December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

lucxy
8. júl 2008

katka tak tomu treba nechat volny priebeh a mozno sa postasti 🙂 u nas je fest burka

aktak
8. júl 2008

kati dakujeme 😉

tu v BA neviem ci bude prsat, nevyzera 😕

manzel isiel vystriedat maminku do nemocky na noc, tesim sa ked mi zavolaju

lucxy
8. júl 2008

aktak a este vam nic nepovedali? a maly sa cuduje ze kde je vsak

zuz11
8. júl 2008

uffff, mam dalsiu jazdu za sebou 😀 😀 😀 este stale kondicne jazdy ale snad uz ich dochodim raz a zacnem jazdievat 🤐 dokonca sa na mna chysta buda v podobe auta pre mna 🤐 🤐 🤐

lucxy
8. júl 2008

zuz tak congratulations 🙂 🙂 🙂

adkaw
8. júl 2008

baby viete mi poradiť že čo je lepšie? mám v tom chaos jasle či detské centrum? v BA je dosť a neviem sa rozhodnúť 😒

zuz11
8. júl 2008

adka, a neporadim, bo netusim 🤐 nasa ide do jasiel ale v podstate sukromnych 🤐

aktak
8. júl 2008

adkaw neporadim ale asi nesu vsetky jasle a centra rovnake takze tazko povedat, kedze nam to tak skoro nehrozi tak som sa moc nezaujimala 😕

kiwuska
9. júl 2008

zuz mohla by si mi poslat info najma o cene cez iip, myslim jaslicky. dik

lucxy
9. júl 2008

ahojte, dnes som bola konecne smalou kupit tu sedacku na bycikel tak som zvedava ako sa jej to bude pacit 🙂
a vy co robkate? 😉

zuz11
9. júl 2008

kiwus, info su aj tu v teme a ceny mas v IP 😉

elise
9. júl 2008

ja vás chcem len pozdraviť, doma mi nefunguje net ale mám nové fotečky 😉

aktak
9. júl 2008

som bola na navstevu za malym, nic s nim nerobili odkedy ho prijali (povodne ho chceli "pozorovat", ale lekar ho videl prvy a posledny raz za 24 h dnes na vizite), vysetrenia vraj dnes zabudli urobit sestricky ze ich sprdnu za to, tie ale hovorili ze ved su napisane ze zajtra sa maju robit, asi aby sme platili viac noci alebo preco len to bolo doktorovi trapne povedat, a na to vsetko doktor zahlasil (sme ho zavolali) ze aj tak tam nemaju doktora ktory by nas liecil, ale ze este nam teda porobia tie vysetrenia, my mu na to ze ved mame vsetky odbery aj vytery uz vysledky z tohto pondelka ktore nam robili na koznom o 3 poschodia nizsie- nevedel co ma povedat a po chvili zatal ze oni potrebuju vlastne!!!!? ale ze nas pusti lebo aj tak tam neni doktor ktory by sa na ne potom pozrel, lebo interna doktorka povedala ze ona sa toho chytat nejde a on ide na dovolenku 😲 ze nam daju vysledky potom a mame si najst doktora!!! by som vrazdila...

lucxy
9. júl 2008

aktak tak to je fakt hrozne ja by som tiez zato vrazdila, 😠

aktak
9. júl 2008

moja mama tam volala ze co nam idu robit zajtra lebo dnes nic nerobili, tak sestricka jej "prezradila" ze do karty nekto dopisal ze OTEC DNES ODMIETOL ODBERY!!!!!!!! oni su fakt chori asi, ide im len o to aby im poistovna ten den preplatila a toto si dovolia urobit 😠

zuz11
9. júl 2008

to akoze si robia sadnicky? to ste boli v ruzinove? 🤐 🤐 🤐 a tak teraz je adamko doma a stale v tom istom stave alebo sa mu to uz lepsi? 🤐

lucxy
10. júl 2008

dobre ranko....aktak a tvoj muz im bol nieco povedat? ja som nikdy nelezala v nemocnici ale to co som zazila v porodnici tak to mi uplne stacilo ☹
aktak uz len tyzden a mozes behat jak za mladi, ze? ci uz si zacala stych nervov?
pekny dnik

aktak
10. júl 2008

na kramaroch, tiez sa z toho nemozem spametat, pustili nas domov lebo ze tam aj tak neni doktor ktory by sa nas ujal ale ze si nas podrzia v stave do piatku 😲 asi kvoli poistovni 😠
ked si da antihistaminikum tak mu to uplne zmizne, ani fliacik, a potom cim dalej tym sa mu ich viac vrati ale uz to neni tak vela, jedina diagnoza podla toho co nas prepustal je koprivka/zihlavka vyvolana alergickou reakciou 😕

lucxy
10. júl 2008

aktak a mate doma zvieratko? 🙂

aktak
10. júl 2008

nemame, rodicia maju psa ale je vonku vo voliere a s adamkom sa nestretava, zistili sme zatial ze to bolo asi z pichnutia komarom, lebo mal v den ked mu to vybehlo asi 5 stipancov a velmi zle ich znasal, mal velke 3-4 cm cervene kruhy okolo takze mozno to to vyvolalo 🤐

lucxy
10. júl 2008

my sme boli pred dvoma tyzdnami na kupku a malu tiez nieco ustiplo najprv to bolo len ustipnute a o dva dni sa pozriem a normalne tam mala taky pluzgier a hojilo sa jej to dost dlho 🙂

kiwuska
10. júl 2008

akatka ani sa mi verit nechce ze takyto je pristup k pacientom prave vcera mal MM promociu a tak ma to dost zarazilo. som rada ze adamkovi sa to lepsi

olianko
10. júl 2008

ahojky
som sem dlho nenakukla...
akatka tak vy ste boli v nemocnici? no nech je Adamko cik skor v poriadku
...a dalsia tehulka je tu? 🙂 zuz gratulujem 🙂
no mozno nas tu bude onedlho viac 😵

aktak
10. júl 2008

no ked ma lieciky tak mu neni vlastne nic, uvidime ako sa to bude spravat dalej, ale je fakt divne ze 2 tyzdne stary tipanec od komara ma este okolo toho miesta zacervenane 🤐

kiwuska zlaty su ti tvoji drobci, asi sa mi to len zda ale vyzeraju starsi ako su a mudrejsi 😉 😀

rybecka
11. júl 2008

Ahojte,
Jej Zuz ako som to mohla prehliadnut ze si tehulka super blahozelam 😉

lucxy
11. júl 2008

ahojte zienky, ako sa drzite? niako to tu zanedbavate, nemyslite?

lucxy
11. júl 2008

dneska som sa bola konecne s malou kupat taka bola stastna v bazeniku ale potom som ju odtial nemohla dostat...ale v pohode, vcera sme mali uraz spadli sme tak jej teraz varim repik a idem jej to trosku ponatierat ....zase budu revy ☹

adetka
12. júl 2008

ahojteee 😀 ... hlasim navrat z dovolenky na Liptoveeee... bolo supeeeer... mam aj nejake foto (este doplnim)

zuz... dalsia tehulka?... a nechcela si pockat este dva, tri rocky?... si kedysi pisala o vekovom rozdiele 4 - 5 rokov... ja ho asi dodrzim... aj ked budem rodit az v 37 rokoch 😅 ... gratulujem 😉

akatka... drzte saaaa... ☹ snad je to z toho tepla... alebo nejakej alergie na komare (ja som ju mala... neskutocne velke stipance a drzali sa na mne aj mesiac)... 😉

Mirka uz asi tyzden hovori na svoj obraz v zrkadle, alebo na fotke "Mika"... doteraz to bolo iba babo... takze sa uz spoznava...

zuz11
12. júl 2008

dakujeme za gratulacie 😀
nakoniec sme si povedali ze uz ked som dola tak si odkrutim aspon dve tehu.. lebo ist na rok dva do prace a zasa byt doma nie je slava, uz ked sa vratim tak budem pracovat 😉 a deti sa lepsie spolu zahraju a aj na rovnake kruzky spolu budu moct chodit ( vidim to u svagrinej maju rovnaky vekovy rozdiel a je to super) a este sa narovnako narodia tak vyuzijem kopu veci a hlavne som este som nepozabudala co to 😀 😀 😀

aktak
12. júl 2008

no vidis zuz mudro, dufala som ze si to rozymslite 😉 hlavne kvoli Hanke, urcite sa potesi ked bude mat surodenca podobne stareho 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre