• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Deti 2006

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie :grinning:
5. nov 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam tak ja sa ti sem vtrepem :wink: sak vies skade som - augustovky 2006 :grinning:
6. nov 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirka aj ja mám malého narodeného v roku 2006 v decembri :wink:
6. nov 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne ,no asi si jedina-lebo junovky nechodia ani sem ani k sebe a ostatny su u seba :grinning:
je super ze ste zdravucky
moja kamoska je s malou stale v nemocke,dnes jej robili cetecko no zatial ma vsetko ok.podlamna odpadla z toho ze bola vycerpana s trojdnoveho kakania a grcania :unamused:
6. nov 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nás čaká 16.12 očkovanie a doktorka sa ma pýtala či chceme kvalitnejšiu a účinnejšiu vakcínu čo tak neboli oproti tej čo je hradená cez poisťovňu, tak sme sa rozhodli pre kvalitu :grinning:
6. nov 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe,tak sme sa tu stretli....čaute Mirka aj lindi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte-super :grinning: ,u nas dnes uprsane :angry: ale aj tak sa tesim na vikendik :slight_smile:
7. nov 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucka :wink:
7. nov 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my si ideme užívať víkend :grinning: :sunglasses: malého dávame k našim :wink: musíme si vypratať povalu a pretriediť doklady čo sa pri malom nedá ale najviac sa teším že si ráno zajtra konečne pospím :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: na čo ma manžel ukludňuje že zo zvyku vstanem o 6 :rolling_eyes:
7. nov 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to bude uzivanie,ja sa chystam poumyvat vsetky svietidla a vyprat zaclony a umyt okna kym nieje zima :astonished:
7. nov 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to mirka pekné počasie a manželov volný víkend treba využiť:slight_smile:našťastie máme rodičov vo vedľajšom meste tak nehrozí že by nám ho naši doniesli predčasne späť :grinning:
7. nov 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tak sa to tu pohlo supeeeeer :dizzy_face:
7. nov 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved o to mi islo, :grinning: nech nas komunikuje viac

som zvedava ako to bude po vikende-inak planujete nieco alebo ako sa den vydari
7. nov 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titkova preco nechodis do juloviek?nas je tam malo,tak zasa pre zmenu nieco nove...super :grinning: :grinning: musim sem poslat aj babeny sem tam :grinning:
7. nov 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To tu je aj tato tema???novaaaa.
7. nov 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Awojte aj my sem patrime :slight_smile:)))) :wink: :wink:
7. nov 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte júlovky aj ostatné...bubba,leva,siwi,ste ma predbehli? :grinning: :grinning: :grinning: ešte jacka tu chýba :grinning:
miriam,o to,že sa to tu nebude hýbat,nemaj strach...júlovky sa o to postarajú :grinning:
prajem vám všetkým pekný víkend :slight_smile:
7. nov 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo,nikto nič??? :frowning2:
8. nov 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,asi sa to neujalo.... :frowning2:
9. nov 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko!tak uz zasa pracujem a ako vidim moc sa to teda neujalo,tak ak si adminovia myslia nech to zavru a budeme zasa kazdy vo svojom.inak vikend bol suprovy-az nato ze v sobotu prskalo,no vecer bolo uz vonku fajn a vcera sme sa s marekom hojdali este o siedmej vecer pri lampach na zahradke :grinning: ,nieco som aj ponakupovala,v metre ludi ako divych-asi nielen koly vianociam ale ludia robie zasoby koly euru a minaju prachy co nechcu zamienat. :astonished:
10. nov 2008 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka,aj tu je v obchodoch všade ludí ako by už zajtra boli Vianoce.... :angry: :angry: :angry:
úplne preplnené parkoviská....si nechcem predstaviť čo bude o mesiac :angry: :angry: :angry:
10. nov 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vsetcia sa zblaznili aj tie reklamy,vcera v schranke letakov ze nam ich tam ledva napchali a za dve hodiny dalsie. :sweat_smile:
10. nov 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme dnes mali kooopec letákov.....
z TESCA aj 3 rôzne.....cherokee+hračky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k nám letáky nechodia iba v piatok barzá a občas piešťansko :frowning2: :frowning2:
10. nov 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avjote baby,normalne som zabudla ze som chcela do tejto temy prispevat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
lucinda vy mate doma Maximiliana?celkom popularne meno aj kamoska teraz dala malemu :grinning: :grinning: a myslela si ze ake ojedinele...haha
vikendik bol fajn,som totalne prezrata ako vzdy :grinning: :grinning: po vikende..
my tiez inac patrime do juloviek. :grinning: :grinning:
10. nov 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
TESCO vedie a potom lidl a kopec elektroniky a nabytku....
10. nov 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubba,nie náš malý je čisto MAXIM :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tiež poznám veeela Maximkov v poslednej dobe :grinning: :grinning: :grinning:
to ako s Alexom....ked som dávala,bolo to ešte také neznáme....a teraz je Alex pomaly každý druhý :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaaaaaaahojte ani :wink: :wink: nam neprišly tesco letaky ,bubba awoj :wink:
10. nov 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nam vseho druhu,na hrackach idem oci nehat a v tom cheroki ta mikulasska suprava-zlatucke :grinning:
10. nov 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
AKO VIDIM TAK SA TO TU ROZHYBE :grinning:
10. nov 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kupila Maximkovi to body vianočné minulý týžden :stuck_out_tongue_closed_eyes: mali posledné v najväčšej velkosti :grinning: :grinning: :grinning:
zvykol mať minulé roky santovský kostýmček vždy,ale tento rok možno vystačíme aj bez neho :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok