Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
23. aug 2009

nami by byt uz doma a hadam uz aj cochvilku napise 😉

a ja viem enem sem tam ma to tak napadne 😅

bejca
autor
23. aug 2009

* nie nami * ale Mali 😀 by byt doma 😀

tami712
23. aug 2009

beji mužík už lepšie, ale stále "zaviazaný" v bandáži, aj s tým musí spať 😒

a tam v maďarsku v Tescu mali fakt super vecičky už na zimu a podstatne lepšie ceny, na vetrovke je cena 530,- Sk a nás vyšla cca 320,- Sk, nohavice 10€ a nás vyšli cca 180,- Sk 😉

amadora
23. aug 2009

Ahojte 🙂 Ďakujem že ste si na nás spomenuli 😵 Bolo super, ale unavení sme všetci ako také kone. Išli sme hneď skoro ráno a rovno ku starkému (ale to som ľutovala že sme boli, aj keď len pol hodinu), potom ku starkej, tam sa Majko hneď jašil, jasné že cez obed nechcel spať, ale nakoniec som ho ukecala, ľahla som si k nemu a aspoň hodinku si pospal. Obliekli sme sa a išli sme ku bratovi, najprv sme trochu posedeli dnu a obzreli ako prerábajú (bože perfektne to budú mať) a potom sme boli na dvore, malý sa vyjašil a najviac sa mu ľúbili zajačiky ktoré začali brat so švagrinkou chovať. Nevedel sa na nich vynadívať a ani nedýchal. No a potom sme zaviezli starkovcov domov a išli sme do Európy, kúpili sme topánočky a išli sme domov. Som čakala že zalomí v aute a on celú cestu tancoval v autosedačke na hudbu z rádia 😀 No dnes bol ohromný, toľko vecí som myslela ako vám napíšem aký bol zlatý ale teraz si na všetko ani nespomeniem 🙂

bejca
autor
23. aug 2009

TAmi tak to su super ceny 😵 ja som kupila tu vestu cca 10 euro 😅 a mikina cca 8 euro tie tricka boli za 3,50 euro ... no ale inak to stoji tu viac ... tak to neriesim a my akosi tak dalej na nakup nechodime tak co uz .... ☹ a som rada ze je muzikovi lepsie 😵 ze pozdravujem 😉 a bandaz este chvilku ponosi a uz bude lepsie 😉

bejca
autor
23. aug 2009

Ami 😀 tesim sa ze vam bolo tak super 😵 a preco lutujes ze ste boli u starkeho ?? 😅

danka.k
23. aug 2009

ami tak to je super ze ste mali taky krasny dnik...

amadora
23. aug 2009

Beji to je na dlho a ani nemám chuť o tom hovoriť... proste sa strašne mení a je mi z toho smutno ☹ Aj Majko tam plakal a museli sme ísť preč 😔

bejca
autor
23. aug 2009

Ami tak to ma mrzi 😔 a verim ze ti to je luto 😒 aj mne je luto ze moju rodinu Petko velmi malo pozna 🙄 😒 ☹

amadora
23. aug 2009

Beji ďakujem 😒

Chceli sme Majkovi aj kosačku kúpiť lebo tú sme už vrátili Majke včera ale v Dráčiku mali len také s divne polohovateľnou rúčkou a v Alltoys nemali žiadne. Tak zajtra kúpime u nás v hračkárstve, nech má radosť 🙂

bejca
autor
23. aug 2009

ja by som ju nekupovala z na buduci rok 😉 a mas darcek k narodeninam 😀 😵

amadora
23. aug 2009

on sa s tým hral každučký deň, takže nemám dôvod čakať ešte pol roka keď už ho to možno nebude baviť

martina1982
23. aug 2009

Ahojte

Mame sa dobre 🙂 dnes nam uz tatko odisiel domov ☹

Dnes moj brat kupil Stevkovi tenisky Nike 🙂 potom dam foto a ja som mu kupila gumaciky 🙂 Od sestricky dostal taku tabulu na ktoru si moze kreslit a potom sa to da aj mazat a este jednu hracku co sa tam vkladaju zvieratka .

U nas dnes prsalo ☹ Dufam ,ze zajtra bude lepsie pocasie.

len poslednu stranu som si precitala .

Tami super ste nakupili.
Ami ,tak ste mali peknucky dnicek skoda ,ze sa tak ocino zmenil ☹

Posielam vsetkym pusinky

Tatko ked isiel domov dostal pokutu 50eur nedodrzal rychlost nesedela som v aute tak isel rychlo ja som jeho spomalovac 😀

amadora
23. aug 2009

Maťka tak ste super Števka zaopatrili 🙂 A ďakujem 🙂

bejca
autor
23. aug 2009

Martinka a co ste oslavovali ? ci len tak dostal darceky 🙂 a super hracky teda 😉 sm rada ze vam je fajn 🙂 a aj my posielame pusinky 😵

Ami ved to ma len tak napadlo 😉

amadora
23. aug 2009

Beji však hej, ja len že mu chcem spraviť radosť a jeho to baví a stojí to cca 7 euro takže mu ju kúpim hneď ako sa bude dať, veď do narodenín ešte ďaleko 🙂

bejca
autor
23. aug 2009

no a za 7 euro neni ani nad cim dumat 😉

amadora
23. aug 2009

veď to 🙂

amadora
23. aug 2009

jaj už nevládzem ani pozerať na ten PC, idem spinkať 🙂 dobrú noc

bejca
autor
23. aug 2009

dobru nocku 😵

ved aj ja uz pojdem 😉

izka
23. aug 2009

ahojte , aj ja sa hlásim, už sme doma.

dobre nám bolo. celý týždeň bolo krásne, tak sme sa len pri vode válali, emka sa hrala na brehu v piesku, aj sa kupkala a všetci sme ohorení ako od mora, ale zadara, lebo moj ocino všetko zatiahol vrátane benzinu. sme mu spravili poriadnu dieru do rozpočtu, ale však je to len raz za rok a oni na dovolenky nikde nechodia, lebo moja mama neznáša teplo.

ovšem doma ma čakala ľadová sprcha. muž sa so mnou nebaví, ani len na pozdrav po 600 km ceste mi neodpovedal. nechápem prečo, iba chlapci mi povedali, že je nasratý, lebo sme sa zastavili na nákupy v brne.
išli sme dvomi autami, lebo do jedného sa nezmestíme. ja som mala dievčatá a moj otec chlapcov. spravili sme si prestávku v brne v olympii po 4 hodinách cesty. ema bola úplne precikaná, tak som ju musela komplet prezliecť , dievčatá išli pokukať obchody, najedli sme sa a ja som poslala otca s chlapcami, nech idú k mojej babke a tam ich čakal muž, aby ich zobral domov. ema bola celá šťastná, že si može pobehať a s kočkami sme si pokúpili topánky, čo už dlho zháňame a tam bol skvelý výber.
zabralo nám to asi 2 hodiny, ale bola som rada, že sme sa trocha rozhýbali, lebo ma čakali ešte ďalšie 3hodiny cesty. tak sme mužovi zavolali, nech nás nečaká a vyrazí, že sa u babičky už nebudem zastavovať, lebo ema okamžite zaspala a nechcela som ju zas budiť.
no nechápem, čo mu na tom vadilo, jak keby domov netrafil. ja sa musím prispôsobiť hlavne emke, aby mi cestu vydržala a musím ju pochváliť, lebo bola zlatá. celú dialnicu bola hore, aj v zápche sme išli a vôbec neplakala. ale myslím, že tie 4hodiny boli už maximum, aj ja som už toho mala dosť a ďalšiu hodinu k babke už by som nevydržala. a po pol hodinovej prestávke by som ju do auta asi nedostala a navyše sme pri jednej ceste aj nákupy spravili.

tak nech si trhne, keď to nechápe. a to nehovorím , aký bordel ma čakal. takže včera som okrem varenia len upratovala. všade prachu a pavúkov. nechápem načo sú dobrí, len aby sme mali čo ometať a zabíjať. fúj 😝

trocha som si vám vyliala srdce. takže super dovolenka, ale otras návrat. a dnes do roboty. už sa teším.

pa pa. prečítam si vás neskôr.

bzucinka2
24. aug 2009

ahojte, tak mi uz spinkame 🙂

beji, tami super nakupy ste porobili 🙂 tak uz ste vyzbrojene na zimu 🙂
ja mu chcem este kupit prsiplastik a mozno gumaciky a to uz bude asi vsetko 🙂

ami, to so starkym nas mrzi, ale neboj, snad este dostane rozum spat 😒 a inak ste mali krasny dnicek 😉

izka, to fakt? ti chlapi fakt niekedy nie su v poriadku, to je dovod na hnev, ze si potreboval atrosku vypnut aj ty od soferovania? to by bol radsej, keby sa vam od tvojej unavy nieco stalo cestou? ved predsa je vzdy lepsie si oddychnut a potom pokracovat v ceste a to nehovorim, ze mas male dieta v aute 😖 tak ho nechaj nech sa fuci, ked mu to robi radost, to by asi aj mna nastvalo taketo privitanie a este aj bordel doma 😠

amadora
24. aug 2009

Tak my sme dnes tiež ponakupovali, malý má vytúženú kosačku 😀, ja som si kúpila topánky, podprdu a sťahovacie nohavičky a tatko košeľu. Len v obchode ma naštvali poriadne, nikde som nevidela takú podprsku akú potrebujem tak som sa išla opýtať predavačky ktorá práve vybaľovala tovar a kým som jej stihla povedať čo chcem tak na na mňa vybehla že ona nevie teraz, nemá čas a podobne. Ľudia ja som tak zúrila a hrešila 😠 Ale tak spravila som tržbu v druhom obchode a poriadnu, tak si môže trhnúť nohou 🙄

veva55
24. aug 2009

ahojte babule, prisla som sa trochu pripomenut 😀
dufam, ze sa mate dobre a ste vsetci zdravucki. asi uz mate tiez vsetci po dovolenkach, tak snad ste sa mali dobre. u nas je stale kriticke obdobie, preto ani nestiham sem chodit, adam reve od rana do vecera, lebo stale chce nieco co nemoze a ked poviem nie, dokaze aj hodinu vrieskat a ked uz sa ukludni, zase si vypyta nieco co nemoze a zase sa vsetko zopakuje. a takto sme cely den ☹ nechapem, ze mu uz konecne nedojde, ze revom nic neziska, kazde normalne decko by to uz po 2 mesiacoch pochopilo. snazim sa mu aj robit stale program, ale nicim sa mu nezavdacim, vsade mi urobi scenu a odchadzame s revom. no co uz, snad ho ta zlost coskoro prejde a dufam ze skor, nez ma z neho porazi ☹ inac nic nove, zle spime nadalej, nic nejeme, stale sa jedujeme.....takze je to dost bieda 😝
inac tusim tu robite nakupy na jesen a zimu, ja mam celkom pekne veci po krstniatkach, takze moc toho kupovat nemusim, akurat zimny overal, ale na to je este cas.
ok, idem si upiect zemiaky na obed, snad ich stihnem aj zjest, kym sa ancias zobudi 😀

skolara
24. aug 2009

ahojte
No ami tak ste sa vsetci potesili.
Aj ja dnes som si objednala 2 knihy 🤐 🤐. No co som sa sama obdarovala 😀
Mame sa dobre. Vinie je uzasna. Pekne ma pocuva.
Izka muz sa nema pravo co fucat ako pise Bzuci.
Martina no teda Stevko ma v MI vianoce co? 😀

amadora
24. aug 2009

Vevi Majko je dnes presne taký ako ty opisuješ Adamka stále a veru ti poviem je to jeden deň a mám ho plné zuby 😠 Už mi tečú nervy z neho, stále od rána mrnčí, nechce jesť, ledva spal. Aj hlava ma rozbolela z neho. Nechápem ako to robíš 😅

bzucinka2
24. aug 2009

no baby, nakupila som u neho , este teraz mi ide pre hmotu na kvietky, lebo ju nemal navazenu a od pondelka otvara aj obchodik, tak to uz bude uplne suprove 🙂

vevi klobuk dolu, ami a co sa stalo dnes majkovi? 😨
my sme uz konecne zacali ako tak jest 😉

amadora
24. aug 2009

Bzuci to je super že otvorí aj obchodík 🙂 Budeme aj my tam nakupovať. A čo je dnes Majkovi netuším, ale je mi tak nanič z neho, som frustrovaná, nahnevaná, zlostná, unavená, nešťastná a neviem ešte aká. Kričala by som 😝

bzucinka2
24. aug 2009

no a teraz som porovnavala ceny na nete a co som kupila, tak gelovky 2,20 net 4,12, k2 5, ?? za kg, WI - modelovacia hmota 6, 50 za kg net7,40 , vykrajovatka gerbera 4,45 na nete 5,54, sada kvetov 8 € net 15, takze som vcelku usetrila a mozem sa pokusat nieco tvorit 😀
a nehnevaj sa na majka, nie kazdy den mame aj my dobry 😉

bejca
autor
24. aug 2009

ahojte

tak ja mam dost rusny den dnes za sebou a este tazsi asi aj moj muz , ako som predpokladala tak "pan riaditel " 😠 sa zacina " zaostrovat " aj na mojho muza .......... inak uz sme cca 8 zamestnanec ktory presial z jednej firmy do tejto ... a na zaciatku ked nas preberala tato firma tak sa vyjadril ze postupne vsetkych " starych " zamestnancov " zrusi " 😒 no som zvedava ako to bude pokracovat ... ale ako mi muz zavolal rano ze co sa deje tak som isla za nasim najhlavnejsim sefom spolocenstva a trosku som s nim pokecala on mi bol najhlavnejsi sef aj v byvalej robote tak som zvedava ci nieco z toho " bude " 😅 ale verte ze mi je na nic 😖 😒 ☹

Izka no myslim ze muzik je ofucany ze musel cakat u babicky a ze vy ste tam ani neprisli ... a podla mna tiez nemam byt zaco este ty by si mala byt ze bol aj bordel doma 😠 ale ved ho nechaj on pride 😉 a som rada ze ste stastne domenka a ze vam bolo super 😵

Bzuci super ze si tak dobre nakupila 🙂 uz sa tesim na vytvory 🙂

Ami dobre si nakupila 😵 a Majko musi byt v 7 nebi od radosti s kosackou 😵

nas Petko je tiez taky maly vymyslenik 😀 dnes dedovi olupal kus steny na stlpe pri brane 😀 co uz 😉 a mama povedala ze teda vydrz a rozumu ma az az co jeho vsetko napadne 😀 a ze teda mam s nim co robit 😅 a nervacime a šlahame vsetko o zem a pod... no púroste tiez obcas veselo 🙂

Vevi dievca ty to mas teda vesele 😅 ja ti prajem vela pevnych nervov 😉 a mas velky obdiv ako to vobec zvladas 😕

Skolara ved si treba obcas spravit radost nie 😉 len ja by som nemala kedy citat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre