Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
8. okt 2009

No inak už je to tu čo som vravela, že sa musím so Bzuci prestať stretávať teraz lebo ma ešte nakazí tehumániou 😀

tami712
8. okt 2009

skolara no tak aj ja sa teším 😵

a len pekne tehulkujte všetky, ja radšej pôjdem pekne do roboty 😉

bejca
autor
8. okt 2009

Ami no ale ved to je dobre ze zacnes mat tehu maniu 😵

Tami ty mas dve deticky krasne takze ty uz by si aj mohla ist pracovat 😉 😉 😉 😉 ale my ta chceme s poctom deti dobehnut 😉

amadora
8. okt 2009

alebo predbehnúť? 😅 😀

skolara
8. okt 2009

aj ja sa sa zacinam lakomit na babo 😀 svagrina je v 7dmom mesiaci a aj kamoska ma mesacne babo. 😵

tami712
8. okt 2009

beji no jasné, ja vám to všetkým veeeeeeeeeľmi prajem, aj keď aj my sme si "užili" svoje kým sa Ema podarila 😔
ale teraz stojí za to 😉 😀

bejca
autor
8. okt 2009

Ami no mne staci dobehnut 😉 akosi ja uz vekom nestiham dalsie 😀 😉

Skolara no ved sup sup pridat sa k nam a snazit sa o tehu 😵

TAmi no tak mne o tom hovor 😅 my sme si uzili 10 rokov cakania na Petka a potom 9 mesiacov v brusku cakat ale tiez to stoji za to 😵 😀 😀

bejca
autor
8. okt 2009

Ami ale tebe prajem aj predbehnut ak si zelas a aj vsetkym ostatnym 🙂 😉

bejca
autor
8. okt 2009

baby inak ja mam podozrenie ze Petko bude lavak 😅

alex21
8. okt 2009

ahojte
Tak tu sa zacina tehulkovat 😀
Jaj kocky aj ja by som ale ked ma muz nastve tak si poviem, ze radsej nie.

tami712
8. okt 2009

no ja vám normálne závidím tie vaše pocity očakávania na tie malé voňavé bábätká 😀

dobrú noc všetkým 😉 😔

amadora
8. okt 2009

Beji nie, mne stačí Majko a ešte k nemu sestrička 😉

bejca
autor
8. okt 2009

Alex keby sme vsetky sa nasrali na muzov tak nikdo deti mat nebude 🙂 alebo aspon polovicka z nas 😉

no kocky idem ja haji buvi 😵

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

skolara
8. okt 2009

Beji aj Vionka bude asi lavacka. Mne to nevadi ved je to v podstate jedno nie?
Beji teraz este nie ale mozno na druhy rok ku koncu roka by som aj brala. 😉

bejca
autor
8. okt 2009

TAmi dobru 🙂

Ami ja ti ju zelam z celeho srdiecka 😵

mne je uuuuuuuuuuuuplne jedno ci dievcatko alebo chlapcek 😵

amadora
8. okt 2009

ja si ešte opilníkujem nechty a tiež idem hajať 🙂

bejca
autor
8. okt 2009

Skolara ja viem ze to je fuk ale lavakom sa zle soferuje 😉 😀 😀 😀

danka.k
8. okt 2009

😉 no chvilu volam s muzom a vy toho tolko popisete 😀

takze reagujem:
beji tak ja budem tehotna asi tak ako ty s vlozkou 😀

skolara super ze sa napokon dohodli a idete to otvorit 😉 a prečo ja som si myslela ze idete mat destky butik?? 😀

ami no este aby si sa s nami nedelila o tehulkovanie 😀

tami krasne foto 😉

alex21
8. okt 2009

tami prekrasne fotky. Emka je rozkosna princeznicka
😵

skolara
8. okt 2009

ja uz tiez idem spat.
Dobru noc 🙂

danka.k
8. okt 2009

alex ja som muzovi raz povedala, ze najprv mi urob druhe dieta a potom uz ma mozes sraat kolko chces.. ze uz mi to bude jedno 😀

danka.k
8. okt 2009

no a vsetkym bru noc ked ste uz skoro vsetky zdrhli 😀

alex21
8. okt 2009

beji ja viem len neviem ci ste este niekto na tom tak ako je ze vam muz este nekupal dieta, nevie ho nakrmit, postarat sa on ho proste nic. Co sa tyka Eli tak som na nu sama. A dnes som mu povedala, ze ju ako 20 mesacnu uz moze konecne okupat, ze ona sa uz prakticky umyva sama tak sme sa povadili. Hned do mna skocil ze nech mi tie kramy skoncia ze sa neda so mnou rozpravat.
A okrem vevi neviem kto ma este take nespave a zive dieta. Keby som mala spave ako je Alex od bzuci tiez by som na druhe pristala uz davno. Dnes sme boli plavat, zas sa vysantila, skakala do vody, vyliezla vela krat na tobogan a ked sme sa vratili boli dve hodiny a ona ze spat nebude. Najprv ma nakrmila hranolkami este mi ich aj namacala do tatarky 😀 a potom ze pod sa hrat. Ju uz ani plavanie neznici. Jasne ze som ju potom na silu uspala v manduci ale po 35-tich minutach uz na mna kukali tie jej okale. 😝

amadora
8. okt 2009

ja som ešte tu 🙂

danka.k
8. okt 2009

alex no tak to hej.. to asi nikto nema take nespave dieta.. ale tak bud rada ze ta aspon nakrmi 😀 😀 moj by tie hranolky zjedol sam 😀

alex21
8. okt 2009

jaj danka len ja mat druhe dieta tak by ma asi muz nesral ja by som mu zbalila kufre a nech si ide lebo niekedy mam pocit ze okrem chodenia do roboty a nosenia vyplaty nevie nic. Viem, ze aj to je dolezite ale aspon raz za cas by sa mohol postarat o vlastne dieta.

alex21
8. okt 2009

No aspon Eliska sa o mna postara. 😀 😀

danka.k
8. okt 2009

alex to mas pravdu mohol sa... moj mi pomoze so vsetkym co ssa tyka maleho.. teda okrem prebalenia ked sa dokaka.. ale ked s nim ostane sam doma a dokaka sa tak ho prebali

alex21
8. okt 2009

no co uz s nim. Ja bez Elisky nemozem ist nikam. Ked sa mu niekedy vyhrazam ze ho necham s nou sameho nech sa stara tak mi povie ze mam potom pozerat krimi-noviny na jojke lebo ze o nich budu davat 😖

danka.k
8. okt 2009

alex no mily je ten tvoj muz... ked uz ani vyhrazky nezaberaju tak ja potom neviem.... keby ze sa aspon snazil.. ale on asi nic vsak ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre