Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
7. sep 2009

v pyžame a ponožkách a pod perinkou 🙂

bejca
autor
7. sep 2009

no mne pod perinou nechce byt 😅 tak preto asi ho dam do toho spacieho vaku .....

dakujeeeeeeeeeeem 😉

amadora
7. sep 2009

Majko sa občas tiež odkope ale inak v pohode, keď sa v noci zobudím tak zo zase zakryjem keď treba a spíme ďalej 🙂

No mám odcvičené, idem si dať sprchu a hajať 🙂 Dobrú noc

bejca
autor
7. sep 2009

dobru nocku 🙂

monique02
7. sep 2009

caute kocky

skolara vsetko najlepsie, nech sa ti splni to co si najviac zelas 😉

beji ninka spi iba v pyzame co nema nozky a s kratkym rukavom 😉 ale my mate mrte teplo sa mi zda, ja by som petkovi asi este vak nedavala ved co mu das v zime, ale zalezi od teba

a uzite si ten jarmok a ami svadbu 😉

my sa mame celkom fajn, ninka je uplne zlaticko, zacina aj trosku rozpravat, dnes jej vravim ze ideme na postu a ona ze na postu som skoro uschla, a predvcerom mi zas vravi ze oko, len to nevie poriadne vyslovit nieedy vravi ocho, ooooooooooko, a tak strasne je zlata 😉

pekny vecer vsetkym

bejca
autor
7. sep 2009

Monika dik 🙂 a Ninka teda sikulka 😵

mne tiez sa snazi Petko opakovat ... napr : bunda - bumba 😀 , daždnik - dadni , domov - momou ...a este par takych slov mame 😉 ale ved oni sa rozkecaju 😉 az nam luto bude 😀

bejca
autor
7. sep 2009

dobru nocku vsetkym 🙂

skolara
7. sep 2009

Vinie spi v kratkom tricku a plienke 😅 😅
a zda sa mi ok aj ja tak spim 😕
Viete co je smiesne ze ked Vionka pozera rozpravky v telke v cestine tak ona si sama pre seba opakuje ceske slova 😅 😀
monika diky za blahozelanie
Beji a Vionka spi taka hola odkryta a nic jej nie je. POdla mna je este skoro na vak. Hej a este mame k tomu aj otvorene okno. 😅

izka
7. sep 2009

ahojte kočky, len tak narýchlo som vás prišla pozdraviť, nejako nestíham. 😝

ema má konečne prvý očný zúbok puknutý. ale sa natrápila niekoľko nocí, a my s ňou 😖

beji, tiež rozmýšlam, či jej nieje zima v noci, ale ona vôbec nechce byť zakrytá, tak má body, na tom tričko s dlhým rukávom a tepláčky a ponožky. ja pyžamo nedávam, lebo behá do poslednej chvíle a pak už mrnčí a nechce sa ani prebaliť. tak neviem, ale ona by vo vaku asi nevydržala a chorá nebýva, tak hádam jej nieje zima 😨

čítala som, že ste viaceré pekný víkend prežili, tak sa teším s vami.
my sme zavárali odušu. lúpané, krájané rajčiny - 2 bedne a broskyne 1 bedňa a ešte idem robiť slivkový lekvár, lebo ich máme veľa a len padajú.

izka
7. sep 2009

bzuči, krásná tortička 🙂
beji, takisto podarená.
ami, verím , že výsledky z MR budú v poriadku a hlavne, že si to zvládla, aj tvoji chlapi 😉

inak ja stále hladám šaty na tú 50 tku a nič sa mi neľúbi. teda našla som na MMB krásné od Versaceho, ale však aj cena krásna. síce som trocha váhala, že obetujem 160!!! euro, ale nakoniec som to zavrhla a stále nemám nič 😢
dokonca som sa prinútila cvičiť 😀 vďaka vám, hlavne ami 😉 a fajn mi je.

ešte som vám chcela napísať, že čo deti chodia na FB, tak stade som mala 27 vírusov 😠 už mi vôbec nešiel net a stále mi to otváralo všelijaké čudné stránky. vám sa to nestalo ?

izka
7. sep 2009

vevi, tie tvoje príbehy nemajú chybu. vždy sa na nich v duchu zasmejem, aj keď mi je jasné, že v tej chvíli ti do smiechu určite nebolo 😵 pripomína mi to knihu vajce a ja. presne také katastrofy zo žovota popisuje s takým humorom 🙂

ema je raz ako zlatíčko, pekne sa hrá, štebotá a zrazu sa jej niečo znepáči, hlavne, keď ju chcem obliecť, alebo prerušiť jej skvelú zábavu v rozhadzovaní vecí z kuchynskej linky , a hodí sa o zem a trepe sa a kričí, jak besná.
to je to uvedomovanie si vlastnej osobnosti a že mozok je ešte nezrelý a nedokáže si poradiť so zákazom.
ja to zvládam s kľudom, nechám ju vykričať a pak ju pritúlim a polúbim a dám čajík a je dobre. horšie to zvláda muž, to pak musím upokojovať aj jeho 😅

izka
7. sep 2009

ešte vám napíšem, aká bola včera zlatá. chlapci ju hojdali v kuchyni a ona ich bozkávala. raz jedného, zatlieskala, raz druhého a zas si zatlieskala a ešte sa sama na sebe smiala. a tak krásne ich bozkávala na čelo, no na zožratie 😉
a najnovšie si rada čistí zubky. v čechách som si kúpila takú silikonovú kefku na prst a je to super. aj špeci pastu, čo sa môže papať a zároveň by mala pôsobiť proti bolesti pri prerezávaní, to neviem, ale bez nej by to asi bolo horšie 😵

všetkých vás pozdravujem, nestíham na všetky reagovať, ale hádam sa polepším a zajtra skúsim pridať fotky. papa

izka
7. sep 2009

zabudla som, skolara všetko naj naj naj k narodeninám 🙂

mm1
8. sep 2009

ahojte kočky, straaaašne dlho som tu nebola, ale nestíhala som, a keď sa dalo, väčšinou sme boli buď mimo Ba, alebo niekde vonku...

Kočky, chcem zmeniť pediatra, a potrebujem nejakeho fakt dobrého.... Tie čo ste z Ba viete mi poradiť????
Vevi, kam chodíš s Adamkom?????
Inak vás stihnem aspoň prečítať, zahlasujem, tak kam treba a pozeram fotečky, ako nám tí naši drobci rastú.

bzucinka2
8. sep 2009

ami este raz vsetko vsetko naj naj najkrajsie k tvojim dnesnym meninkam, vela zdravia , stastia, lasky a na dusi ziadne vrasky 🙂
ked budem mat cas precitam co ste vsetko popisali 🙂

http://www.cocacolalight.sk/sutaz2009/2-Sutazne...
dakujem 🙂

amadora
8. sep 2009

Dobré ránko!

Bzuci už zase sa mi dá hlasovať takže pokračujeme 😀

Ja som včera večer skočila pätou na malého hračku, bolesť prebohová a ešte stále to poriadne bolí keď kráčam 😝

Moni ďakujeme pekne 🙂

S tým spaním sa to podľa mňa nedá porovnávať, každý dom a byt je iný a tiež každý človek aj dieťa je inak teplomilný, takže treba len vyzistiť asi ako im je najlepšie. My máme kamenný dom takže keď sú chladné noci ako už teraz tak je dosť chladno v spálni a ako som tu minule písala tak mi Majko zle spával pár nocí a nevedela som čo mu je (tiež spával len v bodíkoch) tak som mu skúsila obliecť pyžamko že keď sa ochladilo možno mu je zima a odvtedy spáva dobre.

Izka ďakujem, aj ja dúfam že výsledky budú ok 🙂

A ešte som chcela že všetky detičky sú hrozne šikovné ako rozprávajú, čo všetko sa učia a podobne a posielame im pusinky 😵

mm1
8. sep 2009

ami, pridavam sa ku gratulaciam...., hlavne aby si bola zdravucka a mala radost s Martinka... 🙂

amadora
8. sep 2009

Bzuci, mm1 ďakujem vám veľmi pekne 😵

amadora
8. sep 2009

Majko práve sám spapal celého miláčika 🙂 Ja som mu len držala kelímok a on si lyžičkou naberal a dával do pusky, ešte si aj lyžičkou pusu utieral ako mu to robím ja 😀 Síce sme mali miláčika aj na ušiach ale bol ohromný 😵

aja7
8. sep 2009

Ami, vsetko najsamlepsie k meninkam prajeme, vela lasky, stastia a radosti s Majkom 🙂

amadora
8. sep 2009

Ajka ďakujem ti veľmi pekne 😵

martina1982
8. sep 2009

Ahojte ,

Ami,vsetko naj k meninkam.

Aj som si vas precitala ,ale nebudem reagovat ☹ Stevko ma od vcera sopliky boli sme aj u doky asi to bude zo zubov co sa mu tlacia tie 4 stolicky nechce ani jest a uz ani moc pit.satle place ☹ nikoho nechce len mna .

martina1982
8. sep 2009

ani v noci zle spinka ☹

Skolara vestko naj k vcerajsim narodeninam 🙂

bzucinka2
8. sep 2009

tak sa snazim nejak t docitat ako z rychlika, ak na nieco nezareagujem sorry citam ako mi maly dovoli, lebo kym spal, tak som malovala listu a 2 plechovky 😉 teraz sa mi vystveral ce pc na stol a tancoval mi tu, lebo som mu pustala pesnicky zo zlatej brany 😉
jani, ja mam 2 ale nemame doma napalovacku na dvd ☹ a aj 4 mi uz kamoska doniesla, tu som si stiahla do pc 😉
takze beji ani tebe nepomozem, jedine ak raz prideme alebo vy a dame do pc ci na USBkluc 🙂
beji my spime v riadnom pyzame s ponozkami a zacina sa nechavat aj zakryvat, ale zatial aj ked je nezakryty, tak ma teply nostek 😉 ja by som este vak nedavala 😉
skolarka vsetko naj naj a vela stasticka 🙂
izka dakujem 🙂
ami cmuk na patu posielame, nech neboli 😉 a musel byt podareny, ked sam papal, mne zase maly pri obede daval na lyzicku rezance z polievky a mrkvu a to som mu potom mala davat do pusy 🙂
a aj my si radi umyvame zubky a davame aj pastu co sa moze papat a je vhodna od prvych zubkov 🙂

danka.k
8. sep 2009

ahojte babulky

tak my sme nakoniec do tej blavy sli, ocko mi to povedal vo stvrtok vecer takze super.. ale mali sme sa super, byvali sme v senci, ale tam sme chodili len spat, stale sme boli v blave, maly zasa nic nejedol, naco by aj jedol, ked moze cas zabit nejak inak 😀

skolara vsetko naj k narodkam a ami vsetko naj k meninam..

a zatial som vas necitala, dufam ze vecer napravim, bo teraz som len na skok

matak
8. sep 2009

Ahojte,

nebola su tu asi celu vecnost, myslim ze cele prazdniny.
Baby konecne nastupili do skolky,a to tiez az o tyzden neskor,lebo sme sa vatili len v nedelu z dovolenky, tak mam trosku kludu 🙂
Este sa spamatavam, vcera som dozehlila 7 praciek, tak dnes vegetim.

Precitalo som si iba poslednu stranu,aby som nezabila vela casu a aj nieco napisala kym Babca spi 🙂

Mame sa celkom fajn.Barborka velmi nerozprava, vie mozno 2-3 slova.Ale vsak ono sa jej jazyk rozmota.
Bezchybne vie povedat akurat AHOJ, tak zdravi vsetko, a vsetkich 🙂

AMI prajem ti vseto naj naj najlepsie, vela zdravicka, lasky a pohody. 🙂

Mimkao neviem ci sem chodis este ale tiez Vam dvom prajem vsetko najlepsie, hlavne vela zdravicka. 🙂

jankapardon
8. sep 2009

ahojte...
beji my spíme v tomto: ponožky, pyžamo a pod pyžamom aj body s dlhým rukávom...pyžamko je také tenké, neoteplené...v poslednom čase už asi týžden spí tak zvlaštne na bruško kolená pod sebou rita vystrčená a samozrejme odkopaná...
Majko je šikovníček ked pekne spapal sam ...pre Ami...
Bzuči ja som to nevedela stiahnut do Pc, napalovačku mám ale som to nevedela....
Martinka držíme pršteky števkovi, nech je rýchlo zubatý.... Držte sa!
Izka vratim sa k tomu medu a škorici...to odhlienenie u nás neprebehlo ....po dvoch dnoch som to vzdala, jednoducho mne bolo strašne zle z tej kombinacie med+ škorica...a škoricu už nechcem vidiet na chvilu....
A teraz ku mne....dnes som bola aj so snímkami za ortopedom a ten skonštatoval že v tejto chvili to na operaciu nevyzerá .....sa velmi teším a dakujem všetkým, ktoré mi to priali 😵 😵 😵 ...mám veela cvičit a posilovat nohy...ale akonahle mi zase vyskočí jablčko už sa to musí hned riešit operačne....
ešte k tomu dvd pampers aj u nás to ma velký uspech, hlavne ta uvodná pesnička, tu Veronka priam žerie 😵 🙂
Ami už to máš na Fb ale aj tuná všetko naj k meninkám 😵 😵 😵 😵 😵

matak
8. sep 2009

Bzuci torta je kraaaaaaaaaaaaasna, si sikulka, 🙂

Vevi ziadne extra ockovanie nedavam, iba tie co su povinne.Si myslim ze dost svinstva aj tak dostavaju deti do tela.Moj nazor kazdy ma na vec iny nazor a pohlad. 🙂

Ajka, niekto stiha konikovat a niekto ma tvorive dielne a vyraba prekrasne torticky 😉

Ja nestiham nic, iba precitat v rychlosti co ste popisali, a obcas nieco vytvorit zo servitiek.
Ale baby su uz v skolke tak budem mat viacej casu aj pre seba.
Este si to musim uzit tento rok lebo narok ide Hanka do skoly a to bude ina divocina. 😒

matak
8. sep 2009

Beji Barborka spava v klasickom pyzame, nie dupacky, a vacsinou je nezakryta, lebo ked ju zakryjem
je hned hore lebo je nervozna.Asi bude horkokrvna po manzelovi 😀

amadora
8. sep 2009

Kočky ďakujem vám veľmi pekne, ste hrozne zlaté 😵

Bzuci odhlasované 🙂

Maťka mrzí ma že máte soplíky, rýchlo sa vyliečte 😒

Jani super že zatiaľ si sa operácii vyhla 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre