. máj 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MDD oslavene, Alenkine prve narodeniny tiez :grinning:
1. jún 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte babulky tu je ticho:slight_smile: všetky ste sa presunuli asi na facebook :slight_smile: my sme v juli prišli o bábenko (prestalo sa vyvýjať) ale chystáme sa od jesene na to :slight_smile: malý má svoju izbičku aj postielku teší sa z nej:slight_smile: ako to strašne rýchlo beží.....
15. aug 2011 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise to ma mrzi.. Moc drzime paste aby bolo tento krat vsetko v poriadku.
Masinka, Adetka ako ako?
21. sep 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocenyyyyyyyyy, @masinka uz porodila :dizzy_face: GRATULUJEM a zelam Julinke aj maminke vela vela zdravicka, vela mliecka a neustalu radost z celej rodinky :wink:
inak, Monika,myslela som na Teba,ked som videla,ze muz vodi baby do skolky,tusila som,ze je Tvoj cas
15. okt 2011 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@masinka gratulujeme :o) a zelame vela zdravicka, vela mliecka a ved vies....vsak to uz poznas :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olianko
@sisinka76
dakujem za gratulacie :slight_smile:
mliecka mame dost, Julka krasne pribera, buduci tyzden hadam zacneme aj s prechadzkami :grinning:
16. okt 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@masinka pripajam sa a gratulujem :slight_smile: mate pekny babinec doma :wink: manzelovi syn nechyba? a tak snad 4te uz bude syn :grinning: :wink:
17. okt 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nathalie111 aj tebe gratulacia, vidim ze mas 2. prirastok :wink: sa ani nepochvalis :slight_smile: ... pekne to tu viazne dievcata :unamused:
17. okt 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise vela sil a zdravia, nech to dalsi krat ovela lepsie dopadne :wink:

ochvilu budu mat tie nase decembrove babeka 5 rokov :grinning:
21. okt 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojky!
Kocky co kupujete detom na narodky a zaroven aj na Vianoce? Kupite im to co si same vybrali aj ked je to nejaka blbost?
5. nov 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...kamoska kupila malej na vianoce tablet.Ale nie je to velmi skoro pre take male deti?
Ja skor este tie hracky by som kupila, knizky a pod.
5. nov 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok