• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

Beji ked pride muz tak prerabame druhu polku bytu a brusime parkety. No a potom malu stahujeme do izby.
Tak a uz potom uz v noci kojit nebudem. Bude k nej chodit muz kym to nepochopi ze v noci nic nebude. A rano a vecer som jej ochotna este dat dlhsie.
Inak kamos mi pomaluje Vionkinu izbu. Nad postelkou chcem obrovsky kosaty strom. A modru oblohu s hviezdami a mesiacom. A mozno vily ale to este nevieme na isto. Musime sa este rozhodnut. A este chcem tam obrovsku mapu sveta tu s dvoma pologulami. :sunglasses: Mozno skoro ale chcem a basta :grinning: on skoncil umelecku aj jeho frajerka, aj moj svagor tak ich vsetkych poprosim a uvidime so z toho vznikne. A oni nam preklesia a my cela partia budeme vymalovavat a bude to mega party. Uz sa tesim.
:grinning: :grinning:
Noooo mozno som to prehnala lebo 7 som kupila a este mozno 7 ma co jej budu dobre :astonished: no co ale ja mam kocku musime hladat zenich nie? :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji super... :wink: a ty mozes medzi ludi aj bez toho

ami treba sa potesit.. takze kup aj sebe aj majkovi :wink:
19. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka ale tie nohavice aj natelniky su od 18 - 24 mesiacov tak to este vynosi.
19. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ideš na rande? :wink:

Danka no len to asi tatka nepotešíme :grinning:

Skolara tešíme sa na fotky izbičky potom :slight_smile:
19. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami tak dobre nakup :wink:

Skolara aj ja chcem takych kamosov aby mi vymalovali :sweat_smile: a teda budete to mat nadherne aj ja by som vselico vymyslela :dizzy_face: len nema kto realizovat :wink: a tie nohavice ved to je v pohode :dizzy_face: ked sa da tak preco nie :wink:
skolara tak potom ok :wink:

ami to nevadi ze jeho nepotesite.. hlavne ze sa vy potesite :grinning: :grinning: :grinning:
autor
ak sa pocita rande pokec o robote a ist na cytologiu k zenskej :sweat_smile: tak potom mam rande :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Danka dakujem :wink:
19. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ja som mu hovorila ze by to normalne mohol robit na zivnost lebo by bol o to zaujem. Ale chlapec mi neveri :sweat_smile: :sweat_smile:
Boze ludia ja pisem jak talian alebo radsej cinan :sweat_smile: Sa cudujem ze viete odpisat a rozumiete. :confounded: :sweat_smile:
19. aug 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka no len či bude ochotný nám tú radosť urobiť a vytiahnuť peňaženku :sweat_smile: To už možno budem mať krámy takže mi to neprejde :grinning:

Beji tak si ho uži :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mala by som ísť do sprchy ale nechce sa mi od vás :slight_smile:
19. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka ked tu budes v Mi tak mi brnkni a stretneme sa ak budes chciet okejo? :wink:
ODKAZ!!!!! pre Tinu :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes sa manzel pytal malej cez skype ze co jej ma doniest a on ze tricko :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami nasilu si ju vezmes :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Skolara no a veru potom to kojenie mozes " zredukovat " :wink: drzim palce :dizzy_face:

Ami ze dik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tatko nech neni " skrblik " :wink:

no nechce sa mi ale musim ist haja :sweat_smile: dufam ze aj nieco pospim :sweat_smile:
beji bruuu
19. aug 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. aug 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este nejdem spat. Nechce sa mi. Ja chodim okolo pol noci :sweat_smile:
19. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bruuuuuuuuuu
19. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chodim okolo pol noci ak maly ma nepride zobrat o jedenastej :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skolara taká malá a už si vie vyberať :grinning:

Danka, Beji, on by rád aby som si urobila radosť, aj malému, len stále sa len "zbierame" z toho nanič obdobia (teda dúfam že ho už máme za nami :pensive: ) a nedá sa veľmi rozhadzovať :unamused:

Beji dobrú noc :slight_smile:
19. aug 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem asi upratat tu vybuchnutu bombu v obyvacke :unamused: To aj vase deti tak rozhadzuju hracky :sweat_smile: :sweat_smile:
19. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skolara bože ja keď by som dostala cent za každú rozhádzanú hračku tak som multimilionár :grinning: Denne aj 100x :grinning:
19. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre, idem ja do tej sprchy. dobrú noc
19. aug 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja aj ja by som bola mulitmilionar :grinning:

ami to obdobie uz mate za sebou...a bruuuu
19. aug 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Noc bola konečne super a spali sme až do 7:00 :slight_smile:

Danka ďakujem, si zlatá :slight_smile:
20. aug 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ozaj kočky, tak skoro ku gynekológovi nepôjdem... v noci sa mi snívalo o nejakom sadistickom doktorovi a jeho šialených sestričkách ktoré na mne robili pokusy na plodnosť a potom ma zavraždili :pensive: :grinning:
20. aug 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami super ze ste dobre spali.... :wink: a ten sen??? no neviem ci sa mam smiat alebo co.... ale pre istotu tam nechod :grinning:

nasmu sa v noci asi nieco o konikoch snivalo, lebo stale konika napodobnoval :grinning:
20. aug 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka Rastík alebo manžel? :grinning:
20. aug 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka malemu :grinning:
20. aug 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ,

Necitam si Vas prepacte len poslednu stranu :frowning2:

Skolara ,ozvem sa urcite :grinning:

Od rana uparatujem uz len kupelnu a mam vsetko ale to az vecer.Stevko len dnes plakal :frowning2: neviem co mu bolo :frowning2: vstal rano o 7hod.uz sa pytal spinkat o 11:30hod.dufam ,ze nebude chorucky :frowning2:

Ami ,to bol co za sen ? Super,ze ste dobre spinkali :slight_smile:

Danka ,tak Rastik asi cely den jazdil na konikovi :grinning:
20. aug 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok