Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
12. sep 2009

Dobré ránko!

Tak počasie zatiaľ vyzerá fajn, dúfam že aj s nevestou to bude ok. Mňa normálne chytá nervozita 😅 Neviem či sa tu stihnem ešte dnes ukázať alebo nie,ak nie tak vám želám krásny víkend a držte mi prosím palce nech to dobre dopadne a nech sa zabavíme a Majko v noci dobre búva pri starkej 🙂

Bzucinka želáme ti všetko najlepšie k dnešným meninám, veľa zdravia, šťastia, lásky a všetkého čo si len zaželáš a posielame obrovskú pusu od Majka 😵

danka.k
12. sep 2009

beji tak super ze ste sa tam paradne zabavili.. petko musel byt zlaty 😉

ami zabavte sa a neboj majko bude dobrucky a hlavne krasnucky bude na svadbicke.. sa tesime na foto potom 😉

nas maly sa dnes cely den hra s cajovymi svieckami.. prisiel na to ze si ich moze kotulat.. tak si kotula 😀

martina1982
12. sep 2009

Ahojte 🙂

Necitam ☹ az vecer .

MAJKAM VSETKO NAJ K MENINAM !!!!!!

Ami ,prijemnu zabavu prajem!!!!

bejca
autor
12. sep 2009

ahojte 😵

juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj tak ma bolia nohy 😀 😀 😀 😀 😀 ale sme pobehali jarmok cca 100x dokola 😀 a aj po kolotococh sme boli , krstna mama Petkova bola s nami aj so svojou mamou a aj svagrinka s muzikom 😵 no bolo fajn 😉 kupili sme Petkovi drevenneho vyrezavaneho konika , drevenny vlacik , krstna mu kupila takeho chrobacika na palicke a je tam vrtulka tak celu cestu sa nam vrtela 😀 no a take ponozticky s protismykovou podrazkou a su take teplucke tak to bude mat namiesto papuciek 😵

vsetkym Majkam vsetko naaaaaaaaaaaaaj posielame s Petkom pusinky 😵

Ami uzite si to a neboj isto bude Majko super spinkat 😵

Izka no Emka teda teda aky opravar 😀 a take slivkove gule by som si aj ja dala 😀 co sa oslavy tyka neviem preco v piatok ale ona mala presne v piatok 60 tku 😉

Danka Rastik ma teda super zabavu 😉 dufam ze sa mu nikam daleko nezakotulali 😉

Martinka ahoj 🙂 a ako uz si teta ?? 😉

danka.k
12. sep 2009

beji aj my mame viacero takych ponoziek... ale jemu sa smyka aj v takych 😀 😀

no a dnes sme sa este naucili otvarat vchodove dvere, takze to hned aj vyuzil a chcel zdrhnut 😀 ale pred odchodom sa hned aj obul ale sledoval ci ho pozorujem.. a nevidel ma 😀 😀 😀

martina1982
12. sep 2009

Beji,tak ste urobili Petkovi radost.Nie som este teta ,ale volala som so sestrouokolo 20hod. hovorila ,ze ju boli krize a trocha brucho ,tak mozno sa torozbehne .Ale zajtra ma byt o 9hod. v nemocke.Tak sa tesim a hlavne nech su obe v poriadku.

Ami,sa uz vykruca s muzikom 😀

Skolara, gratulujem kamoske ,tak ona sa trafila do magickeho datumu 😀 .Tak to bola rychla.Dufam,ze sestricka sa nebude dlho trapit.Co je ti ked si bola na koznom?To je tvoja veci ,ze kojis neviem co mala ta doky za problem.

My sme sa dnes boli prejst na letisko Stevko sa len kukal aj dve lietadla vzlietli.Potom sme sa isli do Bojnic prejst.

Dnes som si aj vytepovala kobercek co mam pod stolikom v obyvaceke a Stevkov co ma v detskej izbe.

matak
12. sep 2009

Dobry vecer 😉

dakujem vsetkym, pripila som si zdravie 🙂, myslim v den mojich menin 😉

Bzucinka odhlasovane, a zaroven ti prajem, mozno ako posledna dnes vsetko najsamlepsie k meninkam vela zdravicka, stasticka a LASKY.cink cink na TVOJE ZDRAVIE 🙂

A aj vsetkym MARIAM vsetko naj naj naj lepsie prajem.

AMI torticka je peknucka, to si ty robila?Asi si uzivas na svadbe, tak prijmnu zabavu 🙂

Vam uz rastu ocaky? 😕 Babce len pred dvoma tyzdnami zacali rast stolicky,Dve ma len tak do polovice vonku a dalsia sa jej tlaci.My sme zatial taky beduby 😉

Vevi nech uz Adamka caka cokolvek, drzime mu palceky nech je statocny.

Prajem Vam krasny vecer a pohodovy vikend, alebo predlzeny vikend 😉

martina1982
13. sep 2009

Ahojte

Tak sestrucku celu noc mala bolesti tak isli o 6 hod. do nemocky a pred dverami ju to prestalo boliet .Ale sa zacala otvarat .Tak o chvilu jej daju infusku.DRZTE NAM PALCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Aj man boli brucho ako keby som bola s nou prepojena asi nieco na tom bude 😕

amadora
13. sep 2009

Ahojte 😵

Včera bolo perfektne, až na jednu maličkú chybičku že som mala migrénu ako sviňa 😅 Dnes mám normálne stŕpnutú ľavú stranu tváre. Ale inak ma to neodradilo v zábave, domov sme prišli o 4:00 ( a o 7:00 sme vstávali 😖 ) . Nevesta bola ako princezná, ženích ako z časopisu, zábava nemala chybu, jedla a pitia kopcom a Majko sa najprv dobre zabával a potom doma krásne spinkal, takže som hrozne spokojná 😵 Sme tak tancovali že sa mi aj šaty rozšnurovali a tato mi dnes vraví že mám aké vymakané lýtka 😀 Fotiek nemám veľa ale nejaké pridám keď bude čas. A už sa neviem dočkať fotiek a DVD 🙂

Maťka myslíme na vás a držíme palce 😉

martina1982
13. sep 2009

Ami ,dakujem este nic strasne sa bojim ☹ ale uz je na sale .tak urcite si pospite ked Majko bude spinkat poobede .Super,ze ste sa dobre zabavali a s tou migrenou ma to mrzi ☹ Este mas strpnutu lavu stranu?

bzucinka2
13. sep 2009

ahojte, tak sa len tak narychlo hlasim, sme v poriadku, trosku mrzutejsi, ale bez teploty, tlaci sa asi predsa len ten zubok, lebo si tam stale pcha prsteky 😉 oslava dopadla dobre, ale nieco mi nesadlo a v noci som sa zobudila a isla pokecat so zachodom, ako sa ma a tak 😀 😀 😀 dnes sme boli u svokrovcov gratulovat a ked sa maly vyspi ideme zase kamoske, dufam, ze dovtedy bude aj ocko spat doma a pojdeme spolu, ak nie, pojdem sama, co uz 🙂

beji, tak ste super zvladli oslavu, tesim sa s vami, ze vam to tak krasne vyslo a aj petkosi to uzil 🙂

izka no vidis, si sikulka, ze si gule zvladla 🙂

ami, matka, bejci , matak este raz dakujem, cmuk 🙂

matak, neboj, zubky neskor narastu, neskor sa pokazia 😀 😀 😀

matka, neboj, sestricka to urcite super zvladne, drzime palceky 🙂

ami tak super, ste sa pozabavali, v dobrom vam zavidim a gtesime sa na fotky 🙂

http://www.cocacolalight.sk/sutaz2009/2-Sutazne...
dakujeme vsetkym

amadora
13. sep 2009

Maťka nebojkaj sestrička aj neterka budú určite v poriadku 😉

Bzuci a nemôžeš byť tehu? 😉 Ozaj, fotku torty náhodou nemáte,som zvedavá 😅

martina1982
13. sep 2009

Volam sa NINKA vazim 3300g a 52 cm cas :15:10hod.

Vecer pridem 😉

izka
13. sep 2009

juj, martinka, gratulujem sestričke k ninke. ukážkové miery 😉 halvne nech sú obidve zdravé.

izka
13. sep 2009

takú radosť mám, že píšem ako tatár 🙂
vždy sa poteším, keď sa narodí nový človiečik, aj keď sa nepoznáme osobne.
ja mám doma tiež 3 nedeľniatka 😉
ešte raz všetko dobré a veľa mliečka.

izka
13. sep 2009

ja len na skok som prišla kuknúť 😎
včerajšia oslava super. emka ani jesť nepotrebovala, len tancovala 😀 ďalšia rodená tanečnica 😵
ale na večer jej zača tiecť sopel a začala chytať nervy bez príčiny, tak sme museli z oslavy odísť a doma to ešte len začalo 😝
revala v jednom kuse, ani jesť, ani piť, ani na ruky 😕 len na zemi sa krútila a plakala odušu a do toho otrasné sople, až ju napínalo, čo jej do hrdla stekali.
určite to bolo od toho očáku, čo sa jej tlačí 😖 podarilo sa mi jej vyčistiť zubky tou upokojujúcou pastou a dala som jej čípok a konečne sa upokojila.
pak mi na rukách zaspala, ale ešte v noci kričala zo sna ☹
ráno sme skoro zaspali na kristínu jazdu v autoškole 😝 , ale som ju stihla zaviezť a ani pokutu som nedostala 😉 našťastie ema si pospala do 10 hod , ale zobudila sa s upchatým nosom a celkom opuchnutými očami od tej nádchy, ale náladu mala dobrú 😉
zub ešte nieje prerezaný, tak sa teším na ďalšiu veselú noc 😨 fakt žiadne z detí, nemalo takéto problémy so zubkami, ani neviem , kedy im vyšli, ale emka každý jeden zub oplače.
ospravedlňujem sa, že nereagujem, ale nemala som kedy čítať, len som si všimla, že ami , bejca , bzučinka sa dobre zabávali, tak som rada .

bzucinka2
13. sep 2009

ami vidis, to sme neodfotili, my rurkovia 🙂
ami tehu by som mohla byt, ale to by mi este nemohlo byt zle, ved mrsku mam dostat az o 10 dni, tak si myslim, ze je este skoro 😉

matka, gratulujeme sestricke a obom im prajeme vela usmiatych dni, skore zotavenie a radost z noveho drobciatka 🙂

izka, prajeme skore uzdravenie a nech je to vsetko len zubacisko na chybe 🙂

amadora
13. sep 2009

Izka tak želáme nech ste čím skôr zase zdraví 🙂

Bzuci škoda, ani starká si ju neodfotila, chcela som ju vidieť. Ale dúfam že ste boli spokojní.A ak bude druhé také šikovné ako Alexík tak aj 10 dní pred mrškou ti už môže byť zle 😉

bejca
autor
13. sep 2009

GRATULUJEME NINKE a jej maminke posielame im obom pusinky a zelame vela zdravicka , mliecka a stasticka 😵

a idem citat 😉

bzucinka2
13. sep 2009

ami, to asi nie, nebudem sa hadat, ale nepoznam nikoho komu by bolo tak skoro zle, uvidim ako bude zajtra 😉

bejca
autor
13. sep 2009

takze :

Ami no teda s tou migrenou ☹ ale asi nieco bolo " vo vzduchu " lebo aj mne bolo vcera uplne zle a az podvecer mi to preslo ... najprv hlava potom za oko a nakoniec zle od zaludku az som sa skoro " dovracala " 😅 no ale nastastie som to tiez zvladla 😉 super ze ste sa tak uzasne bavili a Majko musel byt uzasny 😵 tesim na aspon tych par fotto 😉

Izka chuda Emka posielame jej pusinky aby bol zubok cim skor vonku a aby presli sopliky 😵 super ze ste mali dobru oslavu len skoda ze ste teda museli odist 😅 😉 a ako Kristinka na jazde ?? dufam ze dobre 🙂

Matak nam uz chybaju len zadne stolicky 😉 a ved maju cas zubky 😉

DAnka vitajte v klube stale zamknutych 🙂 😉

Bzuci posielame pusinky aby tiez uz zubok vysiel a bolo vsetko oki 😵 a ty si daj iskru alebo co a nech sa ti ulavi 😵 fajn ze ste si oslavu tiez uzili 😵

aja7
13. sep 2009

Ninuske a maminke prajeme velllla zdravicka, mliecka, rychle zotavenie a krasny zivot 😉 Tete Martinke a bratrancovi Stevkovi vela radosti z malej princeznicky 🙂

Beji, ami, vymenit hlavy ste nerozmyslali? myslim kvoli migrenam.....ale nie vazne, nezavidim vam 🙂

Same oslavy mate, aj bzuci, no vy sa mate 🙂 a svadby, myslim izka...len som to narychlo prebehla 🙂 a jarmok v Trnave, ach jo, uzasne vysokoskolske casy ☹((( na VS uz nie, ale jarmok by som si rada zopakovala, my v PP nemame ziadny, len predvianocne trhy, ale to uz je taka kosa, ze o nicom ☹

Idem si konecne aspon jeden den pospat, lahnut pre polnocou 😔 😔 😔 😔

pa pa 😔 😔

martina1982
13. sep 2009

Tak nasej Ninke som ubrala 80g 😀

Emke a Alexikovi prajem ,aby ich uz zubky netrapili !!!!

Dakujem za gratulacie a odovzdam sestricke odkaz 😉

tami712
13. sep 2009

ahojte 🙂
maťka gratulujem !!! a želám Ninke a maminke veľa zdravíčka 😵 😵 😵

ami a kde sú fotky zo svadby 😕 😀

izka Emuške želáme veľa zdravíčka ☹
a ako čítam tak viacerí sa trápime so zubami, veru detičky poriadne potrápia. Aj Ema si stále strká prsty do pusy, posledné noci tiež mrnčí ☹ ale očné zuby nie a nie výjsť 😠 😠

bzuci mne nejde hlasovať v tej vašej súťaži, len raz a už sa teraz nedá 😕

danka Števko je teda riadny výmyselník 😀 😀

beji no tak Peťko sa mal keď toľko darčekov dostal 🙂 🙂

tami712
13. sep 2009

danka Rastík to malo byť 😀 😀

bejca
autor
13. sep 2009

a teraz my 😉

doobeda sme isli na jarmok znovu 😀 ale len my traja 😉 tatinko mi kupil rifle a zaclonu novu do obyvacky 😵 no a ako som isla vyberat zaclonu naraz sa Petko cely ovracal 🙄 😕 neviem z coho lebo to bolo rano a pil iba mliecko po zobudeni a potom pred odchodom cca pol jogurtu 😅 tak ale pravda ako vzdy som prave nic nezobrala na prezlecenie inokedy berem aj dvojo veci pre istotu 😅 v sobotu som mala plny ruksak ked sme isli na cely den .... tak som mu rychlo kupila teplakovu supravu a aj to mali az 98/104 ....no ale ved bude mat na dlchsie 😅 potom sa za chvilku znovu pogrckal ... tak sme mu este museli kupit znovu nieco tak sme kupili menzestraky na traky 😅 co uz .... potom sme sa zbalili radsej a isli sme k svokrovcom na obed . dali sme si polienku a kuracie rezniky so zemiacikmi 😉 a aj Petko sa navalil ... a uz mu klop klop nic nebolo , isli sme domov zalahli sme a spali sme 2,5 hodky ......myslim ze bol asi unaveny za ten piatok + sobotu / v sobotu spal cez den len 0,5 hodky 😅 / co sme tolko pobehali 😅 aspon teda dufam ze nebude chory lebo ani teraz nechcel zaspat 😅 no snad to bude oki a nebude uz teraz grckat 😉

bzucinka2
13. sep 2009

matka, dakujeme, aj tami 🙂
ami cakame fotecky 🙂
beji, mne iskra nepomoze, ale dik za pomoc 😉

bejca
autor
13. sep 2009

Ajuska ja by som hlavu vymenila koli tym migrenam hned 😔 a bez spinkat aj ja uz letim za chvilku 😉 dobru nocku 😵

TAmi Emke tiez letia pusinky aby jej uz zubky vyliezli a uz sa len usmievala 😉

bzucinka2
13. sep 2009

tami z hlasovania si nerob vrasky, dnes to ani mne nejde ☹

bejca
autor
13. sep 2009

ani mne nejde vobec hlasovat len raz mi islo ..... 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre