Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

titkovamiriam
autor
10. nov 2008

ja nad nim tiez uvazujem,lebo ho mam aj komu potom dat 😀

mirrinka
10. nov 2008

aj my máme to vianočné body 😀

mimi109
10. nov 2008

dobry vecer sa praje, kukam sa to pekne pohlo 😵 miriam super napad tato tema 😉

bubba
10. nov 2008

caute deticky 2006 😀 😀 my kupujeme malej len jeden darcek tento rok,min,rok sa to nezmestilo pod strom a na narodeniny dostala tolko veci,ze skoda hovorit.s nicim sa nehra,len s autickami a gumenymi zvieratkami sem tam si postavi z lego duplo garaze....a ostatne babiky,nafukovci skakaci hrad,drev.domcek,kolisky,a ostatne si mozem strcit akurat tak za klobuk...hadam ked bude vacsia 😅 😅 😅 tak sa do toho pusti....no a este ma rada puzzle.ale ona radsej take bordelarske sporty ako malovanie,plastelina,fixky,pastelky,pera a pod...to jej jej 😀
my sme mali vianocne oblecko len na prve vianoce a minuly rok bola oblecena v cervenych satach tak to malo atmosferu 😀 😀 ja som mala vianocne ponozky a capicu 😀 manzel trenky 😀 😀 😀

bubba
10. nov 2008

no jasne,kopu reci a vsetky uz drichmete 😀 😀 ja si kludne pokecam aj v julovkach aj v 2006tkach sama 😝 😝 😝

minkak
10. nov 2008

ahojte kocky,mozem sa pridat?tusim tu budeme najmladsie 🙂
elise aj my sme sa dali ockovat infanrixom 😉 (v piatok) Veronika to zvladla na jednotku ani nemrkla,ani slzicka nebola 😵
ani ziadna teplotka ani nic podobne 😉 takze vrelo odporucam 🙂

titkovamiriam
autor
11. nov 2008

pridaj sa vitaj!

ja som vcera kupila marekovi krasne zirafkove pizamko!-neviem ci vydrzi pod stromcek! 😀 a taku zimnu ciapku s pevnym siltom-michal ze aj on chce taku tak kupim aj jemu 😀

lucinda7
11. nov 2008

rozrastáme sa 😝

ja už vianočné darčeky tiež skupujem.... 😝
u nás neni problém,lebo Maximko je neskutočnýýýý maniak do vláčika THOMASA a BOBA stavitela 😝
takže bude LEGO,nafukovacia postel,kufrik na mašinky+mašinky,....ešte som mu objednala také magnetky na ladničku v jednom katalogu.....samo že vláčikové 😀 😀 😀 pyžamko s BOBOM....a určite nejaké drobnosti ešte dokupime..... 😝

mirrinka
11. nov 2008

sewas babule....
tak už chytáte aj vy predvianočné oné? 😀 😀 😀 ja sa ako vždy na darčeky chystám až na poslednú chvílu,lebo absolútne nikdy neviem čo kúpit.vela krát sa stalo,že som po obchodoch chodila 23.decembra... 😀 malej absolútne neviem čo kúpit,lebo ona dostáva vždy vela vecí od krstnej a krstneho z Anglicka,od uja z Holandska a od deda z Francúzska 😀 😝
ale ja túžim po tom nafukovacom hrade,čo spomínala myslím bubba,len neviem kde by sme ho napchali kedže máme 2-izbový byt 😝 😀 a či by sa s nim Lily hrala,to je otázne,no ja po ňom túúúúúúžim 😀

titkovamiriam
autor
11. nov 2008

JASNE-rodicov uz mam vybavenych komplet,aj priatelovu mamu,marek ma uz oblecko,knizky,starsi maju uz kupene krasne obliecky na postel -segre uz roky davam peniaze a my z milacikom si asi kupime nieco nove do domacnosti-asi chladnicku 😀 a malickosti/kozmetika,knihy/

jacka
11. nov 2008

A k nám nechodia letáky vobec 😠
Bubba ,Siwikw čaute.Našla som vas aj tu. 🙂

titkovamiriam
autor
11. nov 2008

JACKA nebud smutna mne je vzdy luto ked ich nazbierame za bednu a dame do skoly do zberu ze naco to vlastne je dobre!aj Metro katalogi vymyslaju vseliake reklamne brozury a akcie obrovske ze sa tym clovek prikryje ☹

mirrinka
11. nov 2008

a ja čo,jacka?ja som od macochy? 😀 😀 😀

titkovamiriam
autor
11. nov 2008

tak sa vytesujem ze nas je tu viac!idem kuknut vase fotecky

bubba
11. nov 2008

avojte,mirri ved ten nafukovaci hrad si videla u mna na fb na fotkach nie je to az take velke ako sa zda,je to pre dve deti do 80 kg a ma to rozmery cc meterx meter x vyska je tiez asi meter ale to by si musela mat super pumpu,bo sa tam zmesti neurekom vzduchu,my sme to fuakli 1 h a potom som to sfukovala asi 3 dni 😅 😅

lucinda7 to aku nafukovaciu postel myslis?to je ako na hranie?ci spanie ci sco?

lucinda7
11. nov 2008

Bubba,túto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4133031
u nás bude na hranie a sledovanie telky😵

bubba
11. nov 2008

jeziiiiiiiis to je uzasneeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 to si kupovala tu na bazare?uz sti aj dosla?

z.g.
11. nov 2008

ahojte, aj my sem patríme, malá sa narodila v decembri 2006
idem prečítať, o čom píšete

mimi109
11. nov 2008

kocky ako su na tom vase deticky s rozpravanim ? 😕

z.g.
11. nov 2008

tiež by ma zaujímlao, ako vaše deti hovoria

my hovoríme len jednoduché slová ako: tata, mama, ham, daj, mama, ňaňa, neni, didi..., je ich dosť,
skladáme aj jednoduché vety- napr.mama ham, tata neni...

švagrinej malá vedela v tom istom veku už aj niektoré farby pomenovať, tak neviem, či to mám brať indivuduálne, ale sme v reči pozadu

bubba
11. nov 2008

moja mala ma 28 mesiacov a rozprava lepsie ako niektore 4 rocne,cisto,plynulo a pekne sklada uz aj zlozitejsie vety.ona totiz rozprava plynule asi od roka a pol teraz si mysli,ze uz je zrela na hotovu argumentaciou(pubertaaaaaaaacka 😀 )

lucinda7
11. nov 2008

hej,tá postel už došla.....kupovala som ju na MMB.... 😝
a dnes nám dorazil aj takýto kufrik na vláčiky 😵
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=4181439
bude to na Vianoce radosti 😀 😀 😀 😀

my rozprávame "tak akurát"....rozkecal sa asi pred mesiacom,ale statočne.....väčšinou sa na nom dosť smejeme čo všetko "vypotí" 😀 😀 😀 😀

bubba
11. nov 2008

ten kufrik thomas vyzera byt super ale nasa mala tu rozpravku ani nepozna 😅 😅 na dvd ju nemame a minimax malokedy kukame nakolko ssa mi pritom nechce sediet a davat pozor ci je obsah vhodny(kedze ona sa zapamata hlavne to co netreba)

jaaaaaaj co by som ja,moja hlava a moje usi dala zato aby sme "rozpravali tak akurat" 😀 😀 😀 baby co vzdychate ze vam decka nerozpravaju tak neviete o com hovorite 😀 😀 uzite si to kym mozete 😉

inac nakupoat pre deti to je najlahsie co moze byt.radsej dajte dobre,osiginalne tipy pre manzelov,rodicov,svokry 😅 😅 😅 co im kupujeteeeeeeeeee?alebo mam takych pubertalnych synovcov..no ja teda neviem co im kupit,jedine co chcu je playko a nato ja nemam 😅

miriamkac
11. nov 2008

Ahojte. Aj my sme v roku 2006 😝 ...budeme tu asi najstarsi (februar).... 😝 my uz skolkujeme...
No a velmi rada si precitam este tipy na vianocne darceky, lebo ja nemam este nikomu nic 😠

lucinda7
11. nov 2008

Bubba,no my sme "chlapec"a na thomasovi a bobovi sme totál že závislí 😀 😀 😀 😀
máme na DVD a musíme pozerať stále dokola....sem tam ešte aj krtka,noddyho,ale tí prví dvaja vedú na plnej čiare 😝
Miriamka,tak to ste šikovní že už škôlkujete 😝 jeej,a ty máš ešte aj dvojičky??? 😕

wladka
11. nov 2008

cafte..my august 😉 .. a kecame o stosest, je z nej hotova moderatorka 😀 ..lepsia jak banasova 😀 😀 .. tiez krasne,plynulo.. ale to je indi vindi 😉 .. a posunkujeme 🙂

bubba, a ja som ti pisala v batolataaach, a ty nist 😀 .. 🙂 ako?? 😉

dannynka
11. nov 2008

ahojte 🙂

mozem sa pridat?sem patrime aj my 🙂

wladka
11. nov 2008

lucinad, my sme dievca 😀 a frcime tiez na Vlaciku Thomas 🙄 .. a aby sa nepovedalo, aj Vcielka Maja, a Alica v krajine zazrakov..normalne spieva tie uvodne piesne, ja z nej saliem.. 😀 podarena je.. 😵

a co sa tyka darkov, tiez to neprehanam..ja som jej kolobezku kupila, a potom klasika - oblecko 😉 , interaktivne hracky, nasi kociarik, sestra toho co kvaka - davaju ho na ct -. sezame otvor sa.. netusim jak sa vola 😕 😅 .. mimo ho volame my.. 😀

z.g.
11. nov 2008

asi je to fakt individuálne s tou rečou, staršia dcérka tiež veľa nerizprávala, ako začala chodiť do škôlky, tak to išlo rýchlo,m spočiatku mala hroznú vyslovnosť, že sa logopedička zhrozila, 11 hlások nevedela správne povedať, a teraz nám už zostáve iba "r", ajto len niekedňy nepovie pekne...

moja malá pozerá výlučne kravičku connie a ešte domáce videá

to je fakt, že deťom sa dobre kupujú darčeky, síce moje malé už majú veľa hračiek, ale vždy objavíme niečo, čo ešte nemajú
ale rodičom a svokrovcom- to fakt neviem
môjmu starkému" asi kúpim nejakú tašku- takú aktovku

titkovamiriam
autor
12. nov 2008

ahojte vsetky 2006-marek rozprava len ked musi,no uz sa snazi spajat podstatne meno zo slovesami a krasne rozprava ked si ,,cita knizky,,-pomenuje zvieratka a napodobnuje ich 😀 ,idem ho vtedy zozrat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre