Decembrovčiatka 2012

karinka2105
25. mar 2012

ahojtee...
nas druhy pokladik ocakavame v polke decembraa... 🙂 prida sa niekto k nam? 🙂

zstachurova
2. apr 2012

@mata_ba Ďakujem Maťka 🙂

karinka2105
autor
2. apr 2012

ahojte,prsia bolia,pichanie v pobrusku,,nevolnostii strasneeee 😒 ,nocny hladd,ale inak fajn,dokimu idem stvrtok,
vitam nove tehulkyy,tesim sa svamii,,,

adrianka127
2. apr 2012

ahojte tehulky, dufam, ze to nezarieknem ale aj ja sa k vam pridavam. Posledna mrcha 25.2. Terminik mi vychadza 1.12. Sice moj prvy dubacik prisiel na svet skor, ale uvidime ako to dopadne tentokrat... Ciarky na teste ako dialnice a uz to mam potvrdene aj u doktora, aj ked este nic moc nevidel len ten gestac. vak (ci ako sa to vola) Dalsia kontrola po sviatkoch... 🙂 tesim tesim...

karinka2105
autor
2. apr 2012

@adrianka127 SUPER vitam taa

idem urobit uz aj nejaku tabulkuu,a postupne budem pridavat

ajka81
2. apr 2012

@adrianka127 vitam ťa v klube 🙂
dnes som si volala o vysledky z genetiky a všetko je ok, aj hematologia je ok, tak sa vytešujem 😀 verim, že tie neštastne potraty boli iba blba nahoda a už sa to nikdy viac nezopakuje 😉

janulap
2. apr 2012

kočeny,tak moje testy 🙂

kajuska09
2. apr 2012

Ahojte 🙂 Dufam, ze aj ja sa k Vam pridam. Dnes som len 26.DC, ale na teste krasne dve ciarky 🙂 Velmi dufam, ze bude vsetko v poriadku.....mam za sebou uz 3 potraty ☹ Ale teraz to musi vyyyjst 🙂 December je naaaas 😀

mata_ba
2. apr 2012

@janulap waaaw,to mas krasne dialnice..ja mam testiky v albume nas zazrak..ale taky,ako mas ty posledny,taky nemam ☹

mata_ba
2. apr 2012

@kajuska09 ahoj,silno drzim paste 🙂

@adrianka127 vitaj medzi nami 🙂 drzim palce

kajuska09
2. apr 2012

@mata_ba dakujem kraaaasne 🙂 ty si uz bola u lekara? prepac, ak si to uz pisala a prehliadla som 😀

janulap
2. apr 2012

@mata_ba ktore dni cyklu si si robila?A netrap sa,ved aj ty mas krasne ciarky.Ja som sa tak trapila s tymi prvymi.Sa mi zdalo,ze ciarka na druhom teste po troch dnoch mohla byt aj silnejsia.Tak som si kupila este jeden.A uz si nekupim ziaden 🙂

janulap
2. apr 2012

@kajuska09 gratulujem 😉

mata_ba
2. apr 2012

@kajuska09 bola som vo stvrtok 🙂 ale este nebolo nic vidiet,len som mala velmi vysoku sliznicu..ale doki povedal,ze na tehu to vyzera a ze ak mi vysli pozit.testiky,tak som urcite tehu 🙂 a idem opat teraz vo stvrtok,tak hadam uvidim aspon gest.vacok 🙂 to budem 5+3tt...

@janulap ja som si tiez povedala,ze uz nebudem kupovat..ciarky vidno,tak co...ja som testovala v rozmedzi od 15-20 DPO...alebo mozno este kupim,ale len nejaky pepino alebo aky...aj ked je fakt,ze ja som testovala az pobede resp.vecer..nie z ranneho mocu..mozno by ciarky boli silnejsie 🙂

janulap
2. apr 2012

@mata_ba ale vies mi povedat ,aj ktory den cyklu si testovala?Inak ti ciarky silneju,krasne to vidno na kazdom dalsom teste co si si robila 😉 A praveze ja som ten posledny testovala pred pol hodinou.Inak som tu aj citala,ze par babam vysli silnejsie testy poobede a vecer,ako rano.

mata_ba
2. apr 2012

@janulap no ja som mala od januara dlhe cykly,takze som testovala medzi 40-45 DC..ale ovulku som mala az na 25 DC...

janulap
2. apr 2012

@mata_ba no vidis,tak sa netrap,este zosilneju 😉

mata_ba
2. apr 2012

@janulap a neviem ci este budem testovat 🙂 uvidim...uplne mi staci ak vo stvrtok uvidim drobceka mojho,ze je tam kde ma byt 🙂 a neskutocne stastna by som bola,keby uz bolo vidiet aj srdiecko..ale to asi ee,ked vo stvrtok nic nebolo vidiet..hadam za tyzden sa objavi aspon ten gestacny vacok... 😅

janulap
2. apr 2012

@mata_ba jasne,uz testovat nemusis.No ja som zvedava,ci uz budete vidiet.Daj,potom hned vediet.Mne TP vychadza na 1.12 a k dr. rozmyslam,ze pojdem az buduci stvrtok 😕

mata_ba
2. apr 2012

@janulap jasne,dam 🙂 mne vychadza na 4.12. 🙂 to ked pojdes az po sviatkoch,to uz urcite uvidis aj srdiecko 🙂

janulap
2. apr 2012

@mata_ba myslis?Lebo rozmyslam,ci este nemam radsej ist az na ten dalsi tyzden...koli tomu srdiecku,aby bolo vidno 😕 Pripadam si ,ako keby som cakala prve a dve baby uz mam...len si to nepamatam,kedy som bola v poradni prvy krat s nimi 🙂

kajuska09
2. apr 2012

@janulap dakujeeem 🙂

kajuska09
2. apr 2012

@mata_ba to by uz nieco malo byt vidno, ked si 5tt+3 🙂 Ja som mala ovulaciu na 10.DC, takze presne viem kedy som otehotnela 🙂

kajuska09
2. apr 2012

@janulap podla mna ti staci ist k lekarovi az niekedy v 7.tyzdni, samozrejme ak nebudu komplikacie.....Ja pojdem asi tiez po sviatkoch, musim ist skor, kedze som viackrat prisla o babo....

mata_ba
2. apr 2012

@janulap tak cim viac budes odkladat,tym vacsie babo bude 🙂 ale u mna je toto prve tehotenstvo,tak som neskutocne nedockava 😀

@kajuska09 ja si tiez myslim,ze viem kedy...ja som mala ovulku az na 25 DC a 26 DC sme mali posledny sexik,lebo na 27 Dc som mala mykozu ako hrom...a odvtedy sexik nebol..

kajuska09
2. apr 2012

@mata_ba tak to si mala dost neskoro ovulku 🙂 tak budes trosku posunuta, asi aj v termine porodu 🙂

kajuska09
2. apr 2012

@mata_ba ty si z Bratislavy?

janulap
2. apr 2012

@kajuska09 tak buduci tyzden vo stvrtok?To budem 6tt+5.
@mata_ba ved ja mam termin 2 dni pred tebou a vychadza mi,ze som dnes 5tt+2.prosim ta,na ktorej stranke si si to vyratala?

mata_ba
2. apr 2012

@kajuska09 no ja som si to pocitala ako keby som mala 28 DC cyklus..inak by mi to vychadzalo na november 🙂 a som,ale uz tam nebyvam..odstahovala som sa za mm do dedinky medzi PN a TO 🙂 preco?

kajuska09
2. apr 2012

@janulap 7.tt bude akurat na kontrolu, to by uz mohlo byt vidiet aj srdiecko....za predpokladu ze si mala ovulku niekedy v strede cyklu 🙂 ja som si vzdy ratala tt na tehotenstvo.academy.sk

mata_ba
2. apr 2012

@janulap niee..ja som myslela,ze vo stvrtok tak budem..nie dnes 🙂 dnes som 5+0 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre