December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

lucxy
18. nov 2008

adaaa super video,,,som sa zasmiala ked zavrtela ritkou a tie tangace nemaju chybu 😀

lucxy
19. nov 2008

sniezik sa nam chumeliiiii 😀

sveva
19. nov 2008

lucxy pošli nám tu ten sniežik. 😉 Tu prší. ☹

rybecka
19. nov 2008

adda
saska je vyborna tanecnica parada 😀 je zlatunka.
dakujem za gratulacie k chlapcovi a dnes sme sa zhodli na mene bude to asi Ondrejko 🙂 ale do marca sa to moze menit ako to u mna byva zvykom 😀

aktak
19. nov 2008

rybecka moj muz je Ondrej, pekne meno 😉 😀
adaa mala je dobra 😀 krasne vlasky ma 😉

zuz11
19. nov 2008

moj muz ma dve mena a jedno z neho je Andrej 😀 😀 😀

lucxy
20. nov 2008

no pekne mena ste vybrali mne sa paci aj dievcenke Andrejka 🙂

elise
20. nov 2008

dobré ránko prajem 😉 my sme boli chorí najskôr ja a potom lukasko ale lukasko len teplotoval tak sme robili zábale a zrážali teplotku. 😉

zuz tak sa Vám to kráti len nech drobček vydrží aspon do 01.01 😀 😀 ved príspevok netreba nechať štátu ked už jeden sme nechali všetky 😀 andrej je pekné meno 😵

zuz11
20. nov 2008

cafte,
no my sme mena este nevymyslali.... chlapec este z prveho tehu by mal byt Alex Ayet a dievca po vcerajsku druhe krsne meno Lulu, prve este nemame 🤐 🤐 🤐
no mam taky problem ze moj porodnik ide od 2.1. do 9.1. lyzovat 🤐 🤐 🤐

elise
20. nov 2008

zuz skús sa s bábom dohodnúť že nech ešte do 10.01 počká 😀 a kam ide lyžovať? že by ste šli niekam bližšie aby bol po ruke 😉

zuz11
20. nov 2008

elise to napadlo aj mna ale ja radcej toho 1.1. cim skor tym lepsie 😀 uz najradcej aj hned uz mam toho dost.... 🤐

elise
20. nov 2008

zuz možno budeš v telke ked to stihnete 01.01 minútku po polnoci ako prvé bábenko na sk 😀

zuz11
20. nov 2008

to urcite nie moj Dr. je profesor a pochybujem ze by o pol noci chcel byt v porodnici 😀 😀 😀 on nie je ziaden zaciatocnik ale dedusko co rodil aj mojho muza 😀 😀 😀

rybecka
20. nov 2008

Tak ste ma utvrdili ze bude
Ondrejko alebo Ondrik je zlate aj k Matejovi sa hodi 😉
a baby uz je schvaleny ten prispevok na druhe a tretie dieta nejak som to neodsledovala.Budem mat peniazky?Zisli by sa 😀

zuz11
20. nov 2008

hej ten je uz schvaleny 😀 preto uz acinam sediet s prekrizenymi a vylozenymi nohami 😀 😀 😀

aktak
20. nov 2008

no vy ale budete prachate 😀 😉 zelam vam to, detom je vzdy co kupit

sme boli nakupovat nejake drobnosti na krst a ani nemam chut ist do tych prepchatych hrackarstiev, hlavne ked neviem co by sa krpcekovi pacilo 😕

zuz11
20. nov 2008

ja si vsetky hracky vyberam cez net a objednavam u znamej uz iba vyzdvihnut pojdem 😀 😀 😀

lucxy
20. nov 2008

zuz tak to mas dobre poriesene,,,, 🙂

aktak
20. nov 2008

zuz ale ako vies co mas vybrat? lebo tych hraciek je tolko 😅 🙄

zuz11
20. nov 2008

no ked mam na dobrom mieste znamych 😀 este dostavam aj celkom dobru zlavu 😀 😀 😀 teda ako zamestnanci 😀 😀 😀

k.a.t.k.a.
20. nov 2008

brýý večer 😎

už ste davali detvákom kiwi? som dnes kupila plný kôš, tak reku či jej dať alebo nedať 😀

zuz11
20. nov 2008

kati, my hej uz davnejsie a v pohode 😉 len potom kakame same male semiacka 😀 😀 😀
kati no ja kupujem aj neterkam a synovcovi a snazim sa to kupit pod jednou strechou 😀 😀 😀 hanke nebol tiez problem vybrat dostane klavir a este aj za svokru som vybrala vysavac 😀

lucxy
21. nov 2008

katka aj ja som davala ale tiez davnejsie ale nebola dako zneho nadsena,,,,unas ficia len mandarinky, hrozno a jablko jej musim dat cele do ruky inak ho nechce,,,,a normalne je aj grep a mrasti sa pri tom 😀
zuz aj my mame dva vysavace 😀 moja stale pozera katalog hraciek a pozera tam stale opicu s bananom,,,kolobezku a ze dinosa/dinosaura/,,,,a samozrejme kociky,,,,takze ztoho vyplyva ze chce vsetko 😀 😀 😀
vcera v jednote mi vykrikovala ze chce kupit vsetky babiky 🙂

elise
21. nov 2008

ahojte lukasko tiež vyberá z dráčikovskeho katalogu čo kupime lucxy sme na tom podobne aj naše dieťa chce všetko ale vyhráva to najviac ten vysávač, metlička lopatka a náradie s pultom 😀

rybecka
21. nov 2008

aj u nas frcime na katalogu dracikovi.
a zasa vyhrava traktor slapaci a vsetky auta 😀 plus krtko plysak ale ten mame uz doma ale este stale ho chce 😉

aktak
21. nov 2008

tak adamkovi staci aj nas normalny vysavac, ten kupovat nemusime by nas asi poslal 😅 neznasa napodobeniny, aj kladivo ma normalne 😀 😅
krtka plysaka tiez chcem, ked uvidim kupim, a nejake velke auta asi kupime

zuz11
21. nov 2008

my sme dali kupit ak lego uz 😀

rybecka
21. nov 2008

Nie je to na lego skoro?
Maly zatial vobec nema zaujem o kocky a taketo veci.takzde u nas by neobstalo 😖 my smr totiz totalny zavislaci na krtkovi.

adetka
21. nov 2008

ahojte... uz som tu par tyzdnov nebola... nestiiihaaaam... 😉 ... slecna bola za tie necele tri mesiace uz dva razy chora.. obidvakrat zapal uska a horucky... takze sme aj antibiotika brali... na katedre mi nastastie zakazdym dali pracu na doma... takze som pracovala pri starostlivosti o Mirku... a pocas prednasok sa mi o nu staral bud manzel, alebo svokra... opat mame za sebou tyzden v jaslickach... tak cakm, ci nieco bude... slecne sa tam uz velmi paci... tesi sa tam... spieva nam veci, cvici, rozprava... ja prednasam, organizujem rozvrh externistom, nahadzujem data do pocitaca, spoluorganizujem medzinarodne sympozium, pisem svoj prispevok... uff.... a cez vikend si uzivam svoje dieta...

slecna sa s kockami velmi rada ... teraz uz stavia pekne domceky... male lego nekupujeme... kupime asi to vacsie... manzel jej kupil take male rumba gule a trianglik... chce mat z nej hudobnicku... 😀

spavat chodi okolo 21.30... a vstavame o 7.30... v jaslickach a u babky spava aj cez den krasne... pri mne cez den neide spat... si ma chce uzit...

zuz11
21. nov 2008

tiez budeme kupovat to lego co je od roka a pol ale to normalne lego lebo oni tam potom pasuju k nemu aj tie mensie kocky co su 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre