Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bzucinka2
7. okt 2009

beji knizku pohladam na nete a tu tortu robievam aj ja, moze sa servirivat aj so slahackou, ale ja ju mam radsej bez a prave sa ju chystam buduci tyzden robit 🙂

bejca
autor
7. okt 2009

Megi ulozene dakujem 🙂 isto skusim 😵 vyzera to mnam 🙂

Bzuci super dakujem 🙂 a ake pokracovania su tam ??? 😅 ty si za nu dala kolko ??

bejca
autor
7. okt 2009

xixixi no ty si rychlejsia nez moje myslienky 😵

mm1
7. okt 2009

ja som kupila MOJA PRVA KNIZKA, MOJA DRUHA KNIZKA, TYP OD ALEX.
A PRE CHLAPCOV SU TAM SUPER DINOSAURY.... 🙂

mm1
7. okt 2009

http://www.pricemania.sk/katalog/pre-najmensich...
a su tam tvary, zvieratka, farby, casti tela, pocitanie do dvadsat, dopravne prostriedky, rocne obdobia, hodiny..... a pod....

bejca
autor
7. okt 2009
danka.k
7. okt 2009

no caute babulky..

mm ta torta vyzera super, ale nemala som ju v tom albume pozerat lebo mam teraz na nu strasnu chut 😀

u nas pocasie ako tak raz slnko kuka na nas a raz kukaju mraky.. ale hlavne ze je teplo

tak idem ja zbalit par veci a ideme k nasim, beriem aj book len ci mi u nich pojde net neviem...

tak sa zatial drzte 😉

mm1
7. okt 2009

dani, tak šťastnú cestu a mamina vam určite niečo dobré pripravila 🙂

amadora
7. okt 2009

Megi, Bzuci, Beji ďakujem vám veľmi pekne, ste hrozne zlaté 😵 cmuuuuuk

Tak nám sa nakoniec program vyriešil sám, volala mi tá spolužiačka čo sme sa minule stretli či neprídeme teraz mi ku nej na návštevu, tak sme tam boli dve hodiny, super sme pokecali, Majko jej zdemoloval byt 😅 a išli sme domov napapať sa a spať 🙂 A už aj tu je poriadne teplúčko a svieti slniečko takže poobede môžeme ísť aj vonku aj so starkou ak nepríde veľmi unavená z roboty 🙂

Danka uži si pekný pobyt u rodičov 🙂

amadora
7. okt 2009

Mm tá súpravička je nádherná a vyzerá byť krásne teplučká 🙂 A tie fotky so špagetami nemajú chybu 😀 😀 😀

amadora
7. okt 2009

všetky knihy čo ste hodili link sú krásne, len keby nás bavilo čítať a učiť sa 😒

bzucinka2
7. okt 2009

beji 3,49 🙂
a krasne su aj tie ostatne knizky 🙂
ami neboj, jeho to zacne bavit, aj alexko dnes cely den behal s knizkami a nosil ich ockovi, aby mu cital a hneval sa , ze nemal cas a on chcel dnes len a len jeho 😉 takze aj majka to chyti, len treba asi skusat 🙂

bzucinka2
7. okt 2009

ani tu nikde nikoho, tak bru nocku vsetkym 😉

amadora
7. okt 2009

Bzuci v poslednej dobe mi občas donesie knižku so zvieratkami aby som mu v nej listovala, ale môžem mu do nemoty opakovať zvieratká a žiadna snaha zopakovať alebo ukázať, len po mne pozerá a listuje hore dole. Ale ako hovoríš, ono to hádam príde časom 😉

Dobrú noc všetkým 🙂

bejca
autor
7. okt 2009

ahojte 😵

tak my horsie a horsie aj vecer zaspavame ☹ a vonku a aj na plavani vrestal na cele usta ale keby ste vedeli ako 😅 no hrzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuza 😵 uz som bola zufala a nevedela co s nim ☹ ja neviem co mu to je v poslednej dobe zacina si vynucovat 😅

idem si vas precitat 😉

bejca
autor
7. okt 2009

Danka uzite si to u rodicov 😵

Bzuci tak tam co si dala link su lacnejsie 😉 len teda kto vie kolko je postovne 😅 😉

Ami neboj jeho to zacne bavit a bude s atesit ze vie ako robi ktore zvieratko 😉 nas Petko tiez dlho nechcel nic ani opakovat a ani ukazovat len som mu stale opakovala ako papagaj a potom zacal aj sam 😉

dobru nocku 😵

alex21
7. okt 2009

nez pridem ja tak tu nik nieje 😝
Eliska vam dakuje za blahozelania k meninam a posiela kazdemu cmuky-cmuk. 😉

alex21
7. okt 2009

Ozaj beji
Dnes som bola v kauflande a mali tam tie budny za 7 EUR alebo tak nejak a bola tam taka tmavomodra v kombinacii s trochou cervenej. Velkost 92/98. Teda boli tam aj ine ale tato by vam mohla pasovat. To len ak by si nahodou mala cestu do SC. 😉

martina1982
7. okt 2009

Ahojte ,

Hlasim sa po dlhej dobe ,neviem co mi bolo ,ale nemala som na nic naladu ☹ prepacte mi ☹
Len som si Vas tak na rychlo precitala.

BZUCI, GRATULUJEM NECH JE VSETKO ,TAK AKO MA BYT !!!!!!!!!

Eliske vsetko naj .

Mame sa dobre Stevko uz pomalicky zacina rozpravat 🙂 Moja neter Ninka ma uz 4340g .Do Michaloviec ideme 17.10 na krstiny ,tak sa strasne tesim ,ze uz ich vsetkych uvidim.Ideme len na vikend ,ale na buduci mesiac idem na tyzden .

My na zimu nemame este nic kupene ,isla som minule kupit tenisky Stevkovi a nemohlasom mu do nicoho narvat nohu on ma taku siroku ,ze mi je uz teraz zle ked mu budem zhanat cizmicky .

Beji, Ami, Danka ,Bzuci chybali ste mi neuraste sa ostatne babenky aj vy ste mi chybali.

amadora
8. okt 2009

Dobré ránko!

Beji inak aj Majko bol včera tak hrozne protivný, normálne som sa hanbila za neho 😒 Najprv sme sa boli prejsť s kočíkom a potom sme ho ešte vybrali nech si trochu pobehá, ale len do blata a mlák ho to ťahalo a keď som mu povedala že je to no no tak sa začal na strede ulice hádzať o zem a vrešťal ako pavián 😖 A potom večer sme išli k môjmu ujovi, volal mi že má pre nás dáke veci po bratrancovi. No najprv sme sa vytrápili s výťahom (on má z neho panický strach), ujo býva na 7.posch. to som odmietla s ním ísť pešo. Takže hukot ako svet. A potom u uja zase ho trápili len veci ktoré nesmel, to že mu dávali keksík a autíčko ho vôbec nezaujímalo. Tak som ho zobrala na ruky reku budeš na rukách keď nevieš čo sa patrí. Začal ma normálne biť hlava nehlava, okuliare mi leteli cez pol izby, no som myslela že ho prehnem cez koleno 😠 Tak sme len zobrali tie veci a bežali domov.

Maťka prečo si na nás nemala náladu? ☹ Aj ty si nám chýbala! Gratulujeme Števkovi že začína rozprávať 🙂 A už sa tešíme na fotky z krstín!

My sa ideme napapať, zbaliť a pôjdeme domov. Som zvedavá ako to zvládneme, aj sa naložiť do auta sami, aj ho poobede budem musieť budiť skôr aby sme ten pohreb stihli a keď si predstavím sa tam trepať s ním a tú atmosféru tam keď sa pochováva mladý človek a syn... jaj ani ísť sa mi tam nechce 😒

mm1
8. okt 2009

No babule, kým som Vás našla, kde sme, hruza.....
Bei, nabuduce mi prosím pošli IPko.... vďaka

Takže pekné ránko,

idem sa s Vami podeliť o naše včerajšie zažitky a je ich dosť.... Takže keďže bolo tak krásne vonku, prchala som z roboty, aby sme sa ešte s Natali užili.... Vytiahla som ju von, najskôr sme boli spolu nakupovať, niesla nakupný košík, tak bola taká pyšná, potom sme sedeli u fontány, tam sa hrala s takým 4 ročným chlapčekom, bol strašne podarený, práve teraz bol v tom období "prečo" tak sme sa s jeho tatinom poriadne nasmiali na tých otázkach....
Odtiaľ sme išli pomaly smerom k nám.... samozrejme, že sme museli navštíviť hore dolu každú kaluž čo zostala z rannej burky..... ani neviem ako, namočila dudušu do kaluže a dala ju potom do pusy... !!!!!! no hruza.... potom sme ešte zbierali gaštany a stretli sme kamošku. Tá má 2 ročného Tomáška a malú 3j mesačnú Alenku. A neviem, čo to Tomáška napadlo, ale zrazu z ničoho nič sotil do Natálky, tá to našťastie teda ustála, lebo bolo to dosť silné sotenie, a rozplakala sa. Ale nie preto, že by sa jej niečo stalo, preto, že to cítila ako krivdu a nevedela pochopiť prečo to Tomáško spravil. Ešte ako sme sa s nimi rozlučili tak celu cestu domov sa ma pýtala,
mami bábo bac bac, hmmm???? a pozerala na mna tymi ockami a cakala vysvetlenie...
Joj drobček moj ľutostivy, strasne neznesie krivdu, aj ked ju vidi niekde na ihrisku....
Potom sme prisli domkov, a okupkali sa... a baby, prvy krat sa vecer vykakuskala a vycikala do šerblíka...!!!! ja viem, že sú tu iné preborníčky, viď Eliška, ale taaaaak ma to náramne potešilo. Aj mala bola taka pyšná na to...
a ja ešte viac 😀

tak a idem teraz pozrieť čo ma čaká pracovne.... bleeee 😠

mm1
8. okt 2009

baby, ja hlava derava, tie prve dve vety si nevsímajte,.... kym som našla nasu temu, tak ten blbec kompik ma prehodil na prvu stranu, tak som myslela, ze sme zamkli starú a piseme uz v novej....
asi ešte spím na jedno oko 😀

mm1
8. okt 2009

Ami držím palčeky na poobede... je to strašne smutné a bolestivé.... ☹

amadora
8. okt 2009

Megi tak ste mali rušné poobedie 🙂 A gratulujeme ku krásnemu výkonu na nočníček 🙂 A s tým poobedím ti ďakujem!

mm1
8. okt 2009

no to sme teda mali.... vraj je dnes posledny den pekne, mali by sme to vyuzit.,... 🙂

bejca
autor
8. okt 2009

ahojte 😵

no my stale v noci mrncime a neviem preco ..... davam ho k nam a potom spi az do rana ..asi to zatrhnem lebo zacinam mat pocit ze si vyzaduje byt s nami v posteli 😅 😉

Ami no tak MAjko tiez zacina byt " vesely " asi je to nejake take dalsie obdobie len dufam ze ich to co najskor prejde 😅 😉 a na to poobedie ti drzim palce ja tiez mam z takych veci az tazobu na srdci ☹ a neda sa ti Majka niekde nechat ?? aby si ho nemusela brat .....

Alex dik 🙂 ale do SC asi nepojdem koli bunde 😉 ale mam vykuknutu bundicku taku s tym vlacikom Tomas tak som zvedava ci ju kupim 😉

Martinka no inak prave dnes som chcela ze uz napisem ze si tu veeelmi dlho nebola , myslela som si ze malujes a prerabas a podobne + ze si isla za sestrou a neterkou 😉 no ale uz sa mi to zdalo dlho ze si tu neni 😕 som rada ze ste oki 😵 a gratulujeme k zacinaniu kecania 😀 ale neviem preco ked ti je smutno a nemas naladu tak aspon nenapises smutneho smajlika a my by sme ta trosku rozveselili 😉 ved na to sme tu 😵

Magi mali ste super poobedie 😵 len teda chuda NAtali je to tazko tym nasim drobcom vysvetlovat 😔 😅 a ak sa ti da tak aj dnes zober volno a bezte este von pokial sa da 🙂 😉

no idem ja varit a poobede mame nabity porogram 😵 pekny den 😵 😵

bejca
autor
8. okt 2009

a jasne ze Natali gratulujeme k uspechu na nocnik 😵

my cikame v pohode do nocnika ak vystihnem - nepyta sa - ale kakat ani keby co bolo 😖 uz neviem ako ho ukecat na nocniku robit kako 😔 😒

paaaaaaaaaaaaaaa

mm1
8. okt 2009

beji: inak tie bundy v Kauflande sú strašne tenké.... a oteplovaky, zateplené po kolená flisom a od kolien dolu len šušťák, a práve tam sa nam drobci najviac premočia, takže nič moc..... pozri niečo iné......

No to ja som s tým kaki vystihla situáciu, lebo prdkala, ale dnes tatikovi chcela len do plienky....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre