Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bzucinka2
13. okt 2009

dobre ranko 🙂
nas noc v pohode, na velkej psteli sa mu paci, aj tam lepsie spinka, len ho rano zobudil kaslik o 6,30, ale nava, este si lezkal a hral sa do 7,30 a potom sme zagratulovali ocinkovi a hned mu vyzradil co dostane, lapaj maly 😀
fuj tu fuci ako sibnute, dnes ideme robit k nasim kobasky a ja asi zapadnem pri krbe a hotovo, nebudem sa chlapom motat popod nohy 😀

beji krasne cizmicky, ja pofotim teda, ale az podvecer, pripadne ked sa vratime od nasich 🙂
vevi, hadam to adamko bude mat ozaj len tu zabu, hoci neviem ci to mavaju aj taketo velke deticky 😉 drzime palceky
ami nestras, hadam len nieco dostanu, kurnik on ma vzdy nejaky problem s platenim , nezavidim vam teda ☹

amadora
13. okt 2009

Bzuci no bohužiaľ má takú problémovú profesiu, s tým nič nespravím aj keď s tým vôbec nie som nadšená 😒 Tak si užite pekný deň u vašich 🙂

bejca
autor
13. okt 2009

ahojte 😵

my sme mali tiez noc nic moc 🙄 ako tak strasne fucalo tak nase nove okno / co sme pred letom dali robit - hned rano som im pisala sms aj so zvukovym pridavkom 😠 dufam ze sa ozvu / prefukuje 😕 🙄 a svistalo a fucalo no vobec som sa nevyspala 😔 Petko sa o cca 5,20 zobudil nechcel spat 😨 dala som mu mlieko a prebalila som ho potom sa este ale na hodinku ulozil ja som zatial zbehla do obchodu a zacala varit .... teraz sme mali navstevu - susedu s Julinkou 😵 dnes to uz bolo lepsie aj sa trosku pohrali a aj ju Petko az tolko nemojkal a nezhadzoval 😉 tak snad si zvykne 😉 ale zasa Julinka prisla aj s kocikom + s babikou a kockami tak Petko bol nadseny 😀

Bzuci uzi si to a veru sadni ku kozubu vyloz nohy a oddychujte aj s miminkom 😵 a tesim na fotecky 😵

Ami 😔 co dodat 😅 veru ma to ten tvoj muz take zamestananie tazke ..dufam ze peniazky co nasjkor nabehnu 😉

amadora
13. okt 2009

Beji no to poteší s tým oknom 😠

Muž volal do práce tak vraj dnes poobede by mohla byť už na účte výplata. Ale vraj na východe sa nerobí kvôli počasiu tak ktovie či vôbec pôjde ešte do práce 😒 Do čerta aj s celou robotou!!!

U nás bola suseda aj s Vaneskou, krásne sme sa pohrali aj nasmiali na nich, boli úžasní drobci 🙂

tami712
13. okt 2009

ahojte 🙂
aj u nás neskutočne fučí, vyšli sme pred dom a Ema si normálne zakrývala tvár rukami a hneď sa aj vrátila dnu 😅
už sme druhý deň neboli poriadne von, to je hrozné ako si zvykneme na zimu 😒

beji no Peťko je už na zimu poriadne vybavený, super, mne sa páčia najviac tie druhé čižmičky, také nejaké by som aj ja chcela pre Emu, boli drahé? 😕
ja som Eme kúpila na MMB čižmičky, ale vôbec ich neobuje, lebo má širokú nohu a priehlavok, tak ich teraz skúšam predať.
a dnes nám prišli práve tieto topky :
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6855249
hodila som ich do práčky a sú úplne ako nové, tak ak ešte nenasneží tak ich aspoň trochu ponosíme. Lebo tenisky sú jej už pomaly malé 😉

veva55
13. okt 2009

no tak ma v hrdle nejaku plesen ci co, doky sa tvarila tak pohodovo, takze asi to neni nic vazne. mame mu striekat taky sprej 3x za den, no neviem ako to budeme robit, ked dvaja mu nevieme ani usta otvorit, on proste zatne zuby a koniec, tie usta proste neotvori. no neviem neviem 😒
tami, pekne boticky. a u nas tiez neskutocne fuci, som ledva nastupila do auta, lebo kym som tam cpala maleho, uletel mi kocik, potom mi skoro dvere na aute vyvalilo.....katastrofa. normalne kocik uz nepouzivame, ale isli sme tej doky na pol 3 a maly este nespal, tak som vedela, ze mi tam urcite zaspi, takze som trepala aj kocik. no a zaspal 🙂

veva55
13. okt 2009

ozaj a co za zabku to tu spominate? 😕 😕 😕 pocujem to prvy x

martina1982
13. okt 2009

Ahojte ,

Beji ja som vcera zehlila ked Stevko spinkal poobede a vcera som bola cvicit taka som prisla unavena ,ze som sa osprachovala isla spinkat.no vidis ,ze sa vie Petko pekne hrat.Stevko ma tiez rad kociare

Ami ,to ma mrzi s robotou ☹ co si myslia 😠 Nema stastie ten tvoj muz na dobru robotu

Bzuci len sa neplet do roboty chlapom 🙂

Veva ,to je mi luto ,ze ma plesen Adamko ☹ z coho to moze mat? Ta zaba to su afty.

Tami ,krasne topanocky 😉 aj my mame problem kupit topanky.Aj u nas je hrozne pocasie strasne fuka vietor a poprchava ☹

bzucinka2
13. okt 2009

beji, no parada, asi by ma tiez vystrelo 😖 a co ozvali sa ti aspon v priebehu dna?
tami krasne topanocky, idem aj ja pofotit a potom hodim vecer na net, teraz mi maly nosi z detskej hracky a lopty, takze vecer budem mat co upratovat 🙂 chlapom som sa veru velmi neplietla popod nohy, ale za hodinku sme to mali urobene, ja som len riady poumyvala 🙂
vevi, no parada, to z coho mohol dostat, chudatko 😒 drzim palceky nech si to da aspon obcas streknut

bejca
autor
13. okt 2009

TAmi tie topanocky prve sme kupovali v Kauflande - 12,99 euro , tie druhe cizmy v Deichmane a stali 14,90 euro a tie gumaky tiez v Deichmane a stali 10,90 euro myslim ze ceny su celkom v pohode 🙂 topanocky peknucke 🙂 ked sa dali vyprat tak to je super 😵

ja nerada kupujem topanky po niekom ale ak sa to da opart tak to je v pohode 🙂 ako oblecenie 😵

Vevi chuda Adamko ☹ oni vsetko davaju do pusinky tak mozno tym si tam nieco zaniesol 😅 drzim palce aby ste to nejako zvladli s tym striekanim 😉 a skore uzdravenie 😵 posielame pusinky 😵

MArtinka no som rada ze sa dnes uz inak choval 🙂 fakt som bola smutna ze je taky " sebec a silak " ale dnes bol uz trosku iny a myslim ze casom si zvyknu 😉 teraz sme pozvani my k nim na navstevu tak uvidime ako bude reagovat 😵

Bzuci no teda ste sikulky ako rychlo ste to zmakli 😵 Alexik je tiez sikulka ako ti pekne pridava robotu 😉 a panicka sa mi neozvala 😠 volala som jej ja !! ale vraj vo stvrtok poobede pridu to spravit tak som zvedava ....

ami tak aj vy ste mali super pekny den 😵 a teda s tym tatom - robotou vasim mi to je luto ☹ a apon ze uz pridu euraciky 😉

bzucinka2
13. okt 2009

beji foto v albume 🙂
no parada, mila pani, ale teda aspon ze pridu, ak pridu 😉

bzucinka2
13. okt 2009

kde ste vsetky zase??? 🙄

danka.k
13. okt 2009

ahojte.. takze sniezik sa nam chumeli, zimicka uz prisla a danka sa tomu vobec netesi 😠 😠 😠 ten sneh si kyda ako debil.. keby aspon ostal ale iba clapkanica sa robi 😠 😠 takze zajtra sup kupit topanky na zimu malemu

amadora
13. okt 2009

No takže eurá prišli, ale o 150 menej ako minulý mesiac keď robili doma a nechodili na týždňovky 🙄 To je sila! Ale večer volali mužovi z jednej firmy kde si dával žiadosť že potrebujú zaskočiť za jedného šoféra či by nešiel tak ráno ide do Rakúska do konca týždňa. Tak aspoň sa privyrobia dáke eurá a aj si ho môžu vyskúšať a snáď by ho potom časom aj zobrali na stálo...

Poobede sme boli na nákup, kúpili sme malému zimné topánočky a dve čiapky (mali výpredaj čiapok tak sme za ne dali len 5 euro dokopy 🙂 ) Keď Majko zaspí tak hodím fotky.

Vevi tak vidíš, je to ok, som rada 🙂 Rýchlo sa vyliečte!

Maťka myslím že žaba a afty nie sú to isté... a s tou robotou to majú asi všetci šoféri také čo viem, to je také povolanie sprosté 😒

bejca
autor
13. okt 2009

Bzuci Alexik je uzasny v tom prsiplasti 😵 😉 a aj testiky su uzasne 😵 tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂

DAnka no vidis a u nas ziadny sneh len fuci ako sproste 😝 otrasne 😝 a ja sneh milujem takze ja by som to brala 😉 a pekne sup sup Rastika zaodiet zimne 😵

Ami no asi by ma porazilo 😝 to je otrasne v dnesnej dobe uz 😒 😠 a v novej praci drzime palce 😵

a Bzuci ja vzdy chodim az po 20:30 cca 😉

danka.k
13. okt 2009

beji tak prid k nam.. mam pocit ze rano stavvame snehuliaka 😠

danka.k
13. okt 2009

ami pekne foto... ale ja keby som malemu take ciapky kupila tak viem ze by na hlave nevydrzali dlho.. my musime mat snurky 😉

amadora
13. okt 2009

foto v albume 🙂

Bzuci Alexík je podarený a topánočky nádherné 🙂 A ozaj, zajtra držíme palce 😉

Beji no ešte je to len brigáda, ale ďakujeme 🙂

bejca
autor
13. okt 2009

DAnka ja chcem tiez stavat snehuliaka 😵 😵 😵 😵

Ami nadherne boty a krasne ciapky 😉

bejca
autor
13. okt 2009

a co stali tie cizmicky ??? 😅

amadora
13. okt 2009

Danka my nosíme také aj teraz bez šnúrok a v pohode 🙂

Beji ďakujeme 🙂 A na tú cenu si sa spytovala mňa či niekoho iného? 😅

bejca
autor
13. okt 2009

tebaaaaaaaaaaaaaa 😀

amadora
13. okt 2009

24 euro

bejca
autor
13. okt 2009

neni to najviac ale myslim ze dost ale pekne su velmi 😵

amadora
13. okt 2009

ja som s takou sumou rátala že dáme za topánky lebo tak nás vyšli aj vlani tak v pohode

bejca
autor
13. okt 2009

no my sme kupili za taku cenu pomalu dvoje 😉 ale ved ak si spokojna tak super 😵 su peknucke teplucke a Majkovi v nich bude super a to je najdolezitejsie 😵

amadora
13. okt 2009

som veľmi spokojná, sú kožené s teplučkou hrubou kožušinkou 🙂 a ľahúčko sa mu obúvajú, čo je pri našom vysokom priehlavku dosť podstatné 🙂 ja som mu v deichmane neobula ani jedny takže radšej trochu drahšie ale pohodlné a teplučké 🙂

amadora
13. okt 2009

u nás padá dážď so snehom 😖 ja už chcem jaaaaar 😅

bejca
autor
13. okt 2009

ved to je to 😉 vy mate ten problem s tym nartom takze si rada ze vobec mas take co vam vyhovuju 😵

bejca
autor
13. okt 2009

ja chcem sneeeeeeeeeeeh a zimu a sankovanie a gulovanie a snehuliakov stavat 😀 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre