• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

Danka aj som chcela že pôjdeme ale nejako som sa nevedela odhodlať sa "ponúknuť" na návštevu :sweat_smile:

A ja som tiež mužovi vravela že mi to ani hovoriť nemal :frowning2:
27. sep 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami, hroza, predsa len su to deti, ale co uz, ked ich nema kto vychovat :unamused:
a mala si sa pekne nabalit mamce :slight_smile:
my sme uz doma, zaspinkal ako polienko v postielke, som zvedava dokedy rano potiahne :slight_smile:
27. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

my sme dnes kupili sedatko na wc Petko sa tam uspesne vycikal tak som zvedava ako budeme pokracovat :grinning: hlavne s kakanim :sweat_smile: pytat sa nepyta vobec ale ked ma holu ritku tak ide na serblik :slight_smile:

nove nemame inak nic

idem si vas precitat :wink:
27. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami no tak noc ste mali v pohode :dizzy_face: a aj pekny den :wink: a mala si sa trosku ponuknut :wink: ved ti je s nimi fajn :dizzy_face: tych deti mi je luto :pensive:

Danka no tak si mala peknu noc :wink: dnes uz na take somarinky nemysli :wink:

Bzuci tak ste si to dufam dobre uzili :wink: a Alexik nech spinka aspon do 8 mej :wink:
27. sep 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak už spinkáme aj my a ja večeriam :slight_smile:

Mňa to štve že si na tie deti nedávajú pozor a stále sa také niečo deje :unamused:

Rozmýšľam či pôjdeme zajtra do tej BB alebo nie, neviem sa rozhodnúť...

Inak som vám asi ani nespomínala, že môj ocino je už skoro komplet vysťahovaný a nakoniec sa rozhodli že kým ešte robia tak ostanú v BB, kúpia si 3-izbový byt a potom na dôchodku nejaký domček, takže predávajú aj jej byt a už aj našli kupcov ktorý im jej byt vymenia za ich a len im doplatia rozdiel, takže som rada, je to trochu férovejšie voči ocinovi :sweat_smile:
27. sep 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami ocko je odkial vystahovany?? asi mi nieco uslo
27. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka predáva byt
27. sep 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj. tak to je dobre... a uz su troska lepsie vztahy ci stale nie?
27. sep 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem či je to dobre :sweat_smile: a tie vzťahy... no snažím sa ale niekedy je to ťažké...
27. sep 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verim ti
27. sep 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak snad to bude oki :wink: a nech si daju obe mena na list vlastnictva :wink:
27. sep 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a niekedy treba " zatat " zuby co uz .....
27. sep 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len nechcem aby bol sklamaný... dúfam že im to vydrží, na inom nezáleží. ani na tom či ja si s ňou rozumiem alebo nie. ak ocino bude šťastný tak budem aj ja
27. sep 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie že mi vyhodia Puskajlera! :angry:
27. sep 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
xixixixixixiix no som zvedava ako to bude v tej superstar pokracovat ..................

a jasne ze zalezi hlavne na ocinovi aby bol stastny :dizzy_face:
27. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak popijam irsai oliver :slight_smile: :wink:
27. sep 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to teda netuším čo je :sweat_smile:

mala by som ísť do sprchy ale taaaak sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no predsa biele vinko :wink:

vyhrala som na MB supravu taku bundicku a tricko juuuuuuuuuuuj sa tesim :wink:
27. sep 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa v značkách vín dáko nevyznám :slight_smile:

super, gratulujem :slight_smile:

sprcha za mnou, je mi lepšie :grinning:
27. sep 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no idem aj ja hajat :wink: muzik uz lezi :grinning:

dala som foto tej supravy do albumu :wink: a dakujem :dizzy_face:

pa
27. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji pekna suprava a bruu noc :wink:
27. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásna súprava Beji

dobrú noc všetkým :slight_smile:
27. sep 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

My sme sa dnes dobre vyspinkali :slight_smile: Akurát sme vypili mliečko a poniektorý si idú dať kávičku a spolu raňajky :slight_smile:
28. sep 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, dva dni tu nie som, a kým vás prečítam... :slight_smile:
My sme mali docela v pohode víkend. V piatok som bola na tej kamoškinej oslave 33 tortička sa mi nakoniec asi vydarila, lebo všetkým chutila a poriadne sa po nej zaprášilo, tak som bola rada..... sedeli sme do 1.30 tak som bola rada, ked som o 2.00 zalomila, lebo ráno sme isli na chalupu.
Náš tatík bol v škole cez víkend, tak sme šli len s Natali.... ale našťastie bola strašne dobručká v aute, tak som si vydýchla, lebo v poslednej dobe v tej autosedačke nejako neobsedí... Víkend sme strávili s našimi, tak bolo fajn, a hlavne bolo pekné počko..... :slight_smile:
dnes ráno ako som išla do robotky, tak Natali už vyspinkaná, chcela sa hrať, a mliečko a neviem čo ešte tak sme sa chvílu pohrali a potom ma normálne poslala do obchodu po rohlíky, tak som sa vyparila.... :slight_smile:
28. sep 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte reakcie:
beji, pekná supravička, fakt.... taka frajerská
ami: no dúfam, že sa tatík rýchlo vráti, a v BB ti bude fajn, aspoň prídeš do iného prostredia a na iné myšlienky...

ceny tých overalov, fakt hruza, popozerám ešte v obchode a hádam sa mi niečo bude páčiť, ale chcem zvlášť oteplovky a zvlášť bundu....
28. sep 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

dakujem za pochvalu :wink: no a za 5 euro nekup to :grinning: a je to menzestrakova podsita bunda + tricko :wink: malo by nam to byt od jara az do neskorej jesene tak snad nam posluzi :slight_smile: este som kupila kabatik len akosi sa mi pani neozyva :sweat_smile: uvidime :wink:

Ami tesim sa ze ste sa krasne vyspinkali :dizzy_face:

my uz par dni placeme v noci :sweat_smile: / pomrnkavame / neviem co sa mu deje :unamused:

Megi som rada ze si sa super zabavila a ze ste mali krasny vikend s rodicmi :wink: ja tiez chcem este taku supravu :wink:
28. sep 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ozaj vcera sme Petkovi kupili v Bille ponco :wink: je to taky tiger :dizzy_face: tak zajtra na plavani budeme " machrovat " :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sa chystame tento tyzden do mesta, pozriet nieco Natali k meninam, tak dufam, ze budeme uspesni aj s muzikom :slight_smile:
28. sep 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Megi tak ste mali super víkend, paráda! A robila som tvoj recept v sobotu, bolo to super :wink: ďakujem :dizzy_face:

Beji ďakujeme :slight_smile:
28. sep 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami, tak som rada, že chutil... mám rada nové a pritom rýchle a chutné receptíky.... :slight_smile:
ja som cez víkendík nevarila, varila mamina..... :slight_smile:
28. sep 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok