Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

veva55
19. okt 2009

dani klud, tebe aspon v noci dobre spi 🙂
ciarka, s tym uspavanim co si pisala, mame podobne, ked sa ma spat, zrazu chce cajicek, zrazu je hladny, a samozrejme chce cikat. ja este na noc davam pre istotu plienku a teraz, ked ma pod pyzamkom pancusky (tiez kvoli tomu, ze nechce byt prikryty), je to ostara ho stale vyzliekat pokazde co si zmysli cikat. ale musim, lebo do plienky nechce. som mu aj skusala vysvetlit, ze moze cikat, lebo ma plienocku, ale asi to nepochopil, takze pocas uspavania 1-2x vsetko vyzliekam a ideme cikat 😒
inac dnes spime uz od 21,40, takze super, idem do sprchy, umyt riady a spat.
mati, ja robim zajtra plnenu papriku. inac ja nemam problem s tym ze co navarit, ale s tym, ze co navarit za 20 minut 😀 pri carlosovi sa nemozem moc zdrziavat s varenim, a tych rychlych jedal zas nie je tolko, takze mam pocit, ze striedam dokola tie iste jedla a uz mi lezu hore krkom.
tak dobru noc vsetkym

veva55
19. okt 2009

tami, tu prvu, je krasna. a vobec nevadi, ked mas tmavomodre oteplovaky.

tami712
19. okt 2009

vevi díkes, tá sa aj mne trošku viac páči 🙂

a presne si to napísala o tom varení je to aj u nás tak, že nie je problém čo ale čo tak rýchlo navariť 😖
ja si fakt niekedy pripadám ako neschopná, ale ja radšej varím keď spí alebo poobede keď je doma aj tatko.
A my máme teraz taký problém posledné dni, že Ema skoro vôbec nechce nič jesť. Ani to neochutná, pokrúti hlavou že nieeee a je po jedení 😒 takže je na mlieku a tyčinkách 😖

danka.k
19. okt 2009

tami aj my sme mali ten problem ze maly proste nechcel jest.. a prisli sme na to ze chcel jest sam

mm1
20. okt 2009

Ahojte babulky pekne ranko... Aj Natali mi v poslednej dobe je dost mizerne, a co ma strasne mrzi, a neviem ako na nu je to, ze nechce vobec masko, skuste poradit...... ked jej ho dam s cestovinami, tak vyje cestoviny a masko necha..... ☹ tiez to trva len posledne dni, jedla by len same hluposti, Bebu, roztek, kolacik... ale mam pocit, ze do kazdeho len džubne.... ☹

Včera prisla Natali s tatinom pre mna do robotky.... bola to sranda, pochodila z kancosky do kancosky, vsetkych zdravila AHOJ, dokonca aj kde mame WCka tak si myslela, ze tam je tiez kancelaria, tak tam buchala.... 😀
no podarena bola. Vsade jej nieco dali, kazdy ju len chvalil, ona veselo komunikovala, no a samozrejme pysne rastla, lebo kazdy ze aka je sikulka...
potom pracovala za PC na velkej maminej otocnej stolicke... tak bola zasa taka hrda.... 😀
ANi nechcela ist odtialto prec... normalka sme ju museli vziat na ruky... a odist... a len by sa vytahom vozila...

mm1
20. okt 2009

baby tak spravte toho Pangasiusa co som tu pisala, mate to za 30 min, a je to dobre....
Ami a rodinka uz tiez ochutnali.... 🙂

amadora
20. okt 2009

Dobré ránko!

Baby ja tu koníkujem a moje dieťatko ešte spí 😕 😵

Tami mne sa zase páči ta druhá viac 😅 Ale pre dievčatko si myslím že tá prvá je lepšia 😉 A mrzí ma že aj ty si si prežila mimomaternicové 😔

S varením ja tiež vždy rozmýšľam tak že čo navarím tak aby to bolo hotové čo najskôr. Ako máme Majka tak žiadne babračky s varením... namočiť nožík a šup šup šup 😀 😀 😀

Megi možno Natali tak nechutí lebo v tomto počasí nemajú kde vybiť toľko energie ako v lete a preto aj menej potrebuje dopĺňať, netráp sa 😉

martina1982
20. okt 2009

Ahojte ,

Tami my budeme mat tu prvu ,ale v zelenom 😉 a je mi luto ,ze si zazila mimomaternicove ☹

Mm1, Stevko tiez nechcel vobec jedavat maso ,ale teraz klpo klop .

Dakujem za radu co mam varit aj ja mam rada rychle jedla 🙂

Veva ,Adamko je sikulko ked uz nema plienku super ako opisujes aky je certik .Nas Stevko to este nechape a ja uz nemam nervy to stale upratovat ☹

Ami, som sa zasmiala ,ze namocit nozik a sup sup 😀 Super ,ze tak Majko spinka a my sme dnes tiez do 7:30 vstali ,ale ja som uz bola od 7hod .hore a cakala som ked vstane .

amadora
20. okt 2009

Maťka veď ešte majú čas kľudne rok sa to naučiť 🙂 Ja to vôbec nesilím a teraz keď je chladno nosíme plienku stále, len ho zvyknem posadiť na nočník a zase dáme plienku. Majko vstal nakoniec o 8:20 🙂

martina1982
20. okt 2009

Ami ,super ,ze ste tak dlho spinkali 🙂 Vsak ani ja to nesilim.Ked sa on uz davno ani nevycikal a nevykakal do nocnika ☹

Beji a Ty si kde ?????

mm1
20. okt 2009

ja viem babulky, ale mna mrzi ze nechce masko.... jej jedine masko su parky... a to zasa ja za masko nepovazujem..... ani nahodou.... ☹
a očas da do pusy salamku,,,,ale to len vynimocne.....

tami712
20. okt 2009

ahojte 🙂
Maťka a objednávala si tú vetrovku z Quelle ?? a veľkosť 86/92 ?

a ozaj bejca sa tu fakt neukázala 😕

amadora
20. okt 2009

Maťka neboj, to príde 😉

Megi možno z nej bude vegetariánka 😅

Tami mne čo merali tú termosúpravu z Quelle veľkosť 86/92 tak bola hrozne veľká tak ja asi objednám 74/80 😒

martina1982
20. okt 2009

Tami ,ano objednavali sme z Quelle velkost 86/92 riskla som to ak bude moc velka tak ju vratim a este jedne oteplovaky s vetrovkou to nam svokra zaplati 😵

Mm1 , aj nas Stevko nechcel nic ine len parky ,ale sa to zmenilo tak som rada .Neboj ona pride na chut masa 😉

martina1982
20. okt 2009

Inac co sme dostali vetovku v Michalovciach tak je velkost 86/92 a je Stevkovi dobra ,tak uvidime aka bude ta z quelle.

tami712
20. okt 2009

no veď viem, že tu niektorá spomínala že z Quelle veci sú väčšie, ale 78/80 sa mi zdá malá veľkosť 😕
ešte musím pozrieť vo ZV. či nie je obchod Quelle, tam by som to mohla potom vrátiť ak nebude dobrá 😕

a našla som ju aj tu, len tam píše že dodanie 3-4 týždne :
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6900753

mm1 aj mne sa zdá, že Ema práve mäso odmieta, lebo keď jej uvarím niečo bezmäsité tak to skôr zje 😒
dnes budú na obed palacinky a na večeru karfiolové placky so zem.kašou, tak uvidím že ako dnes bude papať 😖

amadora
20. okt 2009

mne Majko práve sladké na obed nechce 😒

my normálne nosíme veľkosť 86/92 ale tú termosúpravu z Quelle mi zmerali v tejto veľkosti a tam je dĺžka bundy 43 cm, šírka 40 cm, rukáv 33 cm. Nohavice majú dĺžku od pása dole 50 cm. tak si to zmeraj k Emke a uvidíš 😉

Beja je dúfam ok, len je zaneprázdnená 😕

bejca
autor
20. okt 2009

ahojte , som tu len sa mi akosi nic nechce ☹ dakujem ze vam chybam 😉 ked budem mat trosku lepsiu naladu tak pridem 😉 som nejaka na nic 😝 a nic sa mi nechce ani pisat ani citat .. ale ved ja mam odpisane 😉 ja sa ukazem nebojte 😵 vy si to uzivajte 😵

pa

mm1
20. okt 2009

hej, lenže ja mam v poslednej dobe pocit, že Natali sa vo všetkom len rýpe... jedine co mi zje za tanier a ešte si vypyta je zeleninova polievka.... ale to predsa nemoze kazdy den...

Beji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co sa stalo moja?????? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢

bejca
autor
20. okt 2009

TAmi aj ta zelene tam je v qelle a aj takato

http://www.quelle.sk/sk/q4r/kinderweltspielwelt...

bejca
autor
20. okt 2009

nic sa nestalo Megi 😉 len akasi depka alebo co 😝 alebo hormony ??? snad ma to uz dnes prejde 😔

pa

tami712
20. okt 2009

no ami trošku väčšia by jej aj mohla byť, aspoň vydrží na budúci rok. Ale zase táto vetrovka môže mať iné rozmery ako tá v tej termosúprave 😕 tak fakt neviem 😒

beji a ty čo ????
depku mávame všetky, neboj to prejde 😉 a možno aj to počasie k tomu prispieva 😒

mm1
20. okt 2009

Beji: zaháňame a zaklíname depku do kúta, aby Bejku rýchlo prešla a vrátila sa nám naša veľká optimistka.... 🙂

amadora
20. okt 2009

Tami ja som mu to merala tak by mu to bolo veľmi veľké, nie trošku 😅 Takže neviem... lebo si neviem predstaviť niečo také hrubé vyhýňať 😕

Beji keď už ani na nás nemáš náladu tak musí byť veľmi zle ☹

Mňa Majko vytáča, hračiek tu má miliónpäť a nič ho nebaví, doma sa krásne prehrá a tu len vymýšľa 😠 Som z neho na nervy!

mm1
20. okt 2009

Ami to mas tak., ked je doma tak sa nudi a ked je niekde tak tam ho to zasa nebavi.... 🙂

tami712
20. okt 2009

ami tá baba mi odpísala z MMB rozmery tej bundičky :
veľ.86/92 - dlžka predný diel 39 cm, zadný diel 44,5 cm, , šírka 37 cm, dlžka rukáv od krku 42cm, vnútorná rukáv 25 cm

tak sa mi to zdá celkom OK 😉 len treba čakať 3-4 týždne 😒

veva55
20. okt 2009

tami, mne sa zda, aj podla toho linku co bejca hodila, ze je ta bunda nejaka kratka. teda na zimu si urcite predstavujem nieco, co zakryje minimalne zadok. a tomu chlapcovi na obrazku to zakryje leda tak brucho. ale zase podla mna preto, ze mu obliekli male cislo, lebo ako som uz pisala, oni robia vsetko s dlhymi rukavmi a ten chlapec mal tie rukavy akurat, takze podla mna mu dali male cislo, tym padom rukavy su ok, ale je kratka ta bunda.
ami, my budeme musiet vyhrnat rukavy, ale ako som pisala, mensie cislo by mu nezakrylo zadok, takze radsej mu tie rukavy vyhrniem.
my sme sa konecne akotak rozpapali, u nas to obdobie "nicnejedenia" bolo cele leto, od jesene sa to polepsilo, klop klop, uz celkom pekne papame, snad mu to vydrzi.
no, idem dokoncit tu plnenu papriku, mnam mnam sa tesim.

mm1
20. okt 2009

Tami a čo quelle shop?????

mm1
20. okt 2009

Tami, myslim, ze i toto je ta bunda nie??? tak pozri rozmery čo pise tato kočka...

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6741146

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre