• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

autor
aj nas Petko uz raz zjedol zuvku :sweat_smile: ale kupujem mu jojo vextu a tu ma rad lebo ta sa mu dobre zuje a moze ju aj zjest :grinning: :wink:

Bzuci a ako hmota ?? si spokojna ?? a potom daj tel cislo mozno sa hodi :wink:

a kedy mate jarmok ??

my mame v septembri :dizzy_face: 10.9. az 13.9. :wink:
21. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame jarmok v septembri... 18 a 19
21. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ja som dnes dezinfikovala vsetky hracky do kupela + som aj namocila do roztoku protio plesniam vyumyvala a pod takze zajtra moze zuzlat o 106 :wink: :grinning:
21. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
xixixi no budeme vsetky " opite " :dizzy_face:
21. aug 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale nam bude zle :grinning:
21. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja skor sa prezerem ciganskej :grinning:

a svokrovci maju hody tyzden predtym :grinning: bude kacacina a lokse :grinning: jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj :grinning:
21. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako vam fajne.... :wink:
21. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dufam ze nam bude
21. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ved aj vam bude neboj :wink:

mne to odoslalo to perdtym nedopisane samo :confused: :grinning: :sweat_smile:
21. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde ste vsetky ????????? no idem ja sprchenzi a hajenzi :wink: pa pa a dobru nocku vsetkym :sunglasses:
21. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji dobruuu
21. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No som vedela že už tu nikto nebude :unamused:

My sme mali úžasný večer... Majko sa stále jašil a stváral blbosti, lozil hore dolu a už ma privádzal do šialenstva a som mu hovorila že si ublíži. Nepočúvol... vyliezol na gauč a sadol si chrbtom do prázdna a padol na chrbátik a hlavičku. Dúfam že je v poriadku, hrozne dlho plakal :frowning2: Po kúpaní som mu zase našla kliešťa na pupíku. Takého ako blcha, ledva sme mu ho vybrali, taký bol malinký. No a ešte som sa pohádala poriadne s mužom, takže paráda...
21. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami dufam ze majko bude v poriadku :wink:

a prečo ste sa zas povadili????
21. aug 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka aj ja dúfam :unamused:

A neviem čo mu nastalo, stále do mňa rýpal ako prišiel domov a podpichoval, tak už som bola zlostná a poslala som ho niekam... sa ma opýtal že čo z neho robím chuja, tak reku toho môj zlatý robíš zo seba sám a kvalitne sa ti to darí, tak sa naštval.
21. aug 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Tak Majko nad ránom zase buntošil ale našťastie len trochu a keď tato odišiel do BA pre svokra tak som ho šupla k sebe do postele a hneď spal ďalej. O 8:00 som ho budila aby si potom nepokazil režim spania.

Aj u vás je tak škaredo? :unamused:

V noci sa mi snívalo že som tehu a čakám dvojičky :confused:
22. aug 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:

ami, bzuci, najlepsie na potahovanie je K2, na modelovanie WI...ale v tomto teple sa moze orosit vsetko :slight_smile: Z K2 sa rosa dava dole VELMI tazko....p.Stano je naozaj velmi mily, uz som mala tu cest :slight_smile:

Zasa ma boli pankreas, som velmi unavena (kvoli tortam 4dni do 1.00 v noci hore), tatko uz zuri, te mi to zakaze :grinning:

http://www.tortyodmamy.sk/?q=zvieratka/korytnacka-pre-sasku#new

Krasnu sobotu vsetkym :slight_smile:
22. aug 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aji ďakujeme za radu a teda ostanem verná MMF a nebudem vymýšľať :slight_smile: Len dúfam že september bude extrémne studený :grinning: A ty si trochu oddýchni!
22. aug 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

tak my sme spali do cca 6,20 :sweat_smile: ale este sme nejaku tu dobu polezali :slight_smile: no a teraz uz spinka :wink: poobede pojdeme k svokrovcom na dvor nech sa vylieta :wink: a ja idem asi zalahnut a aspon trosku zrelaxovat ak sa da :sweat_smile: lebo spat sa mi stale neda :sweat_smile: :unamused:

Ami nejeduj sa :wink: a Majkovi letia pusinky :dizzy_face: neboj isto je vsetko oki :dizzy_face: skaredo je aj u nas :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ajka nadherna korytnacka :dizzy_face: a ty sa prosim ta setri :wink:
22. aug 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji čo som sa jedovala? Už som zabudla :grinning: Ale nie, v pohode...

Svokor nám doniesol 2 fľaše dákeho fajnového vínka a malému balík gumových cukríkov a botasky. Ešte sú mu veľké ale sú krásne, bude mať buď na jeseň alebo na jar :slight_smile:
22. aug 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme vstali rano o siedmej vypil flasu mlieka a spali dalej do desiatej supeeer :grinning: hned nam potom tato prisiel tak sa maly vytesoval :wink:

teraz ideme k nasim, maly im zasa pomoze vsetko porobit.. vccera kopal zahradku, kuril a aj maltovat chcel..

a ami u nas je pekne.. dufam ze vydrzi
22. aug 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako som napisala ze u nas je pekne tak zacalo prsat.... ale prsi a zaroven aj slnko svieti... uzas pocasie si mozem vybrat :grinning:
22. aug 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

baji jarmok by mal byt vikend ked je 1.10. :slight_smile: nepozerala som este ako to vychadza :slight_smile:
no mota parada, v pondelok volam tomu panovi a dohodneme stretko, to len primiesas farbu a vyvalkas, ziadna namaha s miesenim, no uvidime ako mi to pojde ked budem robit ja, ale krasne sa daju opravit aj trhlinky :slight_smile: zatial som nadsena, uvidime ako budem hovorit po prvom pokuse :grinning: a ostatne tak ako pise ajka, ale vraj sa rosi v teple vsetko, ale ziadna kalamita to nieje, len mi kamoska vravela, ze radsej ju potakovat v noci, pokial su horucavy cez den :slight_smile:

ami, to nas mrzi a co tak na neho letia tie klieste, este ze je zaockovany, fakt :slight_smile: a krasne vecicky ste dostali od svokra :slight_smile: a rychle udobrenie prajeme, to su chlapi :slight_smile:

a aj u nas prsi :unamused: ale aspon nie je tak horuco :slight_smile:
22. aug 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

tak dorazili sme do Michaloviec o 1hod.rano 2krat sa zobudil ked som ho prebalovala a pozeral ,ze kde je.Potom ked sme uz u nas doma.Zvladol cestu.

Necitam :frowning2:

Cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk
22. aug 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuci tak to je super keď sa ti tá hmota páči, potom dáš vedieť ako sa ti osobne s tým robilo :slight_smile: Ja som tú poslednú tortu obaľovala v noci ale bolo teplo tak isto ako cez deň, takže nič platné... :unamused:

Mati super že ste zvládli cestu a užite si to tam :slight_smile:
22. aug 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati uzite si ten tyzden..

moje dieta dnes vobec nespalo.. uz sme ako Eliska... tak som zvedava kedy zaspi, ale ideme na nakup teraz tak v aute urcite zaspi
22. aug 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sme doma z nakupu, maly v aute zaspaval, ale som ho zakazdym prebrala.... a teraz skace ako keby spal cely den :grinning:
22. aug 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som zvedavá ako my budeme spať zajtra, či zase nebude vymýšľať u starkej že spať nechce. Mamina vraví aby sme zobrali kočík a prípadne keď pôjdeme ku bratovi tak tam môže spať v kočíku... no neviem neviem,on na to nie je zvyknutý, ak by zaspal tak neviem či by za 20 minút nebol hore :unamused:
22. aug 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka prijemny oddych prajeme a siklka mas doma, ze krasne zvladol cestu :slight_smile:
ami jasne e potom dam ediet kao to dopadlo :wink: a drzim palceky nech majko krasne u babiny zaspinka :slight_smile:

my sme spali do 18,00 tak sme dnes este hore, ale uz sa chystame do sprchy :wink:
22. aug 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami cakam na fotto tenisiek :wink: a svokor si asi nieco zehli :grinning: :wink: a preco by nemohol alebo nespal u starkej ?? :fearful:

DAnka no teda ty mas doma teda sikulku pomocnika :wink: a super spaca :dizzy_face:

Bzuci tak daj potom vediet ako sa ti pracovalo s tou hmotou :dizzy_face: no teda vy ste dnes akosi dlho poobede spinkali :dizzy_face:

Martinka super ako ste to zvladli :dizzy_face: a uzivajte si to doma :dizzy_face:

Petko dnes spinkal cez den len 1,5 hodky tak o 19:50 uz spinkal ako drievko :dizzy_face: som zvedava do kedy :sweat_smile: prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim aspon do 7,30 :grinning:
22. aug 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zajtra nas caka poobede stretko s tou kamoskou a s jej muzikom + Petkou ideme na pizzu :wink: tak sa tesim :slight_smile: oslavujeme Patkin prvy rocik tak sa tesim :slight_smile:
22. aug 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok