Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
21. aug 2009

aj nas Petko uz raz zjedol zuvku 😅 ale kupujem mu jojo vextu a tu ma rad lebo ta sa mu dobre zuje a moze ju aj zjest 😀 😉

Bzuci a ako hmota ?? si spokojna ?? a potom daj tel cislo mozno sa hodi 😉

a kedy mate jarmok ??

my mame v septembri 😵 10.9. az 13.9. 😉

danka.k
21. aug 2009

aj my mame jarmok v septembri... 18 a 19

bejca
autor
21. aug 2009

a ja som dnes dezinfikovala vsetky hracky do kupela + som aj namocila do roztoku protio plesniam vyumyvala a pod takze zajtra moze zuzlat o 106 😉 😀

bejca
autor
21. aug 2009

xixixi no budeme vsetky " opite " 😵

danka.k
21. aug 2009

no ale nam bude zle 😀

bejca
autor
21. aug 2009

no ja skor sa prezerem ciganskej 😀

a svokrovci maju hody tyzden predtym 😀 bude kacacina a lokse 😀 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😀

danka.k
21. aug 2009

no ako vam fajne.... 😉

bejca
autor
21. aug 2009

no dufam ze nam bude

bejca
autor
21. aug 2009

ale ved aj vam bude neboj 😉

mne to odoslalo to perdtym nedopisane samo 😕 😀 😅

bejca
autor
21. aug 2009

kde ste vsetky ????????? no idem ja sprchenzi a hajenzi 😉 pa pa a dobru nocku vsetkym 😎

danka.k
21. aug 2009

beji dobruuu

amadora
21. aug 2009

No som vedela že už tu nikto nebude 😒

My sme mali úžasný večer... Majko sa stále jašil a stváral blbosti, lozil hore dolu a už ma privádzal do šialenstva a som mu hovorila že si ublíži. Nepočúvol... vyliezol na gauč a sadol si chrbtom do prázdna a padol na chrbátik a hlavičku. Dúfam že je v poriadku, hrozne dlho plakal ☹ Po kúpaní som mu zase našla kliešťa na pupíku. Takého ako blcha, ledva sme mu ho vybrali, taký bol malinký. No a ešte som sa pohádala poriadne s mužom, takže paráda...

danka.k
21. aug 2009

ami dufam ze majko bude v poriadku 😉

a prečo ste sa zas povadili????

amadora
21. aug 2009

Danka aj ja dúfam 😒

A neviem čo mu nastalo, stále do mňa rýpal ako prišiel domov a podpichoval, tak už som bola zlostná a poslala som ho niekam... sa ma opýtal že čo z neho robím chuja, tak reku toho môj zlatý robíš zo seba sám a kvalitne sa ti to darí, tak sa naštval.

amadora
22. aug 2009

Dobré ránko!

Tak Majko nad ránom zase buntošil ale našťastie len trochu a keď tato odišiel do BA pre svokra tak som ho šupla k sebe do postele a hneď spal ďalej. O 8:00 som ho budila aby si potom nepokazil režim spania.

Aj u vás je tak škaredo? 😒

V noci sa mi snívalo že som tehu a čakám dvojičky 😕

aja7
22. aug 2009

Ahojky 🙂

ami, bzuci, najlepsie na potahovanie je K2, na modelovanie WI...ale v tomto teple sa moze orosit vsetko 🙂 Z K2 sa rosa dava dole VELMI tazko....p.Stano je naozaj velmi mily, uz som mala tu cest 🙂

Zasa ma boli pankreas, som velmi unavena (kvoli tortam 4dni do 1.00 v noci hore), tatko uz zuri, te mi to zakaze 😀

http://www.tortyodmamy.sk/?q=zvieratka/korytnac...

Krasnu sobotu vsetkym 🙂

amadora
22. aug 2009

Aji ďakujeme za radu a teda ostanem verná MMF a nebudem vymýšľať 🙂 Len dúfam že september bude extrémne studený 😀 A ty si trochu oddýchni!

bejca
autor
22. aug 2009

ahojte 😵

tak my sme spali do cca 6,20 😅 ale este sme nejaku tu dobu polezali 🙂 no a teraz uz spinka 😉 poobede pojdeme k svokrovcom na dvor nech sa vylieta 😉 a ja idem asi zalahnut a aspon trosku zrelaxovat ak sa da 😅 lebo spat sa mi stale neda 😅 😒

Ami nejeduj sa 😉 a Majkovi letia pusinky 😵 neboj isto je vsetko oki 😵 skaredo je aj u nas 😝

Ajka nadherna korytnacka 😵 a ty sa prosim ta setri 😉

amadora
22. aug 2009

Beji čo som sa jedovala? Už som zabudla 😀 Ale nie, v pohode...

Svokor nám doniesol 2 fľaše dákeho fajnového vínka a malému balík gumových cukríkov a botasky. Ešte sú mu veľké ale sú krásne, bude mať buď na jeseň alebo na jar 🙂

danka.k
22. aug 2009

my sme vstali rano o siedmej vypil flasu mlieka a spali dalej do desiatej supeeer 😀 hned nam potom tato prisiel tak sa maly vytesoval 😉

teraz ideme k nasim, maly im zasa pomoze vsetko porobit.. vccera kopal zahradku, kuril a aj maltovat chcel..

a ami u nas je pekne.. dufam ze vydrzi

danka.k
22. aug 2009

ako som napisala ze u nas je pekne tak zacalo prsat.... ale prsi a zaroven aj slnko svieti... uzas pocasie si mozem vybrat 😀

bzucinka2
22. aug 2009

ahojte

baji jarmok by mal byt vikend ked je 1.10. 🙂 nepozerala som este ako to vychadza 🙂
no mota parada, v pondelok volam tomu panovi a dohodneme stretko, to len primiesas farbu a vyvalkas, ziadna namaha s miesenim, no uvidime ako mi to pojde ked budem robit ja, ale krasne sa daju opravit aj trhlinky 🙂 zatial som nadsena, uvidime ako budem hovorit po prvom pokuse 😀 a ostatne tak ako pise ajka, ale vraj sa rosi v teple vsetko, ale ziadna kalamita to nieje, len mi kamoska vravela, ze radsej ju potakovat v noci, pokial su horucavy cez den 🙂

ami, to nas mrzi a co tak na neho letia tie klieste, este ze je zaockovany, fakt 🙂 a krasne vecicky ste dostali od svokra 🙂 a rychle udobrenie prajeme, to su chlapi 🙂

a aj u nas prsi 😒 ale aspon nie je tak horuco 🙂

martina1982
22. aug 2009

Ahojte

tak dorazili sme do Michaloviec o 1hod.rano 2krat sa zobudil ked som ho prebalovala a pozeral ,ze kde je.Potom ked sme uz u nas doma.Zvladol cestu.

Necitam ☹

Cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk

amadora
22. aug 2009

Bzuci tak to je super keď sa ti tá hmota páči, potom dáš vedieť ako sa ti osobne s tým robilo 🙂 Ja som tú poslednú tortu obaľovala v noci ale bolo teplo tak isto ako cez deň, takže nič platné... 😒

Mati super že ste zvládli cestu a užite si to tam 🙂

danka.k
22. aug 2009

mati uzite si ten tyzden..

moje dieta dnes vobec nespalo.. uz sme ako Eliska... tak som zvedava kedy zaspi, ale ideme na nakup teraz tak v aute urcite zaspi

danka.k
22. aug 2009

no sme doma z nakupu, maly v aute zaspaval, ale som ho zakazdym prebrala.... a teraz skace ako keby spal cely den 😀

amadora
22. aug 2009

No ja som zvedavá ako my budeme spať zajtra, či zase nebude vymýšľať u starkej že spať nechce. Mamina vraví aby sme zobrali kočík a prípadne keď pôjdeme ku bratovi tak tam môže spať v kočíku... no neviem neviem,on na to nie je zvyknutý, ak by zaspal tak neviem či by za 20 minút nebol hore 😒

bzucinka2
22. aug 2009

matka prijemny oddych prajeme a siklka mas doma, ze krasne zvladol cestu 🙂
ami jasne e potom dam ediet kao to dopadlo 😉 a drzim palceky nech majko krasne u babiny zaspinka 🙂

my sme spali do 18,00 tak sme dnes este hore, ale uz sa chystame do sprchy 😉

bejca
autor
22. aug 2009

Ami cakam na fotto tenisiek 😉 a svokor si asi nieco zehli 😀 😉 a preco by nemohol alebo nespal u starkej ?? 😨

DAnka no teda ty mas doma teda sikulku pomocnika 😉 a super spaca 😵

Bzuci tak daj potom vediet ako sa ti pracovalo s tou hmotou 😵 no teda vy ste dnes akosi dlho poobede spinkali 😵

Martinka super ako ste to zvladli 😵 a uzivajte si to doma 😵

Petko dnes spinkal cez den len 1,5 hodky tak o 19:50 uz spinkal ako drievko 😵 som zvedava do kedy 😅 prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim aspon do 7,30 😀

bejca
autor
22. aug 2009

zajtra nas caka poobede stretko s tou kamoskou a s jej muzikom + Petkou ideme na pizzu 😉 tak sa tesim 🙂 oslavujeme Patkin prvy rocik tak sa tesim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre