• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

autor
no ja to tu vesele :slight_smile: no co uz :wink: a ja uz druhy den cakam na fotky a stale nic :wink: no tak uz do zajtra hadam vydrzim :grinning:
29. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no idem ja spat teda :dizzy_face: dobruuuuuuuuuuuuuuuu

Ami nech ti ide praca od ruky :wink:
29. okt 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji no prepáč že ju nemám hotovú už v pondelok keď ju chcú až na piatok lebo ty už chceš vidieť fotky :grinning: Dobrú noc teda :wink:
29. okt 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, pekne ránko....

Bzucinka moja, dufam, ze mm ti prinesie nejake zasoby jedla, to su fakt debily, ale aj ja mam take skusenosti z nemocky bohuzial..... :angry:
no dufam, ze tam dlho nepobudnes a vratis sa domov, lebo kde je najlepsie? no predsa doma pri svojich.

Ami,super, ze ti torticka ide, budeme sa tesit na finalove fotecky.

Bei- ten album smejkov mi zatial nejde, no dufam, ze ho spustim, lebo tu v praci mam vsetko spomalene...

Inak rozhodla som sa baby, ze sa zasa pustim do vysivania, lebo uz mi to chyba.... :slight_smile:
30. okt 2009 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak vcera sme kupili Natali super set riadikov na Vianoce... boli sme v Carrefoure, ze len tak kuk, a samoska, ze musime pozriet hracky... tak zrazu vidim, ze set riadikov, 34 ks, z 8.69 na 4.99 hovorim si wow, dobra cena to berieme.... prideme k pokladni a nahodilo to samoška že tych 8.69 tak idem na infošky a fakt na vratili prašulky...
takže za 150,- Sk 34 kusový set je fakt super cena...
to davam typ, ak by niekto chcel pre niekoho..... :slight_smile:
30. okt 2009 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Zajtra nám už príde tatinko :dizzy_face: Dobrý pocit si to už môcť takto povedať!

Moja sprostá chladnička tak pekne chladí v noci a ako náhle ju raz otvorím začne sa oštievať :unamused: Čo do nej ani chodiť nemám keď je tam torta? :rolling_eyes:

Megi fakt super cena, škoda že my tu Carrefoure na blízku nemáme, kúpila by som švagrinke na vianoce.
30. okt 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami nie je problem. kupim ti a poslem domov ak chces..... :slight_smile:
torticku si odfotila, ci este budu dorabky????
30. okt 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Megi a mohla by si mi to odfotiť ako to vyzerá? :slight_smile:

Torta je už v albume ale nečakajte zázraky :sweat_smile:
30. okt 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami, krasna je... fakt...

OK, odfotim ti to cez vikend a pripnem do albumu :slight_smile: ... je to pekne zabalene v takej velkej krabici.... fakt super za tu cenu, parada....pekny darcek k Vianociam pre dievčatko....
30. okt 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Megi ďakujem, za pochvalu aj za ochotu :wink:
30. okt 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volala som teraz do Protetiky do Ga tak maju este nejake dva kusy, jedny tohtorocny model, druhe minulorocny, tak v pondelok si spravime vylet s Natali.
Mam dovolenku....
30. okt 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty máš dobrú robotu! Ty máš každú chvíľu dovolenku :grinning:

My sme boli s Majkom na dvore trochu, využiť že je tak krásne vonku, jaj tak dobre nám to padlo, síce prišiel dnu mokrý a zablatený od hlavy po päty ale tak sme sa vybláznila a vyjašili že až :dizzy_face:
30. okt 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ,

Ami ,nadherne auticko waaaaaaaaaaaaaaaaaau!!!

Aj u nas je krasne pocasie ,tiez sem boli vonku prisli sme zablateny.

Idem ja zehlit lebo to uz 2 den odkladam :grinning:
30. okt 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami nadherna torticka..mnam mnam mnam :wink:

a u nas je skaredo, pod mrakom, zima, cakam kedy zacne padat śneh... a to rano bolo tak krasne.. skoda ze len 5 minut :grinning:
30. okt 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem kočky :slight_smile:
30. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami to je tym, ze dovolenka ti bezi i pocas MD. a kedze som nevedela, ze to tak je, tak ked som nastupila tak na mna vyvalili kolko dni dovolenky mam, a ze musim to vycerpat do konca roka, lebo ze mi to inak prepadne... tak cerpam, no predsa im to nenecham no nie???? :grinning:
30. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ami naddherna torticka, super sa ti vydarila, si sikulka :slight_smile:
dakujem ze so mnou sucitite, je mi uz trosku lepsie a aj jest mi uz dali ale najlepsie su aj tak na celom dni ranajky, rohlicek, syrik, masielko ci lekvarik, mnam, to mozem :slight_smile:
30. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Megi tak pekne čerpaj, čerpaj :grinning:

Bzuci ďakujem pekne :slight_smile: A sme radi že ti je lepšie. Ešte toľko grckáš? Čo s tebou vlastne robia? A ako sa držia chlapci? Posielame pusky :dizzy_face:
30. okt 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky baby,

Ami- torta je uzasna, tusim ides Ajke konkurovat.

Bzucinka - aj na teba myslim, a tiez ma zaujima ako to pokracuje s grcanim, ci ti nehovorili kedy ta pustia, ako to tam zvladas. Drzkaj sa tam, a som rada ze babanko sa ma dobre a bije mu srdiecko!!!!!Tesim sa. A budem rada ked mi do IP posles recepty,aj na polievku,aj na cokolvek. Ja uz som bez napadov a zufala.

Bejci- dakujem pekne za IP, si zlata. Ty si taka rychla, vzdy odpises. Vazim si to.
Ja som tu vcera a tusim ani predvcerom nebola, inak by som ty odpovedala. Ale bolo Sabinky tak sme mali navstevy a trosku oslavovali.

No a este k tomu ockovaniu co ste tu rozoberali, ja som tiez neni zastanca ockovania proti chripke, nikdy som sa ani nedavala ockovat, no ale kedze som stale chora a konci to antibiotikami kazde 2 mesiace, a na prikaz imunologa som sla do toho. Aj ked som nemala dobry pocit z toho. Ale ked imunolog mi to dal hned do ruky ze v mojom pripade je to vhodne, a aj obvodny bol toho nazoru tak co uz. Uvidim. Som si vedoma toho, ze to neznamena ze chripku nedostanem. A tiez som zastanca toho, ze telo si ma budovat imunitu, lenze ked ju mam znizenu, tak co uz. A neviem kto to pisal, ze nech skusim imunoglukan na posilnenie imunity, tak brala som to 4 mesiace vkuse a aj tak som bola 2 krat chora. Tak len tolko este k tomu ockovaniu.

Dakujem vam za nazor.
30. okt 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciarka ďakujem :slight_smile: A teda konkurovať ani z ďaleka, na to nemám :sweat_smile: K tomu očkovaniu, ja si myslím že nemáš čo stratiť. Však ako som už písala, prinajhoršom skúsiš jeden rok a keď to nebude robiť dobrotu, budúci rok sa už nedáš. A keď bývaš často chorá a na ATB, tak nie je o čom premýšľať :wink:
30. okt 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme si vyhodit z kopyyyyyyytka tak si pripijem aj na vas... ahoooojte :wink:
30. okt 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka to mi nerob!!! Ja sa normálne teším jak malé decko dnes že po tých dňoch čo som každý večer makala na torte si konečne sadnem ku TV a PC a ty ideš preč! Ani len som neupratovala, reku dnes si len oddych vychutnám :sweat_smile:
30. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

Ami torticka je uzasnaaaaaaaaaaaa waaaaaaaaaaaaaaw :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my sme mali normal den :wink: ale Petko este nespinka zasa vymysla :sweat_smile: tak neviem kedy budem na nieco reagovat a kedy precitam :rolling_eyes: :confused:
30. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a prave tu bol a zobral si 3 kamiony do postele :sweat_smile:
30. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ďakujem, si zlatá :slight_smile: A Peťko šup šup spať, teta Mirka nemá s kým debatiť a potrebuje tu maminu :grinning:
30. okt 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: idem mu to odkazat :wink:
30. okt 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este stale nespi :confused: a to aj posledne 2 noci stale mrnci v noci tak ho davam k nam :rolling_eyes: a rano sice spi aj pomalu do 8 mej .. cez obed aj 2 hodky ... no ale dnes teda lame rekord ako protestuje zaspat :sweat_smile:
30. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda :unamused: ja aby som neporiekla tak my zaspávame dobre v poslednej dobe, bez muknutia, aj v noci dobre spinká, akurát dnes nad ránom sa pýtal ku mne do postele... a tom sa bála ako bude chodiť o 20:00 spať a jáj, ako je to fajn :sweat_smile:
30. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidis a u nas neviem co sa deje a to aj vonku sme cele poobedie odkedy sa zobudi potom ideme domov napapame sa a este ideme von vencit Benyho ... fuuuuu tak ja neviem cim to bude a mimochodom este stale nespi a to som znovu pri nom sedela :confused:
30. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a režim máte stále taký istý každý deň?
30. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok