December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

lucxy
22. sep 2008

aktak tak nech to adelke prejde 🙂 ja by som tiez k doktorke nesla, kebyze ma len toto

elise moja kamaratka sa teraz trapila koli malej s kojenim, pretoze mala dost velky problem ju odnaucit vkuse chcela cucat aj 5krat za 2 hodinky, ale uz je to v pohode zatial,,,mala musi zaspavat s jej muzom a ona spi na gauci 🙂

ani moju Laurinku nic nebavi dlhsie hadam ako 3 minuty a najradsej vsetko len vytahuje a mna ide z toho vyrutit 😠
a ked mi povie, ze chce pozerat krtka a pustim jej ho tak hned povie ze takuto nie inu chcem a vydrzi tam sediet 10sekund 🙂
u nas sa dneska vycasuje normalne je modra obloha, tak hadam sa to pocasicko zlepsi

teraz mi napadlo, ze mala mi rano nechce dako pit mlieko uz asi dva tyzdne, vypije maximalne polovicku tak neviem ci jej rano nebudem davat antiviro alebo nieco take uvidim 🙂

k.a.t.k.a.
22. sep 2008

dobré ráno,

môže byť 6.choroba aj 2x ? lebo malá má obsypané brucho aj chrbát 😕 ale 6.chorobu sme už raz mali, tak ja neviiem čo to je zase .. možno len dozvuky choroby ? 😕

elise
22. sep 2008

lukasko sa vie trochu aj sám pohrať vydrží pozerať večerníček. 😉 rád si stavia vežu z kociek.
fičíme na schodoch-miluje schody chodiť hore a dolu 😀 😀

za 3 mesiacemajú drobci už 2 rôčik ocko nám doniesol dvojku sviečku aby sme potom nezháňali. ozaj čo plánujete pre drobcov?

aktak
22. sep 2008

kati o tej chorobe nic neviem takze fakt netusim, ale my sme vysipany uz 4 mesiace vkuse takze som si uz zvykla na vyrazky, esteze je to uz lepsie a slabsie ale aj tak 😠

aj v BA sa vycasilo, tusim prave vykuklo aj slniecko 😎

my teraz planujeme krstiny, az potom pridu narad narodeninky 😵

lucxy
22. sep 2008

katka ja si myslim, ze to bola ta 6ta choroba presne tak sa prejavuje 🙂
neviem co kupime malej na narodky, daco vymyslim,,,,strasne ju zaujala u seseda taka draha ktoru si postavis a vhadzujes do nej gulicky, 🙂

adaa
22. sep 2008

Ano k.a.t.k.a vyzera to na 6chorobu a myslim, ze to moze mat 2krat. Je to normal virus a ak to mala uz v krvi tak o to lahsie. Aspon sa mi tak zda. Daj si cez google 6 choroba, najdes vselico a aj tu na konovi bola o tom tema.
Nasu bavi stale to kreslenie a keby ste videli tie velkoformaty co mame v obyvacke nad sedackou. Unikat fakt 😠 Jej kupime asi na narodky tu tabulu kde sa kresli s fixkami a kriedou. Ozis uz mame 9.6kg rano nalacno 😀 😀 😀 a bojujeme dalej 😵
Mali sme vinobranie.. hororovy zazitok z kolotocu labuti. Asi ju isla dobnut alebo neviem 😉

lucxy
22. sep 2008

adaa mala je zlatucka na tej fotke? ti nechce jedavat? 🙂

aktak
22. sep 2008

adaa kriedu neodporucam, je z toho bordel a moze to vyvolat alergiu ten prach 🙄
Adamko ma asi 11,6 kg ale na chlapca je to asi menej ako by mal mat, ale papa kaka a vyzera zdravo 🙂

elise
22. sep 2008

my máme 10,5 kg a tiež vyzerá zdravo äokrem víkendových soplíkov, ale papá dobre 😝

zuz11
22. sep 2008

kati podla toho co citam tyka sa to aj vas 🤐
http://bratislava.sme.sk/c/4084084/ruzinovcanom...
uz od rana nekuria ale tepla voda nam este tecie 😀
vazime 13,6kg 😀

elise
22. sep 2008

v tejto zime bez kúrenia 😠 normálne Vás ľutujem ale aspon že sa bude dať asi ohrievačmi 😉

aktak
22. sep 2008

zuz no ak by to tak bolo tak by nam asi museli dat vediet, my sme odstavku uz mali tak uvidime, v najhorsom to mame k nasim naskok 🙂

zuz11
22. sep 2008

no zevraj koli zime ju odsunuli a cakaju na babie leto....... kati aj nam dal oznam iba tak neviditelne spravca a pisal iba o vode o kureni vobec nic takze si s toho nic nerob.... volala som do teplarni a nas vypli omylom, este ze som volala a zapli nas nastastie 😀

aktak
22. sep 2008

no uvidime, zatial mame aj teplu vodu aj kurenie, ale sak sranda musi byt ked nas vypnu bude psina 😀 😠

pomoooooc, ten moj maly dnes nic ine nerobil len kreslil, okrem 2 hodin co sme boli na ihrisku som pri nom aj s malou sedela a kreslila do zblbnutia 🙄 😀

zuz11
22. sep 2008

no vravim ze to odsunuli, cakaju na babie leto aby sme uplne nezmrzli 😀

k.a.t.k.a.
22. sep 2008

ja sa doma zase potím jak prasa, lebo moj manžel musí mať vypeckované radiatory 😠 😝

dnes sme boli ešte pre istotu u dr. a bola to 5. alebo 6. choroba 😝 dufam len že ich nie je 20 😀 no a kupili sme očkovaciu vakcinu na žltačku 🙂

aktak
22. sep 2008

ja som asi spala ked ste sa o tom bavili ale fakt neviem co su to ie choroby zac 😅 🙂

baby ja neviem co som robila cely den s jednym dietatom, teraz toho stiham viac ako vtedy mam pocit, ked budeme mt tretie tak asi rovno nastupim do prace 😀

k.a.t.k.a.
22. sep 2008

http://doktor.dida.sk/Infekcne_ochorenia/infekc... to je tá piata choroba 😕 vo februaári sme mali šiestu 😀 .. .takže dalšia by mala byť štvrtá 😀

adkaw
22. sep 2008

Ahojte, zasa po dlhšej dobe, snažím sa ešte s miškom trávik každú chvíľku naplno lebo od 13.oktobra už nastupujem do jasličiek ☹ zatial je stále zdravučký uvidíme potom keď bude v kolektíve, detskú izbu neriešime lebo v tom našom jednoizbovom byte to nejde, jedine že mi s tatinom sa nasťahujeme do kuchyne 😀, kreslenie moc neoblubuje asi tak 3 sekundy pokiaľ nezlomí všetky tuhy na ceruzkách 🙂 on je skôr motorista, jeho prvé slovo ráno je auto a posledné keď zaspáva je auto, ešte aj v posteli ich musí mať keď zaspáva, nočník ešte stále nič a ukecaný tiež moc nieje, teda je ale nikto mu nerozumie 🙂

adetka
23. sep 2008

tak dnes sa slecna do jasliciek vyslovene tesila... 😀 celu cestu rozpravala "ideme do kolky"... a uz pri dverach si od majitelky pytala svoju decku a motorku... ani sa za nami neobzrela... som rada, ze sa jej paci... 😎 ... ale manzel ochorel... tak sa biojim, aby sme to nedostali... snad pomoze, ked dam slecne preventivne par dni ce-vitaminik... 😅

k.a.t.k.a.
23. sep 2008

bré ránko 🙂 no pritom aká je naša malá povaha, tak problem s jasličkami určite nebude 😀 ona ked zbadá preliezky, alebo dačo kde sa dá hrať tak bežííííí dobre že si nohy nedoláme a na rodičov velmi rýchle zabudne 😅

inak viete že v ČR je epidémia žltačky? a že miery ku nám ... dokonca ani vakcíny tam nemajú všetky su vypredané 😝

lucxy
23. sep 2008

adetka no tak to je dobre ze sa jej paci 🙂
aktak tak mozno o rok budete planovat tretie 😀 ja neviem ja si to stale neviem predstavit, mas stastie ze ti drobci pekne spinkaju co ja povedat nemozem, ale som si zvykla 🙂

adetka
23. sep 2008

katka.. to aj Mirka nemala problem... ked videla hracky... pred nastupom do jasliciek... dokonca som ju mohla uplne kludne nechat u starych rodicov... aj prve dva dni sa aj v jaslickach okamzite tesila na hracky... az na treti den, ked zistila, ze tam bude chodit kazdy den... ze to nie je iba obcas... na hranie... a potom domov... ze bude musiet byt cele dni s cudzimi ludmi... papat a spinkat v urcenom case... tak zacala plakavat... a potom ked nastupila po prvom prechladnuti (po pitaich dnoch) a po predlzenom vikende... ked som to spocitala, tak prvy krat nezaplakala az na nejaky 10. raz... takze to moze byt kludne aj u vas 😅

o zltacke neviem... pozriem v ceskych novinach... moment...

lucy... presne tak... aj slecna sa este stale budi minimalne tri razy za noc... dnes dokonca sedemkrat... takze mat do toho este babatko, ktore chce kazde tri hodinky papat... uff...

adetka
23. sep 2008

http://www.ct24.cz/domaci/28836-epidemie-zloute...

vyzera, ze sa to zatial tyka vacsich deti a dospelych... no hold... treba sa vyhybat verejnym zachodom... asi budem chodit do parciku za skolou 😅

adetka
23. sep 2008

Uff... ale slovenska sa to zatial netyka... http://www.sme.sk/c/4080801/epidemia-zltacky-na... ... vraj moze prist az na buduci rok... takze este stihame zaockovat 😉

lucxy
23. sep 2008

no baby strach a hroza,,,,stou zltackou,,,,,
idem popratat veci a pojdem smalou vonku 🙂

chelsee
23. sep 2008

my uz mame jednu latku proti zltacke A za sebou, len druha sa dava pol roka az rok na to....aby ste stihli aj to 😉

adetka
23. sep 2008

dievcata nepodliehajte panike... 😉

k.a.t.k.a.
23. sep 2008

ja nepodlieham, ja som sa rozhodla už dávno, to este ani epidemia nebola 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre