Decembrovky 2016

demika
13. apr 2016

Ahojte maminky túto tému som založila lebo som nič takéto nenašla a chcela by som aby sme sa podelili o naše skúsenosti a rady ako prejsť tehotenstvom 😊

majkaska
1. nov 2016

Ahojte baby. Ako sa mate? Pripajam sa po dlehej dobe..a bohuzial z nemocky. Od piatku lezim s hroziacim predcasnym.. otvorena na prst, krcek skrateny ale dobra konzistencia. Drzte palce nech to dotiahneme co mozno najdalej...

stofkana
1. nov 2016

stym stikutatim je to sranda brusko mi naskakuje sa inac smejem .... ale uz ustedril aj par poriadnych ran do rebier to az take prijemne nebolo ale patri to k tomu .... a ze rozpistana nooo to aj ja 🙂 toto ma boli tamto ma boli nohy puchnu .... uz nech je december

stofkana
5. nov 2016

nase brusko v 33tt ....

janka7291
5. nov 2016

Ahojte žienky ☺Už máte zbalenú tašku do pôrodnice ? Ja dnes asi začnem baliť....som 33tt...ale najprv musím oprať a vyžehliť detské vecičky ❤ Doteraz som si vravela, že ešte času...ale akosi to beží tak rýchlo, jednak sa veľmi teším, že drobček bude tu, aj sa bojím či to všetko zvládnem, je to prvé bábo,ale bude mi asi aj smutno za bruškom, a začína má mierne chytať panika, že nič nie je prichystané, no zmes rôznych pocitov čo Vám poviem 😁...Akurát každý deň urobím trošku akoby vianočné upratovanie, lebo v decembri sa už asi ani nehnem z gauča 😁 Ako ste vy na tom ?😘

stofkana
5. nov 2016

@janka7291 ahojjj ja zbalena niesom a tiez som 33tt ale zas mam vsetko viacmenej na kope .... tiez sa chystam na umytie okien atd ale az koncom mesiaca a zaciatkom decembra zas vecicky pre nasho drobca... nam to naoapak ide akosi pomaly ... 🙂

lynn333
5. nov 2016

@stofkana
@janka7291
@majkaska ahojte dievcata,pridte k nam do skupiny.Tam je rusno kazdy den 😉

stofkana
5. nov 2016

@lynn333 ahoj keby mi to tak slo ... cely modrykonik mi akosi blbne

majkaska
5. nov 2016

@lynn333 ani mne to nejde 😢

martinad91
6. nov 2016

@janka7291 ahoj Janka.. 🙂 ja som práve v 36tt a pomaličky začínam ešte len chystať tašku, aj keď teda moje bruško ešte stále pevnw vysoko drží a nič nenasvedčuje tomu, že by chcelo ísť bábo skôr von, ale istota je istota, tašku už pobalím, nech základ je a potom sa budem snažiť čo najviac ešte oddychovať a načerpávať energiu k pôrodu. Presne rozumiem zmesy tvojich zmiešaných pocitov, mám teraz presne také isté. Tiež sa veľmi teším na bábätko a už si prajem, aby tu bolo s nami, ale na druhej strane pociťujem aj jemný strach niekde vnútri v podvedomí, ktorý mi signalizuje, že sa toho pôrodu obávam. Tie pocity sú úplne normálne, najmä pre nás prvorodičky, preto sa snažím čo najviac upokojovať, že všetko bude dobré, bábätko sme dostali dnu a nejako ho dostaneme aj von, my ženy sme silné a zvládneme veľa.. 🙂

iinanusii
8. nov 2016

Ahojte dievcata..uz sa nam to krati...ja sa velmi tesim na bambulku a samozrejme na koniec tehotnosti..som 36tt..vecicky nazehlene a taska plus minus zbalena..i ked sa mi tiez zda ze sa mimi nikam nechysta...

stofkana
10. nov 2016

ahojte ... chcem sa Vás opýtať aký máte názor na balónik Aniball ? https://www.gravifit.sk/aniball rozmýšľam nad kúpou ... Ďakujem za rady

peknykvietok
10. nov 2016

@stofkana určite choď do toho, pri prvom som cvičila, mal 3850g ale išiel ručičkou, tak ma mladá dr trochu strihla, ale iba dva stehy, ani som to necítila, myslím, že keby bla staršia dr., tak by ani nestrihala, to bolo pred 6,5 rokmi, to bola novinka a vtedy o tom ešte nepočuli v pôrodnici, druhý ma 3650g a to už bolo bez všetkého, cvičila som s epinom, ale to je v podstate jedno, či aniball, či epino, za mesiac čakáme tretie, tak sa tiež chystám cvičiť a dúfam, že to bude tak super ako predtým 🙂

stofkana
17. nov 2016

@peknykvietok noo tak som si ho objednala a uz je aj doma ... trosku obavy pred prvym razom v tom 36tt ale nejako to zvladnem ...

peknykvietok
17. nov 2016

@stofkana to je jasné, že to cvičenie nie je nič príjemné a treba sa do toho nútiť, ale po pôrode to fakt oceníš 🙂 ....ja som tiež včera začala konečne a taaak sa mi nechcelo, ale spomenula som si na to, že keď porodím, budú ma doma čakať dve deti a bábätko k tomu, tak aby som ešte nemusela riešiť seba 😨

biolady
10. jan 2017

Rada darujem Vitamin K, urcite sa niekomu zide. Teraz to beru kojene deticky. 🙂
Vydrzia do 11/2017

saimaa
25. feb 2017

@elza_ a kde si nakoniec rodila? 🙂

elza_
25. feb 2017

@saimaa nakoniec som si nevyberala, ale situácia rozhodla za nás, v Trenčíne

saimaa
25. feb 2017

@elza_ aha,,,lebo tiez som sa rozhodoala medzi TN a Vsetínom, tak že sa spýtam, ako bolo vo Vsetíne, ak náhodou.....U mna to tiez pri prvej vyšlo na TN 🙂

elza_
27. feb 2017

@saimaa ja som rodila predčasne v septembri, ale inak by som si určite vybrala Vsetín

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre