• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

December 2006, 2 časť

4. apríla 2014 
odbornik na hriby co bol na stv1 hovoril, ze sa nic nestane ked deti nebudu jest hriby aj do 6-7 rokov, pripadne 10, takze aj ked sa to moze zdat prehnane, o zoadne super vitaminy neprichadzaju a neni sa vobec kam ponahlat
s tou omackou neviem fakt :confused:
a drzime palce manzelovi, je mlady, pracu urcite skor ci neskor najde :wink:
26. nov 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky kati :wink:
adelka je rozkošná aj adamko, máte krásne fotečky :dizzy_face:
26. nov 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miške chutí šampinonova omačka :sweat_smile: tak ale hribov jej dam minimum a nič sa nestalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na to kiwi som aj tak nenabrala odvahu :grinning: hned som si predstavila ako opúcha a dusí sa :sweat_smile:

dnes sme boli u doktorky tak nam dala pamycon na sopel ... a dala som si rýchlo vypisať prevenar kedže už len mesiac do 2 rokov a potom by sme platili plnu sumu , tak sa mi už chladí v chladničke má záruku do 9/2010 tak dovtedy sa rozhodnem čo s ním :grinning: /lebo nie som velký zástanca všelijakých očkovaní :sweat_smile: :grinning: /
26. nov 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise do februára času habakuk tak dovtedy si určite niečo nájde :wink:
26. nov 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati sampiony asi nesu to iste co hriby ale to si len myslim :confused:
vraj sa hriby enmaju jest nieze by uskodili, ale ze su pre deti nespracovatelne, nemaju enzymi aby ich stravili :unamused:
elise dakujem si zlata :dizzy_face: bublinka sa mi zobudila tak utekam, strasne rada sa smeje tak jej idem robit opicky :grinning:
26. nov 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Clarke vsetko naj naj naj :grinning:
aj my uz mame doma DVOJROCKU :grinning: presnejsie az 16.40 :grinning:
27. nov 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné ráno :wink:
saške prajeme všetko najlepšie k druhým narodeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ako ten čas letí rýchlo :sweat_smile:
27. nov 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko najlepsie oslavenkynam :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez sa pripajame a gratulujeme malej teda uz velkej slecne :wink:
takze dnes som cez telefon vybavila dalsie dva darceky hned :grinning: :grinning: :grinning: uz mne zostala iba svagrina ale to netusim co a muzovi zostala jeho mama, synovec a brat :grinning: a ak budem stihat tak tie kalendare dam este urobit, ale konecne ako tak uz vsetko mam, jaj a muzovi nemam, co kupujete? :grinning:
viez z porodnice mu jeden darcek donesiem ale toho sa on trosku boji tak musim aj neaky ktoreho sa nebude bat :grinning:
27. nov 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz sa ti to blizi, sila ako to leti :confused: Adelka bude mat zachvilu 4 mesiace, Adamko 2 roky, a ja stvrtstorocie :sweat_smile:

darceky mi ani nespominaj, ma to vytaca lebo nektorym neviem co mam kupit :zipper_mouth:
27. nov 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky
gratulujeme vsetkym oslavencom :grinning:
darceky? juj no tak nieco uz mame , zvacsa pre Sasku a muzovi? ponozky :grinning: :sweat_smile: este mam mesiac tak hadam nieco originalne vymyslim
k.a.t.k.a my ideme na buduci tyzden na ten prevenar a ak by si nakoniec nechcela Misku zaockovat tak aj tak sa najdu mamicky co ho radi od teba kupia lacnejsie :wink:
27. nov 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pripájam ku gratuláciam :dizzy_face: aj ak máte Milanov v rodine :grinning: ja mam svokra a švagra :grinning:
ja som este nikomu nekupila darčeky :stuck_out_tongue_closed_eyes: vobec sa mi nechce lamať hlavu nad tym komu čo kupiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaj jedine bratovej frajerke som penazenku z ebay kupila :grinning:

Miška dostane od brata mojho origoš bicykel, planuju jej kupiť vysavač Miele :grinning: bude mať lepší jak ja :angry: :grinning: naši už kuchynku kupili, ja mam doteraz ešte nejaké darčeky z minulých vianoc nerozbalené , tolko ich bolo :sweat_smile: :grinning:
27. nov 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vela lasky od rodicov, zdravie, radost a vsetko naj naj naj prajeme vsetkzm detickam, ktore oslavuju dva rocky, kiwi, janko a kubko :slight_smile:
27. nov 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly spuntik mi nosi overal zn.George na 6-9 mesiacov, ruky su jej akurat uy len nozkam chyba asi 5 cm :sweat_smile: :grinning:
27. nov 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adaa - saske gratulujeme k 2.rocku :wink:
vsetkym detickam, co doteraz oslavili druhy rocik zelame vsetko len to najlepsie!
27. nov 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to tieto vianoce muzik ulahcil lebo s tym si vzdy najviac lamem hlavu ze co mu mam kupit :sweat_smile: oznamil mi ze si kupime spolocny darcek playstation3 a k tomu hry typu FIFA a podobne...ten je ale zlaty :grinning:
a mala dostane taky maly plastovy domcek aj s kuchynkou vo vnutri len este neviem kde ho dame lebo uz sa nam po byte prehana s poziarnickym autom na styl freda flinstona...takze vianoce vybavime jednym vrzom v hrackarstve :wink: :grinning:

inak baby moja ma poslednu dobu maniu furt skakat a hlavne po postely, ste pisali ze neni dobre ked dieta spickuje...aj ked neviem koli comu, snad to skakanie nevadi :wink:
27. nov 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi pekne dakujeme za gratulacie :grinning:
Moja skace nonstop chelsee.. aj po posteli aj na zemi aj takmer vsade :wink:
27. nov 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja skááááče .. aj na mne, neviem či vyzerám jak trampolína :angry: , najlepšie ked sa človek zvalí po celom dni na zem a ona si mi sadne na brucho a začne skackať jak na koni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. nov 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze vsetko dobre k 2hemu rocku,,,nech su deturence zdrave a zive aby sme vedeli ze ich mame :grinning:
aj nasa skace ako divoch,,,,alebo tancuje bambulku alebo medvedku daj labku :grinning:
28. nov 2008 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
DAKUJEME za blahozelania.... :wink: :slight_smile:
A zelame vsetko naj naj naj Saske k dvom rockom.... :wink: Hlavne vela zdravicka.... :slight_smile:
28. nov 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. nov 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tiez gratulujeme vsetkym oslavencom. My sme uz v plnom prude priprav na oslavy - mam napecene niekolko druhov trvanlivych kolacov a spekulujem ako ozdobim tortu. Sme chceli nejaku objednat, ale vacsina sa nam nepacila a ked aj ano, tak nie som ochotna minut na torty cely rodicak (mame pozvanych tolko hosti, ze pridu na 3x, takze 3 torty treba).

A vianocny darcek sme poriesili s mojim drahym spolocne zaciatkom novembra - ked som sa pustila do pecenia, odisla mi truba, tak sme (po konzultacii s opravarom) zainvestovali do noveho sporaku. V piatok ho doviezli a v sobotu rano odisla chladnicka, takze srandy kopec, vsetko rozmrazene, obvolali sme polovicu zlatych stranok ale cez vikend opravara nezozeniete a navyse na ucte sme mali posledne tri stovky a do rodicaku dva tyzdne :grinning:
28. nov 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masinka, no to fakt na porazenie :angry: ja ma vsetky spotrebice nove a este v zaruke tak snad nic sa nechysta odist :zipper_mouth:
ja moc velku oslavu nerobim kedze musim improvizovat a ratat zo vsetkym ( aj ked este nie som pobalena do porodnice, a ani vybavu som este nezacala prat :grinning: ) takze u nas iba najblizsi ako su stary rodicia a svagor s rodinou, no ved staci svagor maju 4 deti :grinning: takze som objednala iba jednu trojposchodovu tortu a mam napecene :grinning: dokonca uz mam aj obedove menu :grinning: takze klasika masova polievka, ako dalsi chod bude na vyber zapekana zelenina zo zemiakmi, ryza, hranolky a zemiakovy salat, k tomu bud kuracie alebo bravcove raznici, kuracie a bravcove rezne, grilovany losos a niekolko zeleninovych salatov a potom uz iba torta nic ine na oslavu nepeciem potom pecieme iba na vianoce a to medovniky minimalne 5 davok ( jednu aj s Karolinkou :grinning: ) ak sa im to babam zapaci tak obetujem na ne aj 2 davky ( inak rozumej jedna davka su cca 3 az 4 plechy :grinning: ) potom linecke, jeze a ak este zvladnem tak este nieco asi lamany :grinning: potom vylozim nohy vysoko a cakam az do 1.1. :grinning: teda este na stedry den ma caka majonezovy salat :grinning:
28. nov 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, ja som napiekla medovniky zo 4 davok a uz su spapane :grinning: tak sa chystam este na dalsie (aspon) 4, aby bolo aj na vianoce. A urobila som si 3 kila lineckeho a piekli sme aj s Nelkou (robila som len take muka-cukor-hera aby mohla ochutnavat, surovych vajec sa bojim), do niektorych som dala kakao alebo skoricu, takze mam z toho niekolko druhov a potom este robievam take ovsene kolaciky co som tu na konovi nasla recept.

My pozyvame moju rodinu - aj s nami to bude nejakych 14 ludi, mamzelovu (10) a kamaratov aj s deckami (16 ludi), to by som do bytu na jedenkrat nenarvala. Ale pridu az o takej tretej, na varenie obeda nemam nervy. A kamarati dojdu vecer, aspon ich este uvidim kym zase budem sediet doma s mimcom.

Detske oblecko som si vyclenila do jednej krabice uz pred par mesiacmi, ale este som to neprala, tiez budem drzat prekrizene nohy az do prveho, dufam ze to pomoze, v poslednej poradni mi doktorka povedala ze sa mi uz skracuje krcok a mala je KP, tak som zvedava ci sa este otoci. zatial mi veselo skace po mechuri a beham cikat tak 10 x za hodinu. Veci do porodnice este zbalene nemam, ale mam ich uz aspon nakupene (resp. nejake zbytky od minula a nieco mi posunula kamoska), keby nieco, tak manzel bude hladat po byte a donesie mi . Musim akurat este kupit malicke plienky.
28. nov 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak plienky som uz kupila v hypernove maju dobru akiu ale iba na dvojky ale mala som ten kupon na 10 percentnu zlavu a nasi sa chystaju v nedelu po ceste k nam do metra :grinning: tak snad nieco tam bude.. ale jedny jednotky mam :grinning:
ja ani netusim co do porodnice potrebujem ale viem ze tie vlozky u nas davali takze ja si moc nemam co kupovat asi :zipper_mouth: idem zistit :grinning:
maisnka tak ty si inak sikovna ja som zatial pre mladu kucharku iba objednala zasteru a este ju nemam :zipper_mouth: takze asi az potom zacnem piect ved to nechcem sa uz od teraz napchavat tak nepeciem :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak vy mate riadne napecene a pripravene, ze co budete mat na oslave :slight_smile:
28. nov 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste nejake aktivne s tym pecenim vsetky :sweat_smile: :grinning: u nas moc pecenie nehrozi, a Adamko bude mat dve oslavy uz teraz cez vikend tak si k tomu zajtra sadnem a dotiahnem to, a poriadne upratovanie nas caka zajtra :slight_smile:

zuz ano vlozky su stale free a vsade, len su ine :confused: trochu upgradnute :grinning: aj podlizky ti daju, ale ja som mala aj svoje, tie kupene boli vecsie = lepsie
a odporucam veeela jedla a ovocia, ja som zacala jest o 6tej ked merali teplotu a skoncila az neskoro v noci :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej len jedlo mi potom kupi manzel a donesie, hje to si pametam aj pri hanke :grinning: , neake tie biele jogutry a podobne a aj vodu :grinning:
len sa bojim ze ked nebude volne na nastandarde tak netusim ci na standarde nieco take davaju tiez :zipper_mouth: ale tak snad nebude porodny boom v jomom case :grinning:
28. nov 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj dievcata nejak ste sa rozbehli s pecenim.. u nas to taha svokra. Ja nepeciem, my to ani nelubime. Mozno o par rokov :wink: ale ziram, dobre ste aj s tymi oslavami zuz a masinka. Nasa mala vcera len taku mini oslavu. Prisla iba jedna babka. Bolo to krasne take intimco, mala fukala asi 10krat. V nedelu nas caka vacsia oslava aj s tortou ktoru sme podstivo objednali. Pak iba chlebicky, slane, kolaciky, sampanske a dovi dopo :grinning: Pak dam foto na novy dvojrockovi album :dizzy_face:
28. nov 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
btw ani my niesme na pecenie, my skor cokoladu :grinning:

standard vizeral celkiom v pohode, myslim ze vlozky aj podlozky mali, len asi nie v takych mnozstvach :grinning:
28. nov 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok