Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
25. okt 2009

xixixi pocuj nebyvas ty u nas 😀 ako keby som o mne citala 😀 😕 😅 😀 😀 😀 😀

a ja mam aj nervy ked sa hra a vsetko porozhadzuje a potom sa ani nema kde hrat tak ja upratujem aby sa mal kde hrat 😀

bejca
autor
25. okt 2009

ozaj na FB pises ze si nasrata ?? preco ??? 😅

amadora
25. okt 2009

Beji mne nevadí keď si rozťahuje hračky, ale dnes som upratovala a ani sa ich nedotkol, upratala som obývku, išla som do kuchyne, v obývke mi povyťahoval deky a dečky zo skrine a porozhadzoval po izbe, upratala som kuchyňu, dotrepal mi tam všetky topánky do stredu na kopu, no rozhodiť ma išlo 😠

Kvôli tomu bratovi...

bejca
autor
25. okt 2009

no ja by som asi o nervy prisla ... 😅 ja mam obyvacku stale zavretu a do skrine v spalni ma prisny zakaz 😅 ja som strasna " svina " 🙄 😅 😖 😒 😠 a Petko ten si teda vsetky hrack rozhadze a potom o to zakopava a pada a ked niekedy zle stupi tak ho boli nozicka .. takze tak 😅

bejca
autor
25. okt 2009

a potom ma to napadlo ze asi to bude ono 😅

amadora
25. okt 2009

akože ja mu viac-menej dovolím nech sa hrá s čím chce (aj keď potom občas do neho brblem ako staré pivo 😀 ) len potom behám a upratujem len čo sa pohne od toho chudiatko 😅 ale zase môže vyťahovať nanovo aj 100x za deň 😀 a mňa tiež hnevá keď má pod nohami dačo a môže padnúť, ale im je to akosi jedno 😒

bejca
autor
25. okt 2009

no tak Majko sa aspon ma 😵 budem musiet nieco povolit aj ja Petkovi 😅

amadora
25. okt 2009

neboj, prídeme na návštevu dakedy a Majko za zaškolí 😀

no idem ja spinkať, dobrú noc 🙂

amadora
25. okt 2009

ho zaškolí malo byť

bejca
autor
25. okt 2009

Ami no som zvedava 😀

dobru nocku 😵

amadora
26. okt 2009

Dobré ránko!

Takže sa držíme starého času a vstávali sme o 6:00. Ale tak nevadí, zase pôjdeme spať večer o 20:00 a to mi vyhovuje 🙂

No dnes už potrebujem tie potravinárske farby tak dúfam že sa mi konečne podarí ich nejako od uja dostať lebo keď sa nahnevám, budem zlá 😀

Tatko má radosť, na ubytovni im nekúria, tak už vidím s akou nádchou sa chudák vráti 🙄

amadora
26. okt 2009

čo dnes všetci spíte? 😕

martina1982
26. okt 2009

Ahojte ,
tak my sme dnes vstali 5:30 noveho casu ☹

Akurat pridavam fotky na FB zo Zoo 😉

jankapardon
26. okt 2009

ahojte...
ami nespíme.-))) len my sme zase ☹( chorí...s Veronkou sme rano absolvovali navštevu u lekárky, tak chytene priedušky mame čiže berieme ant..
Ja mam cilinko upchaný nos...a nič sa mi nechce...
To počasie cez víkend bolo užasne!!! Len zase také výkyvy su na figu, akurat na choroby☹(
Beji nakupovanie sa nekonalo, manžel ma prekvapil a pozval večer von🙂 Tak sme spolu popili...bolo super...
Inak som včera pozerala film Navrh so S. Bulock je perfektný...odporúčam🙂)
Ja neznášam presuvanie času! Neviem sa nejako orientovat, ešte aj dnes som nejaka zblbnutá🙂)))
Baby, tie , ktorým detičky už spia na velkých posteliach, kde ste kupovali zábrany na postel? Splní to svoj učel?

danka.k
26. okt 2009

baby len narychlo pisem:

takze rano sa zobudil o 5,45 vypil mlieko a spali sme do 8,15.. to sa mi paaaaaaci 😀

dnes nas bola kuknut kamoska s dcerkou tak sa maly vyhrali, boli zlaty, cakala som ze maly neda ani hracky, ale bola som prekvapena z neho pekne sa hral..

tak ja padam zaniest maleho k starkym a jedem na anglinu

danka.k
26. okt 2009

janka my sme zabranu kupovali v Kike vysla nas 1000 sk a svoj ucel plni.... takze sme s nou spokojny 😉

ciarka
26. okt 2009

Ahojky....

Beji- nehnevaj sa ze som neprisla skor.Ale v sobotu bol muz od rana 5.00 na zabijacke do 20.00.h A ja som bola cely den u nasich, mali hody.Tak sme boli na kolotococh, potom mala dostala hystericke zachvati,hadzala sa o zem... tak sme sli babke. No a inak som soferovala sama iba s malou,tak som to zvladla.

No a vcera sme boli pozvani na obed k nasim tak sme tam zas boli na hodoch az do vecera,a potom sme boli este so znamymi.A vecer uz sa mi nechcelo na net. Sabi zase bola na kolotococh.

inak baby dakujem,za info ohladom Rakuska.Nakoniec sme boli v tom SCS, a je to obrovske. Ja som si kupila cizmy fialove a aj vetrovku fialovu, muzik tiez vetrovku. este 2 tricka som si kupila a a jeden rolacik.Sabinke kittinkovu cervenu ciapku za 2 e.a 2 rolaciky fialkove....Som zatazena na fialovu,strasne sa mi paci. No dali sme si obed a bolo super.Mala bola od rana cely den u svokrovcov. Som sa bala ako cely den zvladne, ako ju uspi..., obed. Alle ze super.Ze za chvilu zaspala. Takto na cely den prec este nebola. Ale v pohode. Cesta nam trvala 2 hodinky tam a 2 h spat.

Inak zapcha v Ba nebola.Tak som si ja oddychla a vysantila sa v obchodoch.

Utekam kozmeticke. Inak dnes som bola na ockovani proti chripke. Nechcela som to moc,moc som neni za ockovanie. Ale presvedcil ma imunolog, ze v mojom pripade je to vhodne. Ze ked som kazde 2 mesiace chora.

Neboli ste niekto ockovani proti chripke?????? Ake mate skusenosti?????

No padam na 16.00h som objednana tej kozmeticke.papa

amadora
26. okt 2009

My sme boli v tých LV doobeda, konečne mám tie farby doma 😝 No nemôžem povedať že by mi bol ten pán veľmi sympatický, nabudúce budem veľmi rozmýšľať či od neho niečo objednám...
Ale zastavili sme sa aj v Tescu, pokúpila som kahance na hroby, mužíkovi peknú mikinu na meniny a švagrinej darček na vianoce. 🙂

Inak spor s bratom trvá aj dnes 😒

Jani rýchlo sa vyliečte 🙂

Danka super že ste mali pekný deň 🙂

Ciarka tak ste pekne pokúpili 🙂 Ja som očkovaná ešte nebola, neporadím...

danka.k
26. okt 2009

ami a brat co zasa riesi?? netrap sa prosim

ciarka super ze si si nakupovanie uzila 😉

my uz spiiiiiiiime.. 😀 😀

veva55
26. okt 2009

beji, tu som! 😀 nestiham kazdy den a vcera sme boli cely den v topolcanoch, takze dnes som sa este spamatavala z narocneho vyletu, teda tej cesty, maly bol samozrejme v aute neznesitelny. ale dnes bol cely den dobrucky, tak sa to vykompenzovalo.
co sa tyka poriadku, u nas je to tak, ze uz cez den vobec neupratujem, lebo len co upracem jednu izbu, druha je hore nohami. takze az vecer, ked maly zaspi, pospratavam hracky a tot vsio. a este umyjem riady po celom dni. najprv ma to aj stvalo, ze mam doma stale bordel, ale uz mi je to fuk, aj tak k nam navstevy nechodia, ked tak sestra, ta ma 2 deti, takze vie, ake to je pri detoch. takze uz to neriesim, sunka-salama...by som musela muchlit od rana do vecera a uz aj tak som zodrata od unavy, ved cele dni len lietam po byte, varim, perem, vesam pradlo, popri tom malemu sa venujem, za cely den si nesadnem, az vecer, ked muz prie z roboty a aj to este 3-4x do tyzdna ide do rakuska, cize domov sa pride akurat tak najest a zase fici prec. takze tak

ciarka, ja nemam skusenosti s ockovanim, ale od vela mamiciciek som pocula, ze uz nikdy nedaju ockovat, ze potom dostali deti take chripky, ze sa z toho 2 tyzdne nevedeli dostat. ono to dieta musi byt 100% zdrave, ked ho ockuju a to sa neda zarucit, lebo aj ked ho doktorka opocuva a kukne do hrdla, nemusi nic pocut/vidiet, pritom dieta uz moze mat v sebe zarodky choroby, ktore by prepukli o 1-2 dni. takze neviem neviem.... ved snad ti niekto poradi viac. ja asi vyskusam ockovanie, ked pojde maly do skolky, ale to je este daleko, takze zatial neriesim.

niekto sa tu pytal na tu zabranu na postel. my mame tiez, cca 1200Sk, sme spokojni, lebo maly v noci cestuje po celej velkej posteli, ale niektore deticky spia pekne, tak to nepotrebuju. tusim mini pisala, ze romanka pekne spi na velkej posteli a nespadne, takze musis ty vediet. tie zabrany su inac vela druhov, su aj kratke, aj dlhe, my mame dlhu (skoro na celu postel) + je taka vyssia. viem, ze v ikei tiez maju, ale su take kratke a dost nizke,...no neviem, skus si najst na nete. my sme tu nasu kupovali na www.predeti.sk

danka.k
26. okt 2009

ciarka ja som sa tiez nikdy nedala ockovat proti chripke ale moj muz hej a vzdy ochorel poriadne.. takze podla mna je to zbytocne

amadora
26. okt 2009

Danka stále to isté a ešte ja som tá zlá, vraj mám skľudniť emócie 😒 By som mu takú jednu skľudnila... 🙄 😀

Vevi ty mi pripadáš taká klasička a pohodáčka, ja ťa začnem asi uctievať normálne 😅 😉

amadora
26. okt 2009

na úvodnej stránke je album Radka a Adamko od 2 rokoch a je tam torta od Ajky 🙂

danka.k
26. okt 2009

ami kasli na neho... proste nechce deti teraz nech ich nema.... ale potom nech sa ti nestazuje.. ale nech nevravi tebe ze aby si ty nemala... ked ich budes mat 5 jemu to moze byt jedno.. on sa o ne starat nebude

amadora
26. okt 2009

Danka on má takú sprostú vlastnosť že si myslí že jedine jeho názory sú správne a bude o nich všetkých presviedčať 😠

danka.k
26. okt 2009

vies co nebav sa s nim uz o tom... ja som normalne zuriva z neho 😠 😠 😀

amadora
26. okt 2009

Danka ja už som potom ani nereagovala na to radšej... len si neviem predstaviť teraz že máme ísť ku nim na dušičky, no nemám chuť vôbec. A mužovi som to vravela tak bol tiež riadne nasr... tak tiež neviem ako ho tam dostanem

danka.k
26. okt 2009

ami ved normalne tam chodte a ak zacne o tom daco hovorit tak ho budes ignorovat

amadora
26. okt 2009

Danka myslím že nezačne, ale momentálne si neviem akosi predstaviť sedieť tam a debatiť akoby sa nič nestalo 😒 Inak máme fakt super vzťahy, hrozne rada tam chodím, vždy sa dobre zabavíme, ale teraz si to akosi neviem predstaviť...

Majko už ležká, ale dáko si mrmle tak som zvedavá čo z toho bude 😕 A to je hore od 13:30!

jerry
26. okt 2009

čauko hviezdy, pozdravujem, bozkávam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre