Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

izka
2. sep 2009

beji, super fotky. peťko, aký zaujatý technikou.zlatý je, ako sa vážne tvári. a tá fotka s bublinkami nemá chybu 🙂
ako fajn rýchlo si vyzdravela. 🙂
mojho muža tiež včera bolel žalúdok a to jeho nezvykne. sám sa čudoval, že z čoho. bol na bicykli na túre, tak asi z únavy.

alex, presne ten istý problém mám s emou. ja ju ustriehnem a stále sa jej pýtam a keď vidím, že je nesvoja , posadím ju a vyciká sa, alebo mi aj povie, že cikaj, kakaj 😀
ale ostatným nepovie a ani ju neustrážia.

dnes som mala robotu vonku a ema spala iba v plienke a tričku a moj muž mi ju pak takú holú doniesol von 😠 aj bosá bola. kým mi stihli doniesť veci, tak už mi pomáhala sadiť 😀 usadená na zemi sa vŕtala v hline. spokojnosť najväčšia 😅 čím špinavší dieťa, tým šťastnejší 😉

izka
2. sep 2009

geveva, ja ešte kojím a tiež ma malá občas hryzie. vtedy skríknem a poviem au, tomu rozumie, že bolí 😉 a prestane. natieram si cicadermou a cez noc sa to zahojí. ostatné deti ma vôbec nehrýzli, tak nechápem 😕

izka
2. sep 2009

gratulujem všetkým k zúbkom. pekne vám idú jeden za druhým.
eme momentálne nič. čakajú nás očné a už teraz sa toho desím 😝 ale však narástli všetkým, tak hádam aj my to prežijeme.
a vypekáte jedna radosť. šikovnice veliké ste 😉

zajtra, vlastne dnes idem s emou na očkovanie prevenarom, tak padám do postele. čaute.

amadora
3. sep 2009

Dobré ránko!

No noc bola lepšia, včera som mu vyskúšala už obliecť pyžamo a nie len bodíky či mu už nebýva zima keď sa ochladilo tak možno to pomohlo, uvidíme...

Ako som vstala sa mi tak spustila krv z nosa, nie a nie zastaviť. A poriadne ma bolí hlava 😝 Ale včera som si zabudla večer zobrať tú tabletku 😅 No pri všetkom tom čo som som robila sa ani nečudujem 😀 Ale okrem cvičenia som stihla všetko 😉

jjjitule
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bzucinka2
3. sep 2009

dobre ranko, my uz spinkame, vstaval o 6,45 takze pohoda, akurat sa chystam do obchodu, kym spi a muzik je doma a mozem zacat robit krem a umyt dlazky, lebo mi ich maly pooblieval mliekom 🙂
beji vsak dam vediet ake veci mi pridu, mozno budem sklamana, no dufam, z enie, ale potom mozes pozriet aj tam na bazare su nove veci, tak som malemu kupila teplakovu supravu, do ktorej som sa zamilovala 🙂

danka.k
3. sep 2009

jeeej aky prispevok zmazali???

dnes som chcela varit to hovadzie masko ale nemozem najst recept.. beji napis mi ho prosim do IP uvarim inokedy

a budicek rano o 6, vypil mlieko a do stvrt na devat... moja cicinka mala krasna a potom sa do deviatej este so mnou maznoskal v postely 😉

amadora
3. sep 2009

My sme boli na nákup a potom sme sa zastavili u svokry, bola som jej povedať aký úžasný nápad má svokor s tým zavezením do BA, dúfam že mu ta vyhovorí 🙄 Drobci boli úžasní, začali sa naháňať a chichotali sa pritom, potom malá kŕmila Majka s rožkom a ten otváral ústa ako vráta len čo sa k nemu priblížila a raz ho tak oklamala a miesto toho rožku mu dala na tú otvorenú pusinku božtek 😀 Sme sa nasmiali na nich 🙂

Keď sme prišli domov som bola povedať mužovi že už sme tu a že malý pôjde za chvíľu spať tak nech pomaly skončia s robotou nech mi ho nezobudia s traktorom a povedal mi že to spraviť musia, že pôjdu pomaly na nízkych otáčkach... presne viem že sú to svokrove slová a že tá hovadina nie je z jeho hlavy 😠 Som povedala že ma to nezaujíma, že malý sa potrebuje vyspať. Len nech skúsia raz zavrčať s tým traktorom a pošlem ich oboch kade ľahšie 😝

danka.k
3. sep 2009

ami no museli byt zlaty 😉

a ten tvoj svokor mi uz lezie na nervy... a co to vlastne robia ked to nemoze pockat???

amadora
3. sep 2009

Danka to teda boli 🙂 A nakoniec som si našťastie presadila svoje a svokor išiel domov a budú pokračovať poobede. Svokrovci ešte dávno začali stavať dom hneď vedľa nášho ale ho nedokončili lebo neboli prachy a minulý rok sa nám ho podarilo predať. Ale na tej stavbe máme kopu harabúrd aj stavebného materiálu tak to treba vyvoziť odtiaľ. Ale počkalo to už rok a tí ľudia čo to kúpili aj tak nemajú prachy aby to dokončili tak si myslím že ešte to dáky deň počká 😠

danka.k
3. sep 2009

ami no tak to jasne ze pocka.. ale to mam strasne rada, ked nieco caka rok a potom to treba v tom momente urobit... a nemoze sa cakat ani minutu... 😠 😠

a ozaj nakoniec sme mali na obed tu paradajkovu omacku, maminka mi dala recept.. mnam mnam mnam

bzucinka2
3. sep 2009

tak torta naplnena, kolac urobeny, v kuchyni po bombe, dlazky umyte, pradlo oprate, vyvesane a poskladane, maly sa mi zobudi a umyjem riady 🙂 zajtra este potiahnut tortu a ozdobit a na kolac hodit slahacku a moze sa oslavovat 🙂

ami asi by som ho uz roztrhla v zuboch 😠

amadora
3. sep 2009

No tak Majko je už vyspatý a chlapi už zase robia 😝 Bože ja v nedeľu otvorím šampanské keď vypadne, zase pokoj na mesiac 😀

Bzuci šikulka si 🙂

ciarka
3. sep 2009

Ahojte babule,ako sa mate?

Nejdem vas citat,nemam cas,ale chcem vas pozdravit.
Dnes sa konecne zacina aerobik,tak idem dalej makat.My nemame nic nove.Sabi je ako kedy raz dobra,potom umrncana.Pokroky v cikani na nocnik nemame,tak neviem kedy sa naucime.
papa zatial.

ciarka
3. sep 2009

Baaabuulkyyy konecne som po sto rokoch pridala fotky!!!!!!!!Su to umelecke fotky zo Senca.Ale jej to trvalo 5 mesiacov kym nam ich dala.Takze nebola to moja chyba.

bejca
autor
3. sep 2009

ahojte kocky 😵

som tu na skok ale snad aj precitam 😉 a idem zehlit 😝 Petko je od dnes rana soplikovy ☹ uplne mu chudatkovi tecie a kycha sem tam pokaslieva 😔 neviem co to bude 😅 cez obed spinkal az 45 minut 😲 dufam ze noc bude v poho 😅

baby co mate chlapcekov prosim tie co uz sa vam ta predkozka da stiahnut tak neviem ci to dobre napisem ale : tam az po vrch zaluda maju ako keby blanu nie ?? 😅 no a ona ma asi potom prasknut 😅 lebo dnes mi na pravej strane na kusku prasklo nieco ale nie hore pri hlavicke ale dolu .... 😕 Petko zacal plakat ja som sa zlakla a viac som nic nerobila 😅 pomooooooooooooc 😨 to ma tak sa stat ??? D A K U J E M 😉

no a idem si vas citat 😉

bejca
autor
3. sep 2009

Izka dakujem za pochvalu a veru vsetko co sa montuje a ma nejaky " pohon " tak ho strasne zaujima 😵 a teda Emka s Eliskou su prve kocky bezplienkove posielame pusinky 😵 co sa tyka toho zaludku - vraj je nejaka viroza ci co 😕

Ami sa tu usmievam nad popisom vcerajsieho vecera 😀 😀 a cvicenie si mala aj tak nie 😉 😀 a ako hlava ?? dufam ze uz neboli 😉 a aj ja som mu uz dnes dala na body aj spaci vak 😉 a teda si mala krasny den 🙂 s tou pusinkou musel byt nadherny 😵

DAnka ja ti taaaaaaaaaaak zaviodim tie rana 😉 teda ten vas spanok 😀 ale dnes sme aj my spali do 7,40😵 ale v noci stale mrnkal tak ja som bola hore kazdu chvilku 😅

Bzuci neboj isto budes s vecickami spokojna 😵 drzim palce a je tam veru kopa peknych veci 😉 ale ja aj ked napisu 100% bavlna musim odskusat lebo nie vzdy to je pravda ..a odkedy sme mali problem z tym koznym ochorenim tak radsej " nevymyslam " 😅 😉

Ciarka pekne od teba ze si nas prisla kuk 😵 a fotecky su jasne ze uzasne 😵

bejca
autor
3. sep 2009

no a idem zehlit 😝 snad potom sa mi este podari prist kuk 😉

paaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bzucinka2
3. sep 2009

beji, neporadim ti , aj my tam mame taku blanu a prave sa chcem na to opytat dokiny, ale ideme az v oktobri, tak ti neviem poradit 😉
a prisli mi dnes uz nejake veci, aj nove , tie su ok a aj take super bezove riflicky na traky, su ciste som spokojna, len mu budu velke, tak odlozime na neskor 😉 a sustiaciky podsite, tie mu budu super na jesen, no nekup to za 2 eurace 😀

bzucinka2
3. sep 2009

ami, neboj sa, do nedele vydrzis a potom bude pokoj 😉

amadora
3. sep 2009

Beji ja ti nepoviem, nám predkožku stiahla doki a ja som sa na to radšej nepozerala lebo Majko hrozne plakal ☹ A teraz mu to tiež neťahám nasilu, len trochu mu to stiahnem keď mu umývam a hotovo.
Peťkovi posielame pusku a dúfam že nebudete chorí 🙂
A s tým cvičením máš v istom zmysle pravdu 😀
Hlava už nebolí, ďakujem za opýtanie 🙂

Poobede sme boli s kmotrovcami v ZM vyberať bižutériu neveste u tej našej známej, tak jej dala aj z každej ozdoby do vlasov jednu nech zanesie kaderníčke a niečo si vyberie a ja jej vo štvrtok keď si pôjdem pre šaty zoberiem. Zlatá bola 🙂

Zajtra mi držte palce 😝

bzucinka2
3. sep 2009

baby mozem vas poprosit o hlasy ako sa to vsetko zacalo? dakujem 😉
http://www.cocacolalight.sk/sutaz2009/2-Sutazne... 😉

amadora
3. sep 2009

toto naše dieťa reve ako keby ho na nože brali a netuším prečo zase 😖 baby ja už nevládzem z neho

bejca
autor
3. sep 2009

juchuchu juchuchu 😀 uz mam ozehlene 😉 idem citat 😵 ani som nevedela ze je toho tak malo 😀 😀 😀

bejca
autor
3. sep 2009

hm ako citam tak ste mi fakt moc nepomohli s tou predkozkou 😅 😉 no ale ved hadam som mu neublizila ☹

Bzuci odhlasovane 😉 a teda krasne si to napisala 😵

Ami na zajtra drzim palce 😵

co sa tyka vymyselnosti a pod.. ako je Petko " dobrucky " juuuuuuuuuuuuuj keby ste dnes vedeli ako som po nom par x kricala ☹ chuda moje male ☹ 😅 stale zapina a vypina lampu na stene 😅 a lezie na kuchynsku linku 😅 a vsetkos tahuje .. beha za Benynom lebo si uz otvori dvere kam chce .. Beny vrci cery zuby .... ja nestiham varit ani nic porobit 😅 krize ma bolia ledva sa vecer narovnam ............. no neviem Ami mas to horsie ???????? 😅

bejca
autor
3. sep 2009

a zabudla som 😅

Bzuci super ze si spokojna 😵 a nespominala si ze vam ide ta predkozka pekne uz dolu ??? 😅

nam koza isla pekne satale dolu len teda ta blana tam bola vzdy 😅 a doki som to na poslednej poradni co sme mali ukazovala a nic nehovorila a ani mi nepovedala co a ako ..len vraj ono to povoli ale co povoli alebo co alebo ako mi nepovedala 😅

Ami dakujeme za zelanie 😉

bejca
autor
3. sep 2009

zacina u nas vychrica 😕 😕 😕 😕 😕

bejca
autor
3. sep 2009

no nikde nikoho 😅 asi vsetky sexuju 😀 😉 len ja tu sedim 😉

amadora
3. sep 2009

Beji ja som tu len depkujem 😒

amadora
3. sep 2009

Beji keby Majko len vymýšľa tak mi je to jedno ale on stále za všetko plače. Vstane s plačom, posadím ho na nočník plače, podám mu čaj, odhodí ho a plače, chcem ho nakŕmiť, odtisne mi jedlo a plače, podám mu hračku, utečie a plače... proste pre nič za nič stále hučí. Teraz večer sa hral s ockovou retiazkou a padla mu na zem tak začal ručať ako tur a už neprestal až kým nešiel spať, aj vo vani ručal, pri obliekaní ručal, no proste stále. A ja už mám nervy v ťahu z toho. A to vymýšľanie máme popri tom ešte ako bonus ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre