• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

December 2006, 2 časť

4. apríla 2014 
my mame lego aj najvecsie aj to stredne a nic, ja sa s nim hram :angry:

Adelku boli hrdielko, neviem ako jej mam pomoct, nema teplotku, lieky nema ziadne na to predpisane tak ju len lutujem, vysavam sopliky a vyparujem sol :unamused:
21. nov 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,kde ste sa vsetky podeli?
aktak my mame taku to korytnacku kde su kocky ale bavi ju to sklada z toho garaz a potom tam da auto a okolo si postavi vsetky zvieratka :grinning: no sranda velika :grinning:
baby u nas tak nasnezilo ze vobec nemam kupene snehule takze asi budeme musiet ist do obchodu :slight_smile:
ozaj adelke uz je lepsie?
23. nov 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soplime, osavame, ale da sa :unamused:
23. nov 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme zacali malinko soplit. Dari sa uz aj fukat do vreckovky tak sa tesime, ale popritom aj odsavame :pensive: snad to neprerastie do chribky. Sasi nebyva vobec chora
23. nov 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my soplíme a celkom uspešne fukame do vreckovky, dokonca si ju aj sama zoberie a vysmrká sa :sunglasses: ale tak či tak občas poriadne odsajeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adamko si fuka len jedlo a bublinky zatial :grinning:

pridala som fotky z Adelkinho krstu :dizzy_face:
23. nov 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na obed sme mali ryzu, mlady pan mi ukazoval prstom ktore zrnko a chce a ktore nie :angry: :grinning:
23. nov 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
my sme Saske kupili tabulu na kreslenie/ z jednej strany sa da kreslit kriedou a z druhej fixkou/, planujeme este klavir alebo ten xylofon a samozrejme nejaky set pre babiku kde je vanicka, nocnik a podobne drobnosti pre babiky.
Ked ide Saska na zachod tak musi ist aj babika .Uz ich ma tri - Monu, Zuzu, Lisu :slight_smile:
...A tiez je nejaka soplava ale davame vit.c, caj s citronom a medom a tak na to prechadza.No a samozrejme kvanta ovocia :dizzy_face:
23. nov 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..akatka krasne fotky :slight_smile:
23. nov 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akatka, peknucke, krasna babulka aj adamko aj cela rodinka. :slight_smile: .
na buducu nedelu zaciname dvojrockoviny.
adaa aj nasi chlapci maju babiku u babiny, este moju, ktoru mi nasi kupili ked som mala rok. najradsej sj davaju spat, poprikryvaju, potom jej utieraju ritku, lebo stale sa pokaka :grinning: a este ju pouzivaju na chytanie veci, ktore maju zakazane. chytia jej ruku a daju jej ju na sporak a potom jej hovoria nono. :grinning:
23. nov 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som dala nove fotky :slight_smile:
24. nov 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Ako sa máte? Elišku trápia posledné stoličky v stredu večer začala teplotovať a ešte stále sa nám neprerezali. :pensive: :frowning2:

Baby máte krásne detúrence. :wink: Ja musím stiahnuť fotky a potom pridám.
25. nov 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja by som chcela zablahoželať dnešným katuškám všetko naj naj najlepšie k meninkám, nech sa im splní všetko po čom túžia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeem :dizzy_face:

niečo na mna lezie, bolí ma celé telo a v hlave mam strašný bengáááál :confounded: a Miška má nádchu :unamused: nepoznáte nejaké super kvapky na husté hlieny pre malu? jej tie 0,5% kvapky vobec nepomahaju a vnoci je 100x hore kvoli upchatemu nosu. :frowning2:
25. nov 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati my používame mar-sprej ale je dobrý aj pinosol :wink:
25. nov 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja dakujem :dizzy_face:

u nas ma Adelka tiey husty soplik chudatko :unamused:
25. nov 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katky, vsetko najlepsienaj od nas :slight_smile: a detickam skore uzdravenie
25. nov 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pripajam ku gratulacii,,,,, :sweat_smile:
vsetkym soplajucim skore uzdravenie,,,, :slight_smile:
25. nov 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my gratulujeme Katkam, snad ste boli fakt na blate aby vianoce boli na lade :grinning:
mna posledne dni chytila mania windowsiek :grinning:
uz mame skoro vsetky darceky kupene, vacsinu podpultom kedze nic co sme chceli nemali velmi dostupne :zipper_mouth: :grinning:
dokonca uz som oprasila aj vajicko a vypratala najmensie vecicky len este ich musim poprat vsetky :zipper_mouth:
25. nov 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo to je mania windowsiek? :confused: dnes mi celý den niekto stojí na kabli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
window colors = malovanie na sklo ( teda na igelit a nasledne davanie na sklo) :grinning:
25. nov 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no vidíš a ja že dačo s windovsom v počitači :sweat_smile:

no inak to si ja radšej kupim hotové :sweat_smile: ja a kreslenie nejde moc dokopy :grinning: a este to dať aj na okno, tak to by bol iný gól :grinning: by si určite prstom na naše okna ukazovali :grinning:
25. nov 2008 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to nekreslis to obkreslujes sablonu :wink: a vyfarbujes :wink: nahodou je to lahke a pekne kedze si mozes vytvorit hocico co sa ti paci a najdes si niekde obr :wink: ved mozem potom hodit foto :grinning:
25. nov 2008 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja dnes mám smutnú správu manžel dostal výpoveď z organizačných zmien :frowning2: :frowning2: ich podnik na slovensku končí - ruší sa tak im dali mikulášske darčeky že vo februári im uplynie výpovedná doba a končí sa :frowning2: :frowning2: :frowning2: nechcela som si to pripúšťať ale dnes ako nastúpil na prvú ránnú do práce tak im to hneď dali a vola mito takže vianoce budú veľmi skromné :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: :pensive: :pensive: :pensive:
26. nov 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise, no este ze ich neposlali hned domov, neboj on si nieco dovtedy najde :wink: aj ked viem ze to nie je take lahke ale aj muz sa velmi obava ze co ked budu u nich prepustat, aj ked uz prepustali cca piatich ale dostali hodinovu vypoved a to teraz zaciatkom novembra tak to sa mi tiez zda dost tvrde :zipper_mouth:
26. nov 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ot takto pred sviatkami je to ťažšie :unamused: ale dúfam že si prácu rýchlo nájde :wink:
26. nov 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeee ja som zabudla poblahožeľať Katkám, tak dodatočne všetko najlepšie, veeeeeeeeeeeľa zdravia, šťastia a lásky. :wink: :dizzy_face:

Elise to mi je ľúto, neboj on si niečo nájde. Budeme držať palce. :wink:
26. nov 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem Vám za podporu :wink:
chcem sa spýtať od kedy zaďovať hríbiky? myslím že ich ešte nemôže ale neviem či by mohol mäsk na hríbikoch ale len ´to mäsko z šťavičky v ktorej boli hríbiky?
26. nov 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clarke prajeme všetko najlepšie k druhému rôčiku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. nov 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok