Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
29. aug 2009

No nám už 2x pípal babyfon tak som zvedavá aká bude noc 😝

bejca
autor
29. aug 2009

Ami no vidis dobre riesenie 😀 😀 😀 😀 ale kde vziat cas ??????????????????????????????????????????????

amadora
29. aug 2009

čas by nebol problém, ale kto by ma chcel? 😀 😀 😀 😀

bejca
autor
29. aug 2009

no ak nemas problem z casom , tak tabletkami schudnes a uz aj to bude 😀 tutu mutu si najdes niekoho a je 😀 kuwa ake su to tabletky zeby som aj ja schudla potom budem ten cas hladat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amadora
29. aug 2009

no vidíš a je po probléme 😀 😀 😀 joj keby to čítali 😅

bejca
autor
29. aug 2009

ani nehovor 😀 asi by sme aj stranku malid at vymazat 😀 😉 ale aspon sme sa trosku usmiali 😉

amadora
29. aug 2009

darujem manžela, prípadne vymením za lepší model.ako nový, málo jazdený, karoséria vo výbornom stave, vhodný aj pre rodinu, akurát mu občas štrajkuje palubný počítač a robí si čo chce 😀 😀 😀

bejca
autor
29. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amadora
29. aug 2009

len premýšľam do akej kolónky v bazáriku to dať 😀

bejca
autor
29. aug 2009

inak pozeram Tarzana 😉 mam rada take rozpravky 😅 😉

neviete tie co mate orange ci neni nejaka super akcia ?? budem musiet prejst do orange.... aby sme mali lacnejsie volania ked inak v rodine maju vsetci orange...

bejca
autor
29. aug 2009

Ami vymena 😀 😀 😀 alebo darujem 😀 😀 😀 😀

amadora
29. aug 2009

Beji u nás ide Rocky 🙂 A za chvíľu asi pôjde sprcha a spánok 😀 A myslíš že sa mi niekto na inzerát ozve? 😉 😀

bejca
autor
29. aug 2009

no ved daj a zistis 😉 mala by sio ale nieco " prikreslit " nieco dobre si vymysli 😀 😀 srandujem jasne 😉 a ja tiez uz pojdem sprchenzi a hajenzi 😉

amadora
29. aug 2009

no ešte pár takýchto hádok a dám ten inzerát aj do rubriky chovateľstvo, hospodársky dobytok 😀

dobre teda, dobrú noc 🙂

bejca
autor
29. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

oki 😀 dobru nocku 😵

danka.k
29. aug 2009

beji neviem ake su teraz akcie, ale na vianoce nieco chystaju.... ja cakam na vtedy 😉

amadora
30. aug 2009

Dobré ránko!

Tak včera som si zobrala tú tabletku, zatiaľ sa cítim ok, dúfam že to bude v poriadku.

Inak neviem či ste zaregistrovali v TV v spravodajstve, dávali to už viackrát, že chodia dáke emaily podvodnícke že niekto v zahraničí zomrel a vy dedíte po ňom alebo také niečo a máte poslať kontaktné údaje a potom zaplatiť poplatok za dedičské a podobne.Tak mi ten mail práve prišiel 😀

bejca
autor
30. aug 2009

ahojte

pisem to uz druhy krat dufam ze mi nepadne znovu PC 😠

mam problem a potrebujem poradit ....ci ist na pohotovost a ak nie tak co dat Petkovi papat ... moze polievku - cisty vyvar z trupov ??, iba uvarenu ryzu vo vode ???? napriklad tu ryzu z mrkvickou s polievky ???

no a teraz preco : vcera vecer papal na veceru parky cca 18,15 ..... ale ved aj mliecko este pil pred spanim cca 20,10 a aj zaspal v pohode ... ale okolo 5 tej sa zobudil a zacal plackat tak som ho ulozila dala dudinku som si myslela ze sa mu nieco sniva ...ale vtom si grgol a citila som take " kyselo - horke" a vtom sa pograckal tak ze cela postielka +ja som bola a aj moja postel ..tak sme sa prezliekli , previekli a isli sme si lahnut este grcol na podusku tak aj to sme upratali ale potom zaspinkal v pohode ...../ vyzeralo to tak zvlastne ale aj ako keby tam boli kusky toho parku 😅 / no a okolo 7 mej znovu si sadol zamrncal a vygrcol zasa uz sice menej ale znovu a potom este take slinky s tou troskou grcky ..... tak sme prezliekli moju postel znovu a dala som mu vodicky trosku / Lucku / a spinka dalej s muzom....neviem co mam robit a ani ci sa zasa pogrcka ....

ak tu niekto je prosim poradte ....

dakujem 😵

bejca
autor
30. aug 2009

a ani teplotu asi nema sice som nemerala ale podla toho ked ho chytim sa mi nezda ze by mal teplotu ..... a bol bledy ako ked je cloveku zle .....

a stale spia 😅

amadora
30. aug 2009

Beji najskôr mu nesadli tie párky. Uvidíš či ešte bude zvrackať keď vstane, ak áno, určite choďte. Hlavne preto že detičky sa rýchlo dehydrujú. Nám vtedy Majko hneď dostal teplotu a už bol dehydrovaný. Takže mu stále meraj (aj keď sa ti nebude zdať teplý) a HLAVNE mu dávaj piť, aj v spánku mu skús dať pocuckať. Určite nie mliečko ani nič mliečne začas, piť vodu alebo čierny trochu osladený čaj, papať mu daj slané tyčinky, pajedy, banán, zemiaky, proste trochu diétu. Ak máš doma môžeš mu dať štvrťku kinedrylu.

bejca
autor
30. aug 2009

Ami dik 🙂

prave vstal uz nevracka a aj sa mi zda v pohode ... uvidim co dalej ..dam mu teda len vodu mlieko a mliecne veci teda dnes mu nedam pre istotu ..a co su to pajedy ?????????? 😅 dakujem 🙂 cmuuuuuuuuuuuuk 😵

ja som taka happy ze uz nevracal klop klop klop 😅 😵

bejca
autor
30. aug 2009

a ten vyvar moze ??? to je len z kuracich chrbtov a ta ryza je z toho varneho sacku bez nicoho len uvarena vo vode 😅

amadora
30. aug 2009

Beji nemáš za čo 🙂 Tie mliečne veci mu vysaď na pár dní ak sa dá, ja som asi na 4.deň dala probio jogurt a potom na 6. až mlieko. Pajedy sú kukuričné chrumky 🙂 Ten vývar môže. Normálne mu daj trochu diétu na pár dní, žiadne omáčky, nič strukové, veľa zemiakov, ryžu, kuracie mäsko, rožky, sucháre, mrkvu a podobne. Posielame cmuk 😉

bejca
autor
30. aug 2009

dakujem 🙂 😵 a uz ranajkujeme banan 😉

bejca
autor
30. aug 2009

peknu nedelu vsetkym a dufam ze uz bude u nas dobre a Petko nebude vrackat 😵

pa

bzucinka2
30. aug 2009

fi ste toho zas popisali 🙂
a vlastne najprv ahojte, dnes si uz idem pre chrustika, lebo sice som si oddychlla, aleuz mi velmi chyba 🙂 romanticke vecere sme si uzili, boli sme jeden vecer na pizzu, vcera sme sa este vybrali s muzikom a kamoskou do podniku, bola akcia na fernetik, tak sme si davali a ku kazdemu sme dostali zreb, zvacsa nevyherny, ale vyhrali sme aj tetovacku, tu som poslala kamoskinej neeterke a malemu loptickuu na gumicke, tak sa moze hrajkat, muzik este spi, tak ked vstane mozme vyrazit 🙂 inak mi to aj dobre padlo, ved sme s muzikom vonku vecer neboli ani nepamatam 😀

beji, petulko musel byt uzasny, my ani taku hracku nemame s ktorou by chcel spinkat, ma tam macikov, tych pusinkuje a objima, mame sice oblubene hracky, ale petko bol uzasny 😀

ami, nenadavala som vcera, mne to preve prislo hrozne smiesne, tak som sa rehotala 😀 a drzime palceky s liekmi,, pri tutuli mutuli si davaj teda radsej pozor a s muzikom skore udobrenie 🙂 ono je asi na nas dost aj to, ze sme stale doma s detmi a potom sme viac podrazdene aj my 🙂

beji vyvar by som mu urcite dala a ja hned nebeham polekaroch, vyckaj ci este bude vrackat, ale snad uz nie, dnes mu nasad dietku, nech pije, papa polievockua podla mna mu bude dobre, len mu nieco nesadlo, my sme tiez raz vrackali ked bol mensi a nic potom v pohode 😉 tak nech ste ok 😉

amadora
30. aug 2009

Baby my máme dnes hrozný deň ☹ Majko zase od rána ofučaný, nič ho nebaví, ani len na dvore sa nechcel hrať, už som bola na nervy z neho tak sme sa o 11:00 vybrali na prechádzku. V polovici cesty sa mu znepáčil kočík tak som ho vybrala nech ide peši. Zbieral si cestou skalky a trhal trávu a keď sme išli cez taký kamenný môstok tak sa vybral k rohu môstku odtrhnúť dáky kvet a padol mi riťkou do dákej jamy čo tam bola popri tom moste 😢 Našťastie padol asi len meter (neviem či to bolo aj hlbšie a či by bol padol až pod most alebo nie), chytila som ho rýchlo za nohu aby sa nezošuchol ešte nižšie a vytiahla som ho von. Navyše tam všade bola žihľava a on bol celý v nej, bol samý pľuzgier. A to som stála meter od neho. Je mi nanič ☹ Akurát som ho uložila, neviem či bude spať... som hrozná matka, aj manželka, no parádne mi je...

tami712
30. aug 2009

ahojte 🙂
beji to isté sme mali aj my asi pred mesiacom, že sa Ema v noci pogrcala a tiež večer jedla párky. Strašne to smrdelo. Potom ešte do rána tiež raz vracala. A potom už bolo dobre. Tiež vtedy chcel ísť muž v noci že ideme na pohotovosť, ale keď zaspala tak sme nešli.
A potom sme tiež diétovali, a už bolo dobre. Tak držím palce, aby to Peťkovi tiež tak rýchlo prešlo a papajte fakt len také diétne.

ami jáj ja takú depku ako ty tiež mávam 😉 to bude tým, že sme asi na MD 😀 neboj nie si hrozná matka, len tí naši chlapi by nás mohli viac poslúchať a pomáhať 😀
chudáčik Majko muselo ho to dobre štípať 😕

danka.k
30. aug 2009

ami preposli vsetkym znamym ten mail a to dedicne nech platia na tvoj ucet 😀 😀 😀

beji dufam ze uz petkovi (uz som pisala Majkovi) bude lepsie a nebude uz grckat.. chudatko moje

ami nie si zla manzelka a ani matka.. si dobra matka... ono sa to vzdy tak stane ze stojis pri nom a aj tak spadne, buchne sa a pod... mozno mate len zle doobedie a ked sa majko naspinka uz bude vsetko ok 😉

amadora
30. aug 2009

Baby ďakujem, už mi je trochu lepšie, vyspali sme sa cez obed ( po pol hodine začal plakať tak som miesto varenia musela ísť k nemu) a vstali sme obaja s lepšou náladou. Ale stále ma to mrzí, nechcem si ani predstaviť čo sa mohlo stať keby bol padol hlbšie 😔 Poobede sa pekne hrajkal tak som rýchlo urobila žemlovku a práve ju s ockom papajú 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre