Deti narodené na jar a v lete 2005

krajcoanka
3. júl 2008

ktoré z vás majú deti narodene v tomto termíne? Rada by som sa s vami zdielala. 😉 🙂

krajcoanka
autor
19. jan 2010

no ja by som to tak nenechala, treba jej povedať! Ja som sa tiež pochytila s učkou, to neva, ale hlane že som jej povedala čo si o veci myslím, veď sa jedná o tvoje dieťa a v tvojej neprítomnosti je zodpovedná za ňho ona. Asi si to niektoré učky neuvedomujú a treba im to pripomenúť!!! 😠

capy
19. jan 2010

anka tak to som si s nou vybavila o to sa neboj. len som ich chela dat zazalovat a od toho som ustupila 😒 ale dakujem 🙂

capy
14. feb 2010

😵 😵 😵 krasneho valentina vam prajem 😵 😵 😵

krajcoanka
autor
4. mar 2010

dakujeme 🙂
tuším sme tu ostali len my dve :(

capy
12. mar 2010

vyzera to tak 😅 😅 😅

krajcoanka
autor
22. mar 2010

😢
ako je dnes vonku krááásne..normálne sa mi malý pýta von...to už teda musí byť...asi mu to teraz bude vzácne 🙂

capy
3. máj 2010

a uz zasa je skaredo ☹ ☹ ☹

krajcoanka
autor
8. júl 2010

ahojte...dllllho som tu nebola....co mate nove? Chodite sem este?
Mne od oktobra beru do skolky davidka...ale ten cas leti....ved pred nedavnom som sa s vami zdielala ako sa narodil a uz ide do mš ☹
Lubko este rok a potom ide do školy...to bude ina kapitola.....

capy
11. júl 2010

ahoj anka. aj my nastupujeme v septembri do skolky a o rok vikinko do skoly. strasne ten cas leti 😉

my sme teraz prekonali kiahnove obdobie, takze sme mali veselo ☹ ale uz je to za nami a tesime sa z leta 😵 😵 😵

krajcoanka
autor
9. sep 2010

capy, bud rada ze to mate z krku teraz, bo v neskorsom obdobi by mohlo byt toho viac a deti by mozno boli mrzutejsie ako ked su este taketo male.
AJ my mame o rok skolu a mladsi nastupuje v oktobri do skolky....uz sa nevie dockat 😀
Inak uz cakame tretie, len dufam ze to bude tentokrat dievca 😅

capy
9. sep 2010

@krajcoanka jeeej gratulujeme k tehu 😵 😵 😵 a nech je to vytuzene dievcatko
my do skolky nastupujeme az od pondelka, lebo sme boli chori 😒

krajcoanka
autor
10. sep 2010

tak vam drzim palce! 😉

capy
12. sep 2010

dakujeme 😵 😵 😵

krajcoanka
autor
11. okt 2010

no nam dnes isiel prvy krat do skolky davidko...celkom bol spokojný, no unaveny...skoro mi pri obliekani zaspal 😀 ...hned som ho dala doma spinkat....bude si musiet zvykat na novy rezim 🙂

capy
12. okt 2010

super ze sa mu v skolke pacilo 😵 my uplne v pohodicke. tiez sa nam tam strasne paci. ani raz sme neplakali. teda raz mi pani ucitelka povedala, ze plakal asi 15 sekund a to len preto ze plakal iny chlapcektak sa k nemu pridal 😀 😀 😀

jahody11
8. nov 2010

Ahoj,

Baby, chcem vas poprosit o pomoc, potrebujem prieskum diskriminacie zien, matiek k bakalarskej praci. Cize sa to tyka matiek, ktore sa uz vratili po materskej dovolenke do zamestnania, a tak vas PROSIIIM o vyplnenie dotaznika, zaberie vam to cca 3 minutky vasho casu 😉
http://jahody11.dotazniky.com/

Za vyplnenie vopred dakujem 😵

capy
11. nov 2010

@jahody11 vyplnene 😵 😵 😵

laurelle
14. nov 2010

mozme sa pridat ?? Alexko sa narodil 15.5.2005 🙂

capy
14. nov 2010

@laurelle vitaj, jasne ze sa mozes pridat 😵 😵 😵

laurelle
15. nov 2010

@capy spytala som sa lebo posledny prispevok je spred tyzdna tak som chcela vediet ci nemate niaku sukromnu skupinu alebo ci sem este chodite 🙂

capy
15. nov 2010

chodime sem, len trosku pomenej. teda ja som tu skoro kazdy den 😅

laurelle
15. nov 2010

@capy dobre vediet som rada ze sa najde aj niekto s kym mozem pokecat .. Idete buduci rok do skoly ?

capy
16. nov 2010

@laurelle ano uz ideme do skoly, ale ten cas leti. aj vy, alebo vo VB to je inak

laurelle
16. nov 2010

@capy nie vo VB sa chodi do skoly od 5 rokov ale to maju len kazdy den literaturu a matematiku po jednej hodine takze to neni az take zle ale mame to prvy rok tak je to pre Akexka zmena 😀 😀 😀 ale snazi sa ale pri nom zazivam nieco uplne ine ako pri Vivienne ved chlapec 😀 😀 to je same zabudol som si v skole,neviem co mame na ulohu , ano mami aj bundu som si nechal v skole 😀 😀

capy
16. nov 2010

@laurelle sa mi marilo ze tam je to skor. to je super ze to maju len dve hodinky. ja som zvedava ako to bude o rok u nas 😅

laurelle
16. nov 2010

@capy my zaciname s ozajstnou skolou az o 2 roky tak som zvedava co to bude 😀 😀 s Vivienne to mame zvladnute velmi dobre ona je celkovo velmi rozumna s Alexkom je to horsie on by sa este radsej hraval v skolke to je dost aj taky zabudlivko ten si ma doniest do skoly jednu vec aj tu zabudne 😀 😀

capy
31. dec 2010

😵 😵 😵 vsetko naj v novom roku 😵 😵 😵

mmonika
1. jan 2011

Ahojky ,
az dnes som narazila na vasu skupinku .. Mozeme ist medzi Vas ??? Tiez mam doma maleho nezbednika ,18.2.2011uz bude mat 6 rokov.. 😉

lilly2711
1. jan 2011

Ahojte, mozem sa tiez pridat? Mam dcerku narodenu 8.7.05 . Od augusta chodi do skoly ( v UK) a dari sa jej celkom dobre. Celkom pekne uz cita a plynulo pise. V skole travi vela casu od 8.45.- 15.10 ale nestazuje sa. Starsi syn je uz tretiak, takze skoslky system sme uz spoznali.
laurelle ako zvladas tri deti a to dalsie co cakas??? Ja by som este jedno chcela, ale asi neskor. Najstarsi ma malu poruchu, mam s nim vela prace a zase najmladsi je zive, narocne dieta, este dojcene 🙂
mmonika citala som tvoju poslednu poznamku z fotobloku, ja mam doma tlakovy hrniec a neviem vynachvalit. Rada poradim.

mmonika
2. jan 2011

@lilly2711 ahoj ... 😉
no mna tlakovy hrniec moc potesil pod stromcekom ....ale fakt neviem ako na to .. teraz na silvestra som v nom varila udeninu.pekne som ju rozkrojila na poli ,bo som dostala taky mensi hrniec,tak aby sa tam zmestila ..uzavrela som ho ,a dala varit ..plyn som dala na najsilnesi plamen ,a ked zovrela tak som to stisila a varila cca 15 minut. udenina bola fakt krasne mekucka ,dobra .. ale co ma zarazilo ,bolo ze ten hrniec mi tak nepiskal ,ale len sycal ,a dokonca ,mi cez ten cuplik ,sla aj voda ..nevies to tak ma byt?? inak uzavrety som ho mala spravne ... tak neviem ..

Inak wau ,mas 3 deti a este by si chcela dalsie?? klobuk dole.. ja som tiez chcela este aspon jedno,ale zial zo zdrav.dovodou uz mat nesmiem ..aj som bola z toho troska smutna ,ale uz sa s tym postupne vyrovnavam . .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre