Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
14. okt 2009

ajka no vitaj poi takom dlhom case 😉

a aj mne si chybala 😀

no viem si predstavit co mate v obyvke, mi mame skoro to iste, ale isto nemam ignu, a ani kona a ani hojdacku.. zato hraciek vsade

a na vianoce netusim: dake knizky a neviem

tami712
14. okt 2009

ahojte 🙂
tak ja som mala včera poobede "super" zážitok. Seklo ma niekde v chrbte, nevedela som ani kde, keď som Emu obúvala a zodvihla som sa. Tá bolesť bola neskutočná 😝 😝 😝 po 3 hodinách ležania som sa normálne nemohla postaviť, strašne mi niečo tlačilo ☹
tak dnes ma muž zobral k doktorovi kde chodí na rehabilitáciu, tak som dostala 7 pichov do rebier, 2 do zadku, vraj som si zrejme natiahla medzirebrové svaly. Ale už chodím tak je to lepšie ☹ len nemám dvíhať Emu 😖

a aby toho nebolo málo,tak včera nám odišlo aj auto, muž vôbec nenaštartoval, tak ho teraz išiel zaniesť do servisu 🙄 takže keď sa se... tak sa se.... poriadne všetko 😝 😝 😝

krásne veci ste pokúpili, aj topánočky 🙂 🙂

amadora
14. okt 2009

ja tiež netuším čo, dáku stavebnicu asi, možno autíčko a inak neviem, urobíme raziu do hračkárstva a čo mi padne do oka 😀

inak dnes Majko doniesol nočník, sadol si naň a taaaak tiskal o dušu... škoda len že mal na sebe plienku a tepláky 😀

danka.k
14. okt 2009

tami tak to mi je luto.. rychlo sa vyliec

ami majko musel byt zlaty 😀 😀

mm1
14. okt 2009

pol dna tu clovek nie je a kolko toho popisete.... 🙂
tá zima tu je nenormálna a ja sneh nechceeeeeem tak nech sneží len v TT u Bejky a v BA nie....
🙂
Vevi: no teda, viem si predstavit, co prezívas.... u nas Natali tiez vrieska, preto som vdacna za kazdy den, kedy nemusime ani sopliky tahat.....

tento vikend normal musim spravit poriadok v skriniach, povytahovat zimne veci a poschovavat letne. uffff fuska, ale inak to uz nevidim.... leto je asi nenavratne fuč.... ☹

ami pozerala som na protetike.... aku maju zimnu ponuku na topanocky... tak tie tvoje a este jedny sa mi pacia asi najviac... no bud. tyzden zabehneme s Natali nieco pozriet....
a my mame tiez 23 takze kupim 24 to by malo na zimu stacit....

mm1
14. okt 2009

a vianoce??? rozmyslala som o tabuli.... a potom isto nejaka knizka a kupila som taku hraciu gitarku, co hra melodie na jarmoku... len 5 EUR no nekup to.... celkom sa mi to pozdavalo a my mame take veci hrajuce radi....

amadora
14. okt 2009

Tami no teda fu, náročný deň ste mali včera 😒 Tak nech ti to hlavne rýchlo prejde! 🙂

Megi aj mňa čaká triedenie vecí a tiež sa mi do toho vôbec ale vôbec nechce! Ale večer budem sama keď Majko zaspí tak sa asi do toho dám (samozrejme popri písmenkovaní s vami 😉 ).
Inak Majkovi sa trochu vyzúvali tie topánky keď sme mu ich skúšali, ale tak to mal len ponožku a keď bude mať pod tým ešte pančuchy a riadne na pevno zašnurované tak hádam budú držať. Ono sa šmýka noha po tej kožušinke 😅
A ja som dávnejšie rozmýšľala nad dákym bubnom alebo tak, nejakým nástrojom 🙂

mm1
14. okt 2009

no toto ma asi 10 melodii no nekup to za 5 EUR. hned mi to tam aj odskusali, fungovala, tak mala bude rada...
u nas idu vobec take hudobne veci.... a knihy... ostatne nemusime..... a ked aj hej, tak len na chvilku....
dobre babulky, pomaly idem domov..... brrrr ta zima, este ze som tu autom...
tak zajtra papa. 🙂

amadora
14. okt 2009

baby nie som si istá, ale nedávali ste niektorá link s touto súpravou? https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?... jedna baba to tu predáva a chcem vedieť či to nie je veľa za ňu, hrozne sa mi páči 😅

ciarka
14. okt 2009

Caute babule.......

Ajka-konecne si sem zavitala,som sa smiala,ze kolko veci mate v obyvke,my mame detsku na tieto veci,ale tiez je dost zapratana.Adamko je aky vysoky a teda riadny sinter,ked sam odchadza z domu a sam papa.

Beji,Ami,Bzuci-krasne topanocky ste pokupovali.

Tami-skore uzdravenie,a fakt,ked sa zacne srat tak sa serie.Pevne nervy.

Vevi- aj Adamko nech sa rychlo vylieci,viem si predstavit,ze tazko sa to strieka do tych ust.A ako megi pise aj ja som vdacna zato,ked Sabi nemusime davat ATB,al.sople tahat,to je pohroma u nas.

Bzuci- no ako na kontrole uz som zvedava????

Inak neviem ci aj nasa Sabi nebude lavacka.Vsetko do lavej ruky dava. Papat nechce.No co uz sa budem stazovat.sabi ma za chvilu meniny,tak kupim magneticku tabulu,knizky a oblecko.A na vianoce mam uz kupenu babiku,kt. ked dam cumel tak chrape a ked vytiahnem place a ked znova dam tak dudluje a vydava dudlujuce zvuky a ked zmaknem ruku tak uz ani neviem nieco robi aj noha.No a rozmyslam ze lego a take vkadacie pohariky.
Inak my overal mame este z minulej zimy,jej bol velky aj vetrovky asi 3.Aj zimne topanky mame z protetiky take fialkove s kvetinkami.Ked si date link,tak su tam.Ani fotit nemusim. Stali 21e. Len este 1 snehule kupime.A teplu ciapku,rukavice a sal.

ciarka
14. okt 2009

Chcem sa opytat,tie kt.ste robili detdku izbu,odkial ste zbierali inspiraciu?????Prosim poradte.Asi na jar by sme chceli urobit desku.Viem ze Bejca,Tami robila.Mate ich pekne.Tak mi nieco poradte.Dakujem.Aj na nete som pozerala,neviem mozno zle som zadala,ali nic som nenasla take normalne.

veva55
14. okt 2009

beji, muco je bolavy, operovali mu tu pusu + dali sme ho vykastrovat, som myslela, ze to mu len prestrihnu vo vnutri tie semenniky, ale oni mu odrezali cele vajka, cize 8 cm rana, takze asi ho to dost boli, no co uz, ale aspon to ma za sebou, vraj by mal byt teraz kludnejsi, lebo on bol strasny divoch, vonku sa nevedel vpratat do koze, tahal jak besny, co vycuchaval pachy, mama si s nim nevedela dat rady, co lietala za voditkom ako sarkan. a od tej operacie zaludka byva u mamy, si ho nechala, uz nam ho nechce vratit 😝 na jednej strane dobre, ze mame o jednoho divocha doma menej, na druhej mi je vecer smutno, ked som sama.
ami, to si musis zvazit, ta suprava co si hodila link je tiez nepremokava, cize by ti stacila jedna. ked kupis obycajnu, musis mat dve, lebo pri tych zimnych clapkaniciach sa ti hned decko premoci. tak si zrataj, ci sa ti to oplati.
ciarka, my mame detsku izbu zatial len taku proforma, okolo postele take zateplene s deckym motivom + nejake tie penove nalepovacky, lampu mame v tvare slnka, je pekna, potom koberec s velkym psom....ale to je vsetko, nabytok obycajny, ten som neriesila, lebo za taky 1-2 roky budeme adama stahovat do vedlajsej izby a tam pojde novy nabytok, len postel mu ostane. ale tusim je nejaka stranka na detske izbicky, skus vygooglit, mozno tam nieco najdes.
aji, vy musite mat total kosu v svite, ked tu na juhu je strasna zima. och, by som asi zamrzla.
megie, mne ponukala taku gitaru svagrina co ma maleho, ale ani na chvilu som neuvazovala, ze si ju zoberem 😀 aj tak uz mam dost hluku pri malom 😀 na vianoce mu nic specialne nekupujeme, mozno nejaku knizku a stavebnicu.
tami, prajem skore zotavenie. aj ja som nejaka seknuta uz par dni, ale zatial fungujem, tak neriesim. ale naposledy co som na jar bola, to som mesiac ledva chodila, potom som isla chiropraktikovi a bolo dobre.

tami712
14. okt 2009

kočky ďakujem 🙂

ciarka pošli mi do IP tvoj mail a ja ti pošlem pár obrázkov detských izieb čo mám uložené v PC 😉
ja som veľmi dlho vymýšľala ako by mala detská vyzerať a priebežne som si ukladala nejaké fotky keď sa mi niečo páčilo 😉

martina1982
14. okt 2009
martina1982
14. okt 2009

Vecer budem reagovat na ostatne prispevky 😉

amadora
14. okt 2009

Ciarka ďakujeme 🙂

Vevi mne sa to nezdá dáko veľa za ňu a fakt sa mi páči a to že by mu stačila jedna, len som si bola istá že niektorá kočka dávala link na ňu tak som chcela vedieť či za ňu ona nepýta viac 😉

Maťka ďakujem, som vedela že tu bola 🙂 Potvora, pýta o 0,01 centu viac 😀

amadora
14. okt 2009

júúúúj.... čo to práve videli moje oči? ďalšia tehuľka 🙂 🙂 🙂

bzucinka2
14. okt 2009

ciarka, ja som si dala teraz vyrobit z dreva obrazky na astenu, lebo tie samolepiace sa mi nezdaju prakticke ked by sme malovali, alebo odliepali dole, tak zlezie aj malovka a tieto drevennne chcem navrtat aa bude, robimi to jedna baba na objednavku presne co som chcela som jej poslala obrazky a podla nich mi to robi, tak snad to za tu somu bude aj dobre 🙂 a dakujem za pochvalu cizmiciek, mali aj ruzove, tie boli tiez krasne a celkovo sa mi zda, ze maju v obchodoch viac veci pre dievcata ako pre chlapcov ☹
inak ja som kupila na vianoce duplo lego, hracie radio, kravicku hopsadlo, knizky, auticka, motorku, traktor, a este nieco popozeram, ale neplaste sa, nedostane to vsetko pod sstromcek, ale sa mu to podeli na vsetky jeho sviatky, kedze ich ma po kope 😀

bzucinka2
14. okt 2009

a zabudla som aj nejake oblecko mame kupene, tak ale to ho azz tak nepotesi 🙂
ami pekna suprava ako pisu baby je z quelle 🙂

amadora
14. okt 2009

Bzuci ty si praktická žena, už toľko toho pokúpené 😕

amadora
14. okt 2009

baby písala mi tá kočka rozmery tej súpravy: Bunda: dĺžka 43 cm, šírka 40 cm, rukáv 33 cm. Nohavice majú dĺžku od pása dole 50 cm. som merala Majka a podľa tohoto by mu to bolo veľké. myslíte že mu mám objednať veľkosť 74/80?

bzucinka2
14. okt 2009

ami, skusenosti z quelle, ked si objednavam pre seba, tak u nich o cislo mensie a malemu som objednavala minuly rok vesticku a este stale ju nosi a to bola 74ú80 a pulovrik 86/92 mu je este velky, ale tam zas viem vyhrnut rukaviky 🙂

amadora
14. okt 2009

no dosť sa mi krútil keď som ho merala ale bunda by mu siahala pod zadok, nohavice má dlhé cca 43cm a tam píšu 50, takže tá 74/80 by mu mohla byť dobrá skôr, nie?

bzucinka2
14. okt 2009

ami suhlasim🙂
beji kde si povedala si mi ze od 20,30 si tu a ja ta tu cakam ako cakanka 🙂

amadora
14. okt 2009

a mňa nikto nikdy nečaká, no pekne 😠

bejca
autor
14. okt 2009

no uz som myslela ze ani nenastaruje ten moj crep ☹ ma stastie ze si to v poslednej chvilke rozmyslel 😉

neviem ci aj stihnem reagovat 😀

Ami ja osm davala ten link 😉 a je podla mna dobra 😵 velkost neviem neporadim ....

Bzuci tu soooooooooooooom 😀

Ciarka na nete je vela motivov my mame taku klasiku 😉

Vevi no sice ta chapem ze pri malom si aj rada ze mas trosku pokoj ale veru chyba ten havino potom ..ale ja mam v poslednej dobe na toho nasho take nervy ze az ... haraju sa feny tak len pisti ako prihorety 😝 a vasmu zelame skore uzdravenie 😉 a aj Adamkovi jasne tomu aj pusinky 😵

Ajka super ze si sa ozavla som rada ze sa mate fajn 🙂 velkost mate super 😵 a teda obyvacka je tiez super detska 😀

ja mienim kupit na Vianoce nejake lego , niejake kocky na navliekanie a knizky + oblecenie 😉

Megi my mame tiez dost zvukovych hraciek ale len obcas ho to bavi ..ale teda za 5 euro no nekup to 😉

TAmi chuda nase mate to vesele doma ☹ zelam skore uzdravenie a auto nech je rychlo opravene 😉

amadora
14. okt 2009

ešte sa opýtam tatka čo na ňu povie a asi ju objednám 🙂

bejca
autor
14. okt 2009

Ami ved je super ja som ju chcela kupit ale ... ja mam za tu cenu vlastne tie 3 co mame 😅 ja som radsej ked mozem kombinovat mne jedna nestaci 😅 😉 😀 ale je krasna a chcela som juuuuuuuuuuuuu 😀 😵

amadora
14. okt 2009

to tu nikto nie je dnes? ☹

amadora
14. okt 2009

všetky pozeráte futbal čo? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre