Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
14. jún 2009

bzuci ked budes ami volat tak ze im vela zdarvicka posielam.. chudatka moje..

alex21
14. jún 2009

bzuci pozdravujeme ami a Majkovi zelame skore uzdravenie. 😉

bejca
autor
14. jún 2009

ahojte 😵

juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj Bzuci ☹ ak snimi budes volat posielame vela pusiniek a boze co sa stalo ?? ved nic nespominala ze by nebolo nieco oki 😅 este aj im bolo super na vylete ... juuuuuuuuj slniecka nase pozdravuj ich dakujeme 🙂

Bzuci aj vy ste mali vcera super den tak ste si to uzili 🙂

Izka Emke cmuky cmuky letia aka je velka sikulka z nej 🙂 a Filipovi gratulacia k 2 miestu myslim ze laptop bude aj tak 😉 idem kuk fotto 🙂

Danka tak ste mali tiez dnes pekny den 🙂 a aj ja som taka ze nevydrzim dlho lezat a len tak " nic " nerobit 😉 takze to sme my zeny 🙂

bejca
autor
14. jún 2009

hmmmmmmmmmmmmmm nikde nikto 😖 tak idem pozerat lets dance a potom haji 🙂 pekny vecer a dobru nocku 🙂

martina1982
14. jún 2009

Ahojte ,

Bzuci ,aj my posielame Majkovi vela sily a pusiniek ,aby uz bol ok.Chudiatko nase ☹ Ami vela sil

Inac je teraz taka viroza aj ja sa bojim ☹

My sme boli dnes tatovi kupit darcek k narodeninam zajtra ma narodeniny 🙂 aj som upiekla tortu prsia len sa za nu hanbim ☹ preto som tu nebola cely cas.

Ajka dakujem za pomoc .Klobuk dole pred Tebou.

Idem zehlit ☹ nechce sa mi ,ale mam toho vela .Ospravedlnujem sa necitala som len posledne 2 strany .

Izka ,Emka uz ma pomalicky kiahne za sebou .Krasnucka je .

bejca
autor
15. jún 2009

ahojte 😵

v noci Petko mal zachvat placu 😖 ☹ 😒 neviem cosi sa mu asi snivalo chudiatkovi mojemu ale inak sme spali do 7 mej takze pohoda 🙂

Izka som ti zabudla napisat ze Emka je nadherna aj s kiahnami a teda na dievca tiez jej v tych ockach svieti vselijake zbojnictvo 😀 😉 krasna je vsade 🙂 no krasny model 😵 a tam co trci ta orteza to je asi tvoja noha coooo ?? 😉 a ako inak clenok ?? dufam ze uz oki 😵

Martinka nehambi sa za nic ved si ju piekla z lasky 😵 ani moja nebola ako od Ajky ale snazime sa 😉 isto sa poo nej iba zaprasi 🙂 odfot a uvidime ci nas len tak nenatahujes 😉 a muzikovi vsetko naj k narodeninam 😵 a ako ti vasi ??? mama , sestra a tak ???dufam ze aj vy so Stevkom ste oki 🙂

Bzuci cakam na info ako sa maju Amiovci 😅 😉 dufam ze uz su oki a idu dnes domov 😵

a vsetkym posielame cmuky cmuk aby boli veseli , zdravi a pod 🙂

mna uz neviem kolko dni posebe strasne boli hlava 😝 a aj pocasie je u nas na nic zatiahnute a dusno asi bude burka ale tedea aspon dufam ze bude lebo mi je na figu 😅 😉

tami712
15. jún 2009

ahojte 🙂
jéj konečne ide kôň 😀

aj my myslíme na ami a Majka, dúfam že sa už majú OK 😕 😨

beji asi sa Peťkovi niečo snívalo, to aj Ema občas v noci tak zaplače, že utekám a kým prídem do jej izby už je ticho a my sme dnes spali do 8.00 a bola hore len raz v noci, takže super 😵

Izka Emka je zlatá aj s kiahňami a fakt ako píše Bejca taký malý šibal vyzerá 🙂

katkabes
15. jún 2009

Ami Majinkovi posielame pusinky 😲 dufam ze sa uz ma lepsie,chudatenko malinke
Beji ako skoncil lets dance?
Izka Emka je zlata s kiahnami-posielame pusu

amadora
15. jún 2009

Ahojte kočky, hlásim sa na rýchlo z nemocnice, muž mi dnes doniesol notebook aby malý mohol pozerať rozprávky. Ďakujem všetkým že na nás myslíte, veľmi to potrebujeme ☹ Majkovi práve tečie (snáď) posledná infúzka a zajtra by nás mali poslať domov ak bude všetko ok. Len musím malého štopať lebo hrozne málo papá a čo je horšie aj pije. Tak nám držte palce prosím! Ja si vás dočítam keď budeme doma. Posielame pusky 🙂

katkabes
15. jún 2009

Ahoj Ami tak to nas tesi ze sa ma Majusko uz lepsie,posielame pusu.a vies uz aj z coho to dostal?alebo ma niejeku virozu?chudacik a ako zvladol tie infuzky?tak sa tesime,aby vsetko dobre dopadlo a zajtra vas pustili domkov. 🙂 🙂

aja7
15. jún 2009

ami...drzte sa! 😉

bzucinka2
15. jún 2009

ahojte, tak dnes je nejaky hekticky den, rano v meste este ponakupovat, potom nachystat obed, zacala som balit veci, potom este vybavovacky a vecer zavolam ami, co im zistili, pozdravy urcite odovzdam 🙂

izka
15. jún 2009

ami, želám , nech to majko zvládne a výsledky sú ok a nech vás čím skôr pustia domov. chrobáčik malý, ako to zvláda?

izka
15. jún 2009

všetkým ďakujem za pochvalu emky. ste zlaté.
dnes sa mi vykakala do vane 😝
celý deň som behala po doktoroch s filipom kvôli chrbtici. všade kopa ľudí. boli sme objednaní a aj tak sme čakali 2 hod., pak rentgen a cvičenie na rehabilitácii. bude tam chodiť 2 razy do týždňa. má skoliózu. ešteže pláva. to je pre neho najlepší šport.
emu mi strážila švagrina, tak nemala kľud na kakanie a pak dome mi len utekala z nočníka, taká bola rozbláznaná.
bola celá od piesku, tak som ju šupla do vane a na chvílu som odbehla uvariť čaj a už to bolo. tak som ju nahrešila, že je kako a fuj a ona na mňa hodila ten svoj úsmev a opakovala, že kako. no ešte, že to vie povedať.

izka
15. jún 2009

beji, ema tiež dnes v noci kričala zo sna. len so ju pohladkala a spala dalej. ráno som sa až zlakla, že ju nemám v posteli. 😕
tá ortéza na fotke je moja 😎 už ju nenosím, ale pri šoférovaní a večer ma to ešte stále fest bolí.

izka
15. jún 2009

bzuči, teraz máš naháňačku, ale už o chvíľu ti bude fajn. kedy idete? jaj, dobre ti bude. 🙂

martina1982
15. jún 2009

Ahojte ,

Beji ,dakujem za opytanie mamka stale v nemocnici ☹ ,ze sa to uz lepsi .Sestra je ok musi doma oddychovat.Inac aj Stevko tak niekedy strasne place zo sna.

AMI ,DRZTE SA !!!!Posielam vela sily.

Izka ,to musel byt nadherny pohlad na kako 😀 .Filipkovi drzim palce s chrbatikom.

Katkabes Ahooooooooooj 🙂

martina1982
15. jún 2009

Beji ,foto kuk 🙂

danka.k
15. jún 2009

martinka nahodou mne sa ta torta paci... peknucka je 😉

my sme dnes boli cely den u nasich, maleho ked sme vecer okupali tak bola total spinava voda.... nechcel ani spat na obed ale potom si predsa len hodinu zdriemol a zas pomahal betonovat. 😉

martina1982
15. jún 2009

Danka dakujem 🙂 Tak to musel byt riadne spinavucky 😀

Dobru nocku 😔

bzucinka2
16. jún 2009

ahojte, to tu dnes nikto este nebol? 😕
kde vsetky ste??? 🙂
blumka gratulujem k druhej februarovej babe, prave som bludila v teme februar 2010 a nasla som ta tam, tak nech to vsetko vyjde a nech je tehu pezproblemove 🙂
dnes ma boi hlava ako kona ☹
ami dnes ide domkov, tak sa straaaasne tesim s nou 🙂
izka ideme uz zajtraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 teraz mi maly spinka, ale aby som sa nenudila, tak strazim kamoskinho maleho, tak je aj on ako vsetky deti, uz mi upratal celu obyvacku a ked sa zobudi moj, tak aj ten mu pomoze 😀

jankapardon
16. jún 2009

bzučinka prajem krááásnu dovolenku, super počko , pokoj a klud. 😵 😵 😵
Majkovi rýchle uzdravenie....
všetkým prajem krasny dník...

izka
16. jún 2009

ahojte.
bzuči, ty sa teda nenudíš. jedno bábo ti je málo 😉 želám šťastnú cestu tam aj späť a pekné počasie.

martinka, za tortu sa vôbec nemusíš hambiť. sladučká je a hlavne z lásky 😎
pozdravujem sestričku, nech sa má bábatko dobre a pekne rastie.

izka
16. jún 2009

ema mala dnes ráno úplne suchú plienku. vôbec sa v noci nepocikala 😕 to sa u nás ešte nestalo, vždy má ta plienka tak 2 kg. ale pak jej nočník ledva stačil 😉

danka, sú tie naša februárčatá robotné. aj ema je najšťastnejšia, keď môže vonku pomáhať. dnes s ocinom sadila túje. špinavá až za ušami, ale celá happy. ani domov nechcela ísť a umývať už vôbec. ale zdolala som ju a spí. 😉

tak to je super, že pribudne nové februárčatko od blumky.

tami712
16. jún 2009

ahojte 🙂
aj ja som náhodou kukla do febr. 2010 a super Blumka gratulujem 😵 😵 😵 a príď občas aj sem kuk 😉

bzuci aj ja vám prajem krásnu dovolenku a nezabudni veľa fotiť 🙂
a to je super že už je Majkovi lepšie a že idú domov 😉

martinka aj mne sa páči tvoja torta 😵

katkabes
16. jún 2009

Matka ahoj,ako sa mate?Stevko poslucha?maminka sa citi lepsie?
Bzuci tak nech vam dovolenka vyjde a nieze sa spalite?
Izka tak Emka je riadna pomocnicka-hotova sikulka,hadam jej to zostane aj do buducna,aby ti tak pomahala!!!
Ami tesime sa na vAS 🙂

amadora
16. jún 2009

Ahojte, tak sme doma 🙂 🙂 🙂 Majko vyzerá byť už ok, len týždeň ešte musíme mať diétu a žiadne mliečne výrobky. Len neviem či som tam ja niečo nechytila lebo mi nechutí jesť,mám hnačky a som hrozne slabá. Ale to možno len z únavy lebo nám to tam dalo zabrať. Večer keď malý zaspí vás dočítam hádam. Postrehla som len tehu Blumky, tak gratulujeme 🙂 A ďakujeme všetkým čo na nás mysleli 🙂

katkabes
16. jún 2009

ami Ajojky tak vitajte doma!!! 🙂 aj Leo mi mal 3dni hnacku,skusala som ryzovy odvar,musim si zaklopat-pomohol,od nedele ma muz hnacku,ze je niejaka viroza.tak aj tebe skore uzdravenie 🙂 malemu majkovi posielame pusu,ze to vsetko zvladol! 😲

bzucinka2
16. jún 2009

jani, izka, tami, katkabes dakujem, jasne ze budem fotit, horsie je, ze nebudem dlho s vami a docitat to potom uz nebude mozne ☹ oddychnut si asi vela neoddychnem, ale aspon zmenim prostredie 🙂 tak sa majte krasne zatial pa pa

danka.k
16. jún 2009

bzucinka tesim sa potom na vase foto z dovolenky 😉

ami vitaaaaaaaaaaa doma!

dnes sme boli cely den u nasich a prisli aj sestra s detmi... vonku doobedu prsalo a potom dala jej syna na chvilku vonku... zbadal vonku mlaku ste mali vidiet ako sa k nej rozbehol.. a kedze uz bol mokry len kym tam dobehol sestra ho nechala hrat sa v tej mlake... ja som stastnejsie dieta nevidela...... strasne sa z nej tesi.l....sice bol cely mokry a spinavy ale bol nadherny 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre