Detičky narodené v auguste 2012

drobcek26l
9. dec 2012

Nehnevajte sa že opäť otváram túto tému ale v tej čo sa tu už nachádza sa len vadí nejaká hŕstka mamičiek, tak by som rada konečne čítala nejaké riadky, z ktorých sa dozviem viac a nielen urážanie a a hlúposti. Tak nech sa páči, píšte všetko o svojich detičkách čo Vás len napadne,čím sa chcete pochváliť alebo naopak s čím potrebujete poradiť. Teším sa

katulka84
10. dec 2012

ahoj @drobcek261 moj maly sa nyrodil 13teho augusta po 3 rokoch snazenia ☹ Je to nadherny pocit uz sme ani nedufali .Narodil sa malicky mal len 2,800 ale vsetko dobehol teraz ma 7,300 🙂 Uz samu tlacia zubky ocne 😅 bude vyzerat ako maly upircek 😀

melaniaa
10. dec 2012

@drobcek26l Ahoj, malý sa narodil 8.8. , 18:30 (3280g 50cm), ako 8. dieťa v poradí a v ten deň bolo (vraj) 8 pôrodov 😀 teraz je to valibuk, ktorý váži skoro 7,5 kila - čo ma privádza na otázku, koľko vážia vaše detičky teraz? 🙂

Minulý týždeň sme boli na očkovaní a malý tým prešiel takmer bez problémov, teda až na teplotu ktorá trvala len pár hodín 🙂 len sa bojím 2. dávky lebo vraj je to horšie :( keď sa niečo doktori chystajú robiť malému, pri čom hrozne plače, musím tam vždy dotiahnuť priateľa.. lebo mne sa hrnú slzy do očí - napríklad mal problém s upchatým slzným kanálikom a to boli hrozné revy :( Inak momentálne sme zdraví (ťuk ťuk ťuk) ... 🙂

liuba84
10. dec 2012

@melaniaa ahoj, môj malý sa narodil 4.8. (3400g50cm) a teraz váži okolo 7, 5 kg a má 68 cm, je to len odhad lebo pred mesiacom v poradni mal 6990g a 66cm...papá každé dve hodinky horko ťažko stiahne 100ml...predtým aj 150-180ml :D

bonninka
10. dec 2012

@liuba84 krmíš UM, nebo kojíš?

mariosmykal
10. dec 2012

Téma ju duplicitná, pre lepší poriadok na stránke ju zamykám Pokračovať môžete tu: https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/porod-v-auguste-2012/

Mário Šmýkal
Asmira Team

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre