• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Deti 2006

autor
ja nad nim tiez uvazujem,lebo ho mam aj komu potom dat :grinning:
10. nov 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my máme to vianočné body :grinning:
10. nov 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer sa praje, kukam sa to pekne pohlo :dizzy_face: miriam super napad tato tema :wink:
10. nov 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute deticky 2006 :grinning: :grinning: my kupujeme malej len jeden darcek tento rok,min,rok sa to nezmestilo pod strom a na narodeniny dostala tolko veci,ze skoda hovorit.s nicim sa nehra,len s autickami a gumenymi zvieratkami sem tam si postavi z lego duplo garaze....a ostatne babiky,nafukovci skakaci hrad,drev.domcek,kolisky,a ostatne si mozem strcit akurat tak za klobuk...hadam ked bude vacsia :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak sa do toho pusti....no a este ma rada puzzle.ale ona radsej take bordelarske sporty ako malovanie,plastelina,fixky,pastelky,pera a pod...to jej jej :grinning:
my sme mali vianocne oblecko len na prve vianoce a minuly rok bola oblecena v cervenych satach tak to malo atmosferu :grinning: :grinning: ja som mala vianocne ponozky a capicu :grinning: manzel trenky :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne,kopu reci a vsetky uz drichmete :grinning: :grinning: ja si kludne pokecam aj v julovkach aj v 2006tkach sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,mozem sa pridat?tusim tu budeme najmladsie :slight_smile:
elise aj my sme sa dali ockovat infanrixom :wink: (v piatok) Veronika to zvladla na jednotku ani nemrkla,ani slzicka nebola :dizzy_face:
ani ziadna teplotka ani nic podobne :wink: takze vrelo odporucam :slight_smile:
10. nov 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pridaj sa vitaj!

ja som vcera kupila marekovi krasne zirafkove pizamko!-neviem ci vydrzi pod stromcek! :grinning: a taku zimnu ciapku s pevnym siltom-michal ze aj on chce taku tak kupim aj jemu :grinning:
11. nov 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozrastáme sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja už vianočné darčeky tiež skupujem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nás neni problém,lebo Maximko je neskutočnýýýý maniak do vláčika THOMASA a BOBA stavitela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže bude LEGO,nafukovacia postel,kufrik na mašinky+mašinky,....ešte som mu objednala také magnetky na ladničku v jednom katalogu.....samo že vláčikové :grinning: :grinning: :grinning: pyžamko s BOBOM....a určite nejaké drobnosti ešte dokupime..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sewas babule....
tak už chytáte aj vy predvianočné oné? :grinning: :grinning: :grinning: ja sa ako vždy na darčeky chystám až na poslednú chvílu,lebo absolútne nikdy neviem čo kúpit.vela krát sa stalo,že som po obchodoch chodila 23.decembra... :grinning: malej absolútne neviem čo kúpit,lebo ona dostáva vždy vela vecí od krstnej a krstneho z Anglicka,od uja z Holandska a od deda z Francúzska :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale ja túžim po tom nafukovacom hrade,čo spomínala myslím bubba,len neviem kde by sme ho napchali kedže máme 2-izbový byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a či by sa s nim Lily hrala,to je otázne,no ja po ňom túúúúúúžim :grinning:
11. nov 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
JASNE-rodicov uz mam vybavenych komplet,aj priatelovu mamu,marek ma uz oblecko,knizky,starsi maju uz kupene krasne obliecky na postel -segre uz roky davam peniaze a my z milacikom si asi kupime nieco nove do domacnosti-asi chladnicku :grinning: a malickosti/kozmetika,knihy/
11. nov 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A k nám nechodia letáky vobec :angry:
Bubba ,Siwikw čaute.Našla som vas aj tu. :slight_smile:
11. nov 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
JACKA nebud smutna mne je vzdy luto ked ich nazbierame za bednu a dame do skoly do zberu ze naco to vlastne je dobre!aj Metro katalogi vymyslaju vseliake reklamne brozury a akcie obrovske ze sa tym clovek prikryje :frowning2:
11. nov 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja čo,jacka?ja som od macochy? :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak sa vytesujem ze nas je tu viac!idem kuknut vase fotecky
11. nov 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avojte,mirri ved ten nafukovaci hrad si videla u mna na fb na fotkach nie je to az take velke ako sa zda,je to pre dve deti do 80 kg a ma to rozmery cc meterx meter x vyska je tiez asi meter ale to by si musela mat super pumpu,bo sa tam zmesti neurekom vzduchu,my sme to fuakli 1 h a potom som to sfukovala asi 3 dni :sweat_smile: :sweat_smile:

lucinda7 to aku nafukovaciu postel myslis?to je ako na hranie?ci spanie ci sco?
11. nov 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubba,túto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4133031
u nás bude na hranie a sledovanie telky:dizzy_face:
11. nov 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeziiiiiiiis to je uzasneeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: to si kupovala tu na bazare?uz sti aj dosla?
11. nov 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj my sem patríme, malá sa narodila v decembri 2006
idem prečítať, o čom píšete
11. nov 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ako su na tom vase deticky s rozpravanim ? :confused:
11. nov 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež by ma zaujímlao, ako vaše deti hovoria

my hovoríme len jednoduché slová ako: tata, mama, ham, daj, mama, ňaňa, neni, didi..., je ich dosť,
skladáme aj jednoduché vety- napr.mama ham, tata neni...

švagrinej malá vedela v tom istom veku už aj niektoré farby pomenovať, tak neviem, či to mám brať indivuduálne, ale sme v reči pozadu
11. nov 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja mala ma 28 mesiacov a rozprava lepsie ako niektore 4 rocne,cisto,plynulo a pekne sklada uz aj zlozitejsie vety.ona totiz rozprava plynule asi od roka a pol teraz si mysli,ze uz je zrela na hotovu argumentaciou(pubertaaaaaaaacka :grinning: )
11. nov 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,tá postel už došla.....kupovala som ju na MMB.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a dnes nám dorazil aj takýto kufrik na vláčiky :dizzy_face:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=4181439
bude to na Vianoce radosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my rozprávame "tak akurát"....rozkecal sa asi pred mesiacom,ale statočne.....väčšinou sa na nom dosť smejeme čo všetko "vypotí" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten kufrik thomas vyzera byt super ale nasa mala tu rozpravku ani nepozna :sweat_smile: :sweat_smile: na dvd ju nemame a minimax malokedy kukame nakolko ssa mi pritom nechce sediet a davat pozor ci je obsah vhodny(kedze ona sa zapamata hlavne to co netreba)

jaaaaaaj co by som ja,moja hlava a moje usi dala zato aby sme "rozpravali tak akurat" :grinning: :grinning: :grinning: baby co vzdychate ze vam decka nerozpravaju tak neviete o com hovorite :grinning: :grinning: uzite si to kym mozete :wink:

inac nakupoat pre deti to je najlahsie co moze byt.radsej dajte dobre,osiginalne tipy pre manzelov,rodicov,svokry :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: co im kupujeteeeeeeeeee?alebo mam takych pubertalnych synovcov..no ja teda neviem co im kupit,jedine co chcu je playko a nato ja nemam :sweat_smile:
11. nov 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Aj my sme v roku 2006 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...budeme tu asi najstarsi (februar).... :stuck_out_tongue_closed_eyes: my uz skolkujeme...
No a velmi rada si precitam este tipy na vianocne darceky, lebo ja nemam este nikomu nic :angry:
11. nov 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubba,no my sme "chlapec"a na thomasovi a bobovi sme totál že závislí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
máme na DVD a musíme pozerať stále dokola....sem tam ešte aj krtka,noddyho,ale tí prví dvaja vedú na plnej čiare :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Miriamka,tak to ste šikovní že už škôlkujete :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeej,a ty máš ešte aj dvojičky??? :confused:
11. nov 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte..my august :wink: .. a kecame o stosest, je z nej hotova moderatorka :grinning: ..lepsia jak banasova :grinning: :grinning: .. tiez krasne,plynulo.. ale to je indi vindi :wink: .. a posunkujeme :slight_smile:

bubba, a ja som ti pisala v batolataaach, a ty nist :grinning: .. :slight_smile: ako?? :wink:
11. nov 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

mozem sa pridat?sem patrime aj my :slight_smile:
11. nov 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinad, my sme dievca :grinning: a frcime tiez na Vlaciku Thomas :rolling_eyes: .. a aby sa nepovedalo, aj Vcielka Maja, a Alica v krajine zazrakov..normalne spieva tie uvodne piesne, ja z nej saliem.. :grinning: podarena je.. :dizzy_face:

a co sa tyka darkov, tiez to neprehanam..ja som jej kolobezku kupila, a potom klasika - oblecko :wink: , interaktivne hracky, nasi kociarik, sestra toho co kvaka - davaju ho na ct -. sezame otvor sa.. netusim jak sa vola :confused: :sweat_smile: .. mimo ho volame my.. :grinning:
11. nov 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi je to fakt individuálne s tou rečou, staršia dcérka tiež veľa nerizprávala, ako začala chodiť do škôlky, tak to išlo rýchlo,m spočiatku mala hroznú vyslovnosť, že sa logopedička zhrozila, 11 hlások nevedela správne povedať, a teraz nám už zostáve iba "r", ajto len niekedňy nepovie pekne...

moja malá pozerá výlučne kravičku connie a ešte domáce videá

to je fakt, že deťom sa dobre kupujú darčeky, síce moje malé už majú veľa hračiek, ale vždy objavíme niečo, čo ešte nemajú
ale rodičom a svokrovcom- to fakt neviem
môjmu starkému" asi kúpim nejakú tašku- takú aktovku
11. nov 2008 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte vsetky 2006-marek rozprava len ked musi,no uz sa snazi spajat podstatne meno zo slovesami a krasne rozprava ked si ,,cita knizky,,-pomenuje zvieratka a napodobnuje ich :grinning: ,idem ho vtedy zozrat :grinning:
12. nov 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok