• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

drzime palceky k predaju :slight_smile:
18. okt 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem :slight_smile:

tak Petko sa zobudil aj sam :slight_smile: pridala som video na FB ak chcete kuk :wink: a par fotiek :slight_smile:

ahojte :dizzy_face:
18. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji, Bzuci ďakujeme :slight_smile:

Kamarátka mi poradila nasadiť hneď fenistil kvapky, tak dúfam že pomôžu. Srdiečko moje, tak mi je ťažko keď ho takého vidím :frowning2: Len nech sa mu to ešte nezhorší!

Beji tá peňaženka je nádherná! Nemá chybu! Uvidím ako vyplatia tatka za túto brigádu a ak ju dovtedy nepredáš niekomu inému tak by som ju potom aj hádam zobrala :slight_smile:
18. okt 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji fotky sú super :slight_smile:

Ja som pred chvíľou uložila malého, som zvedavá ako bude búvať :unamused:
18. okt 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami dakujem za pochvalu :dizzy_face: a ak chces tu penazenku tak ja ju nebudem nikomu dalej ponukat :wink: stiahnem inzerat a hotovo :dizzy_face: a posielame pusinky aby bol Majko uz fit :dizzy_face:

fenistil kvapky sme davali my vtedy ked mal Petko problemy s kozickou na ukludnenie a spanie lebo oni uspavaju takze moc neprehanat :wink: ja som davala len na noc proti svrbeniu max 10 kvapiek :dizzy_face: ale mozno sa to dava aj na chorobu len som este nepocula :wink:
18. okt 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee...este si ma pamatate? :grinning: :grinning:
len tak som k vam nakukla ze ako sa mate, ako si zijete aj s drobcami...a citam, ze Martinko je choryyy...tak mi napadlo, ze ti ami mozno poradim...ked mala terezka minule nadchu ako slon, tak som jej na noc nakvapkala na plachtu v postielke asi 4-5 kvapiek eukalyptoveho oleja, a aj mne to pomohlo..lepsie sa nam dychalo a aby jej nesli tie hlieny do hrdielka som jej davala sirup Sinupret, kupis ho bez predpisu :wink: mozno zabere :wink:
Inak my sa mame fajn...citam, ze drobci vasi rozpravaju a opakuju..krasny vek, ze? aj nasa mala keca od rana do vecera, a dnes sa pryvkrat spytala ze mama pleco? :grinning:
No majte sa zatial, ide sa uspavat (bojovat :grinning: )...a skore uzdravenie choruckym
18. okt 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami, aj nam sa dnes z nicoho nic spustili sopliky, tak mozno skusime ten eukalyptus, eln ho treba kupit, uz ma z nich klofne :confounded:
blumka ahoj a tehulkovanie ako, v pohode popri malej , da sa? :slight_smile:
18. okt 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bzuci :wink: vyskusaj ten eukalyptus, je to fajn...ja som ho obcas dala aj terezke na vreckovku a nech ho vonia ako kvietok :grinning:
tehulkovanie sa da..chvalabohu uz mi nebyva zle, citim sa fajn, len strasne velka :grinning:
18. okt 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji kľudne si inzerát nechaj, ak ju niekto kúpi tak ja kúpim inú. Lebo nechcem sľubovať že ju vezmem a náhodou mi to finančne nevydá a potom by ma mrzelo že si ju nepredala :wink:
Čo sa týka toho fenistilu tak nám to poradila kamarátka ktorá je zdravotná sestrička tak hádam vie čo hovorí :sweat_smile:

Bzuci to ma mrzí že aj vy ste chorí :unamused: Rýchlo sa vyliečte a hlavne nie že ochorieš aj ty!

Blumka olej doma nemám :unamused: A ten Sinupret niekto hovoril že je na predpis tak ja neviem, zajtra sa opýtam v lekárni :confused: Pozerám že budete mať ďalšiu dievku :slight_smile:
18. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami, no ja som sinupret kupovala bez predpisu, tak teraz neviem :wink:
hej, dalsia dievka...moj muz hovori, ze to preto aby mal kto dom upratovat :grinning:
18. okt 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heloooooooooooooooou :dizzy_face:

co to vidia moje oci ???? Blumka nas prisla kuk :dizzy_face: jeeeeeeeeej vitajte :dizzy_face: sme radi ze ste v pohode a ze sa mas fajn a ze si velka :grinning: aj ja by som uz rada bola " velka " z tehu a nie len tak ako teraz :grinning: :wink:

Bzuci davaj na seba pozor aj na malu bambulku :dizzy_face: posielame tiez pusinky Alexikovi :dizzy_face:

Ami ved v pohode ak je sestricka isto vie co a ako :wink: a s penazenkou v pohode :wink:
18. okt 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejci, takze sa snazite? :wink: drzim palceky, nech sa rychlo zadari :wink:
18. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami aj ja som kupovala sinupret bez predpisu... a pomaha nam velmi :wink:

tak majko a alexik vela zdravicka posielame s rastikom :wink:
18. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Blumka dik :dizzy_face: a hej snazime snazime .. len ci dost to este len zistime :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ani jerry nas nebola dlho pozriet vsak.?? ci sa mylim???
18. okt 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej mas pravdu ale takych je viec :frowning2: :pensive:
18. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som z tych ktore tu aspon raz za cas nakuknu :wink:

ami dokedy si sama?
18. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved aj ja :wink: chodili sem aj ine kocky sem tam kuk a nechodia :frowning2:
18. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak napriklad :

JAnka30, Smatulka , Webka , Miminkoo , Tucniacik , Nicky77 , Janetka , Bronula ......... a mnooooooooooooho dalsich
18. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kde ste vsetky zasa ???????????????????????????????????
18. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlásim sa, ale asi iba na chvíľu lebo Majko sa každú chvíľku ohlasuje tak asi budem musieť ísť k nemu :unamused:

tatko je už na ceste :frowning2:

ten sinupret zajtra určite kúpim, už by som na ňom aj neviem čo vyskúšala len aby mu bolo dobre :sweat_smile:

Danka asi do konca týždňa :frowning2:
18. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami skus mu maslom cerstvym povytierat.. to uvolnuje trosku.. a len tahat a tahat a tahat.. to je to najhorsie na tom :frowning2: :frowning2:

od zajtra som aj ja sama do konca tyzdna.. mala som byt len do stredy ale pani politici si vymysleli ze tu bude zasadat NATO tak tatko musi do roboty :frowning2:
18. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kocky ja vam nezavidim byt same doma :frowning2:

a aj Petko sa stale ohalsuje ale mrnkanim :frowning2:
18. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak Petko ma dne spresne 20 mesiacov :dizzy_face:
18. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka my sme to maslo skúšali minulý rok keď bol chorý, mi to poradila mamina že bude po tom kýchať, ale nič :sweat_smile: A odsávať sa u nás nedá, on po tom hečí ešte pol hodinu a má plnší nos ako predtým. Snažím sa mu aspoň tyčinkami vytierať a vreckovkou trochu "povytláčať" :unamused:

Danka ty si kamoška, my vždy smútime spolu :wink:

Beji ďakujeme :slight_smile:
18. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja tiez neodsavam len sem tam s tou hadickovou obyc ale inak nic moc .. a tiez reve ako pavian :grinning: takze radsej tiez len tycinkami a len sa snazim ho nutit smrkat a sem tam sa podari :sweat_smile:
18. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami no tak to sa vam fakt neoplati tahat... nas pekne vysmrka do vreckovky ale aj tak mu taham..

beji tak vseeeeeeeeeeeeeeetko najlepsie.. my mame zajtra :wink:
18. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami, aj nasa terezka neznasa odsavanie, ale musite, musite...lebo mu to zacne stekat do hrdla a moze chytit nejaky zapal...
nam uz terezka zacala trosku aj fukat nostek...ale chce sama...vyfukne a potom s takym soplom vyfuknutym beha po celom dome :sweat_smile: :sweat_smile:
baby, ako uspavate svoje deticky?
bejci, gratulujemeeeee
18. okt 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali 20 mesiacov predvčerom :slight_smile:

blumka keby vidím že mu veľmi tečú tak mu odsajem, ale on má viac-menej len upchatý noštek. a k odsávaniu sa uchýlim až fakt len v najnutnejšom prípade lebo naposledy nám to fakt nijako nepomohlo :unamused:

Majko našťastie často kýcha a ide to von samé :sweat_smile: inak smrkať do vreckovky ešte nevie, jeho zlostí ešte aj to keď mu tou vreckovkou nos utieram :rolling_eyes:
18. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
DAnka dakujeeeeeeeeeem a vam teda dopredu tiez vsetko naaaaaaaaaaaaaaaj :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

Blumka dik :dizzy_face:

ja uspavam momentalne tak ze ho polozim polubim a sedim pri nom chvilku a potom mu poviem ze mam robotu a idem prec :wink: sem tam vykrikuje :grinning: obcas mrkoce ale vacsinou zaspinka :dizzy_face:
18. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok