• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

bzuci ked budes ami volat tak ze im vela zdarvicka posielam.. chudatka moje..
14. jún 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuci pozdravujeme ami a Majkovi zelame skore uzdravenie. :wink:
14. jún 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj Bzuci :frowning2: ak snimi budes volat posielame vela pusiniek a boze co sa stalo ?? ved nic nespominala ze by nebolo nieco oki :sweat_smile: este aj im bolo super na vylete ... juuuuuuuuj slniecka nase pozdravuj ich dakujeme :slight_smile:

Bzuci aj vy ste mali vcera super den tak ste si to uzili :slight_smile:

Izka Emke cmuky cmuky letia aka je velka sikulka z nej :slight_smile: a Filipovi gratulacia k 2 miestu myslim ze laptop bude aj tak :wink: idem kuk fotto :slight_smile:

Danka tak ste mali tiez dnes pekny den :slight_smile: a aj ja som taka ze nevydrzim dlho lezat a len tak " nic " nerobit :wink: takze to sme my zeny :slight_smile:
14. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmmmmmmmmmmmmmm nikde nikto :confounded: tak idem pozerat lets dance a potom haji :slight_smile: pekny vecer a dobru nocku :slight_smile:
14. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ,

Bzuci ,aj my posielame Majkovi vela sily a pusiniek ,aby uz bol ok.Chudiatko nase :frowning2: Ami vela sil

Inac je teraz taka viroza aj ja sa bojim :frowning2:

My sme boli dnes tatovi kupit darcek k narodeninam zajtra ma narodeniny :slight_smile: aj som upiekla tortu prsia len sa za nu hanbim :frowning2: preto som tu nebola cely cas.

Ajka dakujem za pomoc .Klobuk dole pred Tebou.

Idem zehlit :frowning2: nechce sa mi ,ale mam toho vela .Ospravedlnujem sa necitala som len posledne 2 strany .

Izka ,Emka uz ma pomalicky kiahne za sebou .Krasnucka je .
14. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

v noci Petko mal zachvat placu :confounded: :frowning2: :unamused: neviem cosi sa mu asi snivalo chudiatkovi mojemu ale inak sme spali do 7 mej takze pohoda :slight_smile:

Izka som ti zabudla napisat ze Emka je nadherna aj s kiahnami a teda na dievca tiez jej v tych ockach svieti vselijake zbojnictvo :grinning: :wink: krasna je vsade :slight_smile: no krasny model :dizzy_face: a tam co trci ta orteza to je asi tvoja noha coooo ?? :wink: a ako inak clenok ?? dufam ze uz oki :dizzy_face:

Martinka nehambi sa za nic ved si ju piekla z lasky :dizzy_face: ani moja nebola ako od Ajky ale snazime sa :wink: isto sa poo nej iba zaprasi :slight_smile: odfot a uvidime ci nas len tak nenatahujes :wink: a muzikovi vsetko naj k narodeninam :dizzy_face: a ako ti vasi ??? mama , sestra a tak ???dufam ze aj vy so Stevkom ste oki :slight_smile:

Bzuci cakam na info ako sa maju Amiovci :sweat_smile: :wink: dufam ze uz su oki a idu dnes domov :dizzy_face:

a vsetkym posielame cmuky cmuk aby boli veseli , zdravi a pod :slight_smile:

mna uz neviem kolko dni posebe strasne boli hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: a aj pocasie je u nas na nic zatiahnute a dusno asi bude burka ale tedea aspon dufam ze bude lebo mi je na figu :sweat_smile: :wink:
15. jún 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
jéj konečne ide kôň :grinning:

aj my myslíme na ami a Majka, dúfam že sa už majú OK :confused: :fearful:

beji asi sa Peťkovi niečo snívalo, to aj Ema občas v noci tak zaplače, že utekám a kým prídem do jej izby už je ticho a my sme dnes spali do 8.00 a bola hore len raz v noci, takže super :dizzy_face:

Izka Emka je zlatá aj s kiahňami a fakt ako píše Bejca taký malý šibal vyzerá :slight_smile:
15. jún 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami Majinkovi posielame pusinky :astonished: dufam ze sa uz ma lepsie,chudatenko malinke
Beji ako skoncil lets dance?
Izka Emka je zlata s kiahnami-posielame pusu
15. jún 2009 o 15:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, hlásim sa na rýchlo z nemocnice, muž mi dnes doniesol notebook aby malý mohol pozerať rozprávky. Ďakujem všetkým že na nás myslíte, veľmi to potrebujeme :frowning2: Majkovi práve tečie (snáď) posledná infúzka a zajtra by nás mali poslať domov ak bude všetko ok. Len musím malého štopať lebo hrozne málo papá a čo je horšie aj pije. Tak nám držte palce prosím! Ja si vás dočítam keď budeme doma. Posielame pusky :slight_smile:
15. jún 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ami tak to nas tesi ze sa ma Majusko uz lepsie,posielame pusu.a vies uz aj z coho to dostal?alebo ma niejeku virozu?chudacik a ako zvladol tie infuzky?tak sa tesime,aby vsetko dobre dopadlo a zajtra vas pustili domkov. :slight_smile: :slight_smile:
15. jún 2009 o 18:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami...drzte sa! :wink:
15. jún 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak dnes je nejaky hekticky den, rano v meste este ponakupovat, potom nachystat obed, zacala som balit veci, potom este vybavovacky a vecer zavolam ami, co im zistili, pozdravy urcite odovzdam :slight_smile:
15. jún 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami, želám , nech to majko zvládne a výsledky sú ok a nech vás čím skôr pustia domov. chrobáčik malý, ako to zvláda?
15. jún 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetkým ďakujem za pochvalu emky. ste zlaté.
dnes sa mi vykakala do vane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
celý deň som behala po doktoroch s filipom kvôli chrbtici. všade kopa ľudí. boli sme objednaní a aj tak sme čakali 2 hod., pak rentgen a cvičenie na rehabilitácii. bude tam chodiť 2 razy do týždňa. má skoliózu. ešteže pláva. to je pre neho najlepší šport.
emu mi strážila švagrina, tak nemala kľud na kakanie a pak dome mi len utekala z nočníka, taká bola rozbláznaná.
bola celá od piesku, tak som ju šupla do vane a na chvílu som odbehla uvariť čaj a už to bolo. tak som ju nahrešila, že je kako a fuj a ona na mňa hodila ten svoj úsmev a opakovala, že kako. no ešte, že to vie povedať.
15. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji, ema tiež dnes v noci kričala zo sna. len so ju pohladkala a spala dalej. ráno som sa až zlakla, že ju nemám v posteli. :confused:
tá ortéza na fotke je moja :sunglasses: už ju nenosím, ale pri šoférovaní a večer ma to ešte stále fest bolí.
15. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuči, teraz máš naháňačku, ale už o chvíľu ti bude fajn. kedy idete? jaj, dobre ti bude. :slight_smile:
15. jún 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ,

Beji ,dakujem za opytanie mamka stale v nemocnici :frowning2: ,ze sa to uz lepsi .Sestra je ok musi doma oddychovat.Inac aj Stevko tak niekedy strasne place zo sna.

AMI ,DRZTE SA !!!!Posielam vela sily.

Izka ,to musel byt nadherny pohlad na kako :grinning: .Filipkovi drzim palce s chrbatikom.

Katkabes Ahooooooooooj :slight_smile:
15. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ,foto kuk :slight_smile:
15. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka nahodou mne sa ta torta paci... peknucka je :wink:

my sme dnes boli cely den u nasich, maleho ked sme vecer okupali tak bola total spinava voda.... nechcel ani spat na obed ale potom si predsa len hodinu zdriemol a zas pomahal betonovat. :wink:
15. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka dakujem :slight_smile: Tak to musel byt riadne spinavucky :grinning:

Dobru nocku :pensive:
15. jún 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, to tu dnes nikto este nebol? :confused:
kde vsetky ste??? :slight_smile:
blumka gratulujem k druhej februarovej babe, prave som bludila v teme februar 2010 a nasla som ta tam, tak nech to vsetko vyjde a nech je tehu pezproblemove :slight_smile:
dnes ma boi hlava ako kona :frowning2:
ami dnes ide domkov, tak sa straaaasne tesim s nou :slight_smile:
izka ideme uz zajtraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: teraz mi maly spinka, ale aby som sa nenudila, tak strazim kamoskinho maleho, tak je aj on ako vsetky deti, uz mi upratal celu obyvacku a ked sa zobudi moj, tak aj ten mu pomoze :grinning:
16. jún 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzučinka prajem krááásnu dovolenku, super počko , pokoj a klud. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Majkovi rýchle uzdravenie....
všetkým prajem krasny dník...
16. jún 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
bzuči, ty sa teda nenudíš. jedno bábo ti je málo :wink: želám šťastnú cestu tam aj späť a pekné počasie.

martinka, za tortu sa vôbec nemusíš hambiť. sladučká je a hlavne z lásky :sunglasses:
pozdravujem sestričku, nech sa má bábatko dobre a pekne rastie.
16. jún 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema mala dnes ráno úplne suchú plienku. vôbec sa v noci nepocikala :confused: to sa u nás ešte nestalo, vždy má ta plienka tak 2 kg. ale pak jej nočník ledva stačil :wink:

danka, sú tie naša februárčatá robotné. aj ema je najšťastnejšia, keď môže vonku pomáhať. dnes s ocinom sadila túje. špinavá až za ušami, ale celá happy. ani domov nechcela ísť a umývať už vôbec. ale zdolala som ju a spí. :wink:

tak to je super, že pribudne nové februárčatko od blumky.
16. jún 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
aj ja som náhodou kukla do febr. 2010 a super Blumka gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a príď občas aj sem kuk :wink:

bzuci aj ja vám prajem krásnu dovolenku a nezabudni veľa fotiť :slight_smile:
a to je super že už je Majkovi lepšie a že idú domov :wink:

martinka aj mne sa páči tvoja torta :dizzy_face:
16. jún 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka ahoj,ako sa mate?Stevko poslucha?maminka sa citi lepsie?
Bzuci tak nech vam dovolenka vyjde a nieze sa spalite?
Izka tak Emka je riadna pomocnicka-hotova sikulka,hadam jej to zostane aj do buducna,aby ti tak pomahala!!!
Ami tesime sa na vAS :slight_smile:
16. jún 2009 o 16:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak sme doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Majko vyzerá byť už ok, len týždeň ešte musíme mať diétu a žiadne mliečne výrobky. Len neviem či som tam ja niečo nechytila lebo mi nechutí jesť,mám hnačky a som hrozne slabá. Ale to možno len z únavy lebo nám to tam dalo zabrať. Večer keď malý zaspí vás dočítam hádam. Postrehla som len tehu Blumky, tak gratulujeme :slight_smile: A ďakujeme všetkým čo na nás mysleli :slight_smile:
16. jún 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami Ajojky tak vitajte doma!!! :slight_smile: aj Leo mi mal 3dni hnacku,skusala som ryzovy odvar,musim si zaklopat-pomohol,od nedele ma muz hnacku,ze je niejaka viroza.tak aj tebe skore uzdravenie :slight_smile: malemu majkovi posielame pusu,ze to vsetko zvladol! :astonished:
16. jún 2009 o 16:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, izka, tami, katkabes dakujem, jasne ze budem fotit, horsie je, ze nebudem dlho s vami a docitat to potom uz nebude mozne :frowning2: oddychnut si asi vela neoddychnem, ale aspon zmenim prostredie :slight_smile: tak sa majte krasne zatial pa pa
16. jún 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzucinka tesim sa potom na vase foto z dovolenky :wink:

ami vitaaaaaaaaaaa doma!

dnes sme boli cely den u nasich a prisli aj sestra s detmi... vonku doobedu prsalo a potom dala jej syna na chvilku vonku... zbadal vonku mlaku ste mali vidiet ako sa k nej rozbehol.. a kedze uz bol mokry len kym tam dobehol sestra ho nechala hrat sa v tej mlake... ja som stastnejsie dieta nevidela...... strasne sa z nej tesi.l....sice bol cely mokry a spinavy ale bol nadherny :grinning:
16. jún 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok