Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
4. nov 2009

mne Majko zatne zuby, päste, napne svaly a tak sa bude spínať a potom ešte rozhadzovať rukami okolo seba a do všetkého trieskať a ryčať ako zúrivý býk 😀

danka.k
4. nov 2009

ja nevybuchem ked sa zuri.. bud som ho nechala vyzurit alebo som ho zabavila dacim inym.. beji prihlas sa 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
autor
4. nov 2009

DAnka ja neviem v com to je ...

amadora
4. nov 2009

Beji tak mi drž miesto, idem s tebou 😀 Ja sa snažím ho ukľudniť, aj ho ignorovať, ale keď je toho veľa a jemu nič nie je dobré a len zúri a ja sa môžem snažiť koľko chcem a čím som k nemu lepšia tým je protivnejší tak vybuchnem ako atómovka 😠

bejca
autor
4. nov 2009

no tak mne dnes stale piloval usi s tym filmom polarny expres - rano ho pozeral v pohode , potom sme isli papat a spat , ked sme vstali hned vlak ... reku nie ideme von s Benikom potom ked prideme .... tak zacal jacat hucat nervacit nedal sa ani odniest do izby tak sa metal a pod ... ledva som ho obliekla pochodili sme ale hodku vonku prisli sme a hned vlak , tak som mu ho zapla znovu ale jasne ze on uz potom v obyvacke vymysla .. vybera mi veci zo skrin - zlato a kristal apod... tak mu 8x poviem nech to nebere a pod.. ale potom uz zrevem a potom uz aj po riti dam ... potom uz som sa nastavla a isli sme do izby jeho sa hrat tak chytil kamion a zlomil ho od jedu ... no a potom zasa krik a jacanie .. znovu som ho ledva obliekla a isla som s nimi a Benym von vecer a tam len hucal v kociku lebo prsalo tak chcel behat .. ale teda sedel aj tak ...a ja som vychladla 😉 potom uz prisiel muz z roboty konecne 😅 a nervy mam na moju mamu zasa jasne ze tak som ako nervo ☹

bejca
autor
4. nov 2009

😀 😀 😀 😀 Ami vy asi byvate u nas 😀 😀 😀 a oki budem ti drzat miesto 😀 😀 😀

danka.k
4. nov 2009

beji no tak to mi je luto ze majko je taky ☹

amadora
4. nov 2009

Beji u nás tiež tak bolo, chcela som mu trochu posunúť čas keď pôjde spať cez obed tak sme ešte pred obedom išli do mesta, išla som ho obliekať, tak zúril, krútil sa, nie a nie ho obliecť. V meste sme pochodili a keď sme išli naspäť tak zase nechcel ísť do auta, ešte chcel chodiť, sa mi napol ako pravítko a nie ho napchať do autosedačky. Prišli sme domov, zobral mi sprej do nosa. Tak som mu ho zobrala a dala som mu prázdny aby si s ním nestrekol náhodou. To už nechcel lebo som mu prvý zobrala, tak začal zúriť, trieskať sa o stenu, hádzať sa o zem, ani vyzliecť som ho nemohla, len nerváčil. Ešte asi 20 minút potom hučal, už som mala nabratý obed a nie ho ukľudniť. Tak som ho potom zobrala na ruky, pritúlila ho a hladkala a opakovala mu aby už bol tíško tak horko ťažko sa upokojil. Keby nechcem aby sa nejedol tak ho nechám... a to som nepísala ako som medzi tým všetkým na neho nahúkala a aj mu po zadku dala...

amadora
4. nov 2009

Beji a čo máš nervy na mamu zase ozaj? 😕

Danka Peťko 😅

Idem do tej sprchy...

bejca
autor
4. nov 2009

Danka no tak a to je taky este celkom ze normalny den 😅 😉

Ami no aj Petko sa tak vie nasponovat a aj sa tak spusti ako gumenny pajac k zemi a visi mi na ruke - neviem ci som to dobre opisala 😅 on sa proste nehodi len tak sam ale sa tak ako keby len spusti .... ale mas to podobne ako ja 😅

ja uz asi tiez pojdem hajuskat aj ked sa mi od vas nechce 😉

bejca
autor
4. nov 2009

ozaj Danka uz asi muzika doma nema ked je tu 😉 a ty Ami tiez uz je muzik prec ???

bejca
autor
4. nov 2009

inak ste si vsimli :

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

isto nakupila par PC za cenu 9,90 v tescu a teraz bude trzit 😉

bejca
autor
4. nov 2009

no idem hajuskat kocky aj tak ste ma tu nechali samu 😉 😀 😵 dobruuuuuuuuuuuuu

danka.k
4. nov 2009

beji nesiel mi kon a mas pravdu ze nemam muza doma 😀 takze bruuuuuuu

amadora
4. nov 2009

Beji aj to robíme, hlavne vonku, ja to volám handrová bábika 😀 A mužík je ešte doma, v piatok ide... ten laptop som práve pred chvíľou ukazovala mužovi a presne na to som myslela že v tescu mali na ne akciu a ona to predáva o 5 eur drahšie... ale už je to stopnuté administrátorom 😕

veva55
4. nov 2009

ahojte, tusim tu uz nikto nie je, nevadi ☹
my sme mali taky hekticky tyzden, nic som nestihala, takze ani na nete som nebola.
nemame nic nove, zachvaty zlosti pozname aj my, ja si ho nevsimam, alebo ho zavrem do izby, ale ked je zly cely den, potom uz aj ja mam toho plne zuby a vybuchnem, nalozim na rit....
tak dobru noc

izka
4. nov 2009

čaute, ak vás to poteší, tak naša ema sa jeduje presne tak isto.
prehne sa ako luk, alebo dobre že sa nevyšmykne ako had, ked ju mám na rukách.

presne ako písala ami, som ju išla dať do auta v meste a musela by som ju zlomiť 😠 k tomu vrešťala a išla známa okolo a jej hovorím , že pozrite čo robí a ona na ňu, že ak bude maminu zlobiť, tak, že ju zoberie a naša ema sa jej hodila na ruky 😕 !!! normálne by išla s cudzou ženou 😅

ale ja tie jej jedy beriem pokojne. nechám ju vyzúriť, alebo odvediem pozornosť. to na ostatné deti robím inačí krik 😠 celá ulica očuje, len oni nie 😀 hlavne filip mi dobre žerie nervy. učiť sa nebude ani za svet, ale na pc hry čas má ☹
dnes som s ním bola v pedagogickej poradni, ale to je ako hrach na stenu. ema sa tam v pohode hrala, dokonca sa aj vypýtala cikať 🙂
pak som jej išla pozrieť vetrovku a už ju nechcela vyzliecť, tak sme ju museli kúpiť 😉 a topánky si chcela skúšať, samozrejme vysoké ihličky 😀 a ked som jej nedovolila, tak sa chcela hodiť o zem, len jej predavačka ukázala rybičky, tak sa ukludnila.
takže dnes bol asi taký jedovací deň 😀
ale však prežili sme. prepáčte, že nereagujem, ale musím ísť ešte upratať kuchyň. paa

amadora
5. nov 2009

Dobré ránko!

Tak dnes sme vstávali spolu s tatkom na budík o 6:00, ale čo už 😅

U nás prší, je mokro a náš tatko ide robiť s tým prístreškom na strechu 😒 Idem tŕpnuť celý deň aby sa mu nešmyklo a nezahučal dole ☹

mm1
5. nov 2009

Ahojte pekné ráno....
Tak vidím, že všetky deti sú jedoši..... Natali mala tiež obdobie, že si kľakla na zem, hulákala ako pavian a ani sama nevedela za čo, tak som ju s kľudom angličana prekročila a išla s kočíkom ďalej, až nakoniec rezignovala a musela vstať a išla za mnou a prešlo to...
toto trvalo asi 3 tt
Najnovšie - HOROR pri prebaľovaní a obliekaní.... absolutne nechce a zdrhá mi kam môže, takže kým sa vymoceme von - 45 min...... navyše, samoška, že som spotená ako kufor, ale nepomáha dohovaranie, nič... tak som sa minule zatvarila, ok, idem sama, akože som zabuchla dvere, tak pribehla a priniesla svoje topanky, že aj ona ide...
A ďalej - občas niekoho pokúše!!!!!! teda okrem mna to robí vsetkým a neviem, ako na ňu. mne to nerobí a keď sa tvaria druhí, že plačú, má to na háku..... našťastie cudzím vonku to nerobí, len domácim, ale aj tak by nemala....
A začína sa biť, a za to teda dostala po prdeli už pár krát..... ale nejaký účinok prestania to nemá.... tak teraz zasa bojujeme s týmto....

Inak aj tu prší... to zas bude pre tie deti den..... zima bude horor!!!!! už to vidím

A vyšívala som do 1.15 ale až od 22.00 lebo pred tym som varila, a trošku upratovala... 🙂

amadora
5. nov 2009

no keď to tak čítam tak už asi na nich prichádza obdobie vzdoru a skúšajú na nás čo si môžu dovoliť 😒 horšie je že ja fakt neviem ako reagovať lebo na neho neplatí vôbec nič čo skúšam, ani len to po zadku 😅

mm1
5. nov 2009

ANi u nas neplatí po zadku. Nič si z toho nerob AMI.
Dnes idem piecť tortu pre maminu, tak mi držte palce.... nie takú vašu krásnu ale predsa...
Mramorový korpus, plnka s ľadových gaštanov, banány a čoko poleva na vrch......

alebo dajte nejaký tip????

amadora
5. nov 2009

to čo si napísala znie úplne skvele 😉 som zvedavá ako budeš spokojná s tou plnkou... ja som nebola moc, chuťovo bola super ale v torte sa úplne stratila, vpila sa do korpusu...

veva55
5. nov 2009

izka, no s tolkymi detmi to mas tazke, ja si to ani neviem predstavit. ale co sa tyka toho PC, tak to sa snad da vyriesit, nie? proste mu nedovolim sadnut za pocitac, kym nie je nauceny. alebo nedovolim vobec, pokial sa nezlepsi v skole. ja teda vobec nie som za pocitace u deti, pokial ho nevyuzivaju na vzdelavanie a doma adam tiez nebude sediet za PC. jasne, ze raz pride doba, ked bude uz chodit spoluziakom domov a tam tomu nezabranim, ale doma sa to da.
u nas na zachvaty zlosti zabera jedine po riti, ale taka poriadna. vtedy pride este aj odprosit. ale my sme speci pripad vo vsetkom, takze za normalnych okolnosti som proti nasiliu na detoch 😀
megie, tak nech sa ti torta podari 😉

mm1
5. nov 2009

Ami tak buď kamoška a poraď dobrú plnku!!!!!! nechcem taku co sa vpije do korpusu!!!!!!!!! ☹

amadora
5. nov 2009

Megi to bol len môj názor 😅 Vyskúšaj a uvidíš. Viem že aj Tami ju robila a ona si ju chválila, tak skús... a inak Beja robieva dáke čokoládové či nugátové plnky...

mm1
5. nov 2009

A tvoja naj je ktorá???????

amadora
5. nov 2009

Megi najradšej mám túto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7288 Aj kmotre keď robím tortu tam si hneď pýta len túto plnku že tá im najviac chutí aj s tými banánmi a lekvárom a korpusom, celé to spraví dobrú kombináciu.

A ozaj, Bzuci kde si a ako sa máš? Dlho si tu nebola... 😕

mm1
5. nov 2009

tento kremik robievam i ja. a je super.......

amadora
5. nov 2009

ale hovorím, vyskúšaj ten gaštanový a urob si vlastný názor... sto ľudí - sto chutí 😉 ja osobne si myslím že je to tou šľahačkou že sa to tak vpije lebo šľahačka je moc vodnatá, možno keby sa vymyslelo niečo také tie gaštany stopiť a zmiešať s maslovou plnkou alebo tak 😅

mm1
5. nov 2009

no ami, nebudem robit gastanovu, lebo, tu tortu musim urobit dnes, a gastanova sa slaha az zajtra..... takze vyhrava klasika 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre