Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

martina1982
11. okt 2009

Beji dakujeme za pusinky aj drzanie palcekov.Inac aj Stevko pre vsetko place normalne som sa za neho hambila v tom ochode ked som isla kupit tie cizmicky ☹ valal sa aj po zemi .....ked sme vysli z obchodu tak nechcel ,aby som ho dala sadnut do kociara a ani povlastnych nechcel ist a stale som ho musela niest na rukach Stevko ma uz 14kg tak si viete to predstavit v jednej ruke on a v druhej som tlacila kociar ☹ Az mi do placu bolo .

bejca
autor
11. okt 2009

Ami aj ja mam pocit ze len po nom stale hucim ☹ a veru uz aj muz skrikne 😅 a straaaaaaaaaaaasne zacal kusat 😅 a babatku a aj sesterke drzime palceky a neboj vsetko bude oki 😵

martina1982
11. okt 2009

My este na zimu nemame nic kupene ☹

martina1982
11. okt 2009

Ami ,dakujeme

bejca
autor
11. okt 2009

baby a aj vase deti tak kricia uplne ze z " plnych " pluc ??? nas Petko teda uplne ze nadoraz a az pisti a rucicky tak uplne krcovito taha dopredu 😅 a zacne sa bit po tvari a skriabe sa 😔 dokonca aj dudu zahodi daleko od nervov ale potom ju hned pyta 😅

bejca
autor
11. okt 2009

ja uz mam vsetko kupene na zimu len rukavicky este jedny + cizmy este jedny a gumaky s kozusinkou 😉

martina1982
11. okt 2009

Inas som Vam to tu nepisla ,ze sestricka moja neprenasa 4 dni ale 7 dni podla vysetrenia to zistili a uz mala aj zelenu plodovu vodu Ninka mala az nechtiky spinave od tej vody ,ale nastastie je vsetko ok!!!

amadora
11. okt 2009

Maťka my sme tiež tak kupovali tenisky naposledy, horko - ťažko vyskúšal asi tak troje aj to s plačom, potom mi bosý utekal cez obchod a sme ho s maminou naháňali a viac už ani bohovi nič vyskúšať. Tiež by som sa pod zem prepadla 😝 Sa teším na kupovanie čižiem 😒 Možno svokor niečo donesie 😀

Beji ďakujeme 🙂

martina1982
11. okt 2009

Beji ,Ty si sikovnica ked mas uz vsetko nakupene 😉 Stevko sa sice nebije ,ale vsetko hadze .

bejca
autor
11. okt 2009

Mati no teda 😕 ale nastastie je vsetko oki a Ninuska a aj sestricka sa maju super 😵 a dakujem za pochvalu 😉

Ami no mozno svokor prinesie 😉 😀

martina1982
11. okt 2009

Ami ,my mame este ten problem ,ze Stevkovi neobujeme hocico na nohu ☹

amadora
11. okt 2009

Aj Majko sa bije, aj mňa, aj o nábytok búcha 😖

Maťka to je hlavné že je všetko ok 🙂 Dúfam že aj u nás bude, netrpezlivo čakáme na telefonát. Od 15:00 je tam.

martina1982
11. okt 2009

Beji , to mi az potom neskor sestra povedala ☹

Ami ,nechaj sa prekvapit ci donesie 😀

martina1982
11. okt 2009

Ami ,bude ok neboj sa !!!!!

martina1982
11. okt 2009

Chcela som ist zehlit ,ale kaslem na to aj zajtra je den 😉
Zajtra musim zavolat opravara praciek akurat nam skoncila zaruka a pracka mi zacala tiect to akurat som dala poslednu varku v sobotu prat .To cloveka potesi a som zvedava kolko si vypyta 😠

martina1982
11. okt 2009

Ami ,co budu mat ?

Idem sa osprsit a idem pred telku tak sa majte ,drzte nam place ,aby bola ok noc neznasam ked ma Stevko sopliky ☹

Dobru noc!!!

amadora
11. okt 2009

Maťka aj my máme vysoký nart 😒

Ja by som si mala potriediť tie veci čo sme dostali od uja, ešte stále to mám vo vreci. Dáko sa mi do toho nechce 😅

bejca
autor
11. okt 2009

my nastastie zatial s topankami problem nemame klop klop 😉 aj obuje a aj si da v pohode odskusat 🙂

Mati a aku pracku mas ?? nam spravila to iste - Ardo - zhorel nam ten pocitac ale este sme mali nejako tak to ze sme platili len nejaku cast + ze prisiel .... su to svine inak lebo v poslednej dobe to tvrdia skoro vsetci ze sa im takto kazia tie pracky a celkovo skoro vsetko 😠 ved kto by im to inak kupoval ze 😖 😒 kedysi pracka vydrzala aj 15 rokov teraz ledva 5 😝

bejca
autor
11. okt 2009

a aj ja budem zajtra zehlit 😝

MAti dobru noc 😵

Ami tak sup sup potriedit isto tam je kopa krasnych veci 🙂

amadora
11. okt 2009

Maťka nevedia, chceli sa nechať prekvapiť 🙂

Beji aj mojej mamine sa pokazila Whirlpool-ka tiež asi dva mesiace po skončení záruky, to nie je ako kedysi že vyrábali tú elektroniku tak aby vydržala 20 rokov 😠 Je to svinstvo!

No dobre, idem aj ja, trochu sa povenovať mužíkovi 😉 Dobrú noc

bejca
autor
11. okt 2009

Ami presne ... a dobru nocku 😵 drzime teda babatku a mamnike palceky 🙂

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

amadora
12. okt 2009

Dobré ránko!

Tak pred polnocou nám do rodiny pribudol malý Tomáško 😵 😵 😵

bejca
autor
12. okt 2009

dobre ranko 😵

tak my sme vstali cca 7:40 😵 moj syn akosi zacal dlchsie spinkat asi to bude tym ze je dlchsie tma 😉 radsej ale keby vecer lepsie zaspal 😀 😉

Ami srdecna gratulacia 😵 tesime sa s vami a zelame vela zdravicka , stasticka ,lasky a mliecka 😵

amadora
12. okt 2009

Beji ďakujeme 🙂 Už sa hrozne teším keď ho uvidíme, malý valibuk má skoro 4kg 😀

bzucinka2
12. okt 2009

ahojte, tak my sme vstali o 7,45, na velkej postielke a mu spinka asi lepsie, lebo rano dlhsie taha a mozno je to len tym pocasim 😉
matka, dakujem za opytanie, zle mi zatial nebyva, az sa mi to zda cudne, lebo s alexkom ma nadrapovalo stale 😒 tak ale snad je vsetko v poriadku 😉
ami no ako uz mas potriedene? 🙂 a gratulujeme k tomaskovi, prajeme vela zdravicka a radosti, a krasne meno dali aj ja nad nim premyslam 🙂
beji tesil sa, aj svojim hrackam, len nemal uz vecer cas pohrat sa s nimi, tak to dobieha teraz 🙂
ja som chcela ist tiez do mesta skusit mu cizmicky, ale je hrozny necas , tak asi nikam nepojdeme, maximalne poobede na par minut v prsiplasti 🙄
a my tiez nastastie nemame problem so skusanim ncoho, skor je problem to potom vyzut, ci vyzliect 😀

amadora
12. okt 2009

Bzuci ďakujeme 🙂 No tak to bude tým že to bude dievčatko tento raz keď ti nie je zle 😉 😀

bzucinka2
12. okt 2009

dobru chut vsetkym 🙂 ja este cakam na mm a potom sa najeme, maly spi a my sme boli v tomto lejaku na prechadzku az jedno kolecko okolo cinziaku a pravdaze maly musel do kazdej mlaky stupit, tak sme prisli domov mokry az po pancusky, ale hlavne ze sa malemu pacilo 😀
ami, uvidime, uvidime, ci sa nemylis 😀

martina1982
12. okt 2009

Ahojte ,

Tak som lahsia o 21eur ja mam pracku Whirlpool co je okolo ta guma tak sa tam urobila dierka.

Ami ,gratulujem k Tomaskovi !!!! 🙂

Dnes som sa dozvedela zlu spravu svagrova byvala priatelka je v kome a je v 6 mesiaci tehotenstva praskla jej cievka v hlave ☹ Stale na nu myslim 🙂 a nech ju Anjelikovia ochranuju .Preco ???? 😢 Uz bude rok co sa rozisli s mojim svagrom .Nasla si priatela a s nim ma to babo .Dlho som ju nevidela.

martina1982
12. okt 2009

Ona ma 21rokov .

martina1982
12. okt 2009

Idem zehlit .Aj u nas prsi ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre