• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

Beji aj ja by som hrozne rada ale 100 pokusov a 100 zlyhaní, už ma to nebaví :frowning2:
15. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja skusim trosku cvicit a uvidim :wink: ale radsej by som bola zostat tehu a potom az schudnut a zostat uz tak :wink: :grinning:

upratujem albumy :sweat_smile:
15. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa práve toho bojím že ak do tehu neschudnem a zase toľko priberiem tak už ozaj budem vyzerať ako ... :unamused:

my už máme doma tatka :dizzy_face:
15. okt 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak snad nepriberiem zasa cca 25 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:

uz som upratala album :wink: uz mam len jeden :grinning:

Ami uzite si si s tatikom :wink:

idem ja hajuskat :dizzy_face: pa pa
15. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuci ,ze nevydarena torta mne sa strasne paci .Tatkovi vsetko naj.

Ami, som rada ,ze je tatko doma a uzite si :slight_smile:

Idem sa dat do poriadku a tiez idem spinkat dnes som nebola cvicit :frowning2: lebo muz daval zimne pneumatiky ked ideme zajtra do Michaloviec nemal byt kto so Stevkom a potom som piekla .

Dobru nocku :pensive:
15. okt 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule pekne rano....-
no ja este spím... tym ze som vcera bola s malou az od 17.00 vecer tak si vyzadovala moju pozornost.... potom prisiel nas tatik, tak opicka zasa s nim ale za mojej ucasti no a potom zaspala kooonecne o 22.00 a mna cakala druha sichta. no a kym som im na dnes uvarila, oprala v rukach a ozehlila susiak tak bolo 1.20. o 4.00 sme vstavali na Bebku a ja o 6.00 do roboty... ale nevadi.... co by clovek neurobil pre svoje slniecko no nie?????
Vcera som malej kupila dve ciapocky na zimu... juj tak sa tesim...... lebo ona neznesie velmi hunate, a zasa som nechcela ani velmi tenke..... takze som kupila take akurat... tak uz mame 5 ciapok na zimu predpokladam, ze nam to bude stacit....
tak zase mozem nieco zo zoznamu na zimu vyskrtnut....

K tomu obliekaniu. Ja tiez Natali obliekam do takej teplejsej, ale nie este zimnej vetrovky, pod nu svetrik, tricko s dlhym rukavom a bodym.... a na nohy nohavice pancusky a ponozky a jesenne topanky. Sal a ciapka a este kapuca... rukavice este nechce....zatial to myslim staci, ved co budeme robit v zime no nie?????

idem teda pozriet fotecky, a potom hor sa do prace..... :confused:
16. okt 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuci torticka pekna... tatik sa isto potesil

ami ta fotka v tych gulickach nema chybu, super si vystihla momentku :slight_smile: a na šerblíku v tepláčikoch tiež super.
16. okt 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

My noc zase otras, dokonca si mladý muž zmyslel že chce spať s nami v noci čo sa nestalo už neviem ako dlho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ďakujem kočky, tatíka si užívame :slight_smile:

Megi ďakujem za pochvalu fotiek :slight_smile:

Tak my sa asi ešte obliekame najtenšie :sweat_smile: Ja mu dávam body, tričko s dlhým rukávom, pančuchy, ponožky, nohavice, teplejšiu ale jesennú bundu, botasky, jesennú čiapku. Ja tiež chodím ešte len v tenkom tričku a mikine, pripadne jesennej bunde.

Bzuci tatko išiel teraz ešte naložiť tak neviem či stihneme jarmok doobeda. Ak pôjdeme poobede tak ti zavolám a ak budete doma a budete mať čas tak dobehneme aspoň trochu na kávu :wink:
16. okt 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

takze aby niekomu nebolo luto / Ami :wink: / tak my sme dnes hore od cca 5:20 :rolling_eyes: no tak uz aj varim a asi teda pojdeme asi aj skor spinkat ten nas jeden spanok a hadam vecer lepsie zaspi :sweat_smile: myslim si ze to ma asi na svedomi pocasie nakolko nase deti maju menej pohybu tak nevedia co s energiou :pensive: a to nas este len to lepsie pocasie asi caka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zabudla som vam napisat ze nam boli vcera opravit to okno :dizzy_face: tak nam konecne nefuci len Petko stale ukazuje na okno a hovori fuuuuuuuuuuuu :grinning: čuduje sa chudiatko moje ako to ze nam uz nepiska v izbe :grinning: ale mam nahrate ako piskalo tak som mu to pustala tak pocuval cely stastny :grinning:

Martinka stastnu cestu :slight_smile: uzite si krstiny , vybozkavaj a vymojkaj Ninusku aj za nas :wink: Petko posiela tiez pusinky :dizzy_face: a neprejedz sa :grinning: cakame na fotecky :dizzy_face:

Megi no teda :confused: ja by som asi padla dole hubov a uz nevstala :sweat_smile: asi by som polovicku prac nechala na sobotu alebo dnes vecer :sweat_smile:
16. okt 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji asi na tom niečo bude :unamused: Tak maminka šťastná že vám okno opravili a Peťkovi to chýba - zlatý :grinning:

Maťka aj my želáme šťastnú cestu a užite si to! :slight_smile: A nepočúvaj Beju, ona ti nedopraje :grinning: Len sa pekne napchaj, na to sú oslavy :grinning:
16. okt 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, idem pridat aktualne fotecky do albumu, teda najma tu supravku na zimu z MMB....
a cez vikend mam v plane skrine, postele poprevliekat, okna, komplet kuchyna, tak by sa mi zehlit nechcelo. Ale zase Natali nebude doma, tak to budem robit v kuse bez prestavok aby som si aspon vecer vylozila nohy.....
16. okt 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj a aby som nezabudla, tak my už pocuvame detske rolnicky rolnicky.... :slight_smile:
16. okt 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, nasa noc v pohode , vstaval o 8,00, takze pohoda :slight_smile: , napapkali sme sa a asi tak o hodinku chceme ist von, tak snad prestane mrholit :unamused:
megie, krasna je nali v tej suprave ako cervena ciapocka :slight_smile:
dakujem za pochvalu torticky babenky :slight_smile:
ja dnes asi urobim hrachovy privarok, len si idem osviezit pamat ako sa robi a co k tomu kupit okrem spekov a mala by som aj nejaku polievku, len este neviem aku, asi paradajcicu :slight_smile:
16. okt 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Megi krásna súpravička :slight_smile:
16. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som spravila zemiakove pyre a karfiol.......:slight_smile: dnes bez polievky, ale hadam to moji hladosi prezijú....

no je v tom podarena, bala som sa ze to bude male, ale je to suprove......
16. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela ísť na nákup ale som zistila že som si včera nechala peňaženku v aute a auto má tatko :rolling_eyes: tak dnes bude nejaký super rýchly obed :grinning:

boli sme sa pohrať u susedky, super bolo ako vždy, Majko s Vaneskou sú takí podarení keď sú spolu, hrozne dobre si rozumejú :slight_smile:
16. okt 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak my dnes noc super, spali sme u nasich co sa cudujem ze tak pekne spal... vecer siel spat s maminkou, uplne na mna kaslal a rano spal do pol deviatej.. :wink:

zobudili sme sa do krasneho slnecneho rana, sneh sa krasne ligotal, a za pol hodinu ked sme sli domov tak strasne zacal padat sneh... no ale maly sa z neho tesil... 5 metrov sme sli 15 minut :grinning: :grinning: :grinning:

bzuci ta torta je uzasna... :wink: a ak chces vidiet nevydarenu tortu poslem ti moje foto tort :grinning:

bejci kde si dala albumy?? mas len jeden ci to len mne tak blbo ukazuje?

ami tak sup sup varit rychly obed... ja idem vyprazany syr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja to moc nemusim len od svokry no ale ked tatko chce tak mu urobim
16. okt 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ćawte Źeny... Žijete ešte...? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Prišla som Vás na chvíľu pozrieť... :dizzy_face:
16. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimka, este zijes? :grinning: radi ta tu vidime, ako sa ma velka rodinka?

ami, no ty si ale dobre otuzila, ze tricko a mikina :grinning:
my obliekame tielkove alebo trickove body, bavlneny rolacik, svetrik a taka jesenno-zimna bunda (nie do uplnej zimy). no a na nohy pancusky a nohavice. a zatial tenisky, adam ma stale spotene nohy, takze budeme teniskovat pokial nebude pod nulou. potom dam cizmicky. no a nie moc hruba ciapka, lebo davam aj kapucnu, kedze tu posledny tyzden besne fuka vietor.
no, idem vencit maroda, kym maly spi, tak sa zatial majte. papa
16. okt 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mimka, čo už nechodíš medzi nás? :slight_smile: Ako sa máte?

Vevi ja aj v zime chodím tak len s tým rozdielom že miesto mikiny je bunda :sweat_smile: Ja neznášam cibuľkovanie, ja si dám tričko s dlhým rukávom a vetrovku a rifle a tým to hasne. Čiapka tiež nehrozí. Po dome chodím v krátkom rukáve celý rok a veľakrát tak aj teraz vybehnem na dvor pre niečo lebo sa mi nechce obliekať :grinning:
16. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to uz si tak vycvicena :grinning:
16. okt 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čawte. Ta povinnosti nepustia... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ne... :grinning: Ani nemám nejaký dôvod, že prečo som nechodila, ale ta už mi teraz po dlhom čase bolo za Vami smutno... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ako sa ma Adamčo, Vevi? Už je poslušnejší... :dizzy_face: ?

Ami, tvoje fotky som zvykla kukať, bo väčšinou vždy, keď som otvorila konika, ta som tam tvoj album našla. :grinning:

Dnes mám všetke deti doma, bo mi mangel auto zhabal... :angry: ta si užívam.... :sunglasses:
16. okt 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka no neviem či ti odpustíme že nás len tak bezdôvodne zanedbávaš :rolling_eyes: :grinning: A to pridávam tie fotky tak často? :sweat_smile: :grinning:
16. okt 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ne, ale asi som mala vždy šťastie, že som otvorila príve vtedy, keď si dala fotky... :grinning:
Ale už Vás budem chodiť kukať častejšie... :sunglasses:
16. okt 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

no ja neviem ale asi ten moj crep uz asi pojde ... do riti :sweat_smile: pardon :slight_smile: znovu som ho ledva nazhavila :rolling_eyes:

Megi nadherna je NAtalka :dizzy_face: a supravicka je super :dizzy_face:

Ami to z tou penazenkou potesi :sweat_smile: inak som zabudla gratulujem ku kecaniu Majkovi :wink:

Vevi a ako Adamko uz to ma dufam lepsie :dizzy_face: posielame cmuk :slight_smile:

Danka hej mam uz len jeden album zmazala som ten co bol aby som mala miesto :wink:

Mimka vitaj :dizzy_face: a ako sa vam dari ?? dufam ze vsetko oki :slight_smile: a co 5 te babatko ?? :wink:
16. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
kde ste dnes všetky ? :confused: :confused: :confused:
ja sa mám už trošku lepšie, ale nejakú bolesť cítim stále, ale je to už lepšie :wink: až na to že ma bolí strašne zadok, kde som dostala 2 pichy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mimka no jasné, že príď sem k nám častejšie :slight_smile: :slight_smile:
16. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tami som rada ze uz ti je lepsie :slight_smile:
16. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby niekto ste tu davali ten link na tie navliekacie tusim drevenne hracky ... neviete kde by som take nasla ??? :sweat_smile: dakujeeeeeeeeeeem :wink:
16. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my sme zaspinkali len teraz lebo sme prišli domov len 20:50 z LV :sweat_smile: Chceli sme ísť na jarmok ale v tom daždi sme sa radšej vykašlali na to a boli sme len v Tescu na nákup. Ja som kúpila malému Tomáškovi troje overalíky s motívom dalmatíncov a tatko si zobral navigačný na splátky :slight_smile: A potom sme boli na návšteve u Bzucinkovcov :slight_smile:

Bzuci sme hrozne radi že sme vás videli, bolo super! Len škoda že už Alexík spinkal. Inak Majko cestu zvládol super, celý čas s nami debatoval :grinning:

Beji ďakujem pekne :slight_smile: Ešte to nie je kecanie v pravom zmysle slova ale hádam sme už na dobrej ceste :wink: A kompu dohovor, čo si tu počneme bez teba!!!

Tami fajn že ti je už lepšie :slight_smile:
16. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok