Decembrovky 2014

asha300
9. apr 2014

Ahojte baby tak je na čase naše malé fazuľky zaradiť aj do fora 🙂 Mne dali termín 3.12.2014 Pridajme si skúsenosti veľkosti gestačných vačkov, nevoľnosti .........

sziwi
18. jún 2014

@lenuliatko28 Hello 🙂 Tak ako sa mate? Nejako si sa tusim odmlcala, tak snad je vsetko ok. Mne uz je nastastie lepsie s tym zaludkom. Dost som obmedzila pecivo, ktore mi asi robilo najvacsiu neplechu a stale nejem zeleninu a ovocie, ale inak som uz na tom omnoho lepsie ;) Citim uz aj jemne steklenie v bruchu (vraj by to malo byt babo), ale kym to nebude riadny stuchanec ci kopanec, nebudem si na 100% ista 😀 Brusko uz mam teda riadne, nemam sancu ho schovat, ale ved uz pomaly aj koncim 4mesiac, tak co by som chcela :p Najbliszie mam poradnu 3.7. a uz sa neviem dockat. Teraz mi ten mesiac pripada neskutocne dlhyyyyyyyyyyyy 😒

lenuliatko28
18. jún 2014

@sziwi ahoj 🙂, chodím sem občas kuk, občas napíšem 😉 ale na chvíľočku, stále mi nie je dobre...ale na stupnici kde 10 je nahoršie ako mi bolo doteraz som teraz tak na 7-mičke 😉 takže zlepšenie malé tam je. Kyselinu mám stále...teraz keď zvraciam tak väčšinou buď po raňajkách alebo poobede a večer, ale už sa to lepší...už to nie je 5-6x za deň ale tak 2-3 max.. moje maličké som nevidela už 4 týždne a nič ešte necítim, tak som aj taká netrpezlivá :D, ja idem k dokimu 23.6. na krv a kontrolu, tak dúfam, že mi ho ukáže a že je ok ten môj špuntík :D. Bruško mám aj ja dosť viditeľné 🙂 ale som naň hrdá 🙂 no a potom v 20-tom týždni ideme na druhý veľký UZV, tak dúfam, že nám už povie aj pohlavie,lebo zatiaľ bolo to moje mimčo vždy príkladné a vždy sa pekne ukázalo 🙂 tak uvidíme či aj teraz ... :D som rada, že ti je lepšie, veľmi sa s tebou teším...už som bola inak aj v obchodíku s detskými vecami cez vychádzku kedže som PN a bolo mi zle, tak som tak len rýchlo popozerala ale tak mi to dobre padlo na srdiečko 🙂. Tak mysli na nás a drž päste nech je všetko ok 🙂 záhu vydržíme...teraz je trošku miernejšia, ale verím že ked bábatko podrastie tak sa vráti mrcha...lebo ja som mala aj pred tehu so záhou problémy, takže sa ani nečudujem, že mi je ako mi je..ale hlavne nech je bábika ok. Držím silno päste nech ste aj vy zdravučkí a bez nevoľností už úplne 🙂 PS: mne už aj týžden pripadá ako mesiac :D :D sme nedočkavé 😎 😀

viktoriasz
21. jún 2014

@lenka.s ahoj mozem poprosit pridat do sukromky...mam termin 16.12. a rada pokecam...🙂

lienka1076
23. jún 2014

@lenka.s ak môžem poprosiť pridať aj ja do súkromnej skupiny 🙂

nataliaqwert
28. jún 2014

@patus_u ahoj aj ja som chcela zacat chodit uz do tej pripravky pre tehotky alee zevraj to je este skoro pre mna ze tam chodia baby az v 30 tt.... A inak ze vynikajuce je to na antolskej...

patus_u
1. júl 2014

@nataliaqwert dakujem o antolskej som pocula a pocula som ze v druhom trimestri je to uz bezpecne tak by som chcela zacat ale dakujem

inffinity
1. júl 2014

@lenka.s ahojky i ja poprosim pridat do soukrome skupiny. Dekuji 🙂

ss225
1. júl 2014

@lenka.s ahojky aj ja by som sa chcela pridat

nataliaqwert
2. júl 2014

@patus_u potom by si mohla napisat ako a kde si to doriesila aj ja by som sa mozno pridala 🙂))

sziwi
3. júl 2014

@lenuliatko28 Ahoj Leni 🙂 Uz sme opat davno nepopisali. Co je nove u vas? Ako si dopadla na kontrole u lekara a co krve testy? Dufam, ze je vsetko ok. Ja som mala dnes poradnu, tripple testy dopadli vraj na vybornu a aj babo sa ma dobre, pozrel ma aj zospodu a potom spravil UZV. Babo bolo dolu hlavou, ale vraj je este male, takze sa tam vrti a poloha sa meni kazdu chvilu. Spytala som sa aj ci nevidiet nahodou pohlavie. Chvilu sme sa s lekarom dotahovali, lebo furt sa ma pytal, ze co by som chcela a potom, ze co by chcel priatel a pod, nakoniec pochopil, ze nam je to jedno a budeme sa tesit v oboch pripadoch. Zrejme sa bal, ze ked mi povie, tak budem sklamana, alebo co. Aspon taky som mala pocit 😕 No, a nakoniec sa nechal presvedcit a hoci mi prizvukoval, ze to mame brat s veeeeeelkou rezervou, on to vidi na dievcatko 😀 Doteraz mi kazdy tipoval chlapca, uz som sa s tym pomaly aj zacala zmierovat a teraz toto, chichi... No, ale este uvidime, co sa z toho nakoniec vykluje 😝 Na morfologicky idem 28.eho jula, tak snad povedia viac menej na 100% ;) Teraz ideme na chatu a o dva tyzdne na dovolenku, tak sa tesim. Ze konecne mozem absolvovat aj taketo veci a nie je mi zle. Vyhybam sa stale potravinam, ktore mi nerobia dobre a vdaka tomu sa konecne citim lepsie a mozem povedat, ze si to zacinam ozaj uzivat 😝 Samozrejme ak si odmyslim caste chodenie na Wc a hlavne v noci, ked potrebujem spat. Lebo ked casto vstavam, potom rano nie a nie sa vyhrabat z postele 😀 Vecicky pre babo zacnem riesit asi ozaj az po morfo UZV, ked uz budeme vediet ozaj to pohlavie. A ja nastastie ani nemusim vela kupovat, lebo kopec veci zdedim po kamoskinych detoch, tak sa vytesujem a aspon usetrim ;) Tak sa drz a ohlas sa, budem sa tesit 😉

veronka
22. júl 2014

@lenka.s funguje tá súkromka?

lenka.s
22. júl 2014

@veronka ano

peysinka
23. júl 2014

Ahojte,chcem sa k Vam pridat,termin 29.12.,mozem aj ja poprosit o pridanie do sukromnej miestnosti?

janica25
27. júl 2014

mozem aj ja poprosit pridat.Termin mam 16.12 dakujem

val01
28. júl 2014

@lenka.s tiez by som sa rada pridala do tej sukromnej 🙂 termin mame 23.12., dakujeem 🙂

dadka7828
29. júl 2014

Ahojte baby chcela by som sa k vám pridať :D ja mám termín 13.12,

kristinka86
2. aug 2014

Ahojte!
Pridávam sa k Vám - termín pôrodu je zatiaľ 12.12.2014. Snáď budeme do sviatkov aj doma. 😅
Ak si niekto pridá dátum pôrodu, tak ho hodí automaticky do nejakého fotoblogu, ale tam sa nedá takto diskutovať ako v skupine, či? 😅
A je tu pod touto skupinou hneď ďalšia skupina Decembroviek, takže neviem, do ktorej vlastne písať. 😕 Neuvažovali ste niečo súkromné, kde by mohli čítať a prispievať len ozaj Decembrovky? Súkromnú skupinu máme aj Septembrovky 2011. 😉

kristinka86
2. aug 2014

@lenka.s Aha, pozerám, že tu nejaká súkromka pre Decembrovky predsa existuje. 😅 😉 Tak poprosím pridať - Ďakujem!

lhlh
3. aug 2014

Caute baby, viete ma pridat do skupiny? Termin tiez 3.12. 🙂

najkacena
6. aug 2014

Poprosim pridat do skupiny. Termin 13.12.2014. Dakujem

miskoazuzka
6. aug 2014

dievcata do skupiny vas prida automaticky, ak si vo svojom profile nastavite datum porodu na december 🙂

pawli712
8. aug 2014

ahojte, ja mam termin na 1.12.2014 🙂 ste tu niektora z bratislavy alebo malaciek ktoa mate v plane rodit na antolskej ?

zanet1
12. aug 2014

ahojte ,ja mam termin 30.12.14

maribell
12. aug 2014

@zanet1 pri troche stastia vam k tomu bude buchat aj ohnostroj 😉

zanet1
12. aug 2014

To by bol iny Silvester 🙂

pingu7
14. aug 2014

Ahojte, po dlhej odmlke som sa rozhodla znova pozriet, co je nove na konikovi 🙂
Nastastie tento krat sa vsetko vyvija normalne a my mame termin 8.12.2014.
Su tu nejake nastavajuce mamicky ktore planuju v danom termine rodit v Martine?
Rada by som sa k Vam pridala do sukromky ak to este bude mozne.

Dakujem 🙂 a gratulujem kazdej buducej maminke

tinuska848
19. aug 2014

Ahojte niekto z Prešova sa nenajde kto ma termin ku koncu decembra??Neviete mi poradit ktora nemocnica je lepsia Stara alebo Nova.Dakujem 😉

kika2111
23. aug 2014

Ahojte,ja mam termin 19.12,zijem v Belgicku a tak budem rada,ked najdem mamicku s podobnym terminom zijucu v zahranici./inak som povodne z Mt/
Pekne tehulkovanie:D

katni
15. sep 2014

ahojte kočky možte pridat aj mna?mame ternim 17.12.2014.je tu nejaka z okolia michaloviec?

264252
23. sep 2014

Ahojte buduce mamicky.mam termin 5.12.prosim pridajte ma do tej sukromnej skupiny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre