Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
25. okt 2009

ale mám moja, je mi oveľa lepšie 🙂

danka.k
25. okt 2009

tak to som rada 😉

amadora
25. okt 2009

Rastík už búva? Ako si ho uložila? Ja idem o pol hodinu, takže podľa starého času ako chodil o 21:00, tak som zvedavá...

danka.k
25. okt 2009

juuj ten uz od siestej spi.. po starom od siedmej.. ale on mi cez den zas nespal tak hned zaspal

amadora
25. okt 2009

na obývačkové okno nám zvonku sadla mačka a čumí dnu a mraučí a Majko pod oknom natŕča krk aby ju videl a už 10 minút s ňou debatuje 😀 😀 😀

danka.k
25. okt 2009

no aky zlaty 😀 😀

amadora
25. okt 2009

škoda že ma nenapadlo ho natočiť 🙂

danka.k
25. okt 2009

no vidis móhla si 😉

amadora
25. okt 2009

akurát som ho uložila, som zvedavá 😅

danka.k
25. okt 2009

no isto bude buvkat.. ja len cakam ako sa maly zobudil rano o siestej ked o siestej zaspal 😀

amadora
25. okt 2009

my asi tiež budeme vstávať o šiestej lebo podľa starého vstával o siedmej 😒

danka.k
25. okt 2009

no moj vstaval okolo osmej.. ale uvidime

a kde je bejca? mala sa ukazat vsak

amadora
25. okt 2009

dnes je tu zase dáko prázdno celý deň 😕

danka.k
25. okt 2009

lebo bolo konecne pekne vonku.. tak asi preto

amadora
25. okt 2009

celý týždeň hlásili takto, tak som zvedavá... hlavne na dušičky ako bude

danka.k
25. okt 2009

no na dusicky sa ma vraj ochladit.. ale ze nema snezit ani prsat.. uvidime ci sa to nezmeni

amadora
25. okt 2009

ja som zvedavá aj na Majka ako to zvládne, keď ideme na cintorín on na rukách nevydrží ani len kým sviečky zapálime, nejaká tá minútka na spomienku nehrozí... a zase nechaj ho behať po cintoríne 😒

danka.k
25. okt 2009

no maly bude asi vsetky sviecky sfukovat.. lebo on vzdy ked je daka zapalena tak ju sfukne 😀

bejca
autor
25. okt 2009

baby tusim ste same doma 😀 😅 😉

danka.k
25. okt 2009

beji presneeeeeeeee 😀 😀

amadora
25. okt 2009

Danka ale aspoň bude mať zábavu, ja som zvedavá ako všetky hroby pri zdravom rozume obídeme 😀

Beji ako si uhádla? 😕 😀

danka.k
25. okt 2009

no my mame u nas v dedine skoro vsetky po kope tak to je este v pohode.. ale ked pojdeme k dedovi do RK tak ten je az na konci cintorinu.. a ten je strasne dlhy tak som zvedava ako tam pojdeme..

amadora
25. okt 2009

Danka my pôjdeme na 4 cintoríny a dokopy okolo 14 hrobov 😝

bejca
autor
25. okt 2009

Petko este pomrnkava tak sa vam nemozem este uplne venovat ale za chvilku som len vasa 😀

danka.k
25. okt 2009

beji len a len nasa??? no dufam ze si to muzik neprecita a nebude ziarlit 😀

amadora
25. okt 2009

Beji tešíme sa 🙂

bejca
autor
25. okt 2009

Bzucinka som rada ze som ta potesila 🙂 a nemyslisi veeeeeeeelmi nam chybas ze tu uz nepismenkujes tak casto ale chapeme ze teraz musis cicikat dve babatka 😵 ale my ta tu cakame a verime ze ked uz bude babulka vacsia v brusku a uz bude maminku posluchat 😉 tak bude aj maminka chodit castejsie 😵

Ami zlatko ty sa koli bratovi netrap .......ako ste pisali s Dankou uplne ste to vystihli , ja nikomu nic zle neprajem ale take nieco sa moze stat hocikedy a mam kopu znamych co maju taky problem chceli dobru pracu , potom vyssie miesto , dom a neviem co este a nakoniec ani deti nemaju ... podla mna su deti tiez prvorade a najhlavnejsie lebo nic krajsie a lepsie nas v zivote nemoze postretnut 😵 takze kasli na okolie nepocuvaj nikoho iba svoje srdiecko a jasne ze aj muzove 😉 cmuuuuuuuuuuuuuuuuk 🙂

bejca
autor
25. okt 2009

Danka no teda Rastik aky zlaty ze ti tak pekne buvinka 😵 ale mne Petko poobede spinkal od 12 tej do cca 15 tej a maminka od 13 tej s nim 😀 😀

potom k nam prisla Petkova krstna mama isli sme aj s Benikom von tak nam bolo super 😵 o 17 tej sme ju odprevadili k autu a prchala sa domov ucit 😵

nam posun zatial problem nerobi 😉

bejca
autor
25. okt 2009

Izka , Tami , Jankapardon , Ciarka - ty si sa slubila a nic .... a koooooooooopu inych mamiciek 😉 kde ste ????

martina1982
25. okt 2009

Ahojte

Len tak na rychlo som si Vas precitala , ruka je uz v pohode len sem tam mi strpne .Tak ja som poumyvala vsetky okna a poodtahovla skrinky .Uz som nevladala a tak na vecer som si nechla kupenu a budem zehlit asi este.Boli sme dnes aj v Zoo.

Fotky zo Zoo hodim sem zajtra ked Stevko bud spinkat .Z krstin foto este nemam ☹ lebo svagor bol na sluzobnej ceste .

Ami, to je kadeho osobna vec kedy chce druhe babo 😉

Skolara ,ako?Ked budem v Michalovciach tak pridem urite kuk mame to naskok do kutika 😉

Zatial sa majte cmuk.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre