Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
3. okt 2009

Beji asi som to prehliadla keď si to písala, prepáč 🙂

bejca
autor
3. okt 2009

inak neni som rasista aby ste si nemysleli 😅 ale v tejto superstar ne jekao moc " farebnych " 😅 ale tento Ben Cristo.... super spieva 😵

bejca
autor
3. okt 2009

* ne jekao .. malo byt je nejako 😅

amadora
3. okt 2009

aj mne sa zdá že je tam viac všetkých možných ako Čechov a Slovákov 😅 ale ten Puskajler je mňamky 😀

bejca
autor
3. okt 2009

😀 😀 😀 to som cakala 😀 😀 😀 no ved uvidime ci bude japonec ,,,,, cernoch .... alebo biely 😉 no spievat vedia podaktori aj ten jeden co ma tak vela zubov a take plne lica - spieval v divadle Robiho - ten tiez dobre spieva 😵

danka.k
3. okt 2009

mne ten puskajler lezie max na nervy 😀

amadora
3. okt 2009

hej, aj ten mi je hrozne sympatický 🙂

bejca
autor
3. okt 2009

Danka to z teba hovori zavist lebo ma super zuby a usmev 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

Ami no som rada ze si pochopila koho myslim 😀

danka.k
3. okt 2009

beji nie.. taky nesympaticky mi je akosi 😀

amadora
3. okt 2009

Danka no prepáč, môj Pusy ti je nesympatický? 😕 😀

bejca
autor
3. okt 2009

😉

bejca
autor
3. okt 2009

DAnka Ami teraz nezaspi 😀 rychlo to odvolaj 😀 😀 😀 😀 😀

no a este ide Arab a cigan - pardon - rom

amadora
3. okt 2009

no ty kokso baby mne na FB hodilo do návrhov na priateľov otcovu priateľku a pritom nemáme žiadnych spoločných priateľov, nechápem ako mi ju tam dalo a prečo, to je iná náhoda, som v šoku normálne 😕

bejca
autor
3. okt 2009

no akosi mi je uz strasna kosa 😝 idem ja hajuskat 😵 paaaaaaaaaaaaa

amadora
3. okt 2009

no veru Danka - a viac ťa nepoznám 🙄 😀

danka.k
3. okt 2009

ami sorry strasne mi je nesypmaticky 😀 😀 😀 ostan moja kamoska 😀

amadora
4. okt 2009

Dobré ránko!

Danka no neviem, budem musieť o tebe veľa premýšľať, hrozne si ma sklamala 😔 😀 😀 😀

Môj muž bol v noci v tej BA pre svokra, prišiel ráno pred piatou a ostal spať v obývačke na gauči. A nie a nie sa dať presvedčiť aby si išiel teraz ľahnúť do spálne lebo sa nevyspí pri malom. A veru už si Majko z neho robí hračku. Najprv mu do ruky podal mobil, potom kým pil mlieko tak si z neho urobil stojan na dudky a nakoniec mu na hlavu položil nočník 😀

amadora
4. okt 2009

No ja som si poupratovala, dala som prať, idem na nákup a idem upiecť vatikánsky chlebík šťastia 😵

bzucinka2
4. okt 2009

ahojte
ami 😀
tak moj maly sikulko si nasiel sposob ako vyliezt na hornu postel pomedzi zatarasy a otrhal si tam celu vyzdobu 😠 tak ju tam teraz nema a museli sme este aj zamalovat odtrhnutu cast malovky, este ze mame v zasobe taku farbu 🙂 no co uz s nim 😀 a teraz hodinu pozera krtkove rozpravky a neverili by ste ako sa na nich smeje, on uz normalne zacina rozumiet a chapat rozpravky, zatial vydrzal len jednu a dnes uz pozerame asi 9 🙂

bzucinka2
4. okt 2009

ami, tak aby vam ten chlebik ozaj pomohol ku stasticku 🙂

tami712
4. okt 2009

ahojte 🙂
ami no ty máš asi fakt radosť z toho tvojho svokra 😝 fakt nezávidím ☹

bzuci Alexík je šikovný 😀 ale asi sa mu už nepáčila výzdoba a chcel by novú 😀
a to ti závidím, že ti pozerá rozprávky, aj ja chcem /asi som zlá matka 😕 / aby pozerala aspoň 10-15 minút,ale sama nechce ani za svet, len keď ja s ňou pozerám. Akonáhle odídem od nej, tak je zle.
Ja si pripadám strašne neschopná, že keď som s ňou sama, nemôžem poriadne ani variť, lebo ona pri mne stojí, drží sa ma za nohu. Ona sa vôbec nechce sama hrať. Ale to ju pokazil ocko, lebo bol dlho na PN-ke a väčšinou bol stále s ňou 😝

bzuci a Krtka máte na DVD???

bzucinka2
4. okt 2009

ano to som kupila za tych tusim 49 sk a je tam 10 rozpravok 🙂 tami ale ani on nepozeral sam, maminka s nim, este som veru neskusala nechat ho sameho 🙂 on si donesie dvd a strci si ho tam sam 🙂 a dnes pozeral 1x viac rozpravok za sebou 🙂

amadora
4. okt 2009

baby práve som sa dozvedela že sa nám zabil kamarát ☹ môj muž išiel ku starkej a na ceste bola nehoda a pod plachtou ležal kamarát... ešte mladší od môjho muža... skoro mi plakal do telefónu keď mi volal, je mi hrozne, hlavne keď si pomyslím na tých rodičov 😢

bzucinka2
4. okt 2009

ami, to je strasne, boze 🙄 ja si vzdy pomyslim , len nech to nie je nikto z nasich blizkych a dakujem za to bohu 😔

amadora
4. okt 2009

Bzuci mám taký kameň na žalúdku, poznám celú jeho rodinu 😔 Aj tí susedovci čo ich stále spomínam, to bol ich bratranec a starým synovec. Cez okno počujem ako behajú hore dole práve...

tami712
4. okt 2009

ami to je fakt strašné 😔 😔 😔 hlavne keď umrie mladý človek 😔

bzuci a to si teraz niekedy kupovala do DVD?? 😕

bzucinka2
4. okt 2009

tami, nie, uz ho mame dlho, asi tak 3/4 roka doma, mne sa krtkove rozpravky velmi pacia, tak som si ho kupila popredu, ale zajtra skocim do obchodu a pozriem ake dalsie tam este maju 🙂

bzucinka2
4. okt 2009

ale inak mu pustam aj z netu rozpravky, co som uz davnejsie davala linky 🙂

tami712
4. okt 2009

bzuci ja viem že boli dávnejšie v predaji, tak sa pýtam, lebo nemám ani po Viktorovi krtka a to máme ozaj dosť DVD-čiek 😉 tak musím aj ja pozrieť niekde 😕

amadora
4. okt 2009

baby ďakujem ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre