• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

autor
ahojte :dizzy_face:

my sme mali vcelku fajn den :dizzy_face: doobeda bol Petko s tatkom vonku , potom sme sa napapali a pospali :slight_smile: potom sme isli na nakupy a na navstevu k tete Miske a Martinkovi :slight_smile: torta im vraj chutila tak sa tesim :dizzy_face: posedeli sme ale 2 hodky chlapci sa pohrali super :dizzy_face: az som sa divila ako si pekne delili hracky :slight_smile: vecer sme sa okupali , malo papal :confused: asi tie stolicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvidime aka bude noc :sweat_smile: snad dobra :wink:

Ami tak vy ste mali cellkom fajn den aj co sa spanku tyka :dizzy_face: a Vevin Adamko uz veeeelmi dlho spi vo svojej izbe a vo velkej posteli :wink: co sa tatka tyka .. neviem ci je lepsie ti zelat ze nech je doma alebo ti zelat nech ma robotu :sweat_smile:

Vevi dik :wink: a teda noc si mala super :dizzy_face: aj ked asi by som infarkt dostala :grinning: ale ako pises rano ti to vynahradil super spankom :dizzy_face:

Ciarka dakujem :dizzy_face: a ja davam Petkovi od 3 mesiaca stale bio gaya kvapky kazdy den 5 :wink: inak mu nedavam nic :wink:

Ajuska dakujem :dizzy_face: a tvoje torty su uz umelecke diela :dizzy_face: to ze Adamka zanedbavas vieme uz velmi dlho :grinning: :wink: len neviem ako to napadne niekoho ineho nez nas :confused: :grinning: :grinning: kasli na debilov :wink: my vieme ze ty si sikulka a pracujes na tortach ked mas cas :dizzy_face: len ma stve ze nas moc zanedbavas :angry: :grinning: :wink: a my mame tiez babiku doma s dudlikom a place alebo sa smeje len teraz nefunguje .. musim kupit baterky :wink: a ja tiez zatial drahu neriesim :wink:

DAnka posielame pusinky aby teplota zmizla :dizzy_face: tesime sa ze si len nasa :dizzy_face: :grinning: a teda si sikulka ked sa ti tak dari v peceni :wink: ale neboj ono to pojde neskor :dizzy_face:
8. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ďakujem :slight_smile: A ja neviem tiež či chcem aby prišiel domov alebo ostal tam :sweat_smile: Lebo je možné že keď prídu sem tak už robota nebude žiadna a je možné že pôjdu robiť do Nitry - čo by bolo super. Tak uvidíme...
A vy ste mali tiež super deň dnes :slight_smile: A želáme aj super noc!

Mne je dáko nanič, mám aj náladu dáku divnú, horko - ťažko som si poriadila, som sa nevedela rozkývať, len som hladkala Majkove autíčko a mala som dáku depku :unamused: A ešte mi je aj dáko blbo od žalúdku a grcno, neviem či sa mám najesť aby to prešlo alebo mi bude ešte horšie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
si tehu si tehu :wink: a divne dni mame akosi v poslednej dobe vsetky :sweat_smile: :confused:
8. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som nie som :grinning: neviem, mám blbé myšlienky dáke že som zlá matka a že muž ma už nemá rád, neviem čo ma to chytilo :frowning2:
8. nov 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hm tak to mame asi vsetky take divne myslienky obcas ... ale neboj ked muzik pride domov vystiska ta a uz aj bude :wink: to len ze ti chyba :wink:
8. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi máš pravdu... keď cez ten telefón je ten rozhovor taký o ničom, ešte keď tam má kolegov pri sebe dupľom a mne to chýba počuť niečo pekné :unamused:
8. nov 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved to ved to :wink: nebojkaj vsetko je oki ked pride domov to bude super :dizzy_face: cez telefon je na prd vsetko :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulky, chrípka ma zmohla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem Beji :slight_smile:

ahoj Jerry, to ma mrzí, rýchlo sa vylieč :slight_smile: a dúfam že nie prasacia :sweat_smile: :grinning:
8. nov 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juuuuuuuuuuj Jerry tak sa nam liec a ako kocky ?? dufam ze su oki :dizzy_face: a tatinko snad okolo vas skace :wink:
8. nov 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, moj drahusik mi to vynahradil este aj poobede, spal jubilejnych 3,5 hodiny......doteraz som z toho paf :confused:
ami, hej, adam odmalicka spi na velkej posteli, ma tam zabranu, ale na konci pri nohach ma priestor na zlezenie. no a vypyta si uz vsetko, len nehovori chcem, ale chces. alebo namiesto vidim povie vidis,vsetko dava do druheho tvaru. takze vlastne povie: chces cikat, chces cajicek, chces papat....aj podakovanie je u neho dakujes namiesto dakujem :grinning: vzdy ho opravim, ale zbytocne, snad sa to neskor nauci.
ajka, fakt klobuk dole, nechapem, jak to stihas, ja doma urobim len pocas adamovho spanku a to akurat navarim, operiem a obcas sa stihnem aj najest. a finito. neviem, kedy by som robila torty. a inac divim sa, ze chodite na 2 hodky von. my v tomto pocasi nechodime skoro vobec, ked tak do obchodu.
jerry, skore uzdravenie prajem :wink:
ozaj, komu fandite v superstar? mne sa ti chalani (okrem chodura) zdaju byt dost onicom. no a este ten bendig je celkom fajn, ale len v urcitych styloch. no a z bab sa mi pozdava ta dominika asi.
8. nov 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vevi suhlasim z nazorom na superstar :wink:

co sa kecania tyka tak Petko brble uz vsetko len teda niektore su take japonske vyrazy :grinning: - dakujem - mememej .. naprikklad ale snazi sa :grinning: a mne zasa Petko povie pekne - tatovi , s mamou , ......ale zasa nepovie ze chce nieco ja sa ho musim pytat : chces cajik ?? povie - cajik aňo alebo cajik ne-ne :grinning: a podobne :slight_smile: vymenuje celu rodinu - babky dedko kto sa ako vola aj ako sa volam ja alebo tato a tak :wink:
8. nov 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a aj zvieratka uz zacina vsetky hovorit pekne - konko , havo , baran - bajan , pipa - sliepka , hus , had , zajo , .....a podobne :wink:
8. nov 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vevi šikovný je Adamko :slight_smile: Ja tak čakám kedy sa aj nášmu princátku ráči rozhovoriť a dáko ništ :unamused: Keď mu hovorím dáke slovko nech ho zopakuje tak on mi ukáže to čo mu ja hovorím a povie "tam" :grinning:
S tým chodením von sme na tom podobne, keď neprší tak vybehneme vonku na dáku hodinku a inak tiež maximálne do obchodu.
A v superstar sa mi najviac páči Chodúr a z chalanov ešte Ben a z dievčat Dominika a celkom aj Monika :slight_smile:
Ahojte
Tak mi hnackujeme :frowning2: tiez to mame zo zubov lebo ukazuje do pusinky a hovori ,ze bobo.

Bzucinka , ako pise Danka bran sa rukami nohami :grinning:

Danka ,tak aj Vas trapia zubky :frowning2: nech uz su tie stolicky vonku .

Veva ,tak Adamko je vymyselnik som sa nad tym zasmiala ,ze prisiel s tatrovkou za tebou :grinning:

Ajka, nic si nerob z ludi ,co kecaju sprostrosti to je len zavist!!!!Drzim palce s dietou !

Ami, ja som robila uz tie cestoviny zapekane to su bolonske aj ja mozem odporucit :wink:
Maťka neviem aké je to s cestovinami, skúsim aj to ale so zemiakmi je to mňam :dizzy_face: Akurát papám :sweat_smile:

Ako čítam tak sme jediný čo nerozprávajú :frowning2:
8. nov 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kroch kroch :rolling_eyes:

kočky našťastie zdravé, Lucka trošku pokašlieva, dopujem ju sirupom. Doobeda ich tato zobral von, "uštval" moje malé srdiečko Tinušku doniesol ju na pleci, ani nevedela, kedy sme ju povizliekali a spala tri hodiny čo obyčajne 1-1,5

nestíham vás čítať len tak trošku, trápim sa s fotkami
8. nov 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my chodime von denne aj 2x a to ak ma muz rannu tak doobeda na cca hodku a potom podvecer aj na 2 alebo hodinku ako kedy , a ak ma muz poobednu tak chodime az po poobednom spanku a to aj na 2 hodky a vecer este znovu ale na hodinku :dizzy_face: a to v kazdom pocasi :wink: jedine ak prsi tak ideme von ale teda o nieco kratsie :dizzy_face:

Martinka tak nech hnacky rychlo prejdu a zubky von :dizzy_face:
8. nov 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jerry to si sa urazila? :confused:
8. nov 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami vydrž, časom budeš aj rada keď bude chvíľočku ticho :slight_smile:
8. nov 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja a uraziť, chi chi, jasné že nie :wink:
8. nov 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami nebud smutna neboj ved uz povie tam to je zaklad :dizzy_face: :wink: a za chvilku sa rozkeca az az :wink: a ked nam zacnu papulovat tak si radi spomenieme ked este nevedeli brblat :wink:
8. nov 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa zľakla, som to nemyslela v zlom, ja len že človek kýchne a v telke z toho robia hneď epidémiu tak za to :wink:
8. nov 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jerry tak sa rychlo vyliec :dizzy_face:
8. nov 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, len všetky detičky už aspoň niečo hovoria len náš absolútne žiadna snaha :unamused: mám pocit že mi budeme rozprávať tak možno o rok :rolling_eyes:
8. nov 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaaaaaaaaj ze to riesis a este ze sa aj tym trapis :wink: ono to tak pride den ododna ze sa ani nenazdas :dizzy_face: a neboj ani nas nerozparva vsetko :grinning:
8. nov 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jerry skore uzdravenie .

Inac ja som kupila vitaminy volaju sa pikovit to je sirup.

ami,ja to vyskusam so zemiakmi :wink: dobru chut.

dakujem Vam za Stevka.

My chodim von 2krat .Okolo 10hod. to na hodinku a okolo 16 hod.hlavne ked je pekne pocasie.
8. nov 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ty si sa tu minule trápila či nie ste náhodou posledný čo ešte majú plienku :wink: Si predstav keby Peťko vôbec nerozprával ani slovko a všetky ostatné detičky už hej...
8. nov 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja ani nie ze sa tym trapim len ma zaujimalo ci este niekto okrem nas ma plienky :wink:
8. nov 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami, jeden nas sused je od Stevka starsi o rok a ten vobec nerozpraval a ked sme ho stretli o mesiac tak kecal ,ze som sa pozerala ,ze ci je to Filipko a pytam sa jeho maminy ,ze od kedy tak rozprava ,ze z jedneho dna na den zacal .Tak aj Majko zacne neboj!!! :wink:
8. nov 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok