• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

ahojte :slight_smile:
ami práve dnes idem skúšať prvýkrát ten poťah z cukríkov,tak som zvedavá či to neskončí v koši :stuck_out_tongue_closed_eyes:
totižto chcem muža prekvapiť takou mini srdiečkovou tortou k nášmu dnešnému výročiu ...
a pod to sa má dať aj nejaký lekvár alebo plnka??? :confused:
25. sep 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tami určite sa ti podarí, neboj sa, na tom nemáš čo pokaziť :wink: Hlavne si to veľa podsypávaj cukrom keď to budeš vaľkať aby sa ti to nelepilo a keby sa ti aj na prvýkrát nepodarí alebo sa ti potrhá tak zmiesiš a vyvaľkáš znova :slight_smile: A pod to ide plnka, lekvár nie. A mne sa najlepšie osvedčila len klasická maslová, maslo s cukrom a nič viac. Že by mala ísť radšej taká kde nejde veľa vody ani mlieka aby sa ti to potom netopilo, ani šľahačka či čokoláda.
25. sep 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tami urcite sa ti podari, neboj sa :slight_smile:

ami tak si nezamkynaj, lebo vacsiu skodu narobia, ked ti znicia dvere :grinning:
25. sep 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm , ale ta baba ma aj uzasne ceny pod 1000 sk za supravu nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bzuci to som si vsimla i ja :frowning2:
25. sep 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anio toto nie je zle je to vo viacerych farbach

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6279292
25. sep 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm, to je z quelle objednane :slight_smile:
25. sep 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my sme pred chvíľou prišli domov z jarmoku, Majkovi sme kúpili dve tričká (hodíme foto na FB), kamiónik, samozrejme sladkosti, od tatka som dostala medovníkové srdiečko "krásnej riťulke" :grinning: a ja som mu kúpila lízatko srdiečko ktoré drží havko v náručí, s kmotrou sme si dali aj za pohár medovinky, no dobre nám bolo :dizzy_face:
25. sep 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami, tak ste mali krasny dnik, super :slight_smile:
a kde ste vsetky :confused:
25. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face: tak dnes sme pobehali okolo cinziaku a na ihrisku a pod tak sme boli s vela detmi sa tesim :dizzy_face:
zajtra ideme plavat :dizzy_face:
idem si vas precitat :slight_smile:
25. sep 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vevi este som neobjednavala a zatial ani este nebudem najprv skusim kuk u nas ale ak by som objednavala tak asi radsej uz to vacsie cislo :wink:

ja ako meriam Petka na verajach tak kazdy mesiac narastie o cca 2 cm a to od 9 mesiaca takze rastie stale rovnako :wink:

Martinka a ako malujes sama ?? :confused: ja by som rada kuchynu a detsku len sa bojim :sweat_smile: porad :wink:

Ami tak ste si to uzili na jarmoku :dizzy_face: a to srdiecko od tatka musi byt super :grinning: s Lidlom som na tom rovnako tiez nikdy nic nekupim :angry:

Bzuci no ved uvidim este ci budem objednavat :wink:

Megi tie kombinezy su celkom fajn len tie ceny su akosi :sweat_smile: :confused: a tu z quelle som sem davala vcera :wink:

TAmi vela dalsich spokojnych spolocnych rokov :slight_smile: uzite si vyrocie :dizzy_face:
25. sep 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. nemam cas vas citat, nevadi,

ale tak z poslednej strany:
tami pekne vyrocie prajem :wink:

nove nemame nic, maly stale vymysla nieco nove :wink:
25. sep 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vám idem rovno zaželať dobrú noc, idem sa venovať tatkovi trochu :wink: pa pa
25. sep 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Danka aj my tak stale vymyslame :wink:

Ami dobru :dizzy_face: aj ty budes mat za chvilku snz :wink: alebo hned tt :dizzy_face:

idem aj ja :slight_smile: dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face:
25. sep 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji len teraz som si vsimla ze ty tam mas snž............... juuuj nech sa zadari co najskor :wink:
25. sep 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem všetkým :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tortička celkom vyšla, ale ami na teba sa nechytám :grinning: :grinning: nejako sa mi ten marcipán nechcel prilepiť po okrajoch torty a bol trošku tvrdý. Asi som to veľa podsypala pri vaľkaní :unamused:
ale už sme ju stihli ochutnať, mali sme tu kamarátov a Ema kamoša Timurka, tak je celkom jedlá :grinning:

ami a beji tak príjemné snz :wink:
25. sep 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Tak tatko išiel do práce, ešte im nikto neráčil povedať či idú na tú týždňovku či nie :rolling_eyes:

Tami ja ešte nesnažilkujem, ale ďakujem :grinning: A torta bola určite úžasná, jaj dala by som si :sweat_smile:
26. sep 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami neboj sa ak aj pojde na tyzdnovku tak to ubehne ako voda... :wink:
26. sep 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak mužík je momentálne doma, dve hodiny čakali vo dvore a nikto im neoznámil čo sa ide robiť. Tak išli domov. A ešte stále mu vôbec nevolali :angry:

Mm1 robila som na obed ten tvoj recept s pangasiusom :wink: Je to perfektné, ďakujem :dizzy_face:

Susedovci si zase myslia že bývajú sami na celej ulici, vonku plno zasranov, hudba na plné gule a túrujú si motorky. Muž im bol povedať nech sa krotia že malý ide spať a dáky zasran mal ešte problémy že teraz ide spať. Reku malý má 1,5! Vravím že ak sa mu dačo nepáči ja mu to raz-dva vysvetlím :rolling_eyes: Len nech mi ho skúsia zobudiť :unamused:
26. sep 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz sme boli s mužom na dvore a sme sa rozprávali a počujem našu mačku že stále dookola mraučí, tak sa pozriem a ona stojí kúsok od nás s myšou v papuli a pozerá na nás. Tak som ju musela normálne pochváliť a pohladkať že je šikovná a potom prestala a išla si po svojom :grinning:
26. sep 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami posli susedov kade lahsie :angry: :angry: :grinning:

mačka sikulka.. pochvala aj odomna :grinning:
26. sep 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky babule.

Nestiham citat,ale Tami krasne vyrocie dodatocne,hadam ste si uzili a vela spolocnych krasnych rockov.

Beji-snz som si hned vsimla,zelam vam nech sa to podari cim skor.Ale vela trenujte,aspon kazdy druhy den!!!!!!!

No a my mame tiez jarmok,vcera sme boli same so Sabi doobeda a dnes doobeda aj s tatikom,lebo poobede ako sa vyspi ideme na svadbu!!!!!Takze plny vikend.A zajtra pojdeme snad poobede na nejake kolotoce.Som inak spokojna,kupila som Sabi ciapku, stekajuceho a chodiaceho psika,zateplne zimne gate,taku hracku ako klavir,ale palickami tam bucha a manzel mi kupil pekne topanky(teta hovorila ze idu nadracku).No a samozrejme trdelnik.

A vcera poobede bola Sabi u babky a s muzikom sme zasli do Trnavy na kavicku a taky oddych sme si spravili bez malej,poprechadzali, a aj do tesca sme behli a kupila som si vestu taku vetrovkovu a Sabi take rozklaacie stvorcove leporelo so zvieratkami a krasny fialovy svetrik zlacneny zo 14e na 7e a nekup to a este mekonku.No mala som nakupovaciu naladu.Som bola rada ze som sa takto vyvencila.
26. sep 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , len tak sa hlasim skrina hotova este raz to premalujem a je to hotovo :slight_smile: len este poumyvam tak sa tesim.

Inac ja som chcela taku nebickovo modru a je troch a tmavsia ale to nevadi .
26. sep 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mužíček je už na ceste na Spiš :frowning2: Sakra ale mi je smutno...
26. sep 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde steeeee, je mi samej smutnooooo :sweat_smile:
26. sep 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami nebud smutna.. aj ja som sama :frowning2:
26. sep 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:
26. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Danka dakujem :slight_smile:

Ami mas to teda s tymi susedovcami :pensive: :angry: :unamused: dufam ze potom uz bol klud :wink: a je mi luto ze tatko isiel na ten Spis :sweat_smile: ale ved snad po vikende tu bude znovu veselsie :wink: macku chvalim aj ja :wink:

Martinka is sikulka :dizzy_face: a nevadi ked je trosku tmavsia :wink:

Ciarka dakujem :dizzy_face: a teda uzite si jarmok :dizzy_face: super si pokupila :dizzy_face:
26. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Majko spí, ja si idem popri písaní s vami trochu upratať

bola som dohodnutá s mužom že mu zavolám keď malého uspím a má nedostupný telefón :confused:
26. sep 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amo mozno ma len vybity alebo su niekde ked nie je signal
26. sep 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok