Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

veva55
17. sep 2009

juj, no ako sa mame my? 😀 my sme uplny opak, bojujeme, prezivame.....adam je uplny divoch a prave mame uz 3 mesiace vzdorovite obdobie, niekedy cele dni reve, no ale uz som si zvykla. v noci od narodenia zle spava, tak som stale unavena, akurat teraz sme mali 2 noci dobre, tak cakam, kedy sa vrati do svojich kolaji 😀 cez den spinka pekne, 1-2 hodinky. ale je zdravy, tak som za to stastna, kaslat na to, ze ma raz znici to dieta 😀
takze asi tak 😉

mm1
17. sep 2009

neboj, to ho prejde, detičky maju take vzdorovite obdobie. Aj Natali občas skúša, ale ja nepovoľujem.... a jednoducho ju to potom prestane baviť....
najma ked chcem, aby isla spinkat, ( este stale musi zaspavat s maminou, inak jej to nejde) tak ja zavriem oci a hram mrtveho chrobaka, tak jej nic ine nezostava, ako lahne a zavrie oci a spi....
pytala som sa ta, kam chodis na pediatriu... potrebujem zmenit dokiho... mas to v internej pošte...

Inak včera nas skoro jeden chlapček zrazil na motorke.... pre Natali to bol šok, lebo ona ma strašne rada detičky, všetko im požičiava, a chce sa s nimi hrať.... tak som jej musela 10 min. vysvetlovať, že on to isto nechcel, no poviem vám bola to fuška.

danka.k
17. sep 2009

ja len narychlo hlasim ze maly ma uz aj teploty 😢 😢 😢 😢 chudatko mooje.... teraz ledva zaspinkal... 😢

mm1
17. sep 2009

danka= dani sprav mu zabaly z mlieka na rucicky a nozicky... teplotka rychlejsie odide a je to vraj ucinnejsie ako vodove zabaly...
alebo nastruhaj zemiaky na hrubom struhadle, daj do mikrotenaku a daj mu na nozicky... vyuzi to, kym spinka....

danka.k
17. sep 2009

mm1 no kym by som mu urobila taky zabal tak mi 5 krat zdrhne 😀 😀 😀 a na tie nozicku mu to dat nemozem lebo ten spanok som nevyuzila... spal

danka.k
17. sep 2009

UZ MI pomaha pisat a odosiela mi 😀 😀 ň

spal 10 minut takze nic z toho

mm1
17. sep 2009

no tak to je pravda, za 10 min, nenačistíš, ani zemiaky pomaly.... nevadi, budeš vedieť na noc, keby nahodou.....
tak že mu posielam pusu keď mi píše ň 🙂 a nech je rychlo zdravučký

danka.k
17. sep 2009

dakujeme... a odovzdam mu 😉

veva55
17. sep 2009

megie, mas IP.
inac ani ja adamovi neustupujem, ale u nas to neide tak lahko ako s natalkou. kym ona pochopi, ze vzdorom si nic nevydobije, adam dokaze vrieskat aj pol dna. ja si ho nevsimam, pokazde co pride, od neho odidem a on za mnou pride a vrieska, ze akoze mama vidis jak placem? 😀 ja sa na neho ani nekuknem, odidem.....a takto dookola, takze u nas metoda nevsimania si a neustupovania vobec nezabera 😀

amadora
17. sep 2009

Danka želáme rýchle uzdravenie a posielame pusinky 🙂

My sme boli poobede u Bzucinky, chlapci boli ohromní, krásne sa hrali, Majko mi nechcel ísť ani domov, musela som ho naháňať 😀 A Alexík mu zase ukradol tenisky a nechcel vrátiť, tak sme si skoro museli deti vymeniť 😀 A Bzucinka im nasypala čokoládové guličky tak chrúmali a potom ich rozsypali v kuchyni tak sme ich hrešili že majú zbierať. Alexík pekne začal upratovať a Majko cúval, cúval a potom v nohy rýchlo preč z kuchyne. No a Alexíkovi nebolo veľa treba a s chichotom za ním. A keď som ich hrešila že čo to bol za útek tak sa mi obaja škerili do tváre 😀

Bzuci ďakujeme za krásne poobedie, bolo nám super 😵

danka.k
17. sep 2009

ami no museli byt nadherní 😀 😀 😀

amadora
17. sep 2009

Danka to teda boli, až mi bolo ľúto ísť domov 🙂

danka.k
17. sep 2009

ste mali ostat 😀 😀 😀 😀

bzucinka2
17. sep 2009

tak ako ami napisala, bolo presne tak, potvrdzujem 🙂 a nas bol tak unaveny, ze som ho hned po ich odchode okupala, najedol sa, ledva som ho stihla obliect a zaspal mi v tu ranu v spalni na nasej posteli, tak som ho potom preniesla, no riadne bol vystaveny 😀
a hlavne dnes sa naucil vyliezt z postielky, poobede som ho ulozila, aj ja som si isla lahnut a o chvilu s blazenym usmevom, ahoj mami, kukam na neho ako puk, reku ako si vyliezol, vsak si bol v ohradke, dala som ho tam znovu a o chvilu zase docupital, tak mu vravim ukaz mi ako si vyliezol a on normalne sa postavil na plysaka, zdvihol kolienko a prevalil sa cez okraj posielky a padol na velku postel, no ja strach v ociach, vsak si mozes vazi dolamat mu vravim a on sa uskrnal na nas 😅 tak muzik hned znizil postielku na poslednu priecku a ked uz aj stade vylezie, tak neviem ako bude spavat 😒 asi uz len na velkej, hoci ked je unaveny, nema oproblem zaspat mi aj tam, ale na noc sa ho este bojim nechat na velkej 🙂

ami aj my dakujeme za krasny dnik a tesime na opatovne stretko 😉 ohromni boli, to sa musi nechat, mm mi vravi, dnes to tu vyzeralo ako v skolke 😀

danka cmuk cmuk cmuk nech to nie je nic vazne a chorobarychlo zdrhne prec 😒

danka.k
17. sep 2009

bzuci tak to mas maleho sikovneho... nasmu som schovala stolcek aby vsade nevyliezal a on nezbednik si prisunie stolicku.. dnes mu poobede klesla teplota a hned zacal vystrajat... umyval riad cele poobedie.. tri razy som ho prezliekala ale nepomohlo nic.. stale tam utiekol tak som ho uz potom nechala lebo strasne zuril inak 😀

amadora
17. sep 2009

Bzuci no náš je stále plný energie 😝 A ja som sa tiež smiala, boli ako jeden aj s Riškom, všetci blonďáci, zhruba rovnakej postavy, no ohromní boli 😀 Len ten bordel čo ti narobili 😅 A sa mi ráta že Majko sa už tak dlho neokúňa, ani mu už nevadí keď ho Alexík obíme alebo tak, Alexík sa zase krásne delil s hračkami, mám pocit že si krásne zvykli na seba a hlavne Majko na detičky, som rada 😵

bzucinka2
17. sep 2009

ami, to sa upratalo , to k detom patri a ani mi to dlho netrvalo upratat 🙂
tak o tyzden vas cakame opat 😉

bejca
autor
17. sep 2009

ahojte 🙂

tak oriflam som si spravila apozeram ze tu je dnes vcelku veselo 😵 sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😉 vsetkym dakujeme za cmuky 😉

Mm teeeeeeeeeeda Natalka je sikulka 😵

Martinka aj u nas to je take ze vsetko zacina hadzat 😅 no snad ich to co najskor prejde 😉 a sestricke nech mliecko vydrzi co najdlchsie 😵

Danka posielame pusinky drobcovi 😵

Vevi super ze trosku sa to polepsilo s tym spankom len nech mu to zostane 😉 a dik za info o pipinke 😉 ale teda u nas to take lahke neni a to mu to mozem stahovat aj po leziacky aj po sediacky aj neviem ako 😅

pipinku uz mame lepsiu sa tesim 😉 ale boíla som zobrat aj ten framykoin mast tak natieram aj tou a aj kupele mu robim 😉

Bzuci , Ami tak vam zavidim tie stretka 😵 museli byt uzasni drobci 🙂

my vyliezame vsade ale teda postielku uz mame dlho uplne najnizsie lebo on tiez uz vylezie a vlezie vsade az nam oci vyliezaju co si vymysli 😅

no a akosi ste zostali ticho s tym rodicovskym prispevkom 😅

amadora
17. sep 2009

Ja som sa ku vám dostala až teraz (keď už ste všetky asi fuč 😒 ) lebo mužík okupoval PC.

Bzuci budúci týždeň máme tatka doma tak neviem ako bude, ale niektorý deň pôjdeme do LV určite, pôjdem si pre výsledky z tej MR tak dám vedieť 🙂 Už teraz sa teším 😉

Beji super že už vám je lepšie 🙂

izka
18. sep 2009

ahojte. my zas nespíme.
cez deň sa nezastavím a v noci katastrofa. ten očný zub ju teda poriadne trápi - a mňa s ňou.

sople má tentoraz príšerné. nič z osvedčených metód nezaberá. takže v kuse za ňou behám s vreckovkou, lebo v kuse jej tečú a v kuse sa potom jedije, lebo to neznáša 😝
ale zasujímavé, že vonku nič. bola som s ňou v meste a ani raz som jej nemusela utrieť 😕 pak mi zaspala v aute a ešte doma na dvore som ju tam nechala a ani ju nešlo zobudiť. normálne čisto dýchala. hádam budeme spávať v aute 😀
takže, ako tu ami písala, na sople platí pobyt na čerstvom vzduchu 😉

izka
18. sep 2009

beji, posielam pofúkanie tebe na popáleninu aj peťkovi na cikulku.

ja tiež , ako janka, si dávam hneď horčicu na popálené miesto. vôbec to neštípe, je to príjemné a nezostane pluzgier 😉

ale aj ten fenistil je dobrý 😉 tak nech sa to to rýchlo zahojí.

izka
18. sep 2009

vevi, gratulujem k pokojným nociam, len nech vám to už vydrží 🙂 naozaj úprimne ti to želám.

moja ema je tiež príšerne lakomá a je to čím dál horšie. všetko je len jej. nestačí jej 1 notebook, musí mať 3 😠 a tak je to zo všetkým.
aj dnes, keď sme išli do mesta, tak filip odomkol auto a keďže to chcela ona, tak sa mu hodila na zem 😠 pravda mokro bolo, tak zas prezliekať, no aj po riťke dostala, lebo to už fakt preháňa 😖

pak v obchode chcela jesť kinder pingui, ale nechcela si to dať odbaliť, takto jedla aj s obalom a vrešťala na celý lidl . chlapík z sbs-ky jej hovorí, že ty si teda mrchavá a tak konečne stíchla a ešte to aj zopakovala, že mrchavá 😀 hlavne, že si to prizná.

ozaj janka, skúšame med so škoricou na tie sople a celkom nám to chutí, ale výsledok zatial žiadny. len ja som schudla 2 kg, tak možno to je ten účinok. ale ja to dávam do čaju a to sa dá. len , aby mi z toho ema nzačala chudnúť 😀

majte sa krásne, idem spať.

amadora
18. sep 2009

Dobré ránko!

Tak neviem neviem ako to predpovedali to počasie ale teda na pekný deň to zatiaľ u nás veľmi nevyzerá 😒

My sa chystáme dnes do MC s tou babou odtiaľto z koníka, len ešte musím predtým obehnúť Lidl, lekáreň a poštu tak dúfam postíham.

A náš tatko má trápenie so zubom, ide mu zub múdrosti a rastie mu dáko krivo do líca tak mu to začalo hnisať a hrozne ho to bolí 😒 Tak ho musím dnes objednať, dúfam že ho v pondelok vezmú. A mňa (neviem či zo solidarity) tiež od včera bolí celá ľavá strana zubov keď sa ráno zobudím, akoby som celú noc s nimi škrípala alebo čo, tak ma bolia na dotyk 😕

tami712
18. sep 2009

ahojte 🙂
no počasie vyzerá teda fakt na figu dnes 😝

ja som od včera chorá, zabehla som aj k doki, mám aj ATB 😝 😝 😝 dúfam že nenakazím Emu 😒

izka a držím palce, aby tvojej Emke rýchlo prešli soplíky a rýchlo narástli tie očné zuby, aj my sa s nimi poriadne trápime, už ich má aj navreté, ale nie a nie vyliezť. Ale v noci hocikedy strašne plače, aj včera večer zaspávala v postieľke asi 1,5 hod, zaspala až o 22.15 ☹

bzucinka2
18. sep 2009

dobre ranko, u nas zatial pocasie fajn, vyzera to na slniecko 🙂
ami mm posielame cmuk na licko, nech zubok neboli a tebe tiez samozrejme 🙂
tami, tak tebe riadne cmuky, na chorobu, nech ide co najskor tatam 😉
no ja bezim k malemu a strazit kamoskinho maleho 😉

jankapardon
18. sep 2009

Upratovačka na policajnej stanici ohlasuje znásilnenie. Policajt spisuje zápisnicu a pýta sa upratovačky:
- Pani a nemohli ste ujsť?
Ona rozčúlene odpovedá:
- A ako? Na pravo stena, na ľavo stena, on za mnou a vpredu už som mala poumývané. 😀 😀 😀

jankapardon
18. sep 2009

bzuči, Ty si super mama, stíhaš všetko, prečo sa nedate na druhé?
Tami skoré uzdravenie, daj si ruško, nenakazíš Emku....u nás to zaberá...
Izka vidíš ja som si myslela, že to musím len čistý med + škorica, mne s toho bolo zle, ja som po 2 dnoch skončila, ale super k ubytku 2 kg uprimne blahoželám!!!!

jankapardon
18. sep 2009

mm1 dakujem za tipy, ohladom zabalov , o mlieku som ešte nepočula, dufam, že ich nikdy nebudem používat, ale kdyby neco....
beji ako ruka? My sme tiež davali na pipika repíkový zapar, ja som to naliala do malej flaštičky, posadila a mačala mu ho stale ked sa dalo, možno aj 6, 7 x za den.

jankapardon
18. sep 2009

a nám prosím idu 2 stoličky naraz, soplíme odušu,no nám to nevadí🙂)) Vysavame, davame kvapočky a tak....

danka.k
18. sep 2009

ami chudacik tatko... mne nastastie zuby mudrosti vysli bez bolesti, ale vraj to nesmierne boli... nech si da baby dent 😀 ked to ukludni detom malo by aj dospelym 😀

izka vsetci lekari ti povedia ze s nadchou je najlepsie vonku.. 😉

tami vela zdravicka posielame 😉

my sa mame uz lepsie, teplota zatial dnes nie je

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre