Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
26. aug 2009

A ešte som chcela, ja som raz ešte v BB už bola s tými migrénami u neurologičky (už som to tu aj písala) a tá mi vtedy dala spraviť CT krčnej chrbtice a povedala mi že mám výrastky na stavcoch a s tým sa nedá nič robiť a treba si na to zvyknúť, že to bude ešte horšie. To bolo všetko, tým som bola pre ňu vybavená 😠

bejca
autor
26. aug 2009

Skolara 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 musis ho piect pomalu - vysusit 😉

Ami no neni som - ale mala som plodne dni - lenze situacia doma je akosi nic moc takze ani tutu mutu neni ako by malo ... takze asi nic z tehu neude teraz 😅 😉 snad na buduci mesiac 😀 😉

bejca
autor
26. aug 2009

Ami mne bolo nieco podobne povedane ohladom vyrastkov na klboch na ruke 😝 co narobime .. a tato neurologicka ohladom 4 zlych platniciek co mi zistili na MR mi povedala ze sa da to trosku utlmit nejakymi tabletkami , infuziami a cvicenim ale inak nic ... takze co ???? vsetko to je na prd 😝

Skolara cakam 😉

amadora
26. aug 2009

Skolara ďakujem 🙂 No uvidím, ak mi už tieto lieky nezaberú tak to kašlem... nechcem byť celý život na liekoch. A ona to vlastne aj preto robí aby som už potom nemusela brávať analgetiká keď tieto vysadím. Tak uvidíme...

Beji a aj si nejako testuješ kedy máš plodné dni? A s tými chorobami je to naprd 😒

bejca
autor
26. aug 2009

no nic kocky ja som ako prejdena nejakym parnym valcom 😝 idem si snad konecne lahnut a spinkat 😉

paaaaaaaaaaaaaa

skolara
26. aug 2009

moja mama sa sulala po zemi ked to pocula 😀
No mam novu kamosku Zuzku tu zo sidliska a nepoznam ju velmi. Este sme len vo faze spoznavania. Stretli sme sa na ihrisku tak 3 krat s detmi.
Tak som sa rozhodla ze jej brnknem ze sa stretneme.
Volam jej a dvihol dajaky chlap ze Zuzka akurat statnicuje a ze mi zavola ked skonci.
Ja ze ok. Ona zavolala a tak sme sa dohodli dnes doobedu von.
Rano jej volam ze sa stretneme na namesti. oni tam uz boli tak sme isli za nimi.
Pridem tam a zuzka tam nie je. ALe stretla som tam inu kamosku z mladi tiez Zuzku (akoze nahoda) so 4 mesacnym chlapcekom.
Rozpravame sa a ja medzitym cakam kde je ta zuza ze meska do kelu.
No a ta kamoska hovori ze vcera mala statnice a taaaaak a ja ze aka nahoda aj ta kamoska statnicuje a dokonca na tej istej skole urcite sa poznate. 😀 😀 A on na to mozno. Potom vravi ze mama spi po nocnej tak chcem byt dlho von doobedu. A ja ze aj zuzkina mama spi po nocnej preto sa stretavame vonku aby sme ju nerusili 😀 😀
Cakam cakam moju Zuzku zo sidliska. A ona nechodi a tak sa rozpravam s tou druhou Zuzkou.
Nedalo mi tak volam ZUzke zo sidliska ze kde trci a ta zuzka co vedla nej stoji mi hovori ze volam jej. 😀 😀 😀
ja som sa dohodla s inou zuzkou ludia a ani som o tom nevedela 😀 😀 😀
jaka haluska 😀 😀
To je moja vina lebo si kazdeho ukladam do telefonu jak pride a potom ani neviem komu volam 😀 😀 😀

amadora
26. aug 2009

Skolara 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

skolara
26. aug 2009

😀 😀 ja som dakedy riadny trulo

bejca
autor
26. aug 2009

Skolara 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amadora
26. aug 2009

no idem aj ja do sprchy, mala byť som si okosiť porast ale sa mi nechceeeeeeee 😀

dobrú nôcku 🙂

skolara
26. aug 2009

no dobre sme sa nasmiali na moj ucet 😀 😀 😀 a mozme ist spat 😀
idem do sprchy a do rise snov 😵
dobruuuuuuuuuuu

bejca
autor
27. aug 2009

ahojte

my sme dnes stavali o 6:15 znovu ako tatovi zazvonil budik 😅 no ale ved co uz 😀 noc bola v pohode len teda som nemohla zaspat a rano som bola aj skor hore ako zazvonil muzovi budik ...ale snad sa ten spanok da do poriadku casom 😉

dnes by sme sa mali stretnut s kamoskou a s Patkou tak snad nam to vide 😉

krasny den vsetkym 🙂

bejca
autor
27. aug 2009

a ozaj Ami vcera sme Petkovi kupili kosacku 😀 ale taku nejaku co aj vydava zvuk a blika .... ale teda stala viac ako 7 euro 😕 aj som ju nechcela ale muz ze ved nech mu ju kupime tak Petko ma 😅 😉

amadora
27. aug 2009

Dobré ránko!

No aj nášmu tatkovi dnes začal pracovný týždeň (zase nám to vyjde cez víkend 😒 ) ale našťastie sa Majko nezobudil na to a vstal až o 7:30 🙂

Ja som si narýchlo poriadila trochu a pôjdeme na nákup, príde pre nás svokor.

Beji tie kosačky čo majú naši drobci aj čo sme my videli v obchode stáli všetky cca 7 euro a neblikajú, len kolieska ako sa pretáčajú tak to rapká a akoby vrčí. Teda videli sme v európe aj jednu za 25 euro ale si myslím že to je zbytočné, tieto ich dokonale bavia 🙂

amadora
27. aug 2009

Beji niečo takéto, ale nie je to presne to isté a cena vidíš, cca 7 euro
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

bzucinka2
27. aug 2009

dobre ranko
skolarka 😀 😀 😀 ale aspon si stretla star 😀 u kamosku 😀 😀 😀
ami, duufam ze ti tie lieky pomozu, lebo bolest hlavy je hrozne trapenie ☹
beji, nech sa ti spanok co najskor upravi a vsetko dobre dopadne , moja 😉

bejca
autor
27. aug 2009

Ami taku u nas nikde nemali ☹ ale nasa stala 11,99 a z kartou dracika som platila 11,15 😉 takze v pohode si myslim a ona tiez rapka a blika ked " kosi " ale aj ked to prepnem tak nerapka a nebilka , alebo to mozem zapnut tak ze len blika a rapka ked stlaci tlacitko 🙂 takze sa pohra 😉 a dnes " vysaval - kosil " aj koberce 😀

Bzuci dik 😵 a ako prazdninuje Alexik 😉

amadora
27. aug 2009

Bzuci ďakujem ti 🙂

Beji tak to je v pohode cena a vidíš že Peťko má radosť 🙂

No my sme nakoniec išli do mesta aj s kmotrou kúpiť ešte dáke drobnosti na svadbu, tak nás svokor odviezol najprv do Lidla, spravila som si nákup, ten mi odviezol domov a my s kmotrou a s Majkom v kočíku sme behali po meste a potom sme išli busom domov. Bože, staré dobré auto 😀 Som unavená ako hoviatko a neviem si predstaviť že by som išla sama s malým takto 😝

bejca
autor
27. aug 2009

Ami ja chodim peso vsade 😅 😉 ale tiez sme chceli kupit druhe nejake auto ze ked pojdem do prace ...........no ale akosi nam neni treba 😒 a super ze ste mali pekny den 😵

Petko spinka ja som pozehlila idem si dat kafco a cakt kym sa zobudi a potom pojdeme niekam von .... alebo nieco vymyslime ...kamoska sa neozyva tak neviem ci sa teda stretneme alebo nie .... ja musim ist pre oriflam tak sa pojdeme asi prejst do mesta 😵

amadora
27. aug 2009

Beji ja mám do mesta 10km takže peši by to asi nehrozilo.

ciarka
27. aug 2009

ahojte kuklienky!!!!Chybala som vam????

Bejci-mas to tazke s robotou,snad sa to samo spravi,ako baby pisali vsetko zle je na nieco dobre.A som si ista ze vas byt nepottrebuje dezinfekciu,ale ak by nahodou bolo treba das mi rukavice a ja poriadim.

Bzuci-aj u vas je to urcite super a mna by nebolo treba pri dezinfekcii.

U nas je momentalne necisto.Robilo sa plastove okno a este tu je bordel.Ale som rada ze aspon ty bejci a ty bzuci ste si na nas spomenuli.

Sabi sa ma dobre,nic nove nemame.Ja som dnes nasra....,lebo ked som sa konecne vytrepala von,tak osa chcela Sabi ustipnut,som ju odohnala a hned ma postipala do ruky a sa mi urobilo okolo cervene koleso ale stale citim akoby ma osi pichali vnutri.Dala som si nato fenistil.No potom mi chlapik zavolal,ze ide montovat zaluzie,hned domov utekat.sabi nechcela vobec obedovat.Potom zaspala a zas dosli dvere robit,lebo nam zamok preskakoval,a pol hodinu zamykal a odomykal,do toho pes stekal jasne ze sa Sabi zobudila,spala hodinu.Jaj take mam nervy.

No ruka ma boli jak slak,take bodanie stale citim,sabi nervozna ze nespala dlho a krasny den este pred nami.

bzucinka2
27. aug 2009

beji, je mu super, dnes som sa bola s nimi kupat v galante, tak sme sa vyblaznili, chodia na dlhe prechadzky a vsetci ho obdivuju ako dlho vydrzi na tych nozickach chodit, na kupko, tiez kukaju na neho ako na puka, co dokaze, no mame z neho vsetci obrovitansku radost 🙂

ciarka, no paradny den teda mate, a dala si si na to aspon ocot ci cibulu? 😒 cmuk, nech ta to prestane cim skor boliet a pichat 😉 a ako pokracujes v chudnuti, ked mas taketo hekticke dni, tak uz musis mat aspon dalsie 3 kg dole, ja som zastala a dalej to nejde ani za svet 😒

amadora
27. aug 2009

my sme dnes tiež spali len hodinu takže máme "úžasnú" náladu a ja sa neviem dočkať kedy pôjde spať lebo som z neho na nervy 😝 navyše máme posledný týždeň také obdobie že len všade vyliezať a cez všetko preliezať a len čakám kedy si ublíži a povedať si nedá, aj krik môžem robiť, ešte sa mi škerí do ksichtu a pokračuje v činnosti 😠 no na nervy!

danka.k
27. aug 2009

my sme dnes spali 20 minut a to cestou do martina... takze vecer vypil mliecko a uplne off....

dnes sme boli zbierat zemiaky, tak som unavena ako kon..

amadora
27. aug 2009

no konečne búva 😅

kočky neviete kde by som mohla zohnať plastové loptičky do suchého bazéna? som pozerala na nete ale našla som len na jednej stránke a to za 16 euro, toľko za to veľmi nechcem dať 😒

danka.k
27. aug 2009

ami my sme kupili v tescu.. stali nejakych 10 eur..

amadora
27. aug 2009

Danka akurát mi to písala kamoška tak asi pôjdem pozrieť. Škoda že ma to nenapadlo včera keď sme tam boli 🙄 No ešte poprosím maminu aby pozrela vo veľkosklade hračiek čo majú pri robote a ak nie tak ten budúci štvrtok keď pôjdem na tú MR tak pozriem v Tescu asi

amadora
27. aug 2009

nikde nikoho 🙄 idem si zacvičiť, hodiť sprchu a chrápať 😔

bejca
autor
27. aug 2009

ahojte 😵

my sme sa nakoniec s kamoskou stretli 😉) teda prisli knam my sme sa vychystali a isli sme do mesta pre ten oriflam + po ceste sme sa stavili na kofolu bola tam smyklavka + domcek + suche pieskovisko z gulickami tak sa pohrali , potom sme isli dole meston na zmrzlinku 😉 potom na ihrisko do piesku 😀 a nakoniec sme skoncili pri amfiku na detskom ihrisku plnom preliezok a smyklaviek a pri odchode sme behli est ena mineralku 😵 tak sme mali faj den 🙂 tatinko tam pre nas prisiel z prace isli sme k babke a dedkovi tam sa Petko napapal 😀 ked sme prisli domov sa okupal vypil mliecko a zaspinkal o 20,30 🙂 😵 ja som si robila oriflam a prisla som vas kuk 😉

Ciarka sme radi ze si sa ukazala a teda den ste nemali moc prijemny 😅 a ako citam tak robite trosku " opravy " v byte aj u nas by sa co to hodilo porobit len stale neni kedy 😅 bud sme vonku alebo prec 😅 ale ved pride horsie pocasie a porobime 😉 posielame cmuk aby ta uz popichane nebolelo 😉

Ami no tak tak daleko by som isto peso nesla 😀 😉 my tiez stale niekam lezieme a mal v detskej stale ohradku a v nej plysove hracky a take somarinky tak sem tam este byval ... ale stale na nu liezol a spekuloval tak som ju dnes zbalila 😉 je tu aj viac placu a nema teraz kam liezt 😉 zatial nez si nieco vymysli 😅 😀 a u nas tie gulicky mali v Tescu tiez za cca 8 alebo 9 euro 😉

ciarka
27. aug 2009

No trosku opravujeme byt.Ale je tu toho este dost co treba prerobit,napr.cele jadro,detsku izbu,novu kuchynz a tak.

A dakujem bzuci,beji za cmuko,ale stale ma to picha.A davam si nato fenistil gel.odpuclo to a nie je cervene,ale teraz vecer zase ocervenalo.

Bzuci- k tomu chudnutiu,ide to pomalicky mam 57,7kg,to som sa vazila po obede,Sabi ma donutila,takze asi aj menej.na zaciatku 62,1kg,po troske to ide.ale teraz od septembra zacina aerobik,sa tesim,pojde to rychlejsie,sice doma cvicim,ale nie je to ono.A ty ako?Cvicis?A stale pijes ocot?Alebo si sa nato vykaslala.Ale vsak vy chcete babo,tak ti to moze byt jedno.

K tym gulickam-aj ja som ich videla v tescu.A dakujem babulam,kt.tu pisali ze body s dlhym rukavom su v akcii- 2 za cenu 75korun,moc mi to pomohlo,kupili sme 6 parov,sa im tesim!!!!!!!!!!!!!!!Je super ze existuje MK a ze sa tu vselico dozviem.Inak by som o tom ani nevedela.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre