December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

k.a.t.k.a.
23. sep 2008

jaj a máme 12,2 kg

olianko
23. sep 2008

Ahojky
my mame tiez naplanovane o dva tyzdne ockovanie proti hepatitide.My si to sami nekupujeme ale dr.Len jej potomdame prachy.Ale aj tak je ta ceny vzdy ina 😝
neviete mi poradit kde je dobra optika? Vsade si pytaju rovnako za skla alebo su rozdieli v cene?

zuz11
23. sep 2008

my chodime do petrzky, vola sa to ze Vas optik je niekde na Osuskeho ak nie priamo na nej 😀 😀 😀
http://www.zzz.sk/?profil=1964
nasla som ho, chodime tam dlhe roky a sme velmi spokojny 😉

adaa
24. sep 2008

prosim prosim nemohli by ste mi poradit nejake blahoprianie ku krstu (surne)
dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

masinka
24. sep 2008

ahojte
my sme dali Nelku zaockovat proti hepatitide pred 3 tyzdnami, potom ako ju babka zobrala na ihrisko a tam ju jedna pani upozornila, ze s nou nema ist do piesku, lebo den predtym tam bola rodinka urcitych spoluobcanov, a ich decka pieskovisko pouzivali namiesto WC . Ockovnie sme zvladli perfektne, ziadna reakcia, ani teploty ani nic.

Dnes sa mi ale mala zdala nejaka horuca, tak som jej odmerala teplotu - 37,1... po hodine 37,5 a po dalsej (a Nurofene) 38,3.... tak sme asi tiez lapli nejaku virozu, lebo okrem soplika co jej vybehol ked sa jedovala kvoli meraniu teploty jej nic nieje...teda az na tu teplotu

a nastastie ze ochorela az dnes, lebo vcera som bola na tom glukozovom teste (dopadol v pohode), tak neviem kam by som zatial dala chore dieta

a my vazime stale len cca 10,5 - 11 kg, a meriame cca 88 cm

rybecka
24. sep 2008

Ahojte,
opet po dlhsom case citam ze mate deticky chore chudatka my zatial sme zdravy,
vazime 13kg a meriame 85cm a milujeme pozerat rozpravku krtek a jeho dobrozdruzstva az som niekedy zufala stoho lebo cely den chce pozerat rozpravku 😠 tak sa cely den hadame 😀 vie pekne povedat kltko 😀

aktak
24. sep 2008

adaa neporadim sorry 😅

my ficime na vlastnom videu, to znamena ze donekonecna pozerame nase natocene video z porodnice, z vyletu a tak, uz mi z toho uplne hrabe ale zas lepsie ako ked ho chyti to kreslenie, nemozem sa ani na krok pohnut a vkuse dokola musim kreslit mesiac, dedka, auto a pisat jeho meno 😀 krtka mame uz aj my celkom radi, teda lepsie povedane jeho kamarata jezka 😀

olianko
24. sep 2008

Ahojky
Tak nasa Saska frci na Hlada sa Nemo.To bezi u nas v kuse alebo potom Madagaskar.Ale tiez vela kreslime, zajtra ideme kupit nejaku farbu a budeme malovat 😀
...Saska je nastastie zdrava, kazdy den musi vypit jeden vytlaceny pomaranc a trosku citronu, papa vela ovocia tak dufam, ze nas kazda viroza obyde milovymi krokmi 🙂

chelsee
24. sep 2008

my zas pozerame dokola macka pu a mickey mouse....rano hned ako vstaneme uteka k telke a krici macko kde ste a mama pusti....stoji pri tom cely den ked sme doma, hracky ani nic ine ju nezaujima 😅 a na striedacku s tym z tych domacich cinnosti kreslime a stale dokola musim kreslit jablko
🙄
este radi soferujeme, vzdy ked od niekadial dojdeme musi este aspon pol hodku sediet za volantom a soferovat inak mam peklo sa vie uz tak urazit opicka jedna

rybecka
25. sep 2008

Ahojte,
normalne ste ma potesili ze tiez frcite na rozpapravkych ja som si myslela ze len my 😀
my tiez rano vstaneme a chceme kltka alebo Dedo a to znamena Matko a Kubko 😀
ok utekam za nim lebo mi vybehol vonku

adetka
25. sep 2008

ahojte... 😉

slecne sa momentalne pacia Traja chrobaci (s Polivkom a Dvorakom) cez Youtobee... potom pesnicky z Levieho krala a Knihy dzungli... Bambulka, Matko a Kubko nas uz prestali zaujimat... v jaslickach si cele dni spievaju, tancekuju (to viem aj preto, lebo slecna uz zacina recitovat basnicky... aj take ktore nepozna... "Oi, oi, anko", naznacuje hlava, ramena, kolena, palce)... doma vecer uz iba pozrieme nejake rozpravky, postavime domcek z kociek, nieco nakreslime (nastastie nemusim uz kreslit macicky... teraz chce stale pismenko O a A)...

a musim nas pochvalit... vraj je jedina z deticiek, ktore nastupili v septembri (tusim je ich pat), ktora sa zapaja do cviceni, recitovania a tancekovania so starsimi detmi 😵

lucxy
25. sep 2008

ahojte, tak moja mala ma rada krtka ale v poslednej dobe len pri nom vymysla a vydrzi fakt len chvilku 2minutky tusim,,,a uz musi niekam trielit,,,,niekedy sa smejem na tom ako jedavame, lebo ona je fakt neposed 🙂
vcera jedla lentilky a dala mi do ust dve a ja som jej tretiu zobrala a nato mi vravi:vypluj to no som skoro odpadla,,,uz aj topanky mi vybera ze ktore si mam obut 😀

adkaw
25. sep 2008

Miško fičí na rozprávke Cars, už ju viem naspamäť 🙂

adaa
25. sep 2008

my vypalujeme So mnou nikdy nezostarnes od Misky Pastekovej a Bobi od Madeja na youtube(uz som to tusim aj pisala). DVD dokola dokola Vcielka Maja. Sem tam nejaky ten vlacik Thomas. To ma rada iba v anglictine.. 😖 Zase su na rovnakej rovinke tie nase deturence vsak. Sranda. My krtka vobec nemame musim ist dnes pozicat od svagriny.. uvidime co to da. Zmena by uz bodla. Mame aj ferda aj bob a bobek a ine kreslene ale nezaberaa

masinka
25. sep 2008

Nelku rozpravky bavia tak 10 sekund a koniec. Zato citat knihy a casopisy (tie o babatkach) , pripadne katalog z Dracika alebo Quelle-hracky vydrzi aj pol hodinu. V telke ju zaujme jedine relacia o babatkach co chodi na RTL o pol jedenastej, to pisti od radosti ked je tam nejake babo, alebo si niekedy pustime Komisara Rexa a vytesuje sa ked vidi hava 😀
a do aleluja jej musime kreslit konikov

olianko
25. sep 2008

ahojky
masinka to na tom ihrisku myslis smrtelne vazne? 😕 Saska musi ist kazdy den do piesku robit formicky inak je zle.
Dnes sme boli v Auparku , chcela som kupit nejaky pekny blok na dennik pre SAsku ale nic som nenasla co by sa mi pacilo 😝 Asi si ho nakoniec spravim sama.A tiez som kukala tie prstove farby.Baliaci papier uz mam takze mozme malovat 😵

aktak
25. sep 2008

jaaaaj piesok, v tom sme my este nikdy neboli 😀 uplne vazne 😀 ani v topankach a bez nich uz vobec nie, to ani na travu 😀

olianko
25. sep 2008

akatka vy ste este neboli v piesku 😕 🙂
u nas som sa zo zaciatku vytesovala ja,stavala si kolace a zurila ked Saska isla prec 😅 🙂 ale nakoniec prisla tomu na chut 😀

aktak
25. sep 2008

nie, v piesku nie, len pri piesku ale stupi ani za nic 😀 ten moj je exot, staci mala spinka na ruke a uz bezi "mamaaaaaaaa bak" a nastavuje ruky aby som mu ich utrela 🙂

k.a.t.k.a.
25. sep 2008

ani mojej piesok nič nehovorí 😀 ale zato šmyklavka to už hej, a najlepšie sa lozí hore po nej a šmýka po bruchu dole hlavou 😀
juuuuj a bola som v tom novom relaxx centre, malú som šupla do detského kutika / strážia tam deti už od 3mesiacov/ a maminka sa išla vykupkať do bazéna a trochu sa vydusiť do sauny 😀

aktak
25. sep 2008

myslis to pri auparku?
mala okana sa tvari ze nevie ze je noc, kuka a skeri sa na mna a ja som uz polospanku 😀

zuz11
25. sep 2008

kati tam v petrzke co platis na vratnici iba vstup? musim ist aj ja ked strazia uz aj nase neriadene strely 😀 😀 😀 obdivujem ich 😵 alebo treba dufat ze im to dlho vydrzi 😵 😵 😵

olianko
25. sep 2008

tak sa tam daju postrazit aj deti? 😕 super to musim aj ja vyskusat 😀

zuz11
25. sep 2008

mohli by sme si tam dat stretavku v saune a nase deti by mali v tom kutiku a trosku by sa vysantili s tetami resp. teti s nasimi ratolestami, co vy na to? aj tak pocko vonku je o drzku 😀 🤐

aktak
25. sep 2008

neda sa nekde inde ako v saune? 😅 kam sa ja trepem, sak som rada ze som rada 😀 zuz, masinka aj ostatne, uzite si slobodu kym mozte 😀

zuz11
25. sep 2008

kati, no tak v bare 😀 😀 😀 co bojis sloboda bola a aj bude 😀 😀 😀 ja si uz kupujem veci do posilky po porode nabieham k trenerovi 😀 Hanka bude v skolke a druhy drobec bude s muzom resp s trenerovou priatelkou 😀

lucxy
26. sep 2008

dobre ranko,,,,katka a ako dopadlo to strazenie myslim? v pohode? ja neviem ale moja by asi neostala takto,,,,ona je zvyknuta len na svoju starku a dedka,,,,myslim si, ze kebyze ju tam necham tak asi place 🙂 no neviem
aktak ako mala? pekne spinka? Adamko ju este stale pusinkuje?
a to ste este fakt neboli v piesku? 🙂 my sme chodievali ale najradsej som bola ked sme to obchadzali,,,lebo ked bolo teplo tak sa to dost lepilo na telo 🙂 ale bavilo to Laurinku len chvilku, teraz ju bavia zvieratka domace dala som jej ich do kyblika tak ich musime nosit aj vonku 😀 a doma si ich vyklada a potom si ich zase dava do kyblika 🙂

adkaw
26. sep 2008

ani miško nemusí piesok, tiež mu to vadí ak to má na rukách a som celkom rada lebo nie každé pieskovisko je v poriadku, ale ak hovoríte o stretku tak super by bolo na nivách, objavila som tam úžasné nové ihrisko, je celé oplotené, sú tam nové moderné preleziačky, krité pieskovisko, smýkačky, hojdačky a celé je posypané takými drievkami takže keď dieťatko spadne tak sa neudrie, teraz chodievame len tam

k.a.t.k.a.
26. sep 2008

lucxy no prvý deň som ju tam dala na skušku a ja som si to tam zatial obehala a okukala a asi po 20min mi volali že mam prisť pre malu lebo plače. Oni zavolaju ak dieťa plače dlhšie ako 20min, ale mi volali hned nech lebo bola 1x, a na druhý den čo som sa išla kupať a saunovať už ani domov nechcela isť, tak som sa išla ešte najesť a na kafčo a to som ju potom este prehovarať musela nech ide už konečne 😀 . Jaj tehule máte tam aj aqua aerobick pre tehotné .... a na 1.poschodí bude plastická chirurgia 😀 ešte kaderníčku, kozmetičku by tam mohli mať a som tam každý den 😀
Ak sa tam zaregistrujete /200,-Sk/ deti vám strážia zadarmo 😉

k.a.t.k.a.
26. sep 2008

jaj ano to v Petržalke oproti Auparku 😉 no mohli by sme tam to stretko spraviť, majú tam víriku s výhladom na BA, tam si posadáme šampáňo s jahodami si necháme priniesť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre