Februárovky 2008

Čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😃
bejcaautor
8. nov 2009
ahojte x-)

my sme mali vcelku fajn den x-) doobeda bol Petko s tatkom vonku , potom sme sa napapali a pospali 🙂 potom sme isli na nakupy a na navstevu k tete Miske a Martinkovi 🙂 torta im vraj chutila tak sa tesim x-) posedeli sme ale 2 hodky chlapci sa pohrali super x-) az som sa divila ako si pekne delili hracky 🙂 vecer sme sa okupali , malo papal =-) asi tie stolicky :-p no uvidime aka bude noc :-N snad dobra 😉

Ami tak vy ste mali cellkom fajn den aj co sa spanku tyka x-) a Vevin Adamko uz veeeelmi dlho spi vo svojej izbe a vo velkej posteli 😉 co sa tatka tyka .. neviem ci je lepsie ti zelat ze nech je doma alebo ti zelat nech ma robotu :-N

Vevi dik 😉 a teda noc si mala super x-) aj ked asi by som infarkt dostala 😃 ale ako pises rano ti to vynahradil super spankom x-)

Ciarka dakujem x-) a ja davam Petkovi od 3 mesiaca stale bio gaya kvapky kazdy den 5 😉 inak mu nedavam nic 😉

Ajuska dakujem x-) a tvoje torty su uz umelecke diela x-) to ze Adamka zanedbavas vieme uz velmi dlho 😃 😉 len neviem ako to napadne niekoho ineho nez nas =-) 😃 😃 kasli na debilov 😉 my vieme ze ty si sikulka a pracujes na tortach ked mas cas x-) len ma stve ze nas moc zanedbavas ]-( 😃 😉 a my mame tiez babiku doma s dudlikom a place alebo sa smeje len teraz nefunguje .. musim kupit baterky 😉 a ja tiez zatial drahu neriesim 😉

DAnka posielame pusinky aby teplota zmizla x-) tesime sa ze si len nasa x-) 😃 a teda si sikulka ked sa ti tak dari v peceni 😉 ale neboj ono to pojde neskor x-)
amadora
8. nov 2009
Beji ďakujem 🙂 A ja neviem tiež či chcem aby prišiel domov alebo ostal tam :-N Lebo je možné že keď prídu sem tak už robota nebude žiadna a je možné že pôjdu robiť do Nitry - čo by bolo super. Tak uvidíme...
A vy ste mali tiež super deň dnes 🙂 A želáme aj super noc!

Mne je dáko nanič, mám aj náladu dáku divnú, horko - ťažko som si poriadila, som sa nevedela rozkývať, len som hladkala Majkove autíčko a mala som dáku depku :-| A ešte mi je aj dáko blbo od žalúdku a grcno, neviem či sa mám najesť aby to prešlo alebo mi bude ešte horšie :-p
bejcaautor
8. nov 2009
si tehu si tehu 😉 a divne dni mame akosi v poslednej dobe vsetky :-N =-)
amadora
8. nov 2009
nie som nie som 😃 neviem, mám blbé myšlienky dáke že som zlá matka a že muž ma už nemá rád, neviem čo ma to chytilo 😞
bejcaautor
8. nov 2009
hm tak to mame asi vsetky take divne myslienky obcas ... ale neboj ked muzik pride domov vystiska ta a uz aj bude 😉 to len ze ti chyba 😉
amadora
8. nov 2009
asi máš pravdu... keď cez ten telefón je ten rozhovor taký o ničom, ešte keď tam má kolegov pri sebe dupľom a mne to chýba počuť niečo pekné :-|
bejcaautor
8. nov 2009
ved to ved to 😉 nebojkaj vsetko je oki ked pride domov to bude super x-) cez telefon je na prd vsetko 😃 😃 😃
jerry
8. nov 2009
ahojte mamulky, chrípka ma zmohla :-p
amadora
8. nov 2009
ďakujem Beji 🙂

ahoj Jerry, to ma mrzí, rýchlo sa vylieč 🙂 a dúfam že nie prasacia :-N 😃
bejcaautor
8. nov 2009
juuuuuuuuuuj Jerry tak sa nam liec a ako kocky ?? dufam ze su oki x-) a tatinko snad okolo vas skace 😉
veva55
8. nov 2009
no, moj drahusik mi to vynahradil este aj poobede, spal jubilejnych 3,5 hodiny......doteraz som z toho paf =-)
ami, hej, adam odmalicka spi na velkej posteli, ma tam zabranu, ale na konci pri nohach ma priestor na zlezenie. no a vypyta si uz vsetko, len nehovori chcem, ale chces. alebo namiesto vidim povie vidis,vsetko dava do druheho tvaru. takze vlastne povie: chces cikat, chces cajicek, chces papat....aj podakovanie je u neho dakujes namiesto dakujem 😃 vzdy ho opravim, ale zbytocne, snad sa to neskor nauci.
ajka, fakt klobuk dole, nechapem, jak to stihas, ja doma urobim len pocas adamovho spanku a to akurat navarim, operiem a obcas sa stihnem aj najest. a finito. neviem, kedy by som robila torty. a inac divim sa, ze chodite na 2 hodky von. my v tomto pocasi nechodime skoro vobec, ked tak do obchodu.
jerry, skore uzdravenie prajem 😉
ozaj, komu fandite v superstar? mne sa ti chalani (okrem chodura) zdaju byt dost onicom. no a este ten bendig je celkom fajn, ale len v urcitych styloch. no a z bab sa mi pozdava ta dominika asi.
bejcaautor
8. nov 2009
Vevi suhlasim z nazorom na superstar 😉

co sa kecania tyka tak Petko brble uz vsetko len teda niektore su take japonske vyrazy 😃 - dakujem - mememej .. naprikklad ale snazi sa 😃 a mne zasa Petko povie pekne - tatovi , s mamou , ......ale zasa nepovie ze chce nieco ja sa ho musim pytat : chces cajik ?? povie - cajik aňo alebo cajik ne-ne 😃 a podobne 🙂 vymenuje celu rodinu - babky dedko kto sa ako vola aj ako sa volam ja alebo tato a tak 😉
bejcaautor
8. nov 2009
a aj zvieratka uz zacina vsetky hovorit pekne - konko , havo , baran - bajan , pipa - sliepka , hus , had , zajo , .....a podobne 😉
amadora
8. nov 2009
Vevi šikovný je Adamko 🙂 Ja tak čakám kedy sa aj nášmu princátku ráči rozhovoriť a dáko ništ :-| Keď mu hovorím dáke slovko nech ho zopakuje tak on mi ukáže to čo mu ja hovorím a povie "tam" 😃
S tým chodením von sme na tom podobne, keď neprší tak vybehneme vonku na dáku hodinku a inak tiež maximálne do obchodu.
A v superstar sa mi najviac páči Chodúr a z chalanov ešte Ben a z dievčat Dominika a celkom aj Monika 🙂
martina1982
8. nov 2009
Ahojte
Tak mi hnackujeme 😞 tiez to mame zo zubov lebo ukazuje do pusinky a hovori ,ze bobo.

Bzucinka , ako pise Danka bran sa rukami nohami 😃

Danka ,tak aj Vas trapia zubky 😞 nech uz su tie stolicky vonku .

Veva ,tak Adamko je vymyselnik som sa nad tym zasmiala ,ze prisiel s tatrovkou za tebou 😃

Ajka, nic si nerob z ludi ,co kecaju sprostrosti to je len zavist!!!!Drzim palce s dietou !

Ami, ja som robila uz tie cestoviny zapekane to su bolonske aj ja mozem odporucit 😉
amadora
8. nov 2009
Maťka neviem aké je to s cestovinami, skúsim aj to ale so zemiakmi je to mňam x-) Akurát papám :-N

Ako čítam tak sme jediný čo nerozprávajú 😞
jerry
8. nov 2009
kroch kroch 8-(

kočky našťastie zdravé, Lucka trošku pokašlieva, dopujem ju sirupom. Doobeda ich tato zobral von, "uštval" moje malé srdiečko Tinušku doniesol ju na pleci, ani nevedela, kedy sme ju povizliekali a spala tri hodiny čo obyčajne 1-1,5

nestíham vás čítať len tak trošku, trápim sa s fotkami
bejcaautor
8. nov 2009
my chodime von denne aj 2x a to ak ma muz rannu tak doobeda na cca hodku a potom podvecer aj na 2 alebo hodinku ako kedy , a ak ma muz poobednu tak chodime az po poobednom spanku a to aj na 2 hodky a vecer este znovu ale na hodinku x-) a to v kazdom pocasi 😉 jedine ak prsi tak ideme von ale teda o nieco kratsie x-)

Martinka tak nech hnacky rychlo prejdu a zubky von x-)
amadora
8. nov 2009
Jerry to si sa urazila? =-)
jerry
8. nov 2009
ami vydrž, časom budeš aj rada keď bude chvíľočku ticho 🙂
jerry
8. nov 2009
ja a uraziť, chi chi, jasné že nie 😉
bejcaautor
8. nov 2009
Ami nebud smutna neboj ved uz povie tam to je zaklad x-) 😉 a za chvilku sa rozkeca az az 😉 a ked nam zacnu papulovat tak si radi spomenieme ked este nevedeli brblat 😉
amadora
8. nov 2009
som sa zľakla, som to nemyslela v zlom, ja len že človek kýchne a v telke z toho robia hneď epidémiu tak za to 😉
bejcaautor
8. nov 2009
Jerry tak sa rychlo vyliec x-)
amadora
8. nov 2009
hej, len všetky detičky už aspoň niečo hovoria len náš absolútne žiadna snaha :-| mám pocit že mi budeme rozprávať tak možno o rok 8-(
bejcaautor
8. nov 2009
jaaaaaaaaaaaaaaj ze to riesis a este ze sa aj tym trapis 😉 ono to tak pride den ododna ze sa ani nenazdas x-) a neboj ani nas nerozparva vsetko 😃
martina1982
8. nov 2009
Jerry skore uzdravenie .

Inac ja som kupila vitaminy volaju sa pikovit to je sirup.

ami,ja to vyskusam so zemiakmi 😉 dobru chut.

dakujem Vam za Stevka.

My chodim von 2krat .Okolo 10hod. to na hodinku a okolo 16 hod.hlavne ked je pekne pocasie.
amadora
8. nov 2009
Beji ty si sa tu minule trápila či nie ste náhodou posledný čo ešte majú plienku 😉 Si predstav keby Peťko vôbec nerozprával ani slovko a všetky ostatné detičky už hej...
bejcaautor
8. nov 2009
ja ani nie ze sa tym trapim len ma zaujimalo ci este niekto okrem nas ma plienky 😉
martina1982
8. nov 2009
Ami, jeden nas sused je od Stevka starsi o rok a ten vobec nerozpraval a ked sme ho stretli o mesiac tak kecal ,ze som sa pozerala ,ze ci je to Filipko a pytam sa jeho maminy ,ze od kedy tak rozprava ,ze z jedneho dna na den zacal .Tak aj Majko zacne neboj!!! 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli