Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

wladka
8. dec 2008

minkak, ved od 22,30h do polnoci.. malinka spala s babi a s dedem.. 😉 trochen sporten v noci 😀 ..ň

fuj fuj, kolko sladkosti ste dostali 😝 😀 😀 ..mne by to islo hore usami ,nosami.. 😝 nieto malemu dietatu.. 😀 😀 ..mala je zlata 😵

minkak
8. dec 2008

no to je super tak v noci ,to som este neskusala 😅
no Veronika moc cokoladu nemusi,takze je to na nas 😅 pocitam ,ze to trosku potrva kym sa to zje pri tych vsetkych kolacikoch ,ona skor tie cukriky a lizatka,mandarinky ,banany a dala som jej aj kidiboo lizatka a tycinky 😵 tie ma moooc rada a mliecne rezy,brumikov....no ma toho az-az 😵

martina236
8. dec 2008

jaaaj ja zase mam pohotovost. som ju ulozila spat a o pat min vracala, vsetko na komplet. ale vyvracala, pytala sa do obyvacky, 5 min posedela a zacala svoju robotu. varit, upratovat, babiky navlacat, tie co nepoblila, nechaoem co to. je pravda, ze lekarka nam dnes odobrila mlieko, specialne bezlaktozove a este vlastne aj specialne pre nasu dietu s BKM cize take 2v1. doobeda len na skusku som dala asi 90, vypila a v poho. teraz vecer, ked ho pila, tak vracala. darmo, myslim ze na ten oslabeny zaludok je to mlieko este skoro. ale aj tak je to take divne vsetko. stolicu mala dnes iba raz, ale total hnacka... uz som sa pomaly tesila, ze hadam sa do normalu dostaneme a hla.
inak baby, jedna krabiva toho special nutrilonu nejakych 480 SK a to len 450g. a to som si myslela ze nas nutrilon alergy care aky drahy cca 400 SK ako kde. ale najdem aj za 350.
akurat pracka doprala, idem vyvesit, teraz babiky na rade 😒

minkak
8. dec 2008

och joj martinka drzkajte sa,to je teda na nic ☹
aj Ty sa drz 😉 aby si vladala...nech ste co najskor fit-drzim palceky 😵

martina236
8. dec 2008

dakujemeee 🙂 . dufam, ze tato noc bude pokojna, lebo posledna bola len o mlieku. furt len to chcela, ked som jej caj ponukla kricalaaa na mna 😉 .

titkovamiriam
autor
9. dec 2008

ahojte! dnes sa mi to tej zimy teda vobec nechcelo!!!

vcera sme boli s deckami a priatelom v pizzerke na vecery 😀 -kazdy ocumoval ako krasne papal marek s priborom 😀 .
uz sme boli prejedeny masa a sladkosti tak sme vybehli tam -ja som si dala s marekom zapekanu brokolicu no mnaaam 🙂 a deti s priatelom si dali tuniakovy a syrovy salat 😀

mirrinka
9. dec 2008

miriam,nerob chúťky 😀 😀 😀

titkovamiriam
autor
9. dec 2008

po dlhsom case mnaaaam - hodila som nove fotecky su asi z oktobra 😀

michalag
9. dec 2008

Ahojte,
miriam nerob chutky 😀 ... a fotky su zlate, krasny blondacik 😉 🙂

titkovamiriam
autor
9. dec 2008

uz nieje- uz je taky popolavy-musi vist slniecko!!!

michalag
9. dec 2008

ale aj tak je zlatucky 😵

minkak
9. dec 2008

ahojte 🙂
miriam pekne fotecky 😉 marek je chutnucky 🙂

titkovamiriam
autor
9. dec 2008

dakujem uz sa tesim na vianocne foto 😀 a foto ked najstarsi donesie domov svojho potkanika 😀

elri
9. dec 2008

Miriam, Marek uz papa pekne s priborom? 😕 Sikulko 😉 Moj maly len nedavno zacal jest sam polievku, a druhe uz papa sam davnejsie ale zatial len lyzickou a rukov 😅

elri
9. dec 2008

Mata, ako sa ma Karolinka? Je uz natom lepsie?

martina236
9. dec 2008

ahojte 🙂 , elri, dakujem za opytanie. sme v klude momentalne aj stolica uz bola formovana... klop, klop, klop. asi hodinku sme aj vonku boli, ale nemozeme prehanat. je este unavena. uz sa sama ukladala spat. a furt jest pyta 😉 . vsak od piatku poriadne nepapala. spali sme do siedmej, prespala celu noc, tak super.

miriam s priborom? 😕 noooo, sikulko. my len s lyzickou bagrujeme 😀 . a polievku jej davam stale ja.

titkovamiriam
autor
9. dec 2008

marek pouzival najsor dezertnu vidlicku-napichoval a sup do ust a tak v roku a pol mal lyzicku mam tusim aj niake foto v albume,lebo strasne rad je .
no a teraz dosiel ako na nozik 😀

minkak
9. dec 2008

martinka tak aspon ste sa pekne vyspali,tak snad uz bude len lepsie 😉

nas Veronika uz pekne papa aj polievocku a s priborom uz trosku manevruje,ale nakoniec vzdy noz odlozi a papa len s vydlickou.... 😉

michalag
9. dec 2008

tak my papame lyzickou a aj vydlickou, ale uz planujem ze mu skusim dat aj nozik

martinka, tak nech vam je uz len lepsie a choroba nech odite daleko daleko prec 😉 🙂

Baby a ako vam deti papaju polievky? Este ju mavate aj na podbradnikoch, trickach, ci uz papate cisto?

titkovamiriam
autor
9. dec 2008

polievky su uz ok! obcas ked ho nieco zaujme tak netrafi ale inak cisto,dokonca chytil zlozvyk od michala vypit poslednu kvapku 😀

minkak
9. dec 2008

michala no my este stale aj polievocku na podbradniku,ale uz nie tak moc uz sa pekne naklana 😉
a pribor si zacala pytat sama ,ked videla ze my tak jeme aj ona chcela "take-take "a znazornovala rukou ako krajame 😀 tak sme jej dali 😉

wladka
9. dec 2008

matka, drzte sa.. a rychlo sa vyliecte.. 😉

u nas sa papa samostatne uz poaly rok 😝 , niekedy na nervy..ale v pohodicke 😉 ..teraz bravurne cistucko, obcas kapne, a to hned uteka po utierku utreeeet 😅 🙄 😅 ..alebo vyzlieeeect.. inak okis.. 😉 ..

titi, aj my zvykneme vypit z tanierika polievku - vacsinou iba pri slepacej 😀

fuuu, hladna som 😲 ..dala by som si pizzu 😵 ked bola spomenuta 😝 ..tusim aj pojdem 😀 ..matka, mozes sa pridat, ked vam bude lepsie.. a male sa budu hrat.. najdeme nejaku pizerku 😉

z.g.
9. dec 2008

my papáme sami už veľmi dlho, ale ešte nie veľmi čisto, ale sme tu skoro najmladší, tak máme čas 😀

mirrinka
9. dec 2008

ja lianke môžem dávať jesť len ked mi to ona dovolí ( ty davaj ) ináč hned zavelí (ja už som velká) 😀 ale ked dnes rozbila pohár a trochu som na ňu pokričala,tak vtedy zase ( nekrič na mňa,ja som ešte maličká) 😀 😀 😀

jacka
10. dec 2008

Mirrinka 😀 😀 Po kom je taká rozkecaná?? 😉

titkovamiriam
autor
10. dec 2008

ahojte!konecne streda a uz len dva dni do roboty!!!!marek asi citi ze babka bude dlhsie prec lebo vcera sa od nej nechcel ani pohnut dokonca chcel s nou spat u nej v izbe 🙂 -potom si to rozmyslel.

wladka
10. dec 2008

mirrinka 😀 😀 ..prespekulovana.. 😉

martina236
10. dec 2008

ahojte vsetci... ze by teraz liezlo nieco na mna? sa od vcera necitim velmi fit, ale ani neviem definovat ako 😒 . a manzel v noci vracala...

Karolinka zda sa OK, len uz sa pyta do jasliciek, ze kedy pojde. najskor v pondelok.

wladi tu v nr inak dobry podnik aby bol aj pre deticky trochu usposobeny, eeeee. alebo vies o takom. velmi to chyba. chodime s malou sice casto von jest a je v pohode, da sa s nou, nevyvadza, len ked sme navstivili podnik v Ke s priatelmi, tusim sebastovce to boli, tak som len kukala.

idem malej na obed zeleninovu polievku uvarit, mangel ze ma dietu, chvalabohu nemusim nic vymyslat. neznasam stat pri hrncoch a mala to tiez nemusi 😉

mirrinka
10. dec 2008

ahojte....už som písala aj k nám júlovkám - od zajtra môže Lianka nastúpiť do škôlky....HURÁ 😀

rozkecaná je asi po mne,a prešpekulovaná asi tiež po mne 😀 😀 😀 😀
martinka,rýchlo sa vyliečte,držím prsty.....a malej už je lepšie?

titkovamiriam
autor
10. dec 2008

je keby sa dalo aj meraka by som dala-on sa rad hraje je samostatny 😀 ,no co ked u nas je problem aj so 4r. 😠 detmi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre