• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

December 2006, 2 časť

4. apríla 2014 
hej od noveho roku sli vsetky UM dost hore :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
no kati ja som dokonca uz kolegini v robote co ma na starosti skolku a jasle vravela ze od septembra 2010 nech rata pre nas s jednym miestom v jasliach, takz mam rezervovane :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: ale ved ked iba 15 deti v jasliach tak musim si zaistit :grinning: :grinning: :grinning: nie ze mi moj plan nevyjde :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej zuz :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nath, neboj jej bude dobre horsie asi na tom budeme my maminy :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz o ktorej sa ti narodila mala kedze je narodena v ten isty den ako moja :slight_smile:
autor
pocujte,aj vas dokazu svokry tak vytocit???kym sme spavali 2x mala namietky,ze vecer chodi spavat neskoro a ze nema rezim,teraz ked spi len raz jej zas vadi,ze deti do 2-3 rokov by mali spavat 2x... :confounded: :confounded:
a este,objednavala malej saticky a vola mi,ze aku velkost...tak jej hovorim,ze nosi 92,ze jej moze vascie,aby mala aj na rok,objednat,ze teraz ma saticiek dost,a ona,ze chce aby ich nosila teraz tak jej objednala 86-92...no nervy mam.... :angry: :angry: :angry:
nathalie tak bud rada ze aspon dake malej objedna lebo moja jej doteraz kupila len jedny teplaky :angry:
16. júl 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nath, a kde zobrala svokra ze by mali deti spavat dva krat?
16. júl 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nati od toho svokry su :sweat_smile: :wink: mohlo by byt aj horsie neboj :wink:
16. júl 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no oki teda... :zipper_mouth: len uvidim,co to bude zac... :unamused: niekedy su tie veci vrcholne neprakticke...dufam,ze neobjednala nejake quelle vycackane slavnostne saticky,lebo ma uz uplne vystrie... :confounded:
16. júl 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som svokru od aprila nevidela nepocula a ja to sme sa stretli iba u svagriny takze mne sa moja svokra do nicoho nestara a nemudruje :grinning: :grinning: :grinning: dokonca mi ani nic od nej nechyba, vsetko co chcem kupim malej ja :grinning:
lucxy mala sa narodila 14:48 :grinning:
16. júl 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vies,sak niekedy sa aj kojilo kazde tri hodiny....takze to su este pozostatky z cias,ked boli jej chlapci mali...
a uz aj viac rozpravali v tom veku ako ma Clarinka teraz...to ma minule tiez vytocilo,ze uz cele slova by mala hovorit... :angry: kopec veci vie,ale niekedy si slovo skrati,ponozky su pono,papaucky,papu a pod....a to sa svokre nepozdava... :zipper_mouth: :zipper_mouth:
16. júl 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz moja sa narodila rano :wink: 8:56 :slight_smile:
16. júl 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathalie ked bola moja mama so svokrovcami v polsku, pozerala pre malu veci tak svokra len to netreba a ani toto , moja mama si pripadala ako bl...ec, no a nakoniec povedala, ze ked bol ich palko/muzov brat/ taky stary ako je nasa ze vedel recitovat basnicky :grinning: :grinning:
16. júl 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ste vsetky odisli?
16. júl 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si bola nalozit iba obed a som spat :grinning:
16. júl 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja popri tom zehliiiim.... :wink: a bola som si urobit kavuuuu..(ako moje baby vola kávu :wink: )
16. júl 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je uz mala hore este som rychlo umyla dlazku :slight_smile:
zuz dobru chut ti prajem..... :slight_smile: dam malej jest a pojdem do obchodu nieco kupit pod zub tak zatial sa majte :slight_smile:
16. júl 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na zehlenie pouzivam susicku :grinning: mam plne automatizovanu domacnost :grinning: ja iba nahadzem, prehadzem a potom uz iba poskladam a ukladam do skrine :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je baby, ale ste sa rozkecali :slight_smile:
ja som v pohode, nebolo mi zle ani pri Nelke, teraz prve tri mesiace mi bolo trochu tazsie od zaludka, ale nevracala som ani raz a posledne dva tyzdne uz ani neviem ze som tehu, akurat ma bolia viac krize, hlavne ked dlhsie beham po vonku, ale to je asi aj z toho, ze Nelka by sa stale len tulila a nosila

inac mam teraz uplne ine chute ako pri Nelke, tam som tlacila ovocie na kila a teraz mi to tak nejde, skor mam chut na maso a trochu aj sladke, co som zase pri nej vobec nemohla.

ja som tiez mala cisarsky, po 10 hodinach trojminutovych kontrakcii, otvorena na 8 cm.... nejako sa zachytila o pupocnu snuru, tak nemohla klesnut.... takze zatial nemam nejaky dovod na dalsi cisarsky
16. júl 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som do seba prave uspesne natlacila francuzke zemiaky a celu malu flasu zavarych uhoriek :grinning: :grinning: :grinning:
malej som zapiekla cuketu zo zemiakmi, syrom a sunkou :grinning:
16. júl 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj drobec je uz hore a pozerame bambulku :grinning: tesilo ma maniny :wink:
16. júl 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamuse ako ste sa rozpisali.. aj mne spala 3hodky, som mohla nakuknut skor. My mame okulky obyc z HnM a miluje ich. Sa na ihrisku predvadza :sunglasses: Na dofcu ideme asi na Kretu, ale az september a este ideme do Ciech tam je take safari.Ale to len na nejake 3dni pred svadbou
16. júl 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a deti chcete dat do skolky bud.september ci az od januara
16. júl 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. júl 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adaa ja by som chcela dat od septembra :slight_smile:
16. júl 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak vyzeras super :slight_smile:
16. júl 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja davam Hanku do jasiel od aprila :grinning: :grinning: :grinning:
a inak zalezi ao ti vezmu, nie vsetky statne skolky vezmu pred dovrsenim 3 rokov a niektore uz ako 2 rocne, fakt zalezi od skolky a asi od riaditelky :zipper_mouth: tu v Haburke je taka riadnakr.... a to eset robi riaditelku v dalsich 2 skolkach tu :zipper_mouth: nastastie s nou nic nemusim riesit :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zienky :grinning:
17. júl 2008 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... :slight_smile: za som citala a citala a len k tomu roypravaniu, ci malo ci vela... asi vsetky deticky su tu zaostale, lebo ako pozeram, maju priblizne rovnaku slovnu zasobu. tak nech si sokry hovoria co chcu. a inac su uplne podla knihy. v roku a pol je to asi 15 slov. :slight_smile:
17. júl 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a este ma moc potesilo, ze ma coskoro dohonite s poctom deti. bezproblemove tehulkovanie vam prajem. Akatka tebe stastne dotehulkovanie :slight_smile:
17. júl 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok