Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
8. okt 2009

Tak my sme už doma.

Beji nemám ho kde, vieš že u nás je to bieda so strážením a aj to málo ľudí čo by mohlo teoreticky ide na pohreb. 😒

Kočky Majko mi má hrozné hnačky, od rána už 4 či 5 krát kakal ☹ Aj mne bolo včera zle a mala som hnačku ale mňa to do večera samé prešlo. A aj kamarátkina staršia dcéra má hnačky, tak sa bojím aby nemal dáku virózu 😒 Dala som mu hneď hylak aj nurofen pre istotu a asi nasadím aj diétu, dúfam že to pomôže ☹

bzucinka2
8. okt 2009

ahojte, ami vraj terraz leti brusna viroza 😒 tak snad to majka obide a len vam nieco nesadlo 😉 smutne poobedie snad nejako majusko vydrzi, drzim palceky a myslim na vas ☹
matka dakujem a co sa stalo, ze si nemala naladicku na nic, lebo nam tu chybas 🙄
megie, mala musela byt uzasna, ked sa pytala preco ju chlapcek sotil 😉
a ja maleho nechavam chodit aj po mlakach, pravdaze ked nejdeme niekam na navstevu ci do obchodu, aby sme zas neboli ako prasiatko a tiez sa mu to naramne paci 🙂
ja som dnes uvarila polievku, preorganizovala malemu detsku, ideme skusat spat aj v noci na velkej posteli, cez den si vybera, ze chce spat vo velkej, tak skusime aj vecer co to urobi 🙂 a kym spi, chcem este umyt posledne okno co mi ostalo a upratat suflik pod postelou 😉 a potom sa maly zobudi a pojdeme von 😉 vyuzit posledne luce 🙂

amadora
8. okt 2009

Bzuci dúfam aj ja že to nebude viróza 😒 Chceli sme vás zajtra prísť pozrieť ale ak bude mať aj zajtra hnačky tak radšej nie aby ste niečo nechytili aj vy a pôjdem s ním potom aj k doki. Uvidíme no, dnes bude mať diétu a hylak.

mm1
8. okt 2009

ami.ked pojdeš von kup v lekarni malemu čaj zo sušených čučoriedok... vrelo odporúčam.... s hnačkami bohužial my máme svoje skúsenosti.... bleeeee ☹

mm1
8. okt 2009

a bzuči, teraz prosím ťa veľmi nepreháňaj, OKI???? si len 6 tt dobre?

amadora
8. okt 2009

Megi a to mám pýtať len takto či to má dáky špeciálny názov, myslím značku alebo tak? Ďakujem za radu!

A Bzuci mm má pravdu, dávaj pozor na malého bzučka 😉

Majko len 12:50 zaspal a okolo 14:30 by som ho mala budiť ak chceme ísť na ten pohreb tak neviem čo mám robiť 🙄

mm1
8. okt 2009

Ami, pýtaj si to len takto, je viac druhov..... ale pomohli nám vždy..... totiž Natali ani hylak, ani smecta, max. ryžový odvar + tento čaj...
a diéta!!!!!!!! a ak by mal i horúčky treba potom volať pediatrovi, aby spravil rektálny výter stolice....
ale možno ste fakt len niečo zjedli, keď si mala aj ty.....

a nebuď zatiaľ malého, možno sa zobudí dovtedy sám.....

amadora
8. okt 2009

No dnes už asi lekáreň nestihnem ale zajtra mu to pôjdem kúpiť. Diétu som mu už nasadila, na obed som mu dala varené zemiaky a kuracie mäsko so zeleninou s minimom šťavy, len také suché. Len neviem ako večer zvládne bez mlieka ak mu ho nedám na spanie 😒

No zobudím ho 14:50 ak nevstane sám, dve hodiny spánku mu budú musieť stačiť. A za 10 minút sa hádam obriadime a dojdeme na cintorín aby sme stihli aspoň kondolencie 😒

mm1
8. okt 2009

sprav kompromis... sprav mu mlieko, ale nie do vody ale do ryzoveho odvaru!!!! alebo skus vynechat mlieko, ale sprav len ryzovy odvar a trosku ho oslad.... vypije to, neboj.....

bzucinka2
8. okt 2009

megie, ami dakujem, nebojte sa neprehanam to, ved jedno okno nie je az tak vela a jest treba tiez 🙂
ami, neboj, stihnete 🙂 a zajtra s velkou pravdepodobnostou nie sme doma, ideme na nakupy s nasimi, iba mm ostane ak by ste prisli 😀

amadora
8. okt 2009

Megi my pijeme kravské mliečko

Bzuci škoda 😒

mm1
8. okt 2009

tak mu sprav polovicu kravského a polovicu ryzoveho odvaru, alebo skus len ten ryzak, a uvidis ako sa zatvari.... 🙂

Bzuci, po mojich predchadzajucich skusenostiach to ber len ako kamaratske varovanie.... 🙂
na nákupy? paráda..... čo sa chystáte nakupovať?

amadora
8. okt 2009

baby je mi hrozne ☹ bolo to strašné, toľko ľudí som na pohrebe ešte nezažila, cintorín bol plný plnučičký, na jednom konci ho pochovávali a ľudia stáli ešte na druhom konci natiskaní. a tá jeho priateľka bola úplne hotová, ju museli niesť k hrobu, hrozne kričala a plakala 😢 mala oblečené také ako svadobné šaty... jeho brat bol asi na liekoch lebo bol mimo... všetko plakalo, objímalo sa, suseda sa úplne triasla, no hrôza... strašne mi bolo smutno, chudák keby vedel ako veľa ľuďom nechtiac ublíži... a ešte hrali také pesničky moderné, nie ako starým ľuďom tak to ešte umocňovalo tie emócie, keď niesli truhlu tak hrali od jednej slov. speváčky, teraz si nespomeniem ktorá to spieva, spieva sa tam "súdia len, tí čo nemajú pokoj v duši boľavej..." ☹ hrozne to sedelo... a potom od Jandu Hurikán... to už som revala ako dážd... kto to nepozná

https://www.youtube.com/watch?v=2WhfVeHU6Uw

no už zase revem 😢

danka.k
8. okt 2009

ahojte hlasim prichod.. prisli sme uz dnes, este vcera sme boli pevne rozhodnuty ze ostavame do soboty... ale po noci sme to hned zmenili.. rastik sa rano o tretej zobudil ze uz sa spat nejde ale ide sa hrat... na obed spat len tristvrte hodiny, lebo co ak nahodou by daco zmeskal 😀 tak sme sli radsej domov, okupali sme sa a o stvrt na sedem uz bol tvrdy a spinkal.. idem si vas precitat

danka.k
8. okt 2009

ami muselo to byt hrozne.. ten pohreb si viem predstavit. pred troma rokmi sa mi zabil spoluziak a bolo to nieco hrozne.. mal 21.. proste nieco hrozne... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

a ja som mala dnes rano tiez hnacku.. aj bracho tak sme sa na zachode striedali 😀 , ale nastastie to potom preslo

u nasich bol dnes aj maleho bratranec, boli nadherní, sice sa aj pobili aj povadili, ale krasni boli. a hlavne ked nasli vodu a nasypali hliny a obhadzovali sa 😀

beji aj rastik bol este pred dvoma dnami taky zly.. uz som mala pocit ze ho vymenili, vsetko si vynucoval revom, ked nebolo po jeho strasne zuril..

martinka tesim sa ze ides do michaloviec, a ninka pekne rastie

a ak na daco nereagujem tak odpuste ale uz si nepamatam 😀

amadora
8. okt 2009

Mňa teraz tiež prehnalo. Hrozne sa bojím aby nás nezložil dáky vírus, ešte k tomu sme na to sami doma teraz. No nanič mi je úplne, myslím psychicky, chýba mi muž, bojím sa o malého a štve ma to všetko ☹ Bože dúfam že ten hylak zaberie a zajtra bude lepšie 😒

danka.k
8. okt 2009

ami neboj bude lepsie 😉 mas tu nas 😉

amadora
8. okt 2009

Danka ďakujem, hlavne nech Majkovi tá hnačka prejde, nič viac nechcem ☹ Nejako to doľahlo všetko na mňa, je mi smutno za kamarátom, stále sa mi to všetko premieta pred očami, mám strach aby Majko nemal dáky vírus a aby sme neskončili zase v nemocke potom a som na to všetko sama a mužík ďaleko ☹

danka.k
8. okt 2009

ami neboj sa... majkovi to prejde.. mozno len nieco zjedol co mu moc nesadlo a narobilo mu to sarapaty.. bude lepsie do zajtra... a mysli na to ze sobota sa blizi... uz len dve noci sa vypime a mame nasich muzov pri nas 😀 😀 😀

bzucinka2
8. okt 2009

ami, hroza, viem si to podla opisu zivo predstavit, moja, muselo to byt tazke hlavne na psychiku ☹ neboj sa a nemysli na zle, estesi to privolas, vsetko bude v poriadku, len vam nieco nesadlo, ziadna viroza nema vstup k vam povoleny 🙂
megie, dakujem, si zlata, ze na mna takto myslis, je prijemne vediet ako druhym v podstate cudzim na mne zalezi, hreje to pri srdiecku 😉
danka, tak maly je riadny betar, ze aby mu nieco neuslo 😀 no a ujde mu uz vsetko ked ste doma 🙂
baby drzte palce, dnes skusime spat na velkej posteli 🙂
na nakupy ja idem len tak a mamina nieco popozera 😉

amadora
8. okt 2009

Danka dúfam že máš pravdu a všetko bude v poriadku 🙂

danka.k
8. okt 2009

bzuci presne ujde mu vsetko... ale tak na obed tam pojdeme zas, ale uz tam nebude spat 😀

bzucinka2
8. okt 2009

😀 😀 😀 spravne a nabuduce si rozmysli, ci posluchne maminu, ked povie spinkat alebo nie 😀 😀 😀

danka.k
8. okt 2009

bzuci len aby mi to neurobil v noci... 😀 😀 si bude mysliet ze cim skor vstane tym skor tam pojdeme 😀 😀

amadora
8. okt 2009

Bzuci ďakujem moja, si hrozne zlatá 🙂

Inak, neviete niekto, kmotor má v pracovnej zmluve uvedené prac. miesto ako admin. pracovník a teraz ho chcú dať do výroby a pritom jeho miesto sa neruší, len tam chcú iného. Má nárok na odstupné ak to miesto odmietne?

bzucinka2
8. okt 2009

ami neporadim, neviem 😒
danka a ty si mu uz pvedala, ze zajtra tam idete znova, v tom pripade to bola chyba, velka chyba 😀 😀 😀

danka.k
8. okt 2009

bzuci myslim ze som mu to nehovorila... ale pocul to ked som sa dohadovala s maminkou... ale var bude pekne spinkat ked je vo svojej (teda mojej 😀 ) posteli

amadora
8. okt 2009

No neviem či Majko znova nekaká 😕

danka.k
8. okt 2009

ami povedz ze nie... 😉

bzucinka2
8. okt 2009

fuuuj, kako smrdi, fakt sa pokakusal, chudatko 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre