December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

lucxy
16. júl 2008

zuz mame okuliare lenze co ked ich nechce mat mala 🙂

zuz11
16. júl 2008

no nastastie vsetko mam ok, zajtra si volam pre vysledky tych krvnych testov, tak este to a snad bude vsetko ok 😉 tlak mne aj pri Hanke sa pohorsil az v 9mesiaci a aj Dr vravel ze ked nieco tak az v poslednom trimestri ale ze ked to bude nahodou ine pohlavie tak ze sa to nemusi opakovat 😀 dokonca mam sancu rodit aj prirodzene 😀

rybecka
16. júl 2008

HAnku si mala cisarskym?
a chcela by si rodit prirodzene?

zuz11
16. júl 2008

nasa anka tiez nechce moc okuliare a ani prilbu ale ako sadneme na bik tak si da vsetko bez reptrania lebo sme povedali ze ked si ich bude davat dole nebude ziadne bikovanie 😀 😀 😀 takze poslucha v tomto kedze sa rada nechava vozit 😀 😀 😀

aktak
16. júl 2008

moj muzik musi teraz zvladat vsetko od riadu, cez vysavanie, kupelku, okna, na mne je len pranie a kde tu obcas ked vladzem uvarim
my Adamka do skolky pravdepodobne nedame, aj preto ze kedze budem na MD tak mi ho vraj neudu chciet vziat a aj podla toho uvidim aky bude, kolektiv ma rad ale neni dost obuchany este, musi trochu zdrsniet 😀

lucxy
16. júl 2008

zuz ty si po cisarskom? aj ja ☹ inak moj muz je kuchar, ale ked vari tak to tu vyzera strasne...a ked sa teraz tak zamyslim tak uz dlho nic nenavaril 😠

zuz11
16. júl 2008

hej Hanka bola cisarskym lebo som sa neotvarala nie ze z razmaru 😀 😀 😀 a druhe budem rodit ako bude chciet ono ja sa podriadim, aj ked cisarak mi dost vyhovoval 😀

lucxy
16. júl 2008

aktak ale o rok uz pojde do skolky, nie?

rybecka
16. júl 2008

Baby aj ja som po cisarskom inak 😖
vidim ze nas je tu viac

aktak
16. júl 2008

Adamko si okuliare v obchode ani vyskusat nechce 😀 zuz kde si kupovala a za kolko? sme boli tam u vas v Predeti, mali take okolo 300,- sk ale neviem ci su dobre na ocka, asi kvalitne su drahsie ze?

lucxy
16. júl 2008

ja neviem ako by som porodila toho nasho obrika kedze vazila 4500, ale 30 hod som bola na sale

zuz11
16. júl 2008

kati, ja davam malu do firemnych jasiela a skolky a tam dam potom aj druhe takze nech su akoze pokope 😀 a hej ani mne by asi hanku do statnych nevzali kedze su vsetky skolky preplnene do svikov, ale divim sa ze vsade poukazuju na nizku porodnost ale este som nezazila ze by riesili problem kde rodit a kde dat deti do skolky, ked stale neake skor zatvraraju ako otvaraju 🤐 🤐 🤐
a nasa hanak je taka ostrielana ze mam strach o ostatne deti v tom kolektive 😀 😀 😀

lucxy
16. júl 2008

baby davate niektora france lait mlieko?

aktak
16. júl 2008

ja som strasne chcela odzaciatku rodit prirodzene, ale mala furt neco vymyslala tak som sa normalne bala ze co bude, ale nakoniec sa pekne otocila - aj presny datum si pametam 😀 - a odvtedy sa ani nepohla, stale ma kope do toho isteho miesta a nekedy sa divim ze aj modriny nemam uz 🙄 😀

zuz11
16. júl 2008

kati, no nase stali cez tisicku a niekde v neakom sportovom obchode sme ich kupovali, hej pre deti terba kvalitne okuliare neaku lepsiu znacku a kvalitu 😉 v predeti a v DM a podobne by som akurat tak na hranie kupila skulky ale nie na nosenie 🤐

zuz11
16. júl 2008

lucxy, nasa Hanka ho pije 😉 😀

aktak
16. júl 2008

zuz ked uz vies kam das to dalsie do skolky neplanujes ty uz vtedy dalsie tehu? 😀
hanka je taka ostrielana od prirody nie? sa mi zda taka povaha, ze ju len tak neco nerozhadze aj ked som ju uz dlho nevidela

aktak
16. júl 2008

zuz no ja som detske slnecne ani nevidela ako v Predeti 😅

rybecka
16. júl 2008

Ja som mu kupila okuliare za 500 a vydrzali nam tyz. 😠
zobral ich a polamal myslela ze ma porazi takze teraz nemame ziadne neviem si predstavit zeby 1000 korunove a viac znicil.
🤐

lucxy
16. júl 2008

zuz a kedy das hanku do jasli? ja davam malej dvojku ale dneska som bola v lekarni a vsetky mlieka vypredane tak som jej zobrala od jedneho roka, a kolko stoji u vas to mlieko?

zuz11
16. júl 2008

kati, to viem preto kam ich obe dam lebo ja budem sediet pri nich, teda asi o 3 poschodia vyssie a vo vedlajsej budove 😀 😀 😀 odveziem tatinka do roboty odparkujem vo firemnej garazi odnesiem deti do firemneho predskolskeho zariadenia a odcvaknem si prichod do prace 😀 😀 😀 to ked po praci niekam budem chciet ist aby som ich mala po ruke, lebo zvazovala som hanburku ale tam by mi dvojrocneho krpca nevzali a tak by obe deti chodili inam a to by som sa mohla akurat tak potrhat 🤐 😀 takto po praci vyzdvihnem, supnem do auta a ideme kam nas oci povedu 😀

lucxy
16. júl 2008

zuz tak to mas paradne vymyslene, normalne ti zavidiiim 😀

zuz11
16. júl 2008

rybecka, no hanka ma rewspekt a hlavne nema tie okuliare v dosahu 😀 😀 😀 takze znicenie nehrozi 😀 a ak tak by uvidela ale uz chape niektore veci takze asi by si ani nedovolila ich znicit 😀
lucxy, hanku som prihlasila od aprila buduceho roku na skusku a od septembra ju asi presupnu do skolky 😀
my uz 3 pijeme dost dlho teda od januara 😀 a co sme v sobotu kupovali tak ze neakcyh 169sk tusim 🤐

lucxy
16. júl 2008

baby idete niekam na dovolenku? ak hej tak mi dajte daky tip 🙂

nathalie111
autor
16. júl 2008

juuj,vy ste sa rozpisali.... 😉
lucxy,aj my pijeme france lait,zacali sme od roku trojkou,ty si jej preco davala dvojku??A FL3 stoji u nas okolo 167 sk tusim...

aktak
16. júl 2008

ja len ze este sa male ani nenarodilo a uz mas nachystanu skolku pren 😀 😉

aktak
16. júl 2008

zda sa ze nam spia drobci tak trhame rekordy 😀

lucxy
16. júl 2008

zuz si pamatam ze ked som jej ho zacinala davat stalo jedno to mlieko 110 korun a dneska co som bola sa to vysplhalo na 170 korun 🙂

nathalie111
autor
16. júl 2008

mna tak vcera vecer chytila hroza,ze vsak uz o rok aj kusok pojde mala do skolky... 😅 a ja do roboty musim nastupit v septembri (tak ako ona do skolky) no co si tam ona bezomna pocne???? ☹

lucxy
16. júl 2008

boze ten cas tak rychlo leti......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre